Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 190 )

Teema: Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Postitas:
Kägu

No midagi normaalset see tinderdus ei paku…Üks jubedam kui teine .

Jah pakub küll. Olen isegi päris mitme toreda naisterahvaga seal suhelnud. Suhet küll pole tulnud aga ega siis kohe esimesega saagi abieluranda tormata.

See kui ise mäkiõgijast alkopäss oled – no muidugi ei saa sea sealt kedagi….normaalset….

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see oli naiste tähelepanek. Mehi oli seltskonnas kaks ja neil pole otse loomulikult olnud Tinderit vaja, mehed on tahetud kaup ????

Kuidas saab-raha ei kulu- olla naiste tähelepanek? Kas nad olid rõõmsad, et neil deidil raha ei kulu (miks peakski kuluma?) või et meestel nende peale raha ei kulu?

Samuti kuulen esimest korda, et kõrge enesehinnang tähendab seda, et ei luba mehel endale kohtingul välja teha :O Minule jätab see mulje pigem naisest, kes on nii meeleheitel mehe leidmisel, et pingutab elu eest, et mehel oleks temaga tutvumine ja suhte loomine võimlikult mugav ja odav, muidu kaob äkki parematele jahimaadele ära.

Ma ei lase endale välja teha kui mees mulle eriti ei meeldi. Või et ei tekiks arvamust, et ma talle kuidagi “võlgu” oleksin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugedes siin neid kommentaare ,siis järeldus on ,et Tinderis on mõtetu koht .Enamus mehed ikka seal tõsist suhet ei otsi.Ikka rohkem selline nalja ja pilaportaal meestele.

Vastupidi! Olin hiljuti ühes seltskonnas, kus tuli välja, et 2/3 sealt olid leidnud suhte just Tinderist. Kahtlemata ei õnnestunud esimesega, aga keskmiselt ehk umbes kümnes tegi õnnelikuks.

Jagati ka tähelepanekuid;

1. Parim variant on jalutamine. Ei lähe paksuks, raha ei kulu, mõnus rahulikult vestelda. Kui ei meeldi, saab kohe lahkuda, st pole kusagil restos prae kõrval lõksus.

2. Väga oluline, milline on profiil Tinderis. Pildid olgu kvaliteetsed ja mitte nn “ahvatlevad” – nii pööravad tähelepanu korralikud mehed. Kirjavead tõmbavad ligi lolle, nii et tasub palgata korrektor ????

3. Pilt olgu AUS, et mees 3 min jooksul ei lahkuks.

Seda, mis rada pidi 10.ni jõuti, ka räägiti?

Kindlasti tuli ette ka sekeldusi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see oli naiste tähelepanek. Mehi oli seltskonnas kaks ja neil pole otse loomulikult olnud Tinderit vaja, mehed on tahetud kaup ????

Kuidas saab-raha ei kulu- olla naiste tähelepanek? Kas nad olid rõõmsad, et neil deidil raha ei kulu (miks peakski kuluma?) või et meestel nende peale raha ei kulu?

Samuti kuulen esimest korda, et kõrge enesehinnang tähendab seda, et ei luba mehel endale kohtingul välja teha :O Minule jätab see mulje pigem naisest, kes on nii meeleheitel mehe leidmisel, et pingutab elu eest, et mehel oleks temaga tutvumine ja suhte loomine võimlikult mugav ja odav, muidu kaob äkki parematele jahimaadele ära.

Ma ei lase endale välja teha kui mees mulle eriti ei meeldi. Või et ei tekiks arvamust, et ma talle kuidagi “võlgu” oleksin.

Peab ikka imelik mõtlemine olema kus välja tegemine võrdub kohe nagu võlgu olemisega?

Mina mehena teen välja puhtalt viisakusest. Ma ei oota mitte vähimatki vastuteenet. Isegi aitähh ei pea ütlema…..

