Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 190 )

Teema: Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Postitas:
Kägu

Juhus selline kirjutasime paar korda ja kolmandal korral mees juba küsis ,kas ma bronnin siis mõne spa meie esimeske kokkusaamiseks,

Mis selles Spas niiväga halba on. Saab mehe kulul mullivannis sulistada ja õhtust süüa. Kui sobib, siis võib muudki teha. Minu arvates 47 aastane naine on piisavalt elukogenud ja ei peaks seda seksiasja ka niiväga enam kartma. See tegelikult ei ole ju nii hirmus:)

Sa ikka saad aru, et igaühega ei taha nagu seksida. Iga mees ei ole selline, kellel end puudutada lased. On kindlasti väga vabameelseid, kes kasutavad ugat võimalust seksida, aga kõik ei ole sellise mõtteviisiga ja soovivad selliseid intiimseid eneseväljendusi hoida elu jooksul vähestele.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugedes siin neid kommentaare ,siis järeldus on ,et Tinderis on mõtetu koht .Enamus mehed ikka seal tõsist suhet ei otsi.Ikka rohkem selline nalja ja pilaportaal meestele.

Kustsa pakud enam teatud eas vaba meest leida? Nooruses on selge. Nii paraku on, et mingist vanusepiirist peale on meestel lapsed, naisest rääkimata. Koolitusel, õppustel, muudest sarnastest nö ajutisest kohast tutvuda on võimalik, aga siis peab olema kiire pealehakkamine. Käib see tinder kah.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida nii ilmselgest rääkida? Pole kunagi kuulnud ühestki naisterahvast, kes trolliga magab. Kui oligi troll kellegi mõistes, tema arvates polnud.

Kui märkasid, oli siin vahepeal jutt, et mis seal spaas siis halba, kui oled juba 47 aastane, siis ongi ju tore suvalistega seksida. Selle peale üks kirjutas, et tema tahabki sealt maha ja taha suhet. Minu vastus oli selle peale, et isegi sellisel juhul ei sobi spaa esimeseks kohtinguks, sest pole ju teada, kas mees on meeldiv või mitte. Isegi kui ma otsiks Tinderist ainult seksi ja mingit tutvumist ega eelmängu selleks ei vaja, siis päris igaühega siiski voodisse ei roni. Siit jääb selline mulje, et kõik sobivad ja seega on esimene kohting kuskil seksikohas igati ok. Minu arust mitte.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida nii ilmselgest rääkida? Pole kunagi kuulnud ühestki naisterahvast, kes trolliga magab. Kui oligi troll kellegi mõistes, tema arvates polnud.

Kui märkasid, oli siin vahepeal jutt, et mis seal spaas siis halba, kui oled juba 47 aastane, siis ongi ju tore suvalistega seksida. Selle peale üks kirjutas, et tema tahabki sealt maha ja taha suhet. Minu vastus oli selle peale, et isegi sellisel juhul ei sobi spaa esimeseks kohtinguks, sest pole ju teada, kas mees on meeldiv või mitte. Isegi kui ma otsiks Tinderist ainult seksi ja mingit tutvumist ega eelmängu selleks ei vaja, siis päris igaühega siiski voodisse ei roni. Siit jääb selline mulje, et kõik sobivad ja seega on esimene kohting kuskil seksikohas igati ok. Minu arust mitte.

On naisi, kellele on see normaalne. Minu probleem pole.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata üle kuidas sa oma profiilis end esitled, sest sellest oleneb, missuguseid inimesi su profiil ligi tõmbad. Pane kirja, keda ja mida sa otsid. Ma olin tinderis aasta aega ja ühtegi nii labast pöördumist kui sina kirjeldad ei saabud (vanus 30+). Neid oli, kes viisakalt ja otse ütlesid, et otsivad armukest või kolmandat, kuid neile saab ju viisakalt ära öelda. Solvuda Tinderis on sama mis solvuda cv.ee peale, et fui, kärulükkaja tööpakkumine ja muud täiesti alla minu taseme ja ebahuvitavad pakkumised.

 

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina, aastaid tagasi tutvusin oma hetkeelukaaslasega just Tinderis. Kõik oli ilus ja tore. peale aastast suhtlus kolisime kokku. Oleme koos elanud 2,5 aastat nüüd ja avastasin et mees käib Tinderis ja luiskab sealsetele naisetele mis jaksab. Samas, olen sattunud lugema kirjavahetust kus mees juba sügavamalt huvitub  naise tegemistest.  Mine siis saa aru mis inimese peas toimub. Toit on ju nina all olemas aga ikka vaja menüüd sirvida.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toit on ju nina all olemas aga ikka vaja menüüd sirvida.

