Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Tutvumisportaalid

Postitas:

no ära sa räägi midagi nii kindlalt

Eks oleneb jah, milline on sinu arust normaalne.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kas meil Eestis või üldse igalpool mujal ka on lives tutvumine suht võimatu. Kaine peaga tulevad rääkima vaid meeleheitel mehed või mingid muidu kahtlased. Ja ise läheks ka tutvust looma juba mõnusa vine all, aga siis on tõesti see oht et paljud isendid juba printsideks joodud ja pärast kahetsed????
Ma ise tunnen et Tinder oleks kindlam variant.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ihast sa nüüd küll normaalset naist ei leia, sul on ikka väga madalad nõudmised:D

Ma nüüd nii kindel selles poleks, et ei leia Ihast kedagi normaalset. Lihtsalt enda profiil tuleb selliseks teha, et teise eesti mehed/naised ei hakka sulle üldse kirjutamagi. Ja nendest vähestest kes julgevad kirjutada saab juba pikema kirjutamise korral terad sõkaldest eraldada. Minul õnnestus täitsa tore ja toimiv isend sealt skoorida kellega me juba kolm aastat koos oleme. Lihtsalt tema nõudmised olid sama kõrged kui mul ja läks pikalt aega, enne kui kohtusime. Aga hetkel ma tunnen, et ma olen õnnega koos. Toetavamat ja hellemat kaaslast annab otsida. Ja mis siis, et Ihast leitud. Pime kana leiab ka tera.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühike update:

Käisin just eile ühe Ihast leitud neiuga esmasel kohtingul. Süda vajus saapasäärde, aga polnud põhjust. Täpselt samasugune nägi välja kui pildi peal ja olek ning sõnakasutus olid täpselt sellised, nagu eelneva kirjavahetuse puhul. Mina jäin rahule, oli meeldiv aeg.

Eelnevalt kirjavahetus kestis kaks nädalat ja initsiatiiv tuli neiu poolt, et kuule, et saame kokku? Ilmselt on mul initsiatiivi haaramisel arenguruumi…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja seda tahtsin ka öelda, et võib olla suhtled 50 inimesega, enne kui satub su teele inimene, kellega on päriselt ka hea suhelda. Neid lolle ja troppe on uskumatult palju, selleks peab valmis olema.

Hmm, sa ise vist nüüd mõtlesid, et “avastasin nüüd küll jalgratta!”, aga nii ju alati ongi.

Päriselus käib see samuti, et kui sinu klassis on 15 vastassoolist, paralleelis veel 15 ja üks klass kõrgemas sama keiss, siis kokku on juba “60 uskumatut troppi”, kelle seast sulle mitte ükski ei sobi.
Väga normaalne ja tavaline ju. Ja sobib hoopis keegi sõpruskoolist.

P.S: Ära selle koolinäite külge nüüd vastamiseks väga klammerduma kuku, ma lihtsalt ei viitsinud kirjutada ülikool, töökoht, segakoor ja jalgrattamatkajate klubi…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.06 13:15; 28.06 14:25; 28.06 15:32; 28.06 15:48; 28.06 18:14; 19.07 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin blogiga, kus püüan kirjeldada oma kogemusi suhtlusportaalides, eelkõige Tinderis. Ehk on kellelegi huvitav lugeda: http://peatakana.weebly.com

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühike update:

Käisin just eile ühe Ihast leitud neiuga esmasel kohtingul. Süda vajus saapasäärde, aga polnud põhjust. Täpselt samasugune nägi välja kui pildi peal ja olek ning sõnakasutus olid täpselt sellised, nagu eelneva kirjavahetuse puhul. Mina jäin rahule, oli meeldiv aeg.

Eelnevalt kirjavahetus kestis kaks nädalat ja initsiatiiv tuli neiu poolt, et kuule, et saame kokku? Ilmselt on mul initsiatiivi haaramisel arenguruumi…

Kas sa kirjeldaksid mida sa endast kirjutasid sinna, ning kuidas sul õnnestus sõeluda välja sealsete neidude-naiste seast sobiv?

Ma olen ka sinna vaadanud, aga 95% naistel pole enda kohta muid andmeid kui vanus ja pikkus, enamus pole enda kohta midagi tutvustavat kirjutanud. Või siis otsivad seal enamus sponsorit endale.