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen suhelnud päris paljudega – kahtlustan, et tegu on läbilõikega elust…olen kohanud järgmisi tüüpe:

Tõsiuskne lamemaalane, üpris äärmuslik, uurisin ta seisukohad elule ja liikusin edasi

Seiklusteotsija, kusjuures vaba, väits, et (nais)elukaaslast on sealt raske leida ja kui niisama seiklusi otsima hakkas, hakkas asi ka edenema!? Oli huvitav vestlus, rääkis naistest nii mõndagi (ja mulle hakkas tunduma, et need (naised), kes arvavad ja reklaamivad, et naised nii korralikud-korralikud ja ainult püsisuhet otsivad, ja mehed kõik nii tropid-tropid, ja kuidas nad ainult pervode õnge sattunud, peaks peeglisse sügavamalt, kui tuunimiseks vaatama)…

Mõned lihtsalt igavad – küsitlevad stiilis a la mis värv sulle meeldib, mida vabal ajal teed (ja neid küsimusi lisandub, vestlust ei teki, madalama haridustasemega üldiselt).

Mõned suhtlevad nädalas paaril korral, huvitavalt, aga on märgata, et on hõivatud…

Joodik konkreetsete tsüklitega

Ka mehed jätavad suhtlust katki – alguses vastan kindlasti üsna lakooniliselt, et näha, missugune on nende huvi (on neid, kes vastavad nädala pärast ja neid, kes kohe või esimesel võimalusel härjal sarvist haaravad, ehk kujuneb päris vestluseks).

Vaba mees suhtleb hea meelega nädalavahetusel ja ka õhtuti.

Kui eelarvamuste vabalt läheneda, ise ausalt rääkida ütlevad kohe välja, et on suhtes (saab ka edasi liikuda)

Issanda loomaaed on lai, üle 40seid, kel mingit laadi sisukas (nende endi jaoks) elu, on vähe. Normaalset on jah raske leida, nagu eluski.

Ja ma arvan, et kõik normaalsed mehed ja naised on võetud, on hea toimiv müüt – ei satu inimene alati kohe, noorena samaväärse otsa, elatakse 10-15 a ära ja selgub üsna tihti, et normaalne naine jumala tropiga koos või vastupidi (normaalne mees pealt ilusa, seest õuduka otsas, huvid ja eluväärtused nagu seal ja käol. Noorena mees ju pepust ja (kunst) küüntest palju kaugemale ei näe…).

 

 

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorena mees ju pepust ja (kunst) küüntest palju kaugemale ei näe…).

Vanemate meeste kohta võib sama öelda. Alles pikaajalisemas kooselus lähevad silmad lahti, kui lähevad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see oli naiste tähelepanek. Mehi oli seltskonnas kaks ja neil pole otse loomulikult olnud Tinderit vaja, mehed on tahetud kaup ????

Kuidas saab-raha ei kulu- olla naiste tähelepanek? Kas nad olid rõõmsad, et neil deidil raha ei kulu (miks peakski kuluma?) või et meestel nende peale raha ei kulu?

Samuti kuulen esimest korda, et kõrge enesehinnang tähendab seda, et ei luba mehel endale kohtingul välja teha :O Minule jätab see mulje pigem naisest, kes on nii meeleheitel mehe leidmisel, et pingutab elu eest, et mehel oleks temaga tutvumine ja suhte loomine võimlikult mugav ja odav, muidu kaob äkki parematele jahimaadele ära.

Ma ei lase endale välja teha kui mees mulle eriti ei meeldi. Või et ei tekiks arvamust, et ma talle kuidagi “võlgu” oleksin.

Peab ikka imelik mõtlemine olema kus välja tegemine võrdub kohe nagu võlgu olemisega?

Mina mehena teen välja puhtalt viisakusest. Ma ei oota mitte vähimatki vastuteenet. Isegi aitähh ei pea ütlema…..