Miks sa arvad, et ta ainult menüü sirvimisega piirdub?

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina, aastaid tagasi tutvusin oma hetkeelukaaslasega just Tinderis. Kõik oli ilus ja tore. peale aastast suhtlus kolisime kokku. Oleme koos elanud 2,5 aastat nüüd ja avastasin et mees käib Tinderis ja luiskab sealsetele naisetele mis jaksab. Samas, olen sattunud lugema kirjavahetust kus mees juba sügavamalt huvitub naise tegemistest. Mine siis saa aru mis inimese peas toimub. Toit on ju nina all olemas aga ikka vaja menüüd sirvida.

Garantiid ei ole. Minu mainekast asutusest leitud abikaasa pettis mind. Kõige ausa ja truuma inimese võib leida ainult kirikust, kui ise samu väärtusi jagatakse. Kõige hullem, kui toredad ja truud satuvad petjate ohvriks, kes selliseid siiraid otsivadki.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, ma ei ole sugugi kindel, et ta ainult sellega piirdub, võibolla mingi hetk tahab ka midagi muud. Olen selle kohaseid märkusi talle teinud aga ta teeb nägu, et ei tea millest jutt käib. Ei selgita midagi, saab veel minu peale kurjaks ja solvub, et ala mina olen hoopiski see paha, paha inimene 🙂

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, ma ei ole sugugi kindel, et ta ainult sellega piirdub, võibolla mingi hetk tahab ka midagi muud. Olen selle kohaseid märkusi talle teinud aga ta teeb nägu, et ei tea millest jutt käib. Ei selgita midagi, saab veel minu peale kurjaks ja solvub, et ala mina olen hoopiski see paha, paha inimene ????

Tundub, et on aeg see hetkeelukaaslane välja vahetada ja uut proovida. Ja paistab, et tema on samale järeldusele tulnud ja juba tegeleb asjaga.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhus selline kirjutasime paar korda ja kolmandal korral mees juba küsis ,kas ma bronnin siis mõne spa meie esimeske kokkusaamiseks,

Mis selles Spas niiväga halba on. Saab mehe kulul mullivannis sulistada ja õhtust süüa. Kui sobib, siis võib muudki teha. Minu arvates 47 aastane naine on piisavalt elukogenud ja ei peaks seda seksiasja ka niiväga enam kartma. See tegelikult ei ole ju nii hirmus:)

Sa ikka saad aru, et igaühega ei taha nagu seksida. Iga mees ei ole selline, kellel end puudutada lased. On kindlasti väga vabameelseid, kes kasutavad ugat võimalust seksida, aga kõik ei ole sellise mõtteviisiga ja soovivad selliseid intiimseid eneseväljendusi hoida elu jooksul vähestele.

Jumal küll – kolmandat korda lähen kokku saama ja “mees ikka eriti ei meeldi”. Ma arvan, et see “eriti ei meeldi” tuleb ikka varem välja. Milleks neiud vaeseid mehi jooksutada ja rihma otsas hoida. Ma küll ei solvuks, kui ettepanek tehakse. Ma täpselt 47 ja ei solvu enam üldse mitte millegi peale. Ja ma võin esimesel korral ka voodisse minna. Kui mees sellisena meeldib. Ja üldse ei arva, et see on kergemeelne. Tõsine suhe ja seks ei ole asjad, mis ilmtingimata eraldi peavad olema. Tõsises suhtes on seks ikka olulisel kohal.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, ma ei ole sugugi kindel, et ta ainult sellega piirdub, võibolla mingi hetk tahab ka midagi muud. Olen selle kohaseid märkusi talle teinud aga ta teeb nägu, et ei tea millest jutt käib. Ei selgita midagi, saab veel minu peale kurjaks ja solvub, et ala mina olen hoopiski see paha, paha inimene ????

Kui mees mind pettis, hakkasin üheöösuhteid harrastama ja oma väärtust leidma. Tee talle sama, aga kasuta kondoomi. Suguhaigused pole ilmast kadunud veel.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhus selline kirjutasime paar korda ja kolmandal korral mees juba küsis ,kas ma bronnin siis mõne spa meie esimeske kokkusaamiseks,

Mis selles Spas niiväga halba on. Saab mehe kulul mullivannis sulistada ja õhtust süüa. Kui sobib, siis võib muudki teha. Minu arvates 47 aastane naine on piisavalt elukogenud ja ei peaks seda seksiasja ka niiväga enam kartma. See tegelikult ei ole ju nii hirmus:)

Sa ikka saad aru, et igaühega ei taha nagu seksida. Iga mees ei ole selline, kellel end puudutada lased. On kindlasti väga vabameelseid, kes kasutavad ugat võimalust seksida, aga kõik ei ole sellise mõtteviisiga ja soovivad selliseid intiimseid eneseväljendusi hoida elu jooksul vähestele.