Oleks täitsa huvitav kuulda kuidas kasutatakse iha.ee-d mõistlike inimestega tutvumiseks, kes ei soovi kingitusi ja sponsoreid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin blogiga, kus püüan kirjeldada oma kogemusi suhtlusportaalides, eelkõige Tinderis. Ehk on kellelegi huvitav lugeda: http://peatakana.weebly.com

Lugesin, meeldis 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin blogiga, kus püüan kirjeldada oma kogemusi suhtlusportaalides, eelkõige Tinderis. Ehk on kellelegi huvitav lugeda: http://peatakana.weebly.com

Lugesin, meeldis ????

Ka mulle meeldis! Lugesin Sinu kõige viimast ja esimest lugu. Vahepealseteni jõuan hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 14:55; 11.08 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühike update:

Käisin just eile ühe Ihast leitud neiuga esmasel kohtingul. Süda vajus saapasäärde, aga polnud põhjust. Täpselt samasugune nägi välja kui pildi peal ja olek ning sõnakasutus olid täpselt sellised, nagu eelneva kirjavahetuse puhul. Mina jäin rahule, oli meeldiv aeg.

Eelnevalt kirjavahetus kestis kaks nädalat ja initsiatiiv tuli neiu poolt, et kuule, et saame kokku? Ilmselt on mul initsiatiivi haaramisel arenguruumi…

Kas sa kirjeldaksid mida sa endast kirjutasid sinna, ning kuidas sul õnnestus sõeluda välja sealsete neidude-naiste seast sobiv?

Ma olen ka sinna vaadanud, aga 95% naistel pole enda kohta muid andmeid kui vanus ja pikkus, enamus pole enda kohta midagi tutvustavat kirjutanud. Või siis otsivad seal enamus sponsorit endale.

Oleks täitsa huvitav kuulda kuidas kasutatakse iha.ee-d mõistlike inimestega tutvumiseks, kes ei soovi kingitusi ja sponsoreid.

Mulle meeldib elus kõiki asju teha läbimõeldult ja põhjalikult. Ma mäletan, et enne Ihasse konto tegemist lugesin umbes kuu aja jooksul vabast ajast erinevaid artikleid ja juhendeid, kuidas kohtinguportaale kasutada. Enamik neist materjalidest on hea meelelahutus, aga leiab ka häid mõtteid.

Mina sõelusin enda jaoks välja kaks portaali: Tinderi ja Iha. Tinderi eelisteks lugesin seda, et palju noori kasutajaid, võimalik mugavalt kasutada ka telefonis ja nagu ma aru sain, siis on näiteks võimalik kohe piiritleda, et otsin neiusid näiteks Harjumaal või Tallinnas jne. No et ei hakka suhtlema neiuga, kui ise olen näiteks Tartus ja tema Saaremaal. Kaugsuhe ei ole minu jaoks. Tinderi probleem minu jaoks oli see, et kuna ma olen olnud alati hästi tagasihoidlik, siis ei ole mul endast absoluutselt pilte, veel vähem korralike pilte. Pealegi, ma olen välimuselt nii kui nii alla keskmise, seega vaevalt et ka hea fotograaf minuga imet teeks.

Iha jättis külastades sellise vanamoodsa ja imala hõnguga koha mulje, kus noorel mehel pole midagi väga teha, aga lähemalt asja uurides hakkas mulle meeldima just see, et ma saan sinna anonüümselt konto teha ja vaikselt asjatada. Tahan, panen pildi; tahan, ei pane pilti. Ja mulel meeldis ka see, et on võimalik koostada endast just täpselt nii põhjalik ja detailne ülevaade kui mina ise vajalikuks pean.

Materjalides, millega eelnevalt tutvusin, rõhutati et võimaluse korral vali endale humoorikas ja meeldejääv kasutajanimi. Ma kusjuures 2-3 päeva mõtlesin, mis ma endale kasutajanimeks valin, kuni jäin oma esimese idee juurde. Neiu, kellega kohtusin, tõi ka välja, et talle jäi kõigepealt minu puhul silma see kasutajanimi. See olevat nii jabur ja samas ka nii naljakas, et tal tekkis mõte, et kes küll selle kasutajanime taga peitub.

Lisaks alati rõhutati, et ole aus. Seetõttu ma profiili täitsingi hästi ausalt. Näiteks pikkus, kaal, keha kuju, eesnimi, lemmikraamat, lemmikfilm said ausalt kirja. Kui küsitakse näiteks, et… “Minu magamistoast leiad” või “Mida õppisin oma viimasest suhtest”, siis seal ma püüdsin olla aus, aga läbi huumoriprisma.