Imelik? Ei, see on tavaline naiste maailm. Mida kallim jook (alates kohvist, lõpetades šampanjadega), seda rohkem mees arvab, et naine on talle midagi võlgu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen suhelnud päris paljudega – kahtlustan, et tegu on läbilõikega elust…olen kohanud järgmisi tüüpe:

Tõsiuskne lamemaalane, üpris äärmuslik, uurisin ta seisukohad elule ja liikusin edasi

Seiklusteotsija, kusjuures vaba, väits, et (nais)elukaaslast on sealt raske leida ja kui niisama seiklusi otsima hakkas, hakkas asi ka edenema!? Oli huvitav vestlus, rääkis naistest nii mõndagi (ja mulle hakkas tunduma, et need (naised), kes arvavad ja reklaamivad, et naised nii korralikud-korralikud ja ainult püsisuhet otsivad, ja mehed kõik nii tropid-tropid, ja kuidas nad ainult pervode õnge sattunud, peaks peeglisse sügavamalt, kui tuunimiseks vaatama)…

See, et keegi mees räägib midagi teiste naiste kohta, ei pruugi olla tegelikkus. Selline seikleja, kes kuidagi naist ei leia, leiutab igale naisele mitu viga külge, MIKS too naiseks ei kõlba. Polegi plaanis end siduda. Otsib vabandusi, miks mitte.

Olen ka kuulda saanud selliseid analüüse ja jutte, miinuseid teiste naiste kohta, et hoia ja keela. See ongi selle mehe muster- ükski naine ei kõlba. Või kui kõlbaks, siis on alati mingid asjaolud- olukord, mis talle ei meeldi ( kahtlus, et naise eks ei ole piisavalt ajalugu või naine polegi nö ‘puhas leht’ vms).

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see oli naiste tähelepanek. Mehi oli seltskonnas kaks ja neil pole otse loomulikult olnud Tinderit vaja, mehed on tahetud kaup ????

Kuidas saab-raha ei kulu- olla naiste tähelepanek? Kas nad olid rõõmsad, et neil deidil raha ei kulu (miks peakski kuluma?) või et meestel nende peale raha ei kulu?

Samuti kuulen esimest korda, et kõrge enesehinnang tähendab seda, et ei luba mehel endale kohtingul välja teha :O Minule jätab see mulje pigem naisest, kes on nii meeleheitel mehe leidmisel, et pingutab elu eest, et mehel oleks temaga tutvumine ja suhte loomine võimlikult mugav ja odav, muidu kaob äkki parematele jahimaadele ära.

Ma ei lase endale välja teha kui mees mulle eriti ei meeldi. Või et ei tekiks arvamust, et ma talle kuidagi “võlgu” oleksin.

Peab ikka imelik mõtlemine olema kus välja tegemine võrdub kohe nagu võlgu olemisega?

Mina mehena teen välja puhtalt viisakusest. Ma ei oota mitte vähimatki vastuteenet. Isegi aitähh ei pea ütlema…..

Imelik? Ei, see on tavaline naiste maailm. Mida kallim jook (alates kohvist, lõpetades šampanjadega), seda rohkem mees arvab, et naine on talle midagi võlgu.

See on päris veider jah, kuidas paljud mehed arvavad, et peale 5 eurose kokteili välja tegemist sa peaksid nüüd “vastuteeneid” osutama. Mulle välja tegemine on väga kitsa ringi inimeste privileeg ja esmakohtumisel kohe kindlasti ma enda eest maksta ei luba.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele postitajale: mina olen omale kyll välja teha lubanud, sest juba minuga koos aja veetmine on olnud nendele meestele suur privileeg 😀

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen suhelnud päris paljudega – kahtlustan, et tegu on läbilõikega elust…olen kohanud järgmisi tüüpe:

Tõsiuskne lamemaalane, üpris äärmuslik, uurisin ta seisukohad elule ja liikusin edasi

Seiklusteotsija, kusjuures vaba, väits, et (nais)elukaaslast on sealt raske leida ja kui niisama seiklusi otsima hakkas, hakkas asi ka edenema!? Oli huvitav vestlus, rääkis naistest nii mõndagi (ja mulle hakkas tunduma, et need (naised), kes arvavad ja reklaamivad, et naised nii korralikud-korralikud ja ainult püsisuhet otsivad, ja mehed kõik nii tropid-tropid, ja kuidas nad ainult pervode õnge sattunud, peaks peeglisse sügavamalt, kui tuunimiseks vaatama)…

See, et keegi mees räägib midagi teiste naiste kohta, ei pruugi olla tegelikkus. Selline seikleja, kes kuidagi naist ei leia, leiutab igale naisele mitu viga külge, MIKS too naiseks ei kõlba. Polegi plaanis end siduda. Otsib vabandusi, miks mitte.

