Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 190 )

Teema: Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Postitas:
Kägu

Noh, ütleme nii, et alguses häiris. Nüüd aga olen olukorraga leppinud. Olemegi nagu sõbrad pm. Eks ma ikka sisimas loodan, et ta mull lõhkeb ja ärkab aga selleks, et lihtsalt võtta ja minna, seob meid veidi ka ühiseid kohustusi. Ise petma ei hakka, kuni viimse hetkeni olen aus jne..on mis on aga südametunnistus ei luba, mis sest, et tema valesti käitub.

Pakun, et oled võrdselt mehega sama alatu ja sisimas tead, et tema on ainus, keda väärid.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No las magas. Löö selg sirgeks, saada see töll pikalt ja mine oma eluga edasi. Mitte ära hakka ennast alandama ja järgmistele töllidele madratsiks olema.

Nüüd on juba hilja, sest oldud on mitmetega ja mees on õnneks olemas. Kirjutad olevikus, aga minu asi on juba minevik, mees on ammu pikalt saadetud. Vähemalt ei pea surivoodil mõtlema, et jätsin mõned asjad elus proovimata. Ei kahetse mitte ühtegi suhet.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi pikk jutt aga kokkuvõttes tema pinnal.

Kuidas sa siis saad öelda, et pangu tema uks teiselt poolt kinni?

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on Tinderis ainult viisakad mehed sattunud (vanuses 35-45). Vähemalt siis nii viisakad, et ei ole netis ega ka esimesel-teisel kohtingul imelikku juttu ajama hakanud või kuidagi eriti intensiivselt/kummaliselt külge löönud vms. Seda muidugi ei tea, millised nad nö tegelikult on, sest pole uuesti kohtunud või väga pikalt suhelnud nendega, kellega erilisemat klappi tekkinud ei ole. Laias laastus on siiski toredad kohtingud olnud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hehh ma läheks ka pigem hekki pügama. Võhivõõraga restos vastastikku pugimine ja jõllitamine oleks paras piin. Mingil hetkel kõht liiga täis ja tunned end nagu unine õhupall. Enne heki pügamist saab aiaga tutvuda ja tekib dialoog. Füüsilist tööd tehes varem või hiljem tuleb  väikse einepaus teha ja see räägib juba rohkem, kui nupukalt mees selleks siis ka valmistunud. Kas võtab külmikust kärbatanud suitsuvorstijäänused või on eelneval õhtul terve suupistete valiku või supi kokku moorinud.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi pikk jutt aga kokkuvõttes tema pinnal.

Ehk siis, sa ei tahagi temast lahku minna, vaid lased ennast edasi põrandakaltsuna kohelda. Naine, sul pole mingit eneseväärikust?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis, sa ei tahagi temast lahku minna, vaid lased ennast edasi põrandakaltsuna kohelda. Naine, sul pole mingit eneseväärikust?

Ju siis elamispind kaalub eneseväärikuse üles. Kurb.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli Tinderis konto. Paariga käisin kohtamas aga loobusin. Õnneks midagi negatiivset ei pidanud kogema. Sõbranna aga leidis vist kõige hullemad sealt. Tagantjärele naljakas aga kurb ka, et selliseid mehi üldse maamunal olemas on.

Tegelikult on masendav, et pole normaalset portaali või lehte, kus saavadki tutvuda vabad ja vallalised inimesed, kes otsivad suhet. Panevad sinna üles reaalsed pildid endast mitte 10-aasta taguseid. Ikka on vaja mingitel suhtes inimestel või pervertidel igal pool õngitseda.

Tegelikult ajavad närvi küll need hõivatud pervod, kes alguses valetavad, et vabad on. Palju energiat ja aega läheb kaotsi selliste peale – ise on parajad parasiidid, kellel pole tegelikult pole mitte midagi vastu pakkuda ja tahavad ainult saada (meelelahutust ja põnevust).

Sellistele suhtes tontidele võiksid mingid ekstra saidid olla – las siis vastastikku otsivad oma seiklusi ja vaheldust ning ei tülita neid, kes otsivad tõsisemat suhet või siis pole vähemalt mingis petturlikus susseramises osalemisest huvitatud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ,kokkuvõtteks siin lugedes seda,siis ja ega sealt ikka normaalset kaaslast ei saa.Ja need mehed kes on kohe esimesel kohtingul seksi peal väljas mingu tagugu kuskil mujal … häbi võiks olla kohe esimesel kohtingul selga ronida.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ,kokkuvõtteks siin lugedes seda,siis ja ega sealt ikka normaalset kaaslast ei saa.Ja need mehed kes on kohe esimesel kohtingul seksi peal väljas mingu tagugu kuskil mujal … häbi võiks olla kohe esimesel kohtingul selga ronida.