Pildi lisasin ka endast, aga mitte näopildi, vaid pildi, kus on näha lõug ja kehakuju, ja kus kannan tunkesid. Et inimene näeb ära, kui paks või kõhna ma olen või milline võiks mu näokuju olla, aga tänaval ta mind kohe ära ei tunneks.

Ma just lugesin üle. Pikemat kirjavahetust olen pidanud 12 inimesega, 1-ga neist olen kohtunud. Ja kirjutanud olen 20-le naisele; neist siis umbes 7-8 on vastanud mulle, ülejäänud võtsid ise minuga ühendust. Ka sellele neiule, kellega kohtusin, kirjutasin ise, sest avastasin, et ta oli minu profiili külastanud.

Mis nüüd tutvumist puudutab, siis esimene võimalus on muidugi kuulutus. Olen tähele pannud, et parim aeg on lisada kuulutus õhtul 19.00-21.00 vahel. Siis vähemalt keegi ikka minu profiili on külastanud. Tuleb ka sellega arvestada, et mehed on Ihas väga aktiivsed ja minu pandud kuulutus nihkub tavaliselt 20-25 minutiga juba järgmisele lehele.

Mida kuulutusse kirjutada? Selles osas ma ei oskagi nõu anda, aga olen tähele pannud, et kui kirjutada näiteks, et soovid tutvuda sellise ja sellise neiuga selles vanuses näiteks täna või homme või nii, siis vähemalt keegi ikka profiili külastab ja võibolla see profiilikülastaja äratab huvi. Vähemalt ei hakka sulle sponsorite otsijad kirjutama kohe. Või mine sa tea…

Teine võimalus on vaadata, kes on sinu profiili külastanud ja ise neile kirjutada. Nii sain tuttavaks ühe naisega, kellega küll kohtumiseni pole jõudnud, aga kellega on huvitav olnud vestelda.

Ma olen ka foorumis mõnes teemas sõna võtnud ja sellega samuti tähelepanu äratanud.

Ühesõnaga, kui sa soovid Ihas normaalse inimesega tutvuda, siis tuleb varuda kannatust ja aega. Ja mina ei usu juhusesse, aga see neiu, kellega kohtusin, ütles et tavaliselt külastab Iha umbes korda kahe nädala jooksul ja uurib ainult mõnda profiili lähemalt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 14:55; 11.08 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin blogiga, kus püüan kirjeldada oma kogemusi suhtlusportaalides, eelkõige Tinderis. Ehk on kellelegi huvitav lugeda: http://peatakana.weebly.com

Äge blogi! Kuna olen ise sama vana ja ka tinderdaja pärast pikemat suhet (mis oli ka mu esimene ja ainuke siiani), siis on eriti huvitav lugeda, sarnasustunne.

Kuigi pean ütlema, et minu Tinderi kohtumised pole siiani ükski pettumusega lõppenud. Paaril korral tundus netis väga hea klapp, sümpaatia ja nii oli see ka päriselus. Tõmme oli tugev. Ja kõik ülejäänud korrad on päriselus jätnud inimene täpselt sama mulje nagu netis. Pole olnud netis sümpaatiat ega tõmmet ega olnud siis ka päriselus.
Mulle Tinder kohtumiste osas mingeid pettumisi pole toonud, ju pole vist teinud ka sellised unistusi, õhulosse, ootusi jne. Liiga teadlik, et päriselu ja netis kirjutamine on 2 eri asja. Ei maksa endale midagi ette kujutada, kui pole inimest päriselt näinud.
Küll aga lõppesid need head kohtumised ka üsna kiirelt, kuna selgus lähema tutvuse käigus, et pole suhteks kõlbulikud isendid.

Oleks täitsa huvitav kuulda kuidas kasutatakse iha.ee-d mõistlike inimestega tutvumiseks, kes ei soovi kingitusi ja sponsoreid.

Minu jaoks väga vastuoluline soov. Minu arusaamise järgi pole mõtet Ihast mõistlikke inimesi otsida. Kui neid seal tõesti leidub, siis tekib küsimus MIKS nad küll sellises kohas on. Iha.ee on mulle alati jätnud väga ühemõttelise koha mulje. Paik, kus inimesed otsivad üheselt ja ainiti lihtsalt seksi. Ma ei teeks iialgi sinna endale kontot.
Tahad leida mõistlikku inimest, otsi ikka mujalt.
Isegi Tinderis on neid kahtlasi küllalt, kuid minu kogemuste järgi on Tinder ainuke suht normaalne koht. Sest ülejäänud portaalides on eranditult tõesti väga kahtlane kontingent ainult (vähemalt meeste puhul). Tinderis on kahtlasi ja panomehi ka küllalt, aga seal on ka normaalseid inimesi. Ja kahtlemata kõige rohkem kasutajaid, ehk siis valik on kõige suurem.
Ma enda aega üldse mujal kui Tinderis ei raiska.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 21:25; 12.08 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad leida mõistlikku inimest, otsi ikka mujalt.

