Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 190 )

Teema: Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Postitas:
Kägu

Mul oli eile vahva kohting. Mees oli mingi kummaline IT mees, suures ülekaalus, juuksed lõikamata. Istusime staarikohtadel, kumbki maksis ise pileti eest. Mees tellis pudeli vahuveini ja pizza. Mina tellisin endale vee. Siis see mees jõi selle pudeli vahuveini üksi ära ja tellis kokteili ka veel lisaks. Eriti purjus siiski ei paistnud. Terve filmi ajal istus telefonis, laskis valgust mulle silma, naeris omaette. Minuga suhtles ülivähe, ei vaadanud kordagi silmagi. Täna saatis sõnumi, et oli tore õhtu, võiks korrata.

Päris hea ????

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin anda vastust küsimusele ”Milline mees on sobimatu’, mitte vaielda v iga hinnaga midagi selgeks teha

Ja minu mõte on algusest peale, et see ,,missugune on sobimatu” võiks asenduda Tema on sobimatu. Lähme edasi. Tema ka. Edasi. Ah, ta ka ju. Edasi. Kõik võivad portaalides käia ja inimlikult mõistan, et ägedatele naistele ei jätkugi alati sobivaid mehi ja need nn jobud seal kulutavad naiste aega, aga see on paratamatus ja väike asi tegelt.

Minu mõtteks oli, on ja jääb see,et iga otsija oleks aus oma eesmärgi suhtes. Kui otsib seiklust, siis nii tulebki ütelda. Kõigile naistele pole vaja sexi saamise eesmärgil rääkida seda kui hästi ta mehe koju elama sobiks ning hiljem selja taga järgmistele ette kanda kui sobimatud naised ikka teele on sattunud, mis kõik vead küljes.

Iga inimene, igal ajahetkel teab, et nii nagu teised on puudulikud, on ka tema ise puudulik ning see teadmine väljendub tema mõtetes ja kõnes.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mõtteks oli, on ja jääb see,et iga otsija oleks aus oma eesmärgi suhtes. Kui otsib seiklust, siis nii tulebki ütelda. Kõigile naistele pole vaja sexi saamise eesmärgil rääkida seda kui hästi ta mehe koju elama sobiks ning hiljem selja taga järgmistele ette kanda kui sobimatud naised ikka teele on sattunud, mis kõik vead küljes.

Iga inimene, igal ajahetkel teab, et nii nagu teised on puudulikud, on ka tema ise puudulik ning see teadmine väljendub tema mõtetes ja kõnes.

Vähemalt pooled seikluseotsijad ütlevad selle välja, mida otsivad. Kui pole suhet/paberit, siis ei ole kohustusi. Ega naisel pole samamoodi kohustust truu olla, mis nö vaikiva kokkuleppena kehtib mõlemi kohta. Mees peabki siis arvestama, et naine võib igal hetkel edasi liikuda.

Mis meeste otsa siinsed naised küll satuvad, et lubatakse sõrmust ja lapsi. Aga ka see on mõistetav, et nii kui teise külje keerab, räägitakse taga, sest inimesed on omakasupüüdlikud.

Puudulikkusega ei nõustu sugugi. Võin ju kellelegi öelda, et jäta valetamine, aga ega tema sellest aru ei saa, sest enda meelest on kõik hästi, ümbritsevad inimesed kinnitavad talle, et on täiuslik. Ma võin ju omad vead kõik üles lugeda, ega tema seda siis tee… Ega inimesi ümber ei kasvata ja neid mehi, kes naisi tillitavad samuti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea mida sellest arvata aga tegin mina ka endale tinderisse konto, kohtusin seal meeldiva mehega, saime kokku, kohvitasime, teinekord saime kokku, rääkisime pikemalt, olime ka kohvikus ning hiljem pikk jalutuskäik ja siis viis ta mu autoga veel koju. Igapäev me suhtleme, ka seksi teemadel, no ühesõnaga kõigest. Tema aga on välismaal komandeeringus nüüd olnud juba üle 3 nädala ja ikka suhtleme, teeme videokõnesi ja niisama helistame, kirjutame. Ja samas temal konto seal alles ja kui mu sõbranna temaga kirjutas siis kohe mees tahtis ka temaga suhelda aga no mu sõbranna matchis kellegagi veel ja sealt midagi arenemas, et ta enam ei suhtle temaga. Aga ka siis vist selline mees kes tahab mitmega korraga suhelda jne… Ja ma jubw lootsin, et lõpuks minu inimene…

