Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 190 )

Teema: Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Postitas:
Kägu

Tegin siis ka konto Tinderisse,olen lahutatud ja vaba …oh tahaks appi karjuda.Üks mees hullem ,kui teine.Ise olen 47.Enemus ,keda olen paremale pannud on minuarvates sellised kellage võiks kohtuda.Aga…kui juba natuke kirjutad ja vestled enne kokku saamist,siis ei jõuagi kokkusaamisele.Juhus selline kirjutasime paar korda ja kolmandal korral mees juba küsis ,kas ma bronnin siis mõne spa meie  esimeske kokkusaamiseks,sooviks siis sinuga head seksi ja romantikat. Teine juhus mees hakkab rääkima nii,mulle meeldivad raseeritud naised ma ise ka raseerin ennast alt poolt.Kolmas juhus oli ,et mees ütles mulle,et teeme kohtingu seal kus on ka voodi,küsis veel,et kas mõni hotell sobiks.Lõpuks selgus,et kaks nendest olid abielus.Nii,et ikkagi kohe esimesel võimalusel otsitakse oma pereelu kõrvalt seksi ja lõbu.

No nii ja peale seda,on mul tunne ,et enamus Tinderi mehi ongi sellised.Tegelikult jah eks seal on ikka selles vanuses 45+ abielumehed ja niisama seikluste otsijad.Kuidas teil on tutvumisportaalides läinud.

+26
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mida/keda sa arvasid seal siis olevat? Loomulikult on seal selline kaader ja vaevalt sealt nüüd eluarmastuse leiaks.

+11
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama, abielumehed. Tinder ei ole ammu enam vallalistele. Olen märganud, kui käest mehed end lasevad, pole ime, et naised nooremaid vaatama hakkavad. PRrr

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Tinder on õuduste õudus,seal pole juba paar aastat normaalseid mehi.Sõbranna,oli ka 45 aastane  ,kes lahtuas oma abielu tegi ka konto.Ja sai kohtamas käia kahe mehega korra ja see oli kogu Tinder.Tal esimene mees kellega ta kohtus oli nii ,et said kokku sama asi sõitsid autoga linnast välja mees  jättis auto seisma metsa vahel ja siis hakkaski kohe seks.Teine juhus- mees kutsus sõbranna restossse sööma sõid ära natsa vestlesid ja siis ütles mees,lähme mul on samas majas meile tuba broneeritud koos sauna ja šampajaga.Sõbranna ei läinud muidugi.Ja mõlemad mehed olid  jutu järgi  vallalised,kuigi neile ei sobinud kummagile kokku saada nädalavahetusel.Ühele mehele helises veel kohtingu ajal telefon,siis olevat ta vastanud ,tulen hiljem mul läheb täna pikemalt.Nii,et jah kahtlased mehed sead.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhus selline kirjutasime paar korda ja kolmandal korral mees juba küsis ,kas ma bronnin siis mõne spa meie esimeske kokkusaamiseks,

Mis selles Spas niiväga halba on. Saab mehe kulul mullivannis sulistada ja õhtust süüa. Kui sobib, siis võib muudki teha. Minu arvates 47 aastane naine on piisavalt elukogenud ja ei peaks seda seksiasja ka niiväga enam kartma. See tegelikult ei ole ju nii hirmus:)

+11
-42
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun, tinderdajad, uurige enne, kuidas kirjutada ehk näkkab normaalsemate meestega paremini.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki asi su õigekirjas, TA?

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui õudne 😀

Ma küll sinust 10a noorem, aga Tinderdamiskogemust on olnud mitu aastat (hetkel juba üle aasta “turult” eemal õnneks) ja käisin kohtamas äkki ca 50-60 mehega ja taolisi jobusid olid mõned aga õnneks mitte enamik.

Päris sellist õnneks polnud ühtegi, kes oleks kohe esimese kohtingu osas seksimõttelise ettepaneku teinud oleks või eeldanud et mina ise midagi orgunnin ja veel kinni ka maksan. 2 juhust oli kui mees restoranis küsis eraldi arved.