Ju see taktika on siis edukas olnud. Siingi ju üks naine arvab, et on igavesti cool memmeke, kui igaühega seksib. Nii käituvad sageli äsja lahku läinud ja elus pettunud naised. Arvavad, et maksavad nii kellelegi kätte vms, aga tegelikult teed sellega lõppkokkuvõttes ainult endale haiget, kui igasugu imelikega lepid.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ,kokkuvõtteks siin lugedes seda,siis ja ega sealt ikka normaalset kaaslast ei saa.Ja need mehed kes on kohe esimesel kohtingul seksi peal väljas mingu tagugu kuskil mujal … häbi võiks olla kohe esimesel kohtingul selga ronida.

Ju see taktika on siis edukas olnud. Siingi ju üks naine arvab, et on igavesti cool memmeke, kui igaühega seksib. Nii käituvad sageli äsja lahku läinud ja elus pettunud naised. Arvavad, et maksavad nii kellelegi kätte vms, aga tegelikult teed sellega lõppkokkuvõttes ainult endale haiget, kui igasugu imelikega lepid.

Inimesel on õigus oma kehaga teha, mida tahab ja kelleltki loa küsimine oleks äärmiselt imelik.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tundub okei mees, siis järgmisel korral läheme restorani ja võin talle välja ka teha ????

Miks? Enamikele meestele tundud siis meeleheitlik ja elu eest meeldida üritav. Mees usub ilma selletagi, et sa käid tööl ja teenid ka raha ja oled tegelikult normaalne inimene. Päriselt 😀

Maitse asi. Heki pügamine, kõnniteekivide paigaldamine ja kasvõi jalutamine tunduvad igastahes mõistlikumad ja huvitavamad kohtinguideed, kui kuskil restos teineteist jõllitada

Kui sulle meeldib olla võõraste või juhututtavate (2-3 kohtingut olnud) meestele olla tasuta sulane, siis jah, miks mitte. Aga vaevalt et nad sind peale seda kõrgemalt hindama hakkavad kui enne seda, kui nende heki ära pügasid. Heal juhul pakub sulle “tänutäheks” siis seksi. Oled rahul?

Kui on juba kauem suhtes oldud, siis muidugi on juba põnev koos ka tööd teha ja vastastikku teineteist aidata.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui õudne ????

Ma küll sinust 10a noorem, aga Tinderdamiskogemust on olnud mitu aastat (hetkel juba üle aasta “turult” eemal õnneks) ja käisin kohtamas äkki ca 50-60 mehega ja taolisi jobusid olid mõned aga õnneks mitte enamik.

Päris sellist õnneks polnud ühtegi, kes oleks kohe esimese kohtingu osas seksimõttelise ettepaneku teinud oleks või eeldanud et mina ise midagi orgunnin ja veel kinni ka maksan. 2 juhust oli kui mees restoranis küsis eraldi arved.

Paar juhust oli kus kutsuti kohtama jutuga, et – saame kokku ja siis vaatame mis teeme vms. Peale paari igavat kohtingut (autoga ringi sõitmine või niisama jalutamine) ma selliste ettepanekute peale enam vedu ei võtnud ka. Mõni kutsuski kohe ainult natukeseks jalutama (eriti palju oli selliseid koroona algusajal) või kohvi jooma. Peale paari sellist kohtingut, mis olid igavad, olid sellised low-effort kutsed mulle juba täiesti turn-off.

Kõige jaburamad kohtingukutsed olid sellised et üks mees kutsus mind enda juurde koju appi hekki pügama ???? ja teine mees (3 või 4 kohtinguks) enda juurde koju appi kõnniteekive paigaldama. Loomulikult saatsin mõlemad pikalt.

Lõppkokkuvõttes – normaalne mees kutsub naise esimeseks kohtinguks ikkagi restorani (ei pea olema mingi ülipeen ja kallis restoran, aga ka mitte päris Mc Donalds) ja maksab ise arve.

Minul lõpuks õnnestus sealt leida väga hea mees ????