Kahjuks väga tavaline käitumine 🙁

Ära jää kohe ühte inimesse kinni ja ära pühenda talle liiga palju aega. Suhtle ise ka mitmega. See, kui oled temaga paaril kohtingul käinud, ei tähenda veel suhet. Ka seksimine ei tähenda veel suhet, ära eelda seda (kui ei ole sellest räägitud ja kokku lepitud, et oleme nüüd suhtes ja teistega enam ei suhtle, kustutame Tinderi ära)

Kui soovid püsisuhet, siis kindlasti tasub sellest mehele enne voodisse minekut teada anda ja lasta ka temal oma arvamust avaldada. Õnneks enamik mehi, kes sinuga suhet ei taha, annavad sellest ka otseselt või kaudselt selle jutu peale kohe märku.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millal on õige aeg anda nr.

Jt.  isiklik kontaktid juhul kui elad üksi, otsid kindlat suhet ja tema ka, jutud jt. Klapivad?

Ehk siis mida niisugusest loost arvate?

Machisime (mõlemal fotosid ega oma infot avalikult Tinderis pole), profiilid olid nii sarnased et machisime teineteist, misjärel koheselt tekkis super suhtlus, terve nädalavahetuse.

Esmasp. soovis ta helistada-rääkida…., keeldusin (ja lisasin, et ära pahanda, selgitasin, et ta veidi võõras veel… Tahan võõraga suhtlemise teel tutvuda, nii, et kumbki ise räägib ja vaikselt avastad tükikese haaval. Mitte nii, et annan/küsin nime ja siis  googeldame pildi ette (mul googles kõik viisakas ja ok, aga siiski…)

Jutud jätkusid, arutasime väga paljusid asju, ka. seda, et ma ei talu hästi kiirustamist, vajan natuke aega. Ja mees kustutas mu ära (alla 1 nädala suhtlesime).

Tema poolt oli initsiatiiv ja üsna suur huvi, kuigi olin ka aktiivne, tunnetasime päris mõnusat kontakti.

Minu küsimus siit, et kui kiirelt teie numbri, messengeri, nime annate, ja kui ruttu kohtama?

Kas 1 nädal ilma isiklike kontaktide vahetamiseta suhtlemist on liiga pikk aeg ja kahtlane?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millal on õige aeg anda nr.

Jt. isiklik kontaktid juhul kui elad üksi, otsid kindlat suhet ja tema ka, jutud jt. Klapivad?

Ehk siis mida niisugusest loost arvate?

Machisime (mõlemal fotosid ega oma infot avalikult Tinderis pole), profiilid olid nii sarnased et machisime teineteist, misjärel koheselt tekkis super suhtlus, terve nädalavahetuse.

Esmasp. soovis ta helistada-rääkida…., keeldusin (ja lisasin, et ära pahanda, selgitasin, et ta veidi võõras veel… Tahan võõraga suhtlemise teel tutvuda, nii, et kumbki ise räägib ja vaikselt avastad tükikese haaval. Mitte nii, et annan/küsin nime ja siis googeldame pildi ette (mul googles kõik viisakas ja ok, aga siiski…)

Jutud jätkusid, arutasime väga paljusid asju, ka. seda, et ma ei talu hästi kiirustamist, vajan natuke aega. Ja mees kustutas mu ära (alla 1 nädala suhtlesime).

Tema poolt oli initsiatiiv ja üsna suur huvi, kuigi olin ka aktiivne, tunnetasime päris mõnusat kontakti.

Minu küsimus siit, et kui kiirelt teie numbri, messengeri, nime annate, ja kui ruttu kohtama?

Kas 1 nädal ilma isiklike kontaktide vahetamiseta suhtlemist on liiga pikk aeg ja kahtlane?

Jah, väga kahtlane on. Jätab mulje, et oled feik konto või muidu on midagi varjata. Et oled suhtes ja valetad vms.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, väga kahtlane on. Jätab mulje, et oled feik konto või muidu on midagi varjata. Et oled suhtes ja valetad vms.

Ei suhtleks iialgi pildita kasutajaga.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millal on õige aeg anda nr.

Jt. isiklik kontaktid juhul kui elad üksi, otsid kindlat suhet ja tema ka, jutud jt. Klapivad?

Ehk siis mida niisugusest loost arvate?