Paar juhust oli kus kutsuti kohtama jutuga, et – saame kokku ja siis vaatame mis teeme vms. Peale paari igavat kohtingut (autoga ringi sõitmine või niisama jalutamine) ma selliste ettepanekute peale enam vedu ei võtnud ka. Mõni kutsuski kohe ainult natukeseks jalutama (eriti palju oli selliseid koroona algusajal) või kohvi jooma. Peale paari sellist kohtingut, mis olid igavad, olid sellised low-effort kutsed mulle juba täiesti turn-off.

Kõige jaburamad kohtingukutsed olid sellised et üks mees kutsus mind enda juurde koju appi hekki pügama 😀 ja teine mees (3 või 4 kohtinguks) enda juurde koju appi kõnniteekive paigaldama. Loomulikult saatsin mõlemad pikalt.

Lõppkokkuvõttes – normaalne mees kutsub naise esimeseks kohtinguks ikkagi restorani (ei pea olema mingi ülipeen ja kallis restoran, aga ka mitte päris Mc Donalds) ja maksab ise arve.

Minul lõpuks õnnestus sealt leida väga hea mees 🙂

+15
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli Tinderis konto. Paariga käisin kohtamas aga loobusin. Õnneks midagi negatiivset ei pidanud kogema. Sõbranna aga leidis vist kõige hullemad sealt. Tagantjärele naljakas aga kurb ka, et selliseid mehi üldse maamunal olemas on.

Tegelikult on masendav, et pole normaalset  portaali või lehte, kus saavadki tutvuda vabad ja vallalised inimesed, kes otsivad suhet. Panevad sinna üles reaalsed pildid endast mitte 10-aasta taguseid. Ikka on vaja mingitel suhtes inimestel või pervertidel  igal pool õngitseda.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

is selles Spas niiväga halba on. Saab mehe kulul mullivannis sulistada ja õhtust süüa. Kui sobib, siis võib muudki teha

Teemaalgataja jutust paistis, et mees tahtis et naine spa bronniks, sellest võib eeldada, et ka ise kinni maksaks lõpuks. Ja esimeseks kohtinguks spaasse? Äkki teine inimene üldse ei meeldigi ja peab temaga pool päeva koos veetma ujumisriiete väel.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et kuna TA kirjaoskus pole just eriti kiita, siis mehed arvasid, et ega muud peale seksi sellise naisega niikuinii midagi teha pole.

+12
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui õudne ????

Ma küll sinust 10a noorem, aga Tinderdamiskogemust on olnud mitu aastat (hetkel juba üle aasta “turult” eemal õnneks) ja käisin kohtamas äkki ca 50-60 mehega ja taolisi jobusid olid mõned aga õnneks mitte enamik.

Päris sellist õnneks polnud ühtegi, kes oleks kohe esimese kohtingu osas seksimõttelise ettepaneku teinud oleks või eeldanud et mina ise midagi orgunnin ja veel kinni ka maksan. 2 juhust oli kui mees restoranis küsis eraldi arved.

Paar juhust oli kus kutsuti kohtama jutuga, et – saame kokku ja siis vaatame mis teeme vms. Peale paari igavat kohtingut (autoga ringi sõitmine või niisama jalutamine) ma selliste ettepanekute peale enam vedu ei võtnud ka. Mõni kutsuski kohe ainult natukeseks jalutama (eriti palju oli selliseid koroona algusajal) või kohvi jooma. Peale paari sellist kohtingut, mis olid igavad, olid sellised low-effort kutsed mulle juba täiesti turn-off.

Kõige jaburamad kohtingukutsed olid sellised et üks mees kutsus mind enda juurde koju appi hekki pügama ???? ja teine mees (3 või 4 kohtinguks) enda juurde koju appi kõnniteekive paigaldama. Loomulikult saatsin mõlemad pikalt.

Lõppkokkuvõttes – normaalne mees kutsub naise esimeseks kohtinguks ikkagi restorani (ei pea olema mingi ülipeen ja kallis restoran, aga ka mitte päris Mc Donalds) ja maksab ise arve.

Minul lõpuks õnnestus sealt leida väga hea mees ????

Ma eelistaks küll esimesel korral restorani asemel jalutama minna. Kui klappi pole, siis restos peab liiga kaua piinlema. Jalutuskäigu ajal võib viie minutiga külm hakata / pissihäda või mis iganes põhjuse välja mõelda ja kiirelt sääred teha.