Huvitavalt palju kohtamisi jaksab teha, kas mõnega varem tundeid ei tekkinud… Pettumist, pausi vms.?

Minul on ka normaalsed kogemused üldiselt olnud, kuid siiski olen täna vaba:

1. Esimene: Poissmees, tuli kookidega külla, mis järele jäi, pakkis ise endale kaasa. Kodus lesis diivanil, väga paljud asjad olid tegemata (kolis vanematekoju kui see tühjaks jäi) Askeldada ei viitsinud, mina tegutsesin, ei oska diivanil 2 päeva lesida. Lisaks jalutasin koera ja viisin külla minnes peale meie ka loomadele  süüa. Kass oli sündinud kuuris ja see oli näljas Lõpus süüdistas mind ihnsuses. On alati üksi, ka tähtpäevadel, nautis koos olemist, aeg-ajalt heistab ja kutsub külla, talle meeldis minu seltskond ja kõik , mis koos tegime, suhtlesime Tinderis mõned ja seejärel elus ka mõned kuud.

2. Multitaskija kes otsis elukaaslast, viisakas ja tore, suhtlesime palju. Ehitas ja planeeris ja kuna minulgi aed, jäi kohtumine ära (asume eri maakondades). Sõbralik mees, tegi mitu ettepanekut kohtuda. Ma polnud vaimustuses, täna ei teagi miks… Lõpuks rääkis sõbrannadest ja nii me kokku ei saanudki. Tore ja mõistlik mees, erilist klappi vist polnud…suhtlesime pea pool a.

3. Bemmimees, oli üllatuslikult üsna sisukas, käisime matkal ja kohvikus, aga kuna ta tuunis kogu vaba aja autot või tegi kiiremaid ringe, siis mind ei kõnetanud. Muus osas mul ühtegi etteheidet polnud. Eeldasin millegipärast, et pole minu tüüp. Suhtlesime mõned kuud

4. Äärmiselt viisakas ja mitmekülgne – haritud ja ka tööriistadega sinapeal ja tegus. Tohutult heatahtlik, sõbralik ja abivalmis, kuid alkoholiprobleemiga ja abielus pettunud… Ja meil seetõttu ei õnnestunud. Suhtlesime üle aasta

5. Abielumehi olen kohtanud vaid ühe, õnneks oli ta aus ja rääkis kohe kavatsustest, otsustasin ära kustutada, ühtegi intsidenti ei olnud.

Kõik olid ausad, viisakad inimesed, vabad (va 1.), normaalse lähenemisviisiga, ühtegi survet ma ei tundnud (aa bemmimees võttis käest kinni liiga vara minu jaoks, aga see oli rohkem minu probleem, ma polnud valmis…) ja see ei puuduta tinderit minu arvates.

Perverte pole kohanud veel, aga nii nagu mõni teine, ma 50-60 kohtinguni ei jõua, enne loobun. Veidi raske on pisukesest pettumustundest üle olla (vbl endas), et sellist lugu pole ette tulnud, nagu ühel, kellel ehitaja sõrmused sõrme pani

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Minu naljakaim kutse kohtingule oli eelmise  aasta lõpul,  kui  äksis härra küsis, kas olen valmis kohtuma. Küsisin, et mis meil plaanis… “Mõtlesin, et läheks raekoja platsi ja teeks lonks klögi!” (kirjapilt muutmata) ????</p>
Seda, kas ka topsi jagada taheti, ei tea, sest selline kirjapilt võttis kohe tuju kohtuda. ????

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen mees vanuses 33 ja olen ka mõnes tutvumisportaalis ning vastulausena ütleksin, et ega naiste poolel seis parem ei ole.

Latid on esiteks nii kõrgel, oodatakse seda tippude tippu igas mõttes. Enamasti ei vastata kirjadele või lihtsalt otsitakse mingit tähelepanu.

Lisaks on seal laias laastus 2 sorti naisi: kas väga ilusad või ikka väga koledad.

Ja nagu ikka – keda tahaks, seda ei saa ja keda saaks, seda kohe üldse ei taha.

 

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma 24, aga tinderis vaatasin 25-45 mehi ja käinud kuskil +70 “deidil” ja matche oli väga palju ja kogemused on erinevad oli normaalseid ja mitte nii normaalsed. mulle meeldisid kõige rohkem autoga ringi sõitmised kas minu või tema autoga ja jalutamised niisama või minu koeraga jalutamine jne. paar teemat tekkis, aga midagi tõsisemaks edasi ei arenenud ja enam ei viitsi üldse kasutada seda kohta. eelistan päris elus tutvumist ja nii suurt huvi väga keegi ei tekitanud ja ikka segas see, et tinderist, aga minust olid väga paljud niimoodi huvitatud. viimasel ajal ei leidnud ka enam väga kedagi, keda laikida tahaks, kasutasin seda kohta siis pmst 18-24 vanuses ja vanemaks saades sain aru, et mul ikka latt liiga kõrge selle koha jaoks, sest ma saan päriselus ka tutvusi ja jään silma jne.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Lugedes siin neid kommentaare ,siis järeldus on ,et Tinderis on mõtetu koht .Enamus mehed ikka seal tõsist suhet ei otsi.Ikka rohkem selline nalja ja pilaportaal meestele.

Vastupidi! Olin hiljuti ühes seltskonnas, kus tuli välja, et 2/3 sealt olid leidnud suhte just Tinderist. Kahtlemata ei õnnestunud esimesega, aga keskmiselt ehk umbes kümnes tegi õnnelikuks.

Jagati ka tähelepanekuid;

1. Parim variant on jalutamine. Ei lähe paksuks, raha ei kulu, mõnus rahulikult vestelda. Kui ei meeldi, saab kohe lahkuda, st pole kusagil restos prae kõrval lõksus.

2. Väga oluline, milline on profiil Tinderis. Pildid olgu kvaliteetsed ja mitte nn “ahvatlevad” – nii pööravad tähelepanu korralikud mehed. Kirjavead tõmbavad ligi lolle, nii et tasub palgata korrektor 🙂

3. Pilt olgu AUS, et mees 3 min jooksul ei lahkuks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagati ka tähelepanekuid; 1. Parim variant on jalutamine. Ei lähe paksuks, raha ei kulu, mõnus rahulikult vestelda. Kui ei meeldi, saab kohe lahkuda, st pole kusagil restos prae kõrval lõksus.

See sai olla ainult meeste tähelepanek 😀 Just see – raha ei kulu – osa. Masendav. Tahad naisega tutvuda, aga ei raatsi sentigi selleks kulutada. Milline oleks tulevik sellise mehega? Parimal juhul piinlik näpuga järjeajamine ja sendisaagimine et kõik arved oleks pooleks makstud, aga tõenäolisemalt saab naine endale hoopis puugi kaela.

Ja mehed veel imestavad, miks naised ära kaovad ja ei vasta – sorry,  tõesti ei viitsi kümnedat korda mõne kuu jooksul Kadrioru parki või Paljassaare poolsaarele jalutama minna.

Vali normaalne restoran, ei pea olema ülikallis Tchaikovsky, Tuljak või NOA, hästi sobib näiteks St. Patrick’s, Basiilik, Chi, OKO – valik on ju lai. Küllap siis naine annab sulle ka võimaluse ja tuleb kohtingule 🙂

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See sai olla ainult meeste tähelepanek ???? Just see – raha ei kulu – osa. Masendav. Tahad naisega tutvuda, aga ei raatsi sentigi selleks kulutada.

Ei, see oli naiste tähelepanek. Mehi oli seltskonnas kaks ja neil pole otse loomulikult olnud Tinderit vaja, mehed on tahetud kaup 🙂

Tegu oli 40- naistega, kel kõrge enesehinnang ja kes ei võta naljalt sentigi vastu. Samas näe, leidsid oma õnne.  Jäi mulje, et kirjutamisega eriti aega ei raisatud, mindigi kohe kohtama (ja paljudel kordadel 20-30 min pärast ka lahku).

Ise olen 40+, kel pole Tinderit olnud ja kuulasin huviga. Ilmselt oleksid minu võimalused ka kehvemad kui neil, kuigi olen ka viimasel ajal üksi olnud ja hea meelega leiaks kellegi. Muide, tuli välja, et ka mehed panevad endast paremaid pilte välja kui tegelikkus. Arvasin varem, et see on ainult naiste teema. Kahjuks mehed muutuvadki järjest naiselikumateks 🙁

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina, aastaid tagasi tutvusin oma hetkeelukaaslasega just Tinderis. Kõik oli ilus ja tore. peale aastast suhtlus kolisime kokku. Oleme koos elanud 2,5 aastat nüüd ja avastasin et mees käib Tinderis ja luiskab sealsetele naisetele mis jaksab. Samas, olen sattunud lugema kirjavahetust kus mees juba sügavamalt huvitub naise tegemistest. Mine siis saa aru mis inimese peas toimub. Toit on ju nina all olemas aga ikka vaja menüüd sirvida.

Garantiid ei ole. Minu mainekast asutusest leitud abikaasa pettis mind. Kõige ausa ja truuma inimese võib leida ainult kirikust, kui ise samu väärtusi jagatakse. Kõige hullem, kui toredad ja truud satuvad petjate ohvriks, kes selliseid siiraid otsivadki.

Minu sõber, kes liigub kristlaste ringkonnas, rääkis, et usklikud mehed on kõige “patusemad” ning soovitas “lambukestest” kauge kaarega mööda käia. Eks vangid, ex-alkohoolikud jne käivad lunastust otsimas

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see oli naiste tähelepanek. Mehi oli seltskonnas kaks ja neil pole otse loomulikult olnud Tinderit vaja, mehed on tahetud kaup ????

Kuidas saab-raha ei kulu- olla naiste tähelepanek? Kas nad olid rõõmsad, et neil deidil raha ei kulu (miks peakski kuluma?) või et meestel nende peale raha ei kulu?

Samuti kuulen esimest korda, et kõrge enesehinnang tähendab seda, et ei luba mehel endale kohtingul välja teha :O  Minule jätab see mulje pigem naisest, kes on nii meeleheitel mehe leidmisel, et pingutab elu eest, et mehel oleks temaga tutvumine ja suhte loomine võimlikult mugav ja odav, muidu kaob äkki parematele jahimaadele ära.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, tuli välja, et ka mehed panevad endast paremaid pilte välja kui tegelikkus.

Täitsa õige, panevad jah. Ütleb, et 45, 175 pikk, tegelikult oli 50+ ja alla 170. Rahalise olukorra kohta valetavad ka palju, kuigi pole selle kohta ise midagi küsinudki. Ükskord nägin tutvumisportaalis ka oma 60+ naabrimeest, kes väitis, et on 42 ja oli sinna ka noorepõlve pildi pannud. Ei tasu vist mainimist, et naabrimees on abielus.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab-raha ei kulu- olla naiste tähelepanek? Kas nad olid rõõmsad, et neil deidil raha ei kulu (miks peakski kuluma?) või et meestel nende peale raha ei kulu?

Samuti kuulen esimest korda, et kõrge enesehinnang tähendab seda, et ei luba mehel endale kohtingul välja teha :O Minule jätab see mulje pigem naisest, kes on nii meeleheitel mehe leidmisel, et pingutab elu eest, et mehel oleks temaga tutvumine ja suhte loomine võimlikult mugav ja odav, muidu kaob äkki parematele jahimaadele ära.

Mina oleks just selline naine (Tinderis pole küll kunagi olnud). Mulle põhimõtteliselt ei meeldi kui keegi mulle välja teha tahab. Tekitab mulle tunde, et nagu võlgu jääks inimesele või nagu kasutaks kedagi raha pärast ära. Parema meelega teen ise välja. Mul endal on raha piisavalt, laristaja ei ole. Mulle sobiks just koeraga jalutamine esimest korda. Ja mu enesehinnanguga on kõik korras 🙂

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see oli naiste tähelepanek. Mehi oli seltskonnas kaks ja neil pole otse loomulikult olnud Tinderit vaja, mehed on tahetud kaup ????

Kuidas saab-raha ei kulu- olla naiste tähelepanek? Kas nad olid rõõmsad, et neil deidil raha ei kulu (miks peakski kuluma?) või et meestel nende peale raha ei kulu?

Samuti kuulen esimest korda, et kõrge enesehinnang tähendab seda, et ei luba mehel endale kohtingul välja teha :O Minule jätab see mulje pigem naisest, kes on nii meeleheitel mehe leidmisel, et pingutab elu eest, et mehel oleks temaga tutvumine ja suhte loomine võimlikult mugav ja odav, muidu kaob äkki parematele jahimaadele ära.

 

Eks ükskord ole ikka esimene kord kuulda. Iga inimene on erinev, üks ei tea Ohmi seadust, teine, et naistel on eneseväärikus jne… 🙂

Ka mina maksan värske tutvuse puhul alati enda eest ise. No jube piinlik oleks odav praelunija olla, ka siis kui mees pakuks tungivalt ise.

Oma kaasa muidugi ostis hääd paremat, samas mina talle ka.

Ilmselt sinu tutvusringkond koosneb roosade telefonidega kullakaevajatest. Minu ringkonnas ollakse iseseisvad.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on väljategemine usalduse märk. st. ma usaldan kedagi niipalju, et ta võib ka minu eest maksta. Aga üldiselt olen ma olnud selline mutt, kes tahab enda eest esimesel kohtamisel-kohtumisel ise maksta. Ma tahan seda vabadust, et ma saan joonelt p…e kellegi saata, kui on põhjust.

Kui nooremana vahest ööklubisse sattusin, siis seal ei lasknud ühelgi ligilitsujal endale välja teha. No jumal küll – niipalju raha mul ikka on, et mõned joogid osta. Ja kepin ma sellega, kellega tahan (keda ma tahan), mitte sellega, kes mulle välja tegi. Ma võin ise kellelegi välja teha, kui vaja.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen mees vanuses 33 ja olen ka mõnes tutvumisportaalis ning vastulausena ütleksin, et ega naiste poolel seis parem ei ole.

Latid on esiteks nii kõrgel, oodatakse seda tippude tippu igas mõttes. Enamasti ei vastata kirjadele või lihtsalt otsitakse mingit tähelepanu.

Lisaks on seal laias laastus 2 sorti naisi: kas väga ilusad või ikka väga koledad.

Ja nagu ikka – keda tahaks, seda ei saa ja keda saaks, seda kohe üldse ei taha.

Tore on kuulda ka mehe kogemusi selles vallas.

Palun, kas oskad tuua näite sellest- ‘keda tahaks, seda ei saa’. Mis põhjusel ei saa?

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun, kas oskad tuua näite sellest- ‘keda tahaks, seda ei saa’. Mis põhjusel ei saa?

Kas on siis vaja selgitada? Noormehe latt on liiga kõrge oma taseme jaoks ja vaatab üleslöödud tibisid, samas ise on alla keskmise.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagati ka tähelepanekuid; 1. Parim variant on jalutamine. Ei lähe paksuks, raha ei kulu, mõnus rahulikult vestelda. Kui ei meeldi, saab kohe lahkuda, st pole kusagil restos prae kõrval lõksus.

See sai olla ainult meeste tähelepanek ???? Just see – raha ei kulu – osa. Masendav. Tahad naisega tutvuda, aga ei raatsi sentigi selleks kulutada. Milline oleks tulevik sellise mehega? Parimal juhul piinlik näpuga järjeajamine ja sendisaagimine et kõik arved oleks pooleks makstud, aga tõenäolisemalt saab naine endale hoopis puugi kaela.

Ja mehed veel imestavad, miks naised ära kaovad ja ei vasta – sorry, tõesti ei viitsi kümnedat korda mõne kuu jooksul Kadrioru parki või Paljassaare poolsaarele jalutama minna.

Vali normaalne restoran, ei pea olema ülikallis Tchaikovsky, Tuljak või NOA, hästi sobib näiteks St. Patrick’s, Basiilik, Chi, OKO – valik on ju lai. Küllap siis naine annab sulle ka võimaluse ja tuleb kohtingule ????

Tahad mehega tutvuda, aga ei raatsi sentigi selleks kulutada. Milline oleks tulevik sellise naisega? Parimal juhul piinlik näpuga järjeajamine, kuipalju mees on naise peale kulutanud ja mitte kunagi pole seda muidugi piisavalt….
Kas tõesti pole sul endal piisavalt raha, et restoranis käia ja pead selleks tutvumisportaali kasutama?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun, kas oskad tuua näite sellest- ‘keda tahaks, seda ei saa’. Mis põhjusel ei saa?

Kas on siis vaja selgitada? Noormehe latt on liiga kõrge oma taseme jaoks ja vaatab üleslöödud tibisid, samas ise on alla keskmise.

33aastane pole sugugi enam noormehe iga enam. Noor on vanuseklassis kuni 26 (k.a).

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

33aastane pole sugugi enam noormehe iga enam. Noor on vanuseklassis kuni 26 (k.a).

See oli natuke irooniaga öeldud. Ta siin pidevalt kurdab, kuidas ükski kena naisterahvas teda ei taha, aina vaalad ja krokodillid, kuigi tema on nii tore noormees.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 190 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!