Machisime (mõlemal fotosid ega oma infot avalikult Tinderis pole), profiilid olid nii sarnased et machisime teineteist, misjärel koheselt tekkis super suhtlus, terve nädalavahetuse.

Esmasp. soovis ta helistada-rääkida…., keeldusin (ja lisasin, et ära pahanda, selgitasin, et ta veidi võõras veel… Tahan võõraga suhtlemise teel tutvuda, nii, et kumbki ise räägib ja vaikselt avastad tükikese haaval. Mitte nii, et annan/küsin nime ja siis googeldame pildi ette (mul googles kõik viisakas ja ok, aga siiski…)

Jutud jätkusid, arutasime väga paljusid asju, ka. seda, et ma ei talu hästi kiirustamist, vajan natuke aega. Ja mees kustutas mu ära (alla 1 nädala suhtlesime).

Tema poolt oli initsiatiiv ja üsna suur huvi, kuigi olin ka aktiivne, tunnetasime päris mõnusat kontakti.

Minu küsimus siit, et kui kiirelt teie numbri, messengeri, nime annate, ja kui ruttu kohtama?

Kas 1 nädal ilma isiklike kontaktide vahetamiseta suhtlemist on liiga pikk aeg ja kahtlane?

olete 10-aastased?5 kuud siis ajate juttu, 7 kuu pärast saate kontaktid ja pildid….12 kuu pärast saate kokku…ja oh üllatus ei sobinud midagi…paar kohtingut veel ja oled 80-aastane…

Mees loomulikult tegi õigesti, sest oli sattunud jutupauniku otsa…

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millal on õige aeg anda nr.

Jt. isiklik kontaktid juhul kui elad üksi, otsid kindlat suhet ja tema ka, jutud jt. Klapivad?

Ehk siis mida niisugusest loost arvate?

Machisime (mõlemal fotosid ega oma infot avalikult Tinderis pole), profiilid olid nii sarnased et machisime teineteist, misjärel koheselt tekkis super suhtlus, terve nädalavahetuse.

Esmasp. soovis ta helistada-rääkida…., keeldusin (ja lisasin, et ära pahanda, selgitasin, et ta veidi võõras veel… Tahan võõraga suhtlemise teel tutvuda, nii, et kumbki ise räägib ja vaikselt avastad tükikese haaval. Mitte nii, et annan/küsin nime ja siis googeldame pildi ette (mul googles kõik viisakas ja ok, aga siiski…)

Jutud jätkusid, arutasime väga paljusid asju, ka. seda, et ma ei talu hästi kiirustamist, vajan natuke aega. Ja mees kustutas mu ära (alla 1 nädala suhtlesime).

Tema poolt oli initsiatiiv ja üsna suur huvi, kuigi olin ka aktiivne, tunnetasime päris mõnusat kontakti.

Minu küsimus siit, et kui kiirelt teie numbri, messengeri, nime annate, ja kui ruttu kohtama?

Kas 1 nädal ilma isiklike kontaktide vahetamiseta suhtlemist on liiga pikk aeg ja kahtlane?

Jah, väga kahtlane on. Jätab mulje, et oled feik konto või muidu on midagi varjata. Et oled suhtes ja valetad vms.

Kas ühegi lisaküsimuseta ära kustutamine on siis ok, kui igal ajahetkel ja ava

Aga millal on õige aeg anda nr.

Jt. isiklik kontaktid juhul kui elad üksi, otsid kindlat suhet ja tema ka, jutud jt. Klapivad?

Ehk siis mida niisugusest loost arvate?

Machisime (mõlemal fotosid ega oma infot avalikult Tinderis pole), profiilid olid nii sarnased et machisime teineteist, misjärel koheselt tekkis super suhtlus, terve nädalavahetuse.

Esmasp. soovis ta helistada-rääkida…., keeldusin (ja lisasin, et ära pahanda, selgitasin, et ta veidi võõras veel… Tahan võõraga suhtlemise teel tutvuda, nii, et kumbki ise räägib ja vaikselt avastad tükikese haaval. Mitte nii, et annan/küsin nime ja siis googeldame pildi ette (mul googles kõik viisakas ja ok, aga siiski…)

Jutud jätkusid, arutasime väga paljusid asju, ka. seda, et ma ei talu hästi kiirustamist, vajan natuke aega. Ja mees kustutas mu ära (alla 1 nädala suhtlesime).

Tema poolt oli initsiatiiv ja üsna suur huvi, kuigi olin ka aktiivne, tunnetasime

olete 10-aastased?5 kuud siis ajate juttu, 7 kuu pärast saate kontaktid ja pildid….12 kuu pärast saate kokku…ja oh üllatus ei sobinud midagi…paar kohtingut veel ja oled 80-aastane…

Mees loomulikult tegi õigesti, sest oli sattunud jutupauniku otsa…

Jutupaunik-jama

Kidakeel – jama

Mõne päevaga on kogu infot vaja

Kiirelt tuttavaks, kiirelt kokku,kiirelt  voodisse, kiirelt lapsed, kiirelt igav, kiirelt uut. Kiirelt üksikemaks, kiirelt kasuisa majja, ta ei taha ju oodata, ega me 10 a pole. Täiskasvanud elavad nii we?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnetaksid kontakti, kui mees esitaks vana pildi, on tegelikult 130 kg ja abielus? Profiilis võib igasugu asju kokku luisata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olete 10-aastased?5 kuud siis ajate juttu, 7 kuu pärast saate kontaktid ja pildid….12 kuu pärast saate kokku…ja oh üllatus ei sobinud midagi…paar kohtingut veel ja oled 80-aastane… Mees loomulikult tegi õigesti, sest oli sattunud jutupauniku otsa…

Eesti filmiklassikas on selle kohta oma tabav ütlus olemas: “Kiired pulmad, kiired lõpud!”. Ja päriselus pädeb see peaaegu alati.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutud jätkusid, arutasime väga paljusid asju, ka. seda, et ma ei talu hästi kiirustamist, vajan natuke aega. Ja mees kustutas mu ära (alla 1 nädala suhtlesime).

Osad inimesed ei talu lihtsalt sellist “ootame ja vaatame” uimamist. Neil tekib tunne, et järelikult ma pole talle üldse oluline, kui ta isegi oma fb kontot ei taha jagada näiteks. Tähtkujudest näiteks Jäär ja ambur on sellised tavaliselt. Ikka tasakesi tuleb mingit infot lisaks tilgutada pidevalt, kui tein inimene seda soovib ja sa ise oled temast tegelikult huvitatud ja soovid suhtlust jätkata.

Kuna keeldusid nii telefonikõnest kui nime ütlemast, võis ta kusjuures täiesti õigusega arvata et oled kas abielus/suhtes, tema enda ex tüdruksõber, mõni teine tema enda tuttav või lihtsalt mingi skämmar. Paljudel on kurbi kogemusi selles vallas, et neid on haneks tõmmatud.

Mina tavaliselt andsin suht kohe ca paaritunnise vestluse järel oma fb profiili, kui seda küsiti (küsisin tema oma vastu ka) kui tundus normaalne inimene  (igasuguste ilma korraliku pildiga tegelastega ma üldse ei suhelnud) Mõned ei küsinud üldse, vaid suhtlesid niisama mõned päevad ja siis kutsusid hoopis deidile. See on ka ok. Polegi mõtet väga pikalt internetis suhelda, et mitte ennast mehega liigselt siduda, pärast kui tavaelus ei klapi, on pettumus seda suurem ju.

Kuna tundud tinderis algaja siis mõned nõuanded veel – sama õhtu deidid on kindel ei. Järgmise õhtu deidid on ka pigem ei (ütled, et oled hõivatud) mees peab algusest peale harjuma planeerima sinuga deidid pikemaks ajaks ette, muidu jääd ka edaspidi iga õhtu koju küüsi närima, et kas kutsub sind välja või ei.

Kui mees küsib a.la millal võiks kokku saada, siis esimeseks deidiks ütle, et oled vaba pigem mõne tööpäeva õhtul, mitte reede või laupäev.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on  küsimus, mida te varjata püüate avaldamata midagi endast?

Inimene tänaval kes teie juurde tuleb näeb ju ka teie välimust, klient-töökaaslane teab kus te elate jne

Kui inimene pole siiras ja põtkib vastu, siis mees vaatabki, et pole mõtet aega raisata.

Prooviga ikka kokku saada, see ei kohustu ju millkski.

Lihtsalt see proovin vaibi leida ILMA KONTAKTITA tundub naljakas. See vibe kaob sekundiga, kui kohtumisele tuleb 160kg kiilakas mees…

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas näiteks turvalisusele mõtlemine on paranoiline?

Näiteks elades üksi suvilapiirkonnas, kus talvel naabreid lähedal ei ole ja kontaktidega on ka asukoht teada, siis soovin enne inimest veidi mingis mõttes usaldada. Kõik ei ela instinktide järgi, nii kui õige tunne tuleb, torman…ja pärast lakun haavu…

Mul on kogemusi ka külla pressijatega… Ja ma ei ole 160 kg. kaaluv rasvaste juustega mammi.

Miks inimesed vaid ühes suunas mõelda suudavad? Ja seda aktiivselt õigustavad…

Kogu see jutt, camoon, kas oled 10 aastane vä jne.see on manipuleerimine minu arvates…

Ei ole ei tähenda, et igaühega päevapealt kõigeks valmis olen ja kõike soovin.

Minu arvtes võiks veidi laiemalt mõelda suuta. Aga vbl Tinder on väga ühesuunalise mõtteviisiga inimeste kohtumispaik.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millal on õige aeg anda nr.

Jt. isiklik kontaktid juhul kui elad üksi, otsid kindlat suhet ja tema ka, jutud jt. Klapivad?

Ehk siis mida niisugusest loost arvate?

Machisime (mõlemal fotosid ega oma infot avalikult Tinderis pole), profiilid olid nii sarnased et machisime teineteist, misjärel koheselt tekkis super suhtlus, terve nädalavahetuse.

Esmasp. soovis ta helistada-rääkida…., keeldusin (ja lisasin, et ära pahanda, selgitasin, et ta veidi võõras veel… Tahan võõraga suhtlemise teel tutvuda, nii, et kumbki ise räägib ja vaikselt avastad tükikese haaval. Mitte nii, et annan/küsin nime ja siis googeldame pildi ette (mul googles kõik viisakas ja ok, aga siiski…)

Jutud jätkusid, arutasime väga paljusid asju, ka. seda, et ma ei talu hästi kiirustamist, vajan natuke aega. Ja mees kustutas mu ära (alla 1 nädala suhtlesime).

Tema poolt oli initsiatiiv ja üsna suur huvi, kuigi olin ka aktiivne, tunnetasime päris mõnusat kontakti.

Minu küsimus siit, et kui kiirelt teie numbri, messengeri, nime annate, ja kui ruttu kohtama?

Kas 1 nädal ilma isiklike kontaktide vahetamiseta suhtlemist on liiga pikk aeg ja kahtlane?

Iialgi ei kulutaks ma mehena aega sellise naise peale. Esiteks, nagu siin juba küsiti, mida te nii jubedalt üritate varjata, et isegi pilti ei julge panna üles? See on rohkem nagu armukeste otsimise teema. Teiseks, kui kaua siis tuleb suhelda enne, kui mingitki infot või pilti saab?

Nädal aega kulutada oma aega ja energiat inimesega tutvumiseks, kogu aeg üks ja sama tekst, kogu elulugu jne jne jne ja siis tuleb pilt ka – no midagi pole teha, kõik inimesed ei ole atraktiivsed. Võibolla ei meeldiks sulle välimuselt ju mees ka?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas näiteks turvalisusele mõtlemine on paranoiline?

Näiteks elades üksi suvilapiirkonnas, kus talvel naabreid lähedal ei ole ja kontaktidega on ka asukoht teada, siis soovin enne inimest veidi mingis mõttes usaldada. Kõik ei ela instinktide järgi, nii kui õige tunne tuleb, torman…ja pärast lakun haavu…

Mul on kogemusi ka külla pressijatega… Ja ma ei ole 160 kg. kaaluv rasvaste juustega mammi.

Miks inimesed vaid ühes suunas mõelda suudavad? Ja seda aktiivselt õigustavad…

Kogu see jutt, camoon, kas oled 10 aastane vä jne.see on manipuleerimine minu arvates…

Ei ole ei tähenda, et igaühega päevapealt kõigeks valmis olen ja kõike soovin.

Minu arvtes võiks veidi laiemalt mõelda suuta. Aga vbl Tinder on väga ühesuunalise mõtteviisiga inimeste kohtumispaik.

Ära küsi küsimust, kui vastuste peale nii turri lähed. Ja sellisel tasemel paranoiaga vb tasuks online tutvumisportaale vältida, seal võib igasuguste otsa sattuda.

Aga olen täiesti nõus kõigi nendega, kes ütlevad, et mees käitus igati õigesti. Pildita-nimeta-ennast varjava konto taga võib kes iganes ennast peita ja pole mõtet sellise friigi peale aega raisata. Keegi ei ütlegi ju, et samal matchimise õhtul voodisse tormama pead aga kirjeldatud käitumine ka sugugi normaalne ei ole.

Tahad anonüümne kirjasõber olla kirjuta vangidele vms.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millal on õige aeg anda nr.

Jt. isiklik kontaktid juhul kui elad üksi, otsid kindlat suhet ja tema ka, jutud jt. Klapivad?

Ehk siis mida niisugusest loost arvate?

Machisime (mõlemal fotosid ega oma infot avalikult Tinderis pole), profiilid olid nii sarnased et machisime teineteist, misjärel koheselt tekkis super suhtlus, terve nädalavahetuse.

Esmasp. soovis ta helistada-rääkida…., keeldusin (ja lisasin, et ära pahanda, selgitasin, et ta veidi võõras veel… Tahan võõraga suhtlemise teel tutvuda, nii, et kumbki ise räägib ja vaikselt avastad tükikese haaval. Mitte nii, et annan/küsin nime ja siis googeldame pildi ette (mul googles kõik viisakas ja ok, aga siiski…)

Jutud jätkusid, arutasime väga paljusid asju, ka. seda, et ma ei talu hästi kiirustamist, vajan natuke aega. Ja mees kustutas mu ära (alla 1 nädala suhtlesime).

Tema poolt oli initsiatiiv ja üsna suur huvi, kuigi olin ka aktiivne, tunnetasime päris mõnusat kontakti.

Minu küsimus siit, et kui kiirelt teie numbri, messengeri, nime annate, ja kui ruttu kohtama?

Kas 1 nädal ilma isiklike kontaktide vahetamiseta suhtlemist on liiga pikk aeg ja kahtlane?

Olen naine ja kui veel Tinderis olin, siis üsna kohe kolisime messengeri. Ma ei saa aru, mida sul seal nii väga varjata on? Fb profiili saad sa seadistada niikuinii nii, et võibolla isiklikumad pildid (kui tunned selleks vajadust) on varjatud teatud inimeste eest või siis ei võta teda üldse fb sõbraks. Tinderi äpis on lihtsalt niivõrd ebamugav suhelda, et eelistasin alati messengeri kolida. Tõsi, ma pole ka paranoiline kõige ja kõigi suhtes. Nüüd juba Tinderi machiga 4a abielus olnud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mitu toredat meessõpra olnud(Tinderis amatöörid) on ka öelnud, et naisega suhelnud ja naine ka suht nagu kidakeelne olnud sama põhjusega. On siis olnud paindlikud, et las ta siis olla nädalaid suhelnud ANONÜÜMSENA ja siis järsku on naine üldse ära kadunud. On kogu selles värgis pettunud-konto ära kustutanud. Oleks nagu aega raisatud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas näiteks turvalisusele mõtlemine on paranoiline?

Näiteks elades üksi suvilapiirkonnas, kus talvel naabreid lähedal ei ole ja kontaktidega on ka asukoht teada, siis soovin enne inimest veidi mingis mõttes usaldada. Kõik ei ela instinktide järgi, nii kui õige tunne tuleb, torman…ja pärast lakun haavu…

Mul on kogemusi ka külla pressijatega… Ja ma ei ole 160 kg. kaaluv rasvaste juustega mammi.

Miks inimesed vaid ühes suunas mõelda suudavad? Ja seda aktiivselt õigustavad…

Kogu see jutt, camoon, kas oled 10 aastane vä jne.see on manipuleerimine minu arvates…

Ei ole ei tähenda, et igaühega päevapealt kõigeks valmis olen ja kõike soovin.

Minu arvtes võiks veidi laiemalt mõelda suuta. Aga vbl Tinder on väga ühesuunalise mõtteviisiga inimeste kohtumispaik.

Ära küsi küsimust, kui vastuste peale nii turri lähed. Ja sellisel tasemel paranoiaga vb tasuks online tutvumisportaale vältida, seal võib igasuguste otsa sattuda.

Aga olen täiesti nõus kõigi nendega, kes ütlevad, et mees käitus igati õigesti. Pildita-nimeta-ennast varjava konto taga võib kes iganes ennast peita ja pole mõtet sellise friigi peale aega raisata. Keegi ei ütlegi ju, et samal matchimise õhtul voodisse tormama pead aga kirjeldatud käitumine ka sugugi normaalne ei ole.

Tahad anonüümne kirjasõber olla kirjuta vangidele vms.

Ma ei ole absoluutselt turris, toon näiteid, ja põhjendan, et algfaasis võib kontaktide varjamisel olla rohkem põhjuseid kui ainult üks – petmine, abielu, mäng, vaheldus,… nagu siin kiputakse arvama.

Ma pole Tinderis kohanud ühtegi autoriteetset nime, ometigi usun, et mõnigi käib ka seal.

Kui millegiga tegeled, siis võib nime järgi saada liiga ruttu natuke liiga palju infot ja osalt ka väärat (meedia ebatõesed tõlgendused näiteks).

Selle põhjal on lihtne teha valesid järeldusi, või hakata suhtuma  eelarvamusega.  Ja kustutada vbl väga ausate kavatsustega meeldiv inimene ilma et tal oleks seoseid sellega, mis internetis ripub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul viimati kohting ebaõnnestus täielikult. Mees tuli kohale ja mis seal salata, välimuselt oli minu maitse küll. Oli üsna jutukas ja rõõmus, mispeale taipasin keset kohtingut, et mees on vist veidi purjakil.

Peale seda sain veel kokku ühe korra temaga ja siis oli kaine ja ei rääkinud suurt eriti midagi, vaatles mind muudkui ülalt-alla ja vaikis. Tegi mulle ettepaneku veel kokku saada, kuid sellest keeldusin. Edasi pole suhelnud ega kohtunud.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iialgi ei kulutaks ma mehena aega sellise naise peale. Esiteks, nagu siin juba küsiti, mida te nii jubedalt üritate varjata, et isegi pilti ei julge panna üles? See on rohkem nagu armukeste otsimise teema. Teiseks, kui kaua siis tuleb suhelda enne, kui mingitki infot või pilti saab?

Mehel polnud ka pilti/nime..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti. Pilt võiks ikkagi juures olla. Peale paaritunnist jutustamist oma isikliku numbrit ja teab mida küll pole meesterahvale vajalik anda. Sa ei tea sellise ajaga kas ta sind ahistama ei hakka kui vestlus läbi saab. Kõik ohud on olemas.

Suhtled ja saad kokku ja alles mõne ajapärast kui ikkagi mõlemil on klapp – siis tehkemis tahate….

Mitte, et ruttu maha ja taha ja siis lahku ja jälle otsimas üksikema uut meest….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli eile vahva kohting. Mees oli mingi kummaline IT mees, suures ülekaalus, juuksed lõikamata. Istusime staarikohtadel, kumbki maksis ise pileti eest. Mees tellis pudeli vahuveini ja pizza. Mina tellisin endale vee. Siis see mees jõi selle pudeli vahuveini üksi ära ja tellis kokteili ka veel lisaks. Eriti purjus siiski ei paistnud. Terve filmi ajal istus telefonis, laskis valgust mulle silma, naeris omaette. Minuga suhtles ülivähe, ei vaadanud kordagi silmagi. Täna saatis sõnumi, et oli tore õhtu, võiks korrata.

Kas see võis olla A-nimeline mees?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna leidis Tinderist mu abikaasa. Mõni aeg hiljem lahutasime.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millal on õige aeg anda nr.

Jt. isiklik kontaktid juhul kui elad üksi, otsid kindlat suhet ja tema ka, jutud jt. Klapivad?

Ehk siis mida niisugusest loost arvate?

Machisime (mõlemal fotosid ega oma infot avalikult Tinderis pole), profiilid olid nii sarnased et machisime teineteist, misjärel koheselt tekkis super suhtlus, terve nädalavahetuse.

Esmasp. soovis ta helistada-rääkida…., keeldusin (ja lisasin, et ära pahanda, selgitasin, et ta veidi võõras veel… Tahan võõraga suhtlemise teel tutvuda, nii, et kumbki ise räägib ja vaikselt avastad tükikese haaval. Mitte nii, et annan/küsin nime ja siis googeldame pildi ette (mul googles kõik viisakas ja ok, aga siiski…)

Jutud jätkusid, arutasime väga paljusid asju, ka. seda, et ma ei talu hästi kiirustamist, vajan natuke aega. Ja mees kustutas