Kui tundub okei mees, siis järgmisel korral läheme restorani ja võin talle välja ka teha 🙂

 

+40
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin siis ka konto Tinderisse,olen lahutatud ja vaba …oh tahaks appi karjuda.Üks mees hullem ,kui teine.Ise olen 47.Enemus ,keda olen paremale pannud on minuarvates sellised kellage võiks kohtuda.Aga…kui juba natuke kirjutad ja vestled enne kokku saamist,siis ei jõuagi kokkusaamisele.Juhus selline kirjutasime paar korda ja kolmandal korral mees juba küsis ,kas ma bronnin siis mõne spa meie esimeske kokkusaamiseks,sooviks siis sinuga head seksi ja romantikat. Teine juhus mees hakkab rääkima nii,mulle meeldivad raseeritud naised ma ise ka raseerin ennast alt poolt.Kolmas juhus oli ,et mees ütles mulle,et teeme kohtingu seal kus on ka voodi,küsis veel,et kas mõni hotell sobiks.Lõpuks selgus,et kaks nendest olid abielus.Nii,et ikkagi kohe esimesel võimalusel otsitakse oma pereelu kõrvalt seksi ja lõbu.

No nii ja peale seda,on mul tunne ,et enamus Tinderi mehi ongi sellised.Tegelikult jah eks seal on ikka selles vanuses 45+ abielumehed ja niisama seikluste otsijad.Kuidas teil on tutvumisportaalides läinud.

Mehed muide kurdavad, et enamus naisi otsivad sponsorit. Mõni pidavat päris kiirelt raha küsima.  Ja muidugi naiste tuunitud või vanad pildid.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin siis ka konto Tinderisse,olen lahutatud ja vaba …oh tahaks appi karjuda.Üks mees hullem ,kui teine.Ise olen 47.Enemus ,keda olen paremale pannud on minuarvates sellised kellage võiks kohtuda.Aga…kui juba natuke kirjutad ja vestled enne kokku saamist,siis ei jõuagi kokkusaamisele.Juhus selline kirjutasime paar korda ja kolmandal korral mees juba küsis ,kas ma bronnin siis mõne spa meie esimeske kokkusaamiseks,sooviks siis sinuga head seksi ja romantikat. Teine juhus mees hakkab rääkima nii,mulle meeldivad raseeritud naised ma ise ka raseerin ennast alt poolt.Kolmas juhus oli ,et mees ütles mulle,et teeme kohtingu seal kus on ka voodi,küsis veel,et kas mõni hotell sobiks.Lõpuks selgus,et kaks nendest olid abielus.Nii,et ikkagi kohe esimesel võimalusel otsitakse oma pereelu kõrvalt seksi ja lõbu.

No nii ja peale seda,on mul tunne ,et enamus Tinderi mehi ongi sellised.Tegelikult jah eks seal on ikka selles vanuses 45+ abielumehed ja niisama seikluste otsijad.Kuidas teil on tutvumisportaalides läinud.

Mehed muide kurdavad, et enamus naisi otsivad sponsorit. Mõni pidavat päris kiirelt raha küsima. Ja muidugi naiste tuunitud või vanad pildid.

No aga siis ongi arusaadav, miks paljud mehed eeldavadki kiiret saaki.

Kuid teemaalgatajal soovitaksin seal siiski rahulikult ringi vaadata ja valida kohtinguks ikka need, kellega jutt klapib ja tundub, et on olemas mingigi ühisosa. Suhtes olevaid mehi on seal omajagu, kes otsivadki vaid kerget meelelahutust. Kuid seda saab üldjuhul paari esimese sõnumivahetamisega teada, kui otse ja viisakalt küsida. Samas on seal ka väga toredaid mehi liikumas, kes tõesti otsivad endale partnerit ja elukaaslast tulevikuks.

Mina olen üks positiivne näide, kes leidis sealtkaudu väga vahva inimese, aga eks igasuguseid  imelikke sattus teele.

Soovin sulle jõudu ja kannatlikkust, vali välja vaid need, kellega sul on mida rääkida ja mida jagada, ära ole odav saak.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui õudne ????
Kõige jaburamad kohtingukutsed olid sellised et üks mees kutsus mind enda juurde koju appi hekki pügama ???? ja teine mees (3 või 4 kohtinguks) enda juurde koju appi kõnniteekive paigaldama. Loomulikult saatsin mõlemad pikalt.