Jumal küll – kolmandat korda lähen kokku saama ja “mees ikka eriti ei meeldi”. Ma arvan, et see “eriti ei meeldi” tuleb ikka varem välja. Milleks neiud vaeseid mehi jooksutada ja rihma otsas hoida. Ma küll ei solvuks, kui ettepanek tehakse. Ma täpselt 47 ja ei solvu enam üldse mitte millegi peale. Ja ma võin esimesel korral ka voodisse minna. Kui mees sellisena meeldib. Ja üldse ei arva, et see on kergemeelne. Tõsine suhe ja seks ei ole asjad, mis ilmtingimata eraldi peavad olema. Tõsises suhtes on seks ikka olulisel kohal.

On sul tõsine suhe olnud? Sarved joostakse enne maha. Vastupidi võib ka teha, kuid teatavast vanusest on inimene juba kaubandusliku väärtuse kaotanud ja siis ei leia ei seksi, ei suhet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No, avastasin, et käib seal juba oma poolteist aastat 🙂 aeg-ajalt juhtub tal nö äpardus ja leht ununeb lahti. Muidu aga kiivalt peidab. Vahest olen end tabanud mõttelt, et äkki meelega nö ununeb, et ma ise kompsud pakiks ja ära läheks. No sellist naudingut ma talle pakkuma küll ei hakka 🙂 Kui ei meeldi, siis uks käib väljast poolt kinni. 🙂

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No, avastasin, et käib seal juba oma poolteist aastat ???? aeg-ajalt juhtub tal nö äpardus ja leht ununeb lahti. Muidu aga kiivalt peidab. Vahest olen end tabanud mõttelt, et äkki meelega nö ununeb, et ma ise kompsud pakiks ja ära läheks. No sellist naudingut ma talle pakkuma küll ei hakka ???? Kui ei meeldi, siis uks käib väljast poolt kinni. ????

Kui lapsi ei ole, mis kinni hoiavad 18 aastat, järelikult on seks sinuga palju parem kui Tinderi kaladega.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühiseid lapsi pole, aga intiimelust minuga hoidub juba terve aasta. Esialgu proovisin mida-iganes, midagi ei toiminud. Võtsin isegi mõne kilo kaalust alla, et olla samas kaalus mil kohtusime, ikka miskit. Siis aga loobusin. Seega, ma kas ei eruta teda enam, tal on impotentsus, või näeb ta minus ala majakaaslast kellega on tore koos elada. Kodu puhas, söök, laual jne…nö mugavussuhe. Alles siis kui leiab midagi 100% nö tema meelest kindlat , siis alles nö hakkab rääkima lahkuminekust. Lisaks Tinderile, külastab ka sellist kohta nagu Armastuse saal 🙂

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühiseid lapsi pole, aga intiimelust minuga hoidub juba terve aasta. Esialgu proovisin mida-iganes, midagi ei toiminud. Võtsin isegi mõne kilo kaalust alla, et olla samas kaalus mil kohtusime, ikka miskit. Siis aga loobusin. Seega, ma kas ei eruta teda enam, tal on impotentsus, või näeb ta minus ala majakaaslast kellega on tore koos elada. Kodu puhas, söök, laual jne…nö mugavussuhe. Alles siis kui leiab midagi 100% nö tema meelest kindlat , siis alles nö hakkab rääkima lahkuminekust. Lisaks Tinderile, külastab ka sellist kohta nagu Armastuse saal ????

Kujutan ette, kuidas ta sind paneb ja armukestele seda jutti räägib, et koduses elus on impotent. Hoiata neid lolle naisi ometi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No, avastasin, et käib seal juba oma poolteist aastat ???? aeg-ajalt juhtub tal nö äpardus ja leht ununeb lahti. Muidu aga kiivalt peidab. Vahest olen end tabanud mõttelt, et äkki meelega nö ununeb, et ma ise kompsud pakiks ja ära läheks. No sellist naudingut ma talle pakkuma küll ei hakka ???? Kui ei meeldi, siis uks käib väljast poolt kinni. ????

kelle pinnal elate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees mind pettis, hakkasin üheöösuhteid harrastama ja oma väärtust leidma.