Olen ka kuulda saanud selliseid analüüse ja jutte, miinuseid teiste naiste kohta, et hoia ja keela. See ongi selle mehe muster- ükski naine ei kõlba. Või kui kõlbaks, siis on alati mingid asjaolud- olukord, mis talle ei meeldi ( kahtlus, et naise eks ei ole piisavalt ajalugu või naine polegi nö ‘puhas leht’ vms).

Nõus, seikleja ei tahtnudki siduda, rääkis, et ei soovigi hetkel, kuna oli üksiku eluga kohanenud vms.
<p style=”text-align: left;”>Ju oli sama jama nagu paljudel meilgi – naistel, et kui pikem (ja vbl mingis mõttes ahistav suhe) seljataga, siis kipume igale uuele tutvuselt peagi vigu ja miinuseid otsima, keegi ei sobigi väga hästi????</p>

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen suhelnud päris paljudega – kahtlustan, et tegu on läbilõikega elust…olen kohanud järgmisi tüüpe:

Tõsiuskne lamemaalane, üpris äärmuslik, uurisin ta seisukohad elule ja liikusin edasi

Seiklusteotsija, kusjuures vaba, väits, et (nais)elukaaslast on sealt raske leida ja kui niisama seiklusi otsima hakkas, hakkas asi ka edenema!? Oli huvitav vestlus, rääkis naistest nii mõndagi (ja mulle hakkas tunduma, et need (naised), kes arvavad ja reklaamivad, et naised nii korralikud-korralikud ja ainult püsisuhet otsivad, ja mehed kõik nii tropid-tropid, ja kuidas nad ainult pervode õnge sattunud, peaks peeglisse sügavamalt, kui tuunimiseks vaatama)…

See, et keegi mees räägib midagi teiste naiste kohta, ei pruugi olla tegelikkus. Selline seikleja, kes kuidagi naist ei leia, leiutab igale naisele mitu viga külge, MIKS too naiseks ei kõlba. Polegi plaanis end siduda. Otsib vabandusi, miks mitte.

Olen ka kuulda saanud selliseid analüüse ja jutte, miinuseid teiste naiste kohta, et hoia ja keela. See ongi selle mehe muster- ükski naine ei kõlba. Või kui kõlbaks, siis on alati mingid asjaolud- olukord, mis talle ei meeldi ( kahtlus, et naise eks ei ole piisavalt ajalugu või naine polegi nö ‘puhas leht’ vms).

Nõus, seikleja ei tahtnudki siduda, rääkis, et ei soovigi hetkel, kuna oli üksiku eluga kohanenud vms.

<p style=”text-align: left;”>Ju oli sama jama nagu paljudel meilgi – naistel, et kui pikem (ja vbl mingis mõttes ahistav suhe) seljataga, siis kipume igale uuele tutvuselt peagi vigu ja miinuseid otsima, keegi ei sobigi väga hästi????</p>

Veidi irooniline on see mõte, et eriti keegi ei sobi. Nagu ise oleks imeline ja eriline ja nii sobiv :D.  Eks nendel suurtel valijatel on ka salamisi hirm, et nad ise võivad mitte sobivaks osutada. Aga no kus seda enne on nähtud ja kuuldud! Ikka see TEINE on sobimatu.

Julgen väita, et portaalides on kordades rohkem arukaid, erilisi, kihvte naisi kui mehi. Enamasti on nad oma sobimatu mehe maha jätnud  ja viimased luusivad nüüd seal ringi ja ükski naine ei kõlba 😀 😀 Naljahambad

 

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi irooniline on see mõte, et eriti keegi ei sobi. Nagu ise oleks imeline ja eriline ja nii sobiv :D.  Eks nendel suurtel valijatel on ka salamisi hirm, et nad ise võivad mitte sobivaks osutada. Aga no kus seda enne on nähtud ja kuuldud! Ikka see TEINE on sobimatu.