Lõppkokkuvõttes – normaalne mees kutsub naise esimeseks kohtinguks ikkagi restorani (ei pea olema mingi ülipeen ja kallis restoran, aga ka mitte päris Mc Donalds) ja maksab ise arve.

Maitse asi. Heki pügamine, kõnniteekivide paigaldamine ja kasvõi jalutamine tunduvad igastahes mõistlikumad ja huvitavamad kohtinguideed, kui kuskil restos teineteist jõllitada. Nii et ei maksa oma eelistusi mingisuguseks üleüldiseks normaalsuse etaloniks pidada.

+34
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, ma 41, aga mul selliseid halbu kogemusi ei ole olnud. Need mehed, kellega olen suhelnud, on olnud viisakad ja normaalsed, mingit seksijuttu pole olnud. Ja pole ka abielumehi olnud. Mul sõbrannal ka veidi teistsugused kogemused, on ikka pakutud seksi ka kohe. Mul vist sellised viisakad pildid ja suhtlen ise ka alguses väga viisakalt. Esimesed kohtungud olid mul just jalutuskäigud. Jääb ära see restoranis piinlemine ja kes maksab probleem, kui ei sobi ja klappi ei ole. Nüüd olen suhtes, aga selle mehe leidsin Facebooki datingust.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pakuks just huvi see mees, kes 3-ndaks kohtinguks kutsuks appi hekki pügama. Ega ma ei pea ju minema sinna siis rügama, aga just selline kohting ütleks mehe kohta palju rohkem, kui restos istumine. Milline on ta kodu, kuidas selle eest hoolitseb, kuidas ta tööd teeb, kuidas meil omavaheline klapp koos toimetades jne. Põnev just.

+36
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline on ta kodu, kuidas selle eest hoolitseb,

Eks niimoodi hoolitsebki, et leiab tinderist tasuta sulaseid.

+19
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, ma 41, aga mul selliseid halbu kogemusi ei ole olnud. Need mehed, kellega olen suhelnud, on olnud viisakad ja normaalsed, mingit seksijuttu pole olnud. Ja pole ka abielumehi olnud. Mul sõbrannal ka veidi teistsugused kogemused, on ikka pakutud seksi ka kohe. Mul vist sellised viisakad pildid ja suhtlen ise ka alguses väga viisakalt. Esimesed kohtungud olid mul just jalutuskäigud. Jääb ära see restoranis piinlemine ja kes maksab probleem, kui ei sobi ja klappi ei ole. Nüüd olen suhtes, aga selle mehe leidsin Facebooki datingust.

Mul on sama kogemus nagu sul. Tundub, et sõltub ikka naisest endast ka, millist tüüpi meestele ta huvi pakub.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks oleks ka heki pügamine  parem võimalus inimesega tuttavamaks saada, kui restoranis istumisel. Aga jah, eks ole maitse asi.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates 47 aastane naine on piisavalt elukogenud ja ei peaks seda seksiasja ka niiväga enam kartma. See tegelikult ei ole ju nii hirmus:)

Kui ikka mees eriti ei meeldi, siis ei taha seksida. Ega 47 aastat ei tähenda, et igaühega peab seksima, kes selleks vähegi soovi avaldavad.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kohtund 4 mehega.

1. Venelane. Viis sööma, sobralik ja viisakas, tuli  mu vastu ja saatis ka rongile. Põsemusi. Soovis veel kokku saada. Kui ühendust taas võtsin ja aja kokku leppisime, meest polnud. Saatis sõnumi, et ei jõua ikka linna. Järgmist kohtingut ja suhtlust enam ei tulnud.

 

2. mingi margus nõmmelt. Tundus oleku jargi joukas ja edukas mees. Kohtumiseni me ei joudnud. Hakkas lolli juttu kirjutama nagu mõnitaks.

3. mingi viimsi lambikollektsionaar ja disainer-arhitekt tarmo. Saatis oma haarberist pildi. Saime kokku, suht kena viisakas koik. Joime kalamajas teed.  Ei olnud nilbik jne, viis mu kenasti rongile. Koju joudes kirjutasin, kuidas mulje oli. Mingi viisakas vastus. Samamoodi hakkas peagi mõnitaval moel kirjutama. Selge, polnud huvi, aga milleks nõme olla?