Ma enda aega üldse mujal kui Tinderis ei raiska.

Ihas on näiteks päris palju paare, kes otsivad seksuaalellu vaheldust, otsivad teist paari või kedagi kolmandat jne. Ja miks mitte kasutada portaali nagu Iha seksuaalpartneri leidmiseks?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ihas on näiteks päris palju paare, kes otsivad seksuaalellu vaheldust, otsivad teist paari või kedagi kolmandat jne. Ja miks mitte kasutada portaali nagu Iha seksuaalpartneri leidmiseks?

Seda üritasingi vihjata, et Ihas pole mõistlikke inimesi, sest mõistlik inimene ei otsi lihtsalt sekspartnerit ja kindlasti ei tee ta seda Ihast, kus on üsnagi teise Eesti seltskond koos.
Samuti ei soovi mõistlik inimene hakata kolmandaks kellegi paari seksellu.

Mõtlesin ikkagi mõistlikku naist, kes oleks potentsiaalne pikaaegne kaaslane ja laste ema.
Samamoodi ei ole potentsiaalne isakandidaat ja abikaasakandidaat kuskil Ihas tuuritamas ja seksi otsimas….Need ei ole mõistlikud inimesed ega püsisuhteinimesed seal. Mina isiklikult ei tahaks endale kaaslaseks meest, kes (netist) endale sekspartnereid hangib ja erinevatega niisama seksib, selle asemel et normaalseid tunnetega püsivaid suhteid omada. Ja miskipärast arvan, et nii mõtlevad ka palju mehed naiste kohta.

Aga võib-olla sina siis kaaluksid endale pikaaegse naisena sellist, kes käib Ihast leitud meestega läbisegi seksimas..

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 21:25; 12.08 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlen kohe ära, et ma austan Sinu seisukohti igati. Elu ei ole mustvalge, vaid väga värviline ja seetõttu esitan ka oma seisukohad.

Ma ei saanud aru, miks mõistlik inimene ei võiks lihtsalt seksuaalpartnerit otsida? Võibolla pole inimene veel kooseluks ja pereloomiseks valmis, aga päris üksi ka olla ei taha ja armurõõme tahaks ikka nautida? Tööl kogu aegkiired ajad, vahepeal uuesti kooli läinud vms põhjused on minu jaoks piisavad põhjendused. Muidugi, inimeste väärtushinnangud, kodune kasvatus ja elukogemused on erinevad. Kui selline tegevus pole moraalselt ja eetiliselt vastuvõetav, saan sellest aru.

Väide, et Ihas on teise Eesti seltskond peamiselt… Tead, seda ka kindlasti. Väga palju on seal kasutajaid, kes on aastaid seda lehte külastanud ja siiamaani ikkagi üksi. Ja siis on seal väga palju noori üksikemasid, kes otsivad sponsorit ja keskealisi naisi, kes siis otsivad endale rikast armukest. Ja muidugi on palju endast ülihästi arvavaid Eesti mehi, kes rahaga püüavad naisi lantida. 😀 Kahjuks võib täpselt sama öelda kõigi kohtinguportaalide kohta. No mainitud seltskonnad on ka Tinderis esindatud.

Aga leidub ka erandeid! Mina panin enda jaoks paika ühe latti ja alla selle ma lihtsalt ei hakka kedagi sealt enda ellu laskma.

Nüüd see, et mingi paarike otsib kolmandat või keegi läheb kolmandaks. No mõtle nüüd hoolikalt järele, et kas sina pole kunagi unistanud ühest kirglikust ööst kahe mehega või millestki muust sellisest, millest pühapäeva hommikuses padjaklubis ei räägita?

Päris ausalt… Jah, kui naine mulle rahulikult ära räägib oma varasemad seiklused, näiteks Ihast leitud erinevate meestega kohtumised ja seksuaalsuhted, lähen temaga koos seksuaalhaiguste kontrolli ja lasen meid mõlemaid kontrollida. Ja edaspidi ma ei hakka seda talle ka tüli käigus nina alla hõõruma. Muidugi ma eeldan, et meie suhte ajal ta enam ei harrasta kõrvalsuhteid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi tutvumissaidid – https://salajanekohtingud.com Soovitan.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid