Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 190 )

Teema: Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Postitas:
Kägu

Mina, aastaid tagasi tutvusin oma hetkeelukaaslasega just Tinderis. Kõik oli ilus ja tore. peale aastast suhtlus kolisime kokku. Oleme koos elanud 2,5 aastat nüüd ja avastasin et mees käib Tinderis ja luiskab sealsetele naisetele mis jaksab. Samas, olen sattunud lugema kirjavahetust kus mees juba sügavamalt huvitub naise tegemistest. Mine siis saa aru mis inimese peas toimub. Toit on ju nina all olemas aga ikka vaja menüüd sirvida.

Garantiid ei ole. Minu mainekast asutusest leitud abikaasa pettis mind. Kõige ausa ja truuma inimese võib leida ainult kirikust, kui ise samu väärtusi jagatakse. Kõige hullem, kui toredad ja truud satuvad petjate ohvriks, kes selliseid siiraid otsivadki.

Loll saab kirikus ka peksa.

Aga üldiselt 40+ on selline iga, kus sportlikkompusid vabu mehi ei ole ja tulebki võtta see, kes on võtta ja vastasel juhul ollagi ilma.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll saab kirikus ka peksa. Aga üldiselt 40+ on selline iga, kus sportlikkompusid vabu mehi ei ole ja tulebki võtta see, kes on võtta ja vastasel juhul ollagi ilma.

Ühe sellise leidsin, lastetu kusjuures.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli natuke irooniaga öeldud. Ta siin pidevalt kurdab, kuidas ükski kena naisterahvas teda ei taha, aina vaalad ja krokodillid, kuigi tema on nii tore noormees.

Mis sul sellest, et kurdab? Mul pole ühte jalga ja ka kurdan või?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

33aastane pole sugugi enam noormehe iga enam. Noor on vanuseklassis kuni 26 (k.a).

See oli natuke irooniaga öeldud. Ta siin pidevalt kurdab, kuidas ükski kena naisterahvas teda ei taha, aina vaalad ja krokodillid, kuigi tema on nii tore noormees.

Perekooli Revolver on siiski vanem kui 33. Ikka oluliselt vanem.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

33aastane pole sugugi enam noormehe iga enam. Noor on vanuseklassis kuni 26 (k.a).

See oli natuke irooniaga öeldud. Ta siin pidevalt kurdab, kuidas ükski kena naisterahvas teda ei taha, aina vaalad ja krokodillid, kuigi tema on nii tore noormees.

Perekooli Revolver on siiski vanem kui 33. Ikka oluliselt vanem.

Perekoolis käib mehi rohkem kui üks ja üks 33 pani mingi aeg siia isegi oma andmed kirja, et temaga tutvuda. Pilt oli juures.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis käib mehi rohkem kui üks ja üks 33 pani mingi aeg siia isegi oma andmed kirja, et temaga tutvuda. Pilt oli juures.

Temaga olevat veel selline jube lugu juhtunud, et tutvumisportaalis litsus ligi 40 aastane vanamemm ligi.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis käib mehi rohkem kui üks ja üks 33 pani mingi aeg siia isegi oma andmed kirja, et temaga tutvuda. Pilt oli juures.

Temaga olevat veel selline jube lugu juhtunud, et tutvumisportaalis litsus ligi 40 aastane vanamemm ligi.

Vaene mehike. Kas nii vanad inimesed oskavad üldse nutitelefoni kasutada? ????

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis käib mehi rohkem kui üks ja üks 33 pani mingi aeg siia isegi oma andmed kirja, et temaga tutvuda. Pilt oli juures.

Temaga olevat veel selline jube lugu juhtunud, et tutvumisportaalis litsus ligi 40 aastane vanamemm ligi.

Temaga lapsi ei saa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis käib mehi rohkem kui üks ja üks 33 pani mingi aeg siia isegi oma andmed kirja, et temaga tutvuda. Pilt oli juures.

Temaga olevat veel selline jube lugu juhtunud, et tutvumisportaalis litsus ligi 40 aastane vanamemm ligi.

Vaene mehike. Kas nii vanad inimesed oskavad üldse nutitelefoni kasutada? ????

Minu 84a isa oskab.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah ja veel Tinderis on ikka palju selliseid mehi ka kes enda eest ei hoolitse.Töökaaslane rääkis ,kui läks kohtma …mees tuli jalas kantud kingad ,mingid koledad püksid ja higi hais.Mu tuttav tahtis oksndada,issand ta siiani ei saa sellest üle.Tahaks juhtida tähelepanu MEHED kasige ja hoolitsega enda eest.Ära jäta endast esimesel kokkusaamisel pesematta ja haisva tropi muljet.Ja siis mehed imestavad ,miks suhet pole.

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah ja veel Tinderis on ikka palju selliseid mehi ka kes enda eest ei hoolitse.Töökaaslane rääkis ,kui läks kohtma …mees tuli jalas kantud kingad ,mingid koledad püksid ja higi hais.Mu tuttav tahtis oksndada,issand ta siiani ei saa sellest üle.Tahaks juhtida tähelepanu MEHED kasige ja hoolitsega enda eest.Ära jäta endast esimesel kokkusaamisel pesematta ja haisva tropi muljet.Ja siis mehed imestavad ,miks suhet pole.

Nii huvitav kirjavahemärkide kasutus. Koma ees on tühik ja punkti puhul ei jäeta üldse tühikut – ei selle ette ega taha.

Kas mees peab õigekirja oskama? Vist mitte.

 

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah ja veel Tinderis on ikka palju selliseid mehi ka kes enda eest ei hoolitse.Töökaaslane rääkis ,kui läks kohtma …mees tuli jalas kantud kingad ,mingid koledad püksid ja higi hais.Mu tuttav tahtis oksndada,issand ta siiani ei saa sellest üle.Tahaks juhtida tähelepanu MEHED kasige ja hoolitsega enda eest.Ära jäta endast esimesel kokkusaamisel pesematta ja haisva tropi muljet.Ja siis mehed imestavad ,miks suhet pole.

Parem on ilmuda tuunimata ja tavapärases olekus, et suhtes olles ei tule üllatusena, kellega koos elatakse. Kindlasti leidub naisi, keda hais ei häiri ja on lausa boonuseks, et mehel samad harjumused küljes. Armastama peab meest koos talle omase olekuga, et ei pettuks. Ootuste seadmine tekitab pettumust.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt olen ma olnud selline mutt, kes tahab enda eest esimesel kohtamisel-kohtumisel ise maksta. Ma tahan seda vabadust, et ma saan joonelt p…e kellegi saata, kui on põhjust.

Et kui mees on õhtusöögi välja teinud, siis enam ei saa p…e saata kui ebaviisakalt käitub? Avaldan saladuse – saad küll ????

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läks kunagi igiammu väga hästi – delfi date oli siis. Oma pilti ei pannud ja meeste pilte ei vaadanud. Kõigiga, kes polnud abielus või labased, tahtsin kohe kohtuda. Avalikus kohas muidugi. Aasta ja umbes 50 kohtumist hiljem leidsin mehe, kellega praegu 15 aastat õnnelikus abielus, 2 last. Me kumbki polnud enam esimeses nooruses, mul oli ka laps.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitse asi. Heki pügamine, kõnniteekivide paigaldamine ja kasvõi jalutamine tunduvad igastahes mõistlikumad ja huvitavamad kohtinguideed, kui kuskil restos teineteist jõllitada. Nii et ei maksa oma eelistusi mingisuguseks üleüldiseks normaalsuse etaloniks pidada.

Restorani kutsumine näitab, et mees on dzentelmen. Seal saab aimu tema intelligentsist ja kommetest. Olen nõus, et see on väga hea valik. Kindlasti tõstaks meest minu silmis. Kuidas ettekandjaga käitub, kuidas sööb, kuidas maksab ja jootraha jätab jne.Samuti julgeb avalikus kohas olla pigem vaba mees.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kohtund 4 mehega.

1. Venelane. Viis sööma, sobralik ja viisakas, tuli mu vastu ja saatis ka rongile. Põsemusi. Soovis veel kokku saada. Kui ühendust taas võtsin ja aja kokku leppisime, meest polnud. Saatis sõnumi, et ei jõua ikka linna. Järgmist kohtingut ja suhtlust enam ei tulnud.

2. mingi margus nõmmelt. Tundus oleku jargi joukas ja edukas mees. Kohtumiseni me ei joudnud. Hakkas lolli juttu kirjutama nagu mõnitaks.

3. mingi viimsi lambikollektsionaar ja disainer-arhitekt tarmo. Saatis oma haarberist pildi. Saime kokku, suht kena viisakas koik. Joime kalamajas teed. Ei olnud nilbik jne, viis mu kenasti rongile. Koju joudes kirjutasin, kuidas mulje oli. Mingi viisakas vastus. Samamoodi hakkas peagi mõnitaval moel kirjutama. Selge, polnud huvi, aga milleks nõme olla?

4. Yks ehitaja/purjetaja. Eriti kirjutajatyyp ei olnud. Kolisime messengeri. Aasta aega ei saanud kokku. Pidime saama, aga kord kartis tema, kord mina. Vahepeal kirjutas, mis ma teen. Motlesin et mingi igav mees, aga ikka vastasin. Kui aasta oli moodas, kirjutas jalle et mis teen. Praalisin et tule kylla ja vota kommi kaasa. Natuke ta motles seal ja tuligi. Molemad uurisime yksteist monda aega ja kohtusime minu pool. Lasin tal elutoa diivanil magada, ta peale tood tuli eesti teisest otsas. Andsin nö voimaluse ja kohe maha ei kandnud.Praeguseks 2 a kooselu ja laps tulemas. See sonaaher mees ehitab nyyd maja ja pani meile sormused sorme.

See M. Nõmmelt, kes tundub jõukas, liigub ka teises portaalis. Erinevate kasutajatena olen ikka ja jälle temalt kirju saanud Niisama käib seal välja elamas ja nilbitsemas.Kokkusaamisi väldib nagu tuld.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti pole sul endal piisavalt raha, et restoranis käia ja pead selleks tutvumisportaali kasutama?

Asi pole üldse selles ju. Kui läksin otse peale tööd kohtingule, oli kõht ju nagunii tühi. Restorani sööma minna tundus hulga mõistlikum idee, kui minna tühja kõhuga kuskile mitmeks tunniks jalutama, ennast ebamugavalt tunda ja oodata millal oleks viisakas ära minna ilma, et teisele halb tunne ei jääks. Lisaks talveperioodil on  kell 18 paiku juba ammu pime, kuhu siis niiväga ikka enam jalutama minna.

Nädalavahetusi ma tavaliselt ei raatsinud esimestele deitidele raisata, pigem tegelesin mõne hobiga või sain sõpradega kokku.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul läks siis täitsa hästi, esimene, kes ühendust võttis, oli küll liiga otsekohene oma soovide suhtes, aga teisega läks paremini, saime kokku ja jäimegi kokku.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tutvusin kaks kuud tagasi ühe lenduriga ja siis tuli välja, et ta hoiab mitukümmend rauda tules. Loobusin, kuna sellised fuckboyd ei lähe peale.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kohtund 4 mehega.

1. Venelane. Viis sööma, sobralik ja viisakas, tuli mu vastu ja saatis ka rongile. Põsemusi. Soovis veel kokku saada. Kui ühendust taas võtsin ja aja kokku leppisime, meest polnud. Saatis sõnumi, et ei jõua ikka linna. Järgmist kohtingut ja suhtlust enam ei tulnud.

2. mingi margus nõmmelt. Tundus oleku jargi joukas ja edukas mees. Kohtumiseni me ei joudnud. Hakkas lolli juttu kirjutama nagu mõnitaks.

3. mingi viimsi lambikollektsionaar ja disainer-arhitekt tarmo. Saatis oma haarberist pildi. Saime kokku, suht kena viisakas koik. Joime kalamajas teed. Ei olnud nilbik jne, viis mu kenasti rongile. Koju joudes kirjutasin, kuidas mulje oli. Mingi viisakas vastus. Samamoodi hakkas peagi mõnitaval moel kirjutama. Selge, polnud huvi, aga milleks nõme olla?

4. Yks ehitaja/purjetaja. Eriti kirjutajatyyp ei olnud. Kolisime messengeri. Aasta aega ei saanud kokku. Pidime saama, aga kord kartis tema, kord mina. Vahepeal kirjutas, mis ma teen. Motlesin et mingi igav mees, aga ikka vastasin. Kui aasta oli moodas, kirjutas jalle et mis teen. Praalisin et tule kylla ja vota kommi kaasa. Natuke ta motles seal ja tuligi. Molemad uurisime yksteist monda aega ja kohtusime minu pool. Lasin tal elutoa diivanil magada, ta peale tood tuli eesti teisest otsas. Andsin nö voimaluse ja kohe maha ei kandnud.Praeguseks 2 a kooselu ja laps tulemas. See sonaaher mees ehitab nyyd maja ja pani meile sormused sorme.

See M. Nõmmelt, kes tundub jõukas, liigub ka teises portaalis. Erinevate kasutajatena olen ikka ja jälle temalt kirju saanud Niisama käib seal välja elamas ja nilbitsemas.Kokkusaamisi väldib nagu tuld.

Kas tal on habe ja muidu ka selline karusema olekuga?

Kui jah, siis mina oeln temaga kohtunud. Tal on kogu aeg mingi kümme rauda tules.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mâleta, oli kergelt habetund. Renoveeris mingit oma nõmme maja. Jumeka nahaga ja vist oli suht kongus nina. Ysna kena mehelik mees . Kohtinguni me ei joudnud, maletan ainult pildi jargi. Voibolla arvas et teda hirmsasti tahetakse voi et olen meeleheitel vms.  Ei tea.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kohtund 4 mehega.

1. Venelane. Viis sööma, sobralik ja viisakas, tuli mu vastu ja saatis ka rongile. Põsemusi. Soovis veel kokku saada. Kui ühendust taas võtsin ja aja kokku leppisime, meest polnud. Saatis sõnumi, et ei jõua ikka linna. Järgmist kohtingut ja suhtlust enam ei tulnud.

2. mingi margus nõmmelt. Tundus oleku jargi joukas ja edukas mees. Kohtumiseni me ei joudnud. Hakkas lolli juttu kirjutama nagu mõnitaks.

3. mingi viimsi lambikollektsionaar ja disainer-arhitekt tarmo. Saatis oma haarberist pildi. Saime kokku, suht kena viisakas koik. Joime kalamajas teed. Ei olnud nilbik jne, viis mu kenasti rongile. Koju joudes kirjutasin, kuidas mulje oli. Mingi viisakas vastus. Samamoodi hakkas peagi mõnitaval moel kirjutama. Selge, polnud huvi, aga milleks nõme olla?

4. Yks ehitaja/purjetaja. Eriti kirjutajatyyp ei olnud. Kolisime messengeri. Aasta aega ei saanud kokku. Pidime saama, aga kord kartis tema, kord mina. Vahepeal kirjutas, mis ma teen. Motlesin et mingi igav mees, aga ikka vastasin. Kui aasta oli moodas, kirjutas jalle et mis teen. Praalisin et tule kylla ja vota kommi kaasa. Natuke ta motles seal ja tuligi. Molemad uurisime yksteist monda aega ja kohtusime minu pool. Lasin tal elutoa diivanil magada, ta peale tood tuli eesti teisest otsas. Andsin nö voimaluse ja kohe maha ei kandnud.Praeguseks 2 a kooselu ja laps tulemas. See sonaaher mees ehitab nyyd maja ja pani meile sormused sorme.

See M. Nõmmelt, kes tundub jõukas, liigub ka teises portaalis. Erinevate kasutajatena olen ikka ja jälle temalt kirju saanud Niisama käib seal välja elamas ja nilbitsemas.Kokkusaamisi väldib nagu tuld.

Kas tal on habe ja muidu ka selline karusema olekuga?

Kui jah, siis mina oeln temaga kohtunud. Tal on kogu aeg mingi kümme rauda tules.

Pilte ei vahetanud, kokku ei saanud. Vastata ei oska.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kes portaalist midagi muud kui kiiret kohustustevaba seksi otsib? Lai valik ja rotatsioon kiirem kui elukutseliste puhul, kulutused umbes samad.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kes portaalist midagi muud kui kiiret kohustustevaba seksi otsib? Lai valik ja rotatsioon kiirem kui elukutseliste puhul, kulutused umbes samad.

Otsivad need, kelle igapäeva trajektoor
ei võimalda uusi tutvusi leida

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kes portaalist midagi muud kui kiiret kohustustevaba seksi otsib? Lai valik ja rotatsioon kiirem kui elukutseliste puhul, kulutused umbes samad.

Otsivad need, kelle igapäeva trajektoor

ei võimalda uusi tutvusi leida

Miks see halvem koht on selleks? Ainult rumal magab töökaaslasega, lapse lasteaialasvatajaga vms. Peale lahutust puudus mul igasugune vajadus uueks kaaslaseks, küll olid aga muud vajadused. P.S olen naine ja 37a.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mâleta, oli kergelt habetund. Renoveeris mingit oma nõmme maja. Jumeka nahaga ja vist oli suht kongus nina. Ysna kena mehelik mees . Kohtinguni me ei joudnud, maletan ainult pildi jargi. Voibolla arvas et teda hirmsasti tahetakse voi et olen meeleheitel vms. Ei tea.

Aga siis SUl vedas, sest ilmselt on tegu sama mehega, kirjeldus klapib ja muu ka.Ta ei mõnita, tal on kummaline huumorimeel, mis igaühele ei sobi. Aga tal on kogu aeg mitu naist korraga ja muidu mõttetu mees.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mâleta, oli kergelt habetund. Renoveeris mingit oma nõmme maja. Jumeka nahaga ja vist oli suht kongus nina. Ysna kena mehelik mees . Kohtinguni me ei joudnud, maletan ainult pildi jargi. Voibolla arvas et teda hirmsasti tahetakse voi et olen meeleheitel vms. Ei tea.

Aga siis SUl vedas, sest ilmselt on tegu sama mehega, kirjeldus klapib ja muu ka.Ta ei mõnita, tal on kummaline huumorimeel, mis igaühele ei sobi. Aga tal on kogu aeg mitu naist korraga ja muidu mõttetu mees.

Kongus nina tähendab vist suurt riista? 🙂

Pigem tema puhul kahtlustan pisikest: miks muidu neid naisi vahetada tuleb… Polda rahul lihtsalt ja teist korda enam ei tule.. Ega naised lollid pole!

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kongus nina tähendab vist suurt riista? ????

Pigem tema puhul kahtlustan pisikest: miks muidu neid naisi vahetada tuleb… Polda rahul lihtsalt ja teist korda enam ei tule.. Ega naised lollid pole!

Tutvumisportaalide mehed hoiavad mitut naist korraga. Üks arvab, et on suhe, teine ei arva. Enamik seksisõpradest naistest teab, mis on eesmärk, mingi osa otsib suhet ja pettub. Kaks võimalust kui meestel mitu: a) pole leidnud seda sobivat, b) ei otsi suhet.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale järeldus. Õige oleks: Pilaportaal nii naistele kui meestele.

Ega mehed seal omavahel ei sehkenda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No midagi normaalset see tinderdus ei paku…Üks jubedam kui teine .

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 190 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!