4. Yks ehitaja/purjetaja. Eriti kirjutajatyyp ei olnud. Kolisime messengeri. Aasta aega ei saanud kokku. Pidime saama, aga kord kartis tema, kord mina. Vahepeal kirjutas, mis ma teen. Motlesin et mingi igav mees, aga ikka vastasin.  Kui aasta oli moodas, kirjutas jalle et mis teen. Praalisin et tule kylla ja vota kommi kaasa.  Natuke ta motles seal ja tuligi. Molemad uurisime yksteist monda aega ja kohtusime minu pool. Lasin tal elutoa diivanil magada, ta peale tood tuli eesti teisest otsas. Andsin  nö voimaluse  ja kohe maha ei kandnud.Praeguseks 2 a kooselu ja laps tulemas. See sonaaher mees ehitab nyyd maja ja pani   meile sormused sorme.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kes siin rääkis, et eelistab restorane ja 60 kohtingut tehtud…

Tundub, et naise soov siin pigem degusteerida mööda erinevaid restorane…

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kes siin rääkis, et eelistab restorane ja 60 kohtingut tehtud…

Tundub, et naise soov siin pigem degusteerida mööda erinevaid restorane…

Ma vaatasin, et mul on FB-s u 100 sõpra, mehed-naised pooleks. Lapsepõlvesõbrad, kooli- ja töökaaslased. Kui ma tahaks 60 mehega kohtamas käia, siis ma peaks minema restorani absoluutselt kõikide meestega, kes mu ellu sattunud on.

Kui madal see latt olema peab, et Tinderis nii palju mehi välja valida?

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las ma mõtlen pisut. Veider, aga, kui ma oleksin 47, ja kui ma tahaksin niisama lobajuttu ajada, siis ma otsiksin omale ju sõbrantsu. Ja kui ma lahinal nutta tahan, siis ma ostan omale 3tundi psühhiaatriteenust.  Aga kui ma Tinderis juba mehi otsin, siis ma tahangi ju kohe, ja ilma eelmängudeta, ja peal ja all ja ees ja taga.

+5
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt tinder töötab noorematel paremini, kohtasin kümneid mehi kes otsisid esimest tõsisemat suhet, mõned ka kes teisele ringile jõudnud. Üks mees küsid kas olen üheöösuhtega nõus, vastasin ei ja kahe sõnumiga vestluseks see jäigi. Maha ja taha on vb vanemate inimeste teema, ma mingit survet kohtingute ajal seksile ei tundnud ja ainus kellega sinnani jõudsin on praegune elukaaslane.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui ma Tinderis juba mehi otsin, siis ma tahangi ju kohe, ja ilma eelmängudeta, ja peal ja all ja ees ja taga.

Assoo. No siis ju sobidki sinna hästi, teil on sealsete meestega samad huvid. Aga minu arust see päris ainult seksiportaal ka ei ole, et kõik peaks sellise suhtumisega olema.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui ma Tinderis juba mehi otsin, siis ma tahangi ju kohe, ja ilma eelmängudeta, ja peal ja all ja ees ja taga.

Assoo. No siis ju sobidki sinna hästi, teil on sealsete meestega samad huvid. Aga minu arust see päris ainult seksiportaal ka ei ole, et kõik peaks sellise suhtumisega olema.

Lisaks veel, et maha ja taha suhteks ka päris iga troll ei sobi, kes kohale ujub.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui ma Tinderis juba mehi otsin, siis ma tahangi ju kohe, ja ilma eelmängudeta, ja peal ja all ja ees ja taga.

Assoo. No siis ju sobidki sinna hästi, teil on sealsete meestega samad huvid. Aga minu arust see päris ainult seksiportaal ka ei ole, et kõik peaks sellise suhtumisega olema.

Lisaks veel, et maha ja taha suhteks ka päris iga troll ei sobi, kes kohale ujub.

Mida nii ilmselgest rääkida? Pole kunagi kuulnud ühestki naisterahvast, kes trolliga magab. Kui oligi troll kellegi mõistes, tema arvates polnud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugedes siin neid kommentaare ,siis järeldus on ,et Tinderis on mõtetu koht .Enamus mehed ikka seal tõsist suhet ei otsi.Ikka rohkem selline nalja ja pilaportaal meestele.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 190 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!