Huvitav moodus oma väärtuse leidmiseks. Kellele sobib, kellele mitte. Minu maitse üheöösuhted igatahes pole. Seks on alati parim pikaaegse partneriga.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees mind pettis, hakkasin üheöösuhteid harrastama ja oma väärtust leidma.

Huvitav moodus oma väärtuse leidmiseks. Kellele sobib, kellele mitte. Minu maitse üheöösuhted igatahes pole. Seks on alati parim pikaaegse partneriga.

Minu mees seksis meie suhte ajal mitu aastat kahe armukesega. Minu esimene sekspartner oli. Valus usalduse reetmine. Ta ei andesta endale siiamaani, et hakkasin paljude meestega kohtingutel käima. Minu eesmärk sai täidetud ja viimaks leidsin teise abikaasa. Silm silma vastu.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kolmega kohtamas käinud. Neljandaga, üsna meeldivaga kahjuks kohtinguni ei jõudnud.

Eelnevalt suhtlesin päris pikalt nendega netis, sest minu jaoks peab kõigepealt jutt sobima. Ja alles siis vaatan muud.

Esimene mees. Härra “täna on ilus/kole/päikeseline/tuuline jne ilm”. Minust päris mitu aastat noorem mees. Oli minust väga huvitatud, kinnitades, et talle just meeldivadki vanemad naised. Ega ma muidugi seda uskuma jäänud ning mõistsin, et eesmärgiks on vaid seks. Me olime oma eludega kapitaalselt erinevas etapis. Minul mitu, juba suureks kasvatatud last ja selja taga väga pikk kooselu. Tema poissmees, kel lapsi polnud. Noor, alles avastas elu. Minuga avalikku kohta ta minna ei soovinud. Ikka ainult jalutama. Jäi mulje, et sellises piirkonda, kus ükski tuttav ei saanud vastu tulla. Ei teagi, kas ta oli suhtes. Pigem usun, et häbenes mind kui vanemat naist. Vanusevahe 12 aastat minu kahjuks.

Kui netis suhtlesime, siis nägin, kuidas ta pingutas, et juttu teha ja end pildil hoida. Eranditud iga päev algas tema jutt sõnadega: “küll täna on ikka ilus (kole/tormine/udune) ilm!” – vastavavalt sellele siis, mis ilm parasjagu sel päeval oli. Nii naerma ajas! Siis saatis mingeid Delfi uudiste linke, mis teda kõnetasid jne. Ega meil pärast päris algust millestki rääkida olnud. Esialgu pettis ära. Ükskõik, mis teema üles võtsin, puudus tal selle kohta oma arvamus. Tal näiteks puudus arvamus ka söögi kohta. Ta ei teadnud, mis ta lemmik söök on. Ei teadnud ka, mis talle maitseb. Ütles, et kõik toit on sama maitsega ja ta sööb absoluutselt kõike – seda, mida ema teeb. Ega see ju inimest halvemaks tee, aga mulle tundus see tõik piisavalt kummaline, et see siin välja tuua. Ma ei ole kunagi kohanud inimest, kes toidu kohta nii ütleb. Ja see on pannud mõtlema, et äkki see on mingi autistlik joon?

Ehkki, tema eesmärk oli muidugi seks, siis ei julgenud ta reaalselt kunagi midagi algatada. Paar korda üritas puudutada, aga siis kuidagi kentsakalt ja kiiruga tõmbas paar korda üle selgroo edasi-tagasi. Üldiselt lootis ta minu algatusele. Paar korda ka vihjas sellele.

Loodan, et ta leiab omale õige naise, sest ega ta ilmselt halb mees ei ole. Teenis väga hästi ja tundus, et oli ka hästi töökas ja lahtiste kätega.

Teine. Härra “Solvuja”. Temaga oli väga ladus jutt netis. Kohtusime restoranis. Jutt klappis ka silmast silma. Meil oli huvitav ja teemad otsa ei lõppenud. Siiski, tajusin tema poolt mingit kontrolli või iselaadset survet. Ja häiris see, et ta nagu natukene provotseeris tüli. Vist selleks, et näha, kuidas ma reageerin. Paar korda ka kuritarvitas mu usaldust. Olin talle midagi rääkinud, mille ta hiljem, mingis teises olukorras minu vastu ära kasutas. Samuti kippus ta mind manitsema. Ja mitte leebel moel, vaid ikka kuidagi nii, et tal on nii piinlik, et ma niimoodi käitun. Näiteks, kord olin pisut vindine ja tippisin talle telefonis vigase sõnumi. Küll ma siis sain järgmine päev noomida ja häbistatud. Kahju, sest muidu oli sobivas vanuses ja muude sobivate näitajatega. Suhtlesime mõnda aega, aga see, kui piinlik tal mu pärast jälle millegi pärast oli, tõmbas pidurit ja pani mind kuidagi pingutama nii, et suhtlemine ei olnud enam vaba ja rõõmus. Kui ma paar korda lükkasin objektiivsel põhjusel uut kohtumist edasi, siis solvus ja kustutas mu fb sõbralistist.

Kolmas. Härra “Vigurdaja”. Mees ootas mind esimesel kohtingul suure roosikimbuga. Jalutasime ja ajasime juttu. Õigemini tema ajas juttu. Mina suurt suud lahti ei saanud. Kogu tema jutt oli aga vigurdav ja pealiskaudne. Samuti kippus kasutama tüütuid, äraleierdatud käibefraase. Näiteks, pidin umbes kümme korda ta nime küsima. Lõpuks ütles: “Tarmo”. Seejärel küsis kohe ise hüüatades: “Aga miks Tarmo!? Miks? Aga keegi peab ju olema!!!” Kogu tema jutt koosneski sedalaadi “naljadest”. Üks väga veider joon oli see, et ta ei küsinud mitte ühtegi korda ja mitte midagi minu kohta. Jäi mulje, nagu ta kohe üldse ei huvitanud, mis mu nimi on, kus ma töötan, kas mul on lapsi, kus ma elan, kas mul on õdesid-vendi, milline on mu pere… Kohe mitte midagi ei küsinud. Muudkui aga kuulasime tema vigurjutte, aga ühegi tõsisema ja sisulisema jutuni silmast silma kohtumistel ei jõudnud. Põhimõtteliselt käisime vist kolm korda kohtamas ja alati kinkis ta mulle roosikimbu. Aga mina ei saanud temast suurt midagi teada. Peale eesnime. Ja sedagi pinnimise peale. Küsisin, aga ta vingerdas vastustest kõrvale. Ja tema ei teadnud pärast poole aastast suhtlemist ikka veel minu päris nime. Tutvumisportaalis olin vale nimega. Seda ta teadis, sest ütlesin talles seda kohe.

Pärast esimest kohtingut püüdis ta mind kallistada ja oli tohutult solvunud, kui ütlesin, et ma päris esimesel kohtingul ei soovi sellist lähedust.

Mingil momendil see suhtlemine meil ära vajus. Aga kindlasti on ta mõnele naisele sobiv ja hea mees.

Neljandaga ka – jutt klappis netis hästi. Olime juba kohtamist kokku leppimas, kui ühel hetkel ajas ta mind teise naisega segamini. Mõistan, et see ongi ju kohtingu portaal, kus suheldakse erinevate inimestega. Aga siiski, on rumal aps ajada naised segi,. Vähemalt sel moel, nagu tema seda tegi. Ta oli samal ajal ka teise naisega kohtamist kokku leppimas. Ei saa ju pahaks panna, aga viisakas oleks siiski varjata sellist asja.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees mind pettis, hakkasin üheöösuhteid harrastama ja oma väärtust leidma.

Huvitav moodus oma väärtuse leidmiseks. Kellele sobib, kellele mitte. Minu maitse üheöösuhted igatahes pole. Seks on alati parim pikaaegse partneriga.

Minu mees seksis meie suhte ajal mitu aastat kahe armukesega. Minu esimene sekspartner oli. Valus usalduse reetmine. Ta ei andesta endale siiamaani, et hakkasin paljude meestega kohtingutel käima. Minu eesmärk sai täidetud ja viimaks leidsin teise abikaasa. Silm silma vastu.

Litsina käitumine tegi su enesetunde paremaks?

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma täpselt 47 ja ei solvu enam üldse mitte millegi peale. Ja ma võin esimesel korral ka voodisse minna. Kui mees sellisena meeldib. Ja üldse ei arva, et see on kergemeelne. Tõsine suhe ja seks ei ole asjad, mis ilmtingimata eraldi peavad olema. Tõsises suhtes on seks ikka olulisel kohal.

Küll inimesed võivad ikka erinevalt mõelda! Ja ka end segaselt väljendada! Ma olen sinuvanune, aga ei kujuta küll ette, et ma esimesel kohtingul kellegagi voodisse roniks, ise sinna juurde pomisedes, et tõsises suhtes on seks ikka olulisel kohal.