Julgen väita, et portaalides on kordades rohkem arukaid, erilisi, kihvte naisi kui mehi. Enamasti on nad oma sobimatu mehe maha jätnud  ja viimased luusivad nüüd seal ringi ja ükski naine ei kõlba ???? ???? Naljahambad

Kas selle peale pole tulnud, et on mehi, kes isegi Miss Universumit ei tahaks? Loomariik on kirju, kes ei oma kunagi parimat sõpra, lapsi, doktorikraadi, abielupaberit, jälle suhtlevad naabri lastega, omavad sõpruse asemel tutvusi, hariduselt keskeri.

Mis see sobimatu mees endast kujutab huvitav?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumalast tervislik, kui mees nimetab kohe oma pahed, ootused. Alkohol, suitsetamine, õgimine, misiganes kalduvused ja harjumused, nimekiri võib igaühe kohta pikk olla. Muidu on jälle perekoolis teema, et mees tillitas naist ja naine sai kibedalt petta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi irooniline on see mõte, et eriti keegi ei sobi. Nagu ise oleks imeline ja eriline ja nii sobiv :D. Eks nendel suurtel valijatel on ka salamisi hirm, et nad ise võivad mitte sobivaks osutada. Aga no kus seda enne on nähtud ja kuuldud! Ikka see TEINE on sobimatu.

Julgen väita, et portaalides on kordades rohkem arukaid, erilisi, kihvte naisi kui mehi. Enamasti on nad oma sobimatu mehe maha jätnud ja viimased luusivad nüüd seal ringi ja ükski naine ei kõlba ???? ???? Naljahambad

Kas selle peale pole tulnud, et on mehi, kes isegi Miss Universumit ei tahaks? Loomariik on kirju, kes ei oma kunagi parimat sõpra, lapsi, doktorikraadi, abielupaberit, jälle suhtlevad naabri lastega, omavad sõpruse asemel tutvusi, hariduselt keskeri.

Mis see sobimatu mees endast kujutab huvitav?

Eks ikka sama mis sobimatu naine. Kõigile ei meeldi galantsed ja kannatlikud, mõistvad, kirglikud, toetavad mehed. Olgu või Brad Pitt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea mida sellest arvata aga tegin mina ka endale tinderisse konto, kohtusin seal meeldiva mehega, saime kokku, kohvitasime, teinekord saime kokku, rääkisime pikemalt, olime ka kohvikus ning hiljem pikk jalutuskäik ja siis viis ta mu autoga veel koju. Igapäev me suhtleme, ka seksi teemadel, no ühesõnaga kõigest. Tema aga on välismaal komandeeringus nüüd olnud juba üle 3 nädala ja ikka suhtleme, teeme videokõnesi ja niisama helistame, kirjutame. Ja samas temal konto seal alles ja kui mu sõbranna temaga kirjutas siis kohe mees tahtis ka temaga suhelda aga no mu sõbranna matchis kellegagi veel ja sealt midagi arenemas, et ta enam ei suhtle temaga. Aga ka siis vist selline mees kes tahab mitmega korraga suhelda jne… Ja ma jubw lootsin, et lõpuks minu inimene…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea mida sellest arvata aga tegin mina ka endale tinderisse konto, kohtusin seal meeldiva mehega, saime kokku, kohvitasime, teinekord saime kokku, rääkisime pikemalt, olime ka kohvikus ning hiljem pikk jalutuskäik ja siis viis ta mu autoga veel koju. Igapäev me suhtleme, ka seksi teemadel, no ühesõnaga kõigest. Tema aga on välismaal komandeeringus nüüd olnud juba üle 3 nädala ja ikka suhtleme, teeme videokõnesi ja niisama helistame, kirjutame. Ja samas temal konto seal alles ja kui mu sõbranna temaga kirjutas siis kohe mees tahtis ka temaga suhelda aga no mu sõbranna matchis kellegagi veel ja sealt midagi arenemas, et ta enam ei suhtle temaga. Aga ka siis vist selline mees kes tahab mitmega korraga suhelda jne… Ja ma jubw lootsin, et lõpuks minu inimene…

Miks ei või mitme inimesega suhelda? Sina ennast kätte ei anna ja suhtes teju pole.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei või mitme inimesega suhelda? Sina ennast kätte ei anna ja suhtes teju pole.

Ja ega nii seda suhet ei teki ka, kui sa ei lase üldse suhtel areneda, vaid tõmbled saja erineva inimesega ringi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei või mitme inimesega suhelda? Sina ennast kätte ei anna ja suhtes teju pole.

Ja ega nii seda suhet ei teki ka, kui sa ei lase üldse suhtel areneda, vaid tõmbled saja erineva inimesega ringi.

Selle kohta on jah ytlus, et: pyydes vallutada mitut tippu korraga, ei j6ua sa yhenigi neist..

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi irooniline on see mõte, et eriti keegi ei sobi. Nagu ise oleks imeline ja eriline ja nii sobiv :D. Eks nendel suurtel valijatel on ka salamisi hirm, et nad ise võivad mitte sobivaks osutada. Aga no kus seda enne on nähtud ja kuuldud! Ikka see TEINE on sobimatu.

Julgen väita, et portaalides on kordades rohkem arukaid, erilisi, kihvte naisi kui mehi. Enamasti on nad oma sobimatu mehe maha jätnud ja viimased luusivad nüüd seal ringi ja ükski naine ei kõlba ???? ???? Naljahambad

Kas selle peale pole tulnud, et on mehi, kes isegi Miss Universumit ei tahaks? Loomariik on kirju, kes ei oma kunagi parimat sõpra, lapsi, doktorikraadi, abielupaberit, jälle suhtlevad naabri lastega, omavad sõpruse asemel tutvusi, hariduselt keskeri.

Mis see sobimatu mees endast kujutab huvitav?

Sobimatu mees võib olla näiteks lapsik, pole küps. On liiga emotsionaalne, tal võib olla piiratud arusaam. NT ütleb v teeb mingi statemendi aga sellele loogiliselt järgnevate tegudega pole nõus vms. Sobimatu mees on see, kes muudab oma meelt mitu x nädalas, pendeldab kahe äärmuse vahel. Pole leplik ega andestav, võistleb naise lastega kuigi peaks olema täiskasvanu rollis, kes saab aru, et suhtluses lapsega on vastutav täiskasvanu, mitte laps.

Ja see armukadedus, tontide nägemine ja eelarvamused stiilis:’Küll MINA juba tean’, vastaspoolt ära kuulamata. Kui nüüd on naine,kes on kannatlik ega lasku tema mängude tasemele, siis võiks olla õnnelik, et tal lastakse olla tema ise. Teda on vastuvõetud sellisena. Selmet hakkab naisele vigu külge mõtlema :D.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sobimatu mees võib olla näiteks lapsik, pole küps. On liiga emotsionaalne, tal võib olla piiratud arusaam. NT ütleb v teeb mingi statemendi aga sellele loogiliselt järgnevate tegudega pole nõus vms. Sobimatu mees on see, kes muudab oma meelt mitu x nädalas, pendeldab kahe äärmuse vahel. Pole leplik ega andestav, võistleb naise lastega kuigi peaks olema täiskasvanu rollis, kes saab aru, et suhtluses lapsega on vastutav täiskasvanu, mitte laps. Ja see armukadedus, tontide nägemine ja eelarvamused stiilis:’Küll MINA juba tean’, vastaspoolt ära kuulamata. Kui nüüd on naine,kes on kannatlik ega lasku tema mängude tasemele, siis võiks olla õnnelik, et tal lastakse olla tema ise. Teda on vastuvõetud sellisena. Selmet hakkab naisele vigu külge mõtlema :D.

Ratsionaalsus võib tunduda emotsionaalsusena. Keegi ju peab tegema küpse otsuse, kui naine ei saa ja selle väljendus on siis meelemuutus sinu arust.

Sa mõtled enda lastega võistlemist?! Suhtluses paarilise lastega pole mehel sõnaõigust, vastutust, kohustust, et suhelda lapsega täiskasvanuna, kui ta pole laste vanem.

Viimasest lõigust ei saanud aru. Loevad teod ja faktid, mitte paljad sõnad. Vannun matemaatika kontrolltöös 5+ saada, aga päraat sooritust on hinne 2. Kui mees ei usalda on põhjust või pole õige mees kes vaevleb eelarvamuste küüsis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sobimatu mees võib olla näiteks lapsik, pole küps. On liiga emotsionaalne, tal võib olla piiratud arusaam. NT ütleb v teeb mingi statemendi aga sellele loogiliselt järgnevate tegudega pole nõus vms. Sobimatu mees on see, kes muudab oma meelt mitu x nädalas, pendeldab kahe äärmuse vahel. Pole leplik ega andestav, võistleb naise lastega kuigi peaks olema täiskasvanu rollis, kes saab aru, et suhtluses lapsega on vastutav täiskasvanu, mitte laps. Ja see armukadedus, tontide nägemine ja eelarvamused stiilis:’Küll MINA juba tean’, vastaspoolt ära kuulamata. Kui nüüd on naine,kes on kannatlik ega lasku tema mängude tasemele, siis võiks olla õnnelik, et tal lastakse olla tema ise. Teda on vastuvõetud sellisena. Selmet hakkab naisele vigu külge mõtlema :D.

Ratsionaalsus võib tunduda emotsionaalsusena. Keegi ju peab tegema küpse otsuse, kui naine ei saa ja selle väljendus on siis meelemuutus sinu arust.

Sa mõtled enda lastega võistlemist?! Suhtluses paarilise lastega pole mehel sõnaõigust, vastutust, kohustust, et suhelda lapsega täiskasvanuna, kui ta pole laste vanem.

Viimasest lõigust ei saanud aru. Loevad teod ja faktid, mitte paljad sõnad. Vannun matemaatika kontrolltöös 5+ saada, aga päraat sooritust on hinne 2. Kui mees ei usalda on põhjust või pole õige mees kes vaevleb eelarvamuste küüsis.

IGA täiskasvanu suhtleb ükskõik, millise lapsega sellelt positsioonilt, et selles suhtluses on täiskasvanu siiski targem ja kogenum, vastutav.Pole vahet, kelle laps on. Selline vanaaegne arusaam, et teatud vanuses inimeselt oodatakse rohkem.

Tänapäeval on piirid laps versus täiskasvanu hägusamad.

Ratsionaalne ei ole oma otsuseid tihti muuta- argipäev on ju häiritud, kui tead, et iga kell võib teisel mõte muutuda.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IGA täiskasvanu suhtleb ükskõik, millise lapsega sellelt positsioonilt, et selles suhtluses on täiskasvanu siiski targem ja kogenum, vastutav.Pole vahet, kelle laps on. Selline vanaaegne arusaam, et teatud vanuses inimeselt oodatakse rohkem.

Tänapäeval on piirid laps versus täiskasvanu hägusamad.

Ratsionaalne ei ole oma otsuseid tihti muuta- argipäev on ju häiritud, kui tead, et iga kell võib teisel mõte muutuda.

Mis otsuseid? Jätta maha sobimatu mees ja siis iriseda, et tutvumisportaalid on neid mehi täis? Teised briljantsed naised jätsid ju ka.
Hallooo… maa kutsub. Jah, sobimatu ja selleks ju maha saigi jäetud. Mis nüüd sellest argipäevast hekseldada ja fakti kinnitada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IGA täiskasvanu suhtleb ükskõik, millise lapsega sellelt positsioonilt, et selles suhtluses on täiskasvanu siiski targem ja kogenum, vastutav.Pole vahet, kelle laps on. Selline vanaaegne arusaam, et teatud vanuses inimeselt oodatakse rohkem.

Kõik pole lasteaiaõpetajad ja lapsevanemad. Niisama võõraste lastega nö tarkust jagada on kummaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli eile vahva kohting. Mees oli mingi kummaline IT mees, suures ülekaalus, juuksed lõikamata. Istusime staarikohtadel, kumbki maksis ise pileti eest. Mees tellis pudeli vahuveini ja pizza. Mina tellisin endale vee. Siis see mees jõi selle pudeli vahuveini üksi ära ja tellis kokteili ka veel lisaks. Eriti purjus siiski ei paistnud. Terve filmi ajal istus telefonis, laskis valgust mulle silma, naeris omaette. Minuga suhtles ülivähe, ei vaadanud kordagi silmagi. Täna saatis sõnumi, et oli tore õhtu, võiks korrata.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IGA täiskasvanu suhtleb ükskõik, millise lapsega sellelt positsioonilt, et selles suhtluses on täiskasvanu siiski targem ja kogenum, vastutav.Pole vahet, kelle laps on. Selline vanaaegne arusaam, et teatud vanuses inimeselt oodatakse rohkem.

Tänapäeval on piirid laps versus täiskasvanu hägusamad.

Ratsionaalne ei ole oma otsuseid tihti muuta- argipäev on ju häiritud, kui tead, et iga kell võib teisel mõte muutuda.

Mis otsuseid? Jätta maha sobimatu mees ja siis iriseda, et tutvumisportaalid on neid mehi täis? Teised briljantsed naised jätsid ju ka.

Hallooo… maa kutsub. Jah, sobimatu ja selleks ju maha saigi jäetud. Mis nüüd sellest argipäevast hekseldada ja fakti kinnitada!

Proovisin anda vastust küsimusele ”Milline mees on sobimatu’, mitte vaielda v iga hinnaga midagi selgeks teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin anda vastust küsimusele ”Milline mees on sobimatu’, mitte vaielda v iga hinnaga midagi selgeks teha

Ja minu mõte on algusest peale, et see ,,missugune on sobimatu” võiks asenduda Tema on sobimatu. Lähme edasi. Tema ka. Edasi. Ah, ta ka ju. Edasi. Kõik võivad portaalides käia ja inimlikult mõistan, et ägedatele naistele ei jätkugi alati sobivaid mehi ja need nn jobud seal kulutavad naiste aega, aga see on paratamatus ja väike asi tegelt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt või? Kas tõesti tahad uuesti kohtuda?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt või? Kas tõesti tahad uuesti kohtuda?

Kas tundsid end teemaalgatuses ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see oli naiste tähelepanek. Mehi oli seltskonnas kaks ja neil pole otse loomulikult olnud Tinderit vaja, mehed on tahetud kaup ????

Kuidas saab-raha ei kulu- olla naiste tähelepanek? Kas nad olid rõõmsad, et neil deidil raha ei kulu (miks peakski kuluma?) või et meestel nende peale raha ei kulu?

Samuti kuulen esimest korda, et kõrge enesehinnang tähendab seda, et ei luba mehel endale kohtingul välja teha :O Minule jätab see mulje pigem naisest, kes on nii meeleheitel mehe leidmisel, et pingutab elu eest, et mehel oleks temaga tutvumine ja suhte loomine võimlikult mugav ja odav, muidu kaob äkki parematele jahimaadele ära.

Ma ei lase endale välja teha kui mees mulle eriti ei meeldi. Või et ei tekiks arvamust, et ma talle kuidagi “võlgu” oleksin.

Tundub mõistlik taktika. Käisin üks kord Tinderi tüübiga kohtumas. Sõime õhtust, tema maksis. Ja kuna ta maksis, siis tal vist tekkis tunne, et nüüd saab k**i! Niipea kui restorani lauast tõusime ja 5m eemale kõndisime, haaras mind kõvasti embusesse ja surus keele kurku. Suutsin midagi pärast pobiseda. Jalutasime edasi ja asjalood kujunesid nii, et sain tast sujuvalt lahti 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 190 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!