Esiteks, esimesel kohtumisel ei saagi veel tõsist suhet olla. Seega, mis tõsises suhtes on seks ikka olulisel kohal?

Teiseks, mis mõttes tõsine suhe ja seks ei ole asjad, mis ilmtingimata peavad eraldi olema? Isegi ei saa öelda, mida sa öelda tahad. Miks nad peaksid eraldi olema? Kas keegi väitis siin, et tõsine suhe ja seks peavad eraldi olema?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Litsina käitumine tegi su enesetunde paremaks?

Ära unusta, et tema tuhandeid kordi teistega magas. Proovisin ka, ei kahetse, kuigi alguses nutsin, sest see polnud mulle omane. Õnneks sain parema nehe tänu tema l…löömisele. Hea, et suguhaigusi ei saanud endale.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühiseid lapsi pole, aga intiimelust minuga hoidub juba terve aasta. Esialgu proovisin mida-iganes, midagi ei toiminud. Võtsin isegi mõne kilo kaalust alla, et olla samas kaalus mil kohtusime, ikka miskit. Siis aga loobusin. Seega, ma kas ei eruta teda enam, tal on impotentsus, või näeb ta minus ala majakaaslast kellega on tore koos elada. Kodu puhas, söök, laual jne…nö mugavussuhe. Alles siis kui leiab midagi 100% nö tema meelest kindlat , siis alles nö hakkab rääkima lahkuminekust. Lisaks Tinderile, külastab ka sellist kohta nagu Armastuse saal ????

Ma loodan, et sa teed nalja?! Ei ole ju ometi võimalik, et mõni naine laseb endaga niimoodi käituda.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

</p>

Litsina käitumine tegi su enesetunde paremaks?

Ära unusta, et tema tuhandeid kordi teistega magas. Proovisin ka, ei kahetse, kuigi alguses nutsin, sest see polnud mulle omane. Õnneks sain parema nehe tänu tema l…löömisele. Hea, et suguhaigusi ei saanud endale.

No las magas. Löö selg sirgeks, saada see töll pikalt ja mine oma eluga edasi. Mitte ära hakka ennast alandama ja järgmistele töllidele madratsiks olema.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderis on väga palju saasta ja müra. Ja kui juhtud veel natuke uus ka sellesse teemasse olema, võib väga lihtsalt juhtuda, et lähed kellegi juurde “filmi vaatama” just selle mõttega, et silmas peeti filmi vaatamist.

Minu kogemus tinderis:

1 daterape ja kuu aega ajunussi. Täielik imelik psühho. Ma olin just depreka põhjast väälja ronimas, mõtlesin, et okei, prooviks kohtuda kellelegi… Ja siis esimene oli selline lõks kohe!

1 kohting mingi tüübiga, kes otsis midagi muud.

1 super lucky match, ~2 aastat käisime. Kohtusin täiesti fantastilise mehega. Meil mõlemil oli algusest peale selge ega häbenenud rääkidagi, et huvi on pere luua ja selliste asjadega tegeleda. Nüüd oleme abielus ja ootan last 🙂 Piirangute ajal ninapidi koos, raskustest saame üle, väga vahva. Aga paistab nii siit kui ka mujalt kuuldu põhjal, et selline jackpot on pigem haruldus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

</p>

Litsina käitumine tegi su enesetunde paremaks?

Ära unusta, et tema tuhandeid kordi teistega magas. Proovisin ka, ei kahetse, kuigi alguses nutsin, sest see polnud mulle omane. Õnneks sain parema nehe tänu tema l…löömisele. Hea, et suguhaigusi ei saanud endale.

No las magas. Löö selg sirgeks, saada see töll pikalt ja mine oma eluga edasi. Mitte ära hakka ennast alandama ja järgmistele töllidele madratsiks olema.

Olin ja õigesti tegin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi pikk jutt aga kokkuvõttes tema pinnal.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, ütleme nii, et alguses häiris. Nüüd aga olen olukorraga leppinud. Olemegi nagu sõbrad pm. Eks ma ikka sisimas loodan, et ta mull lõhkeb ja ärkab aga selleks, et lihtsalt võtta ja minna, seob meid veidi ka ühiseid kohustusi. Ise petma ei hakka, kuni viimse hetkeni olen aus jne..on mis on aga südametunnistus ei luba, mis sest, et tema valesti käitub.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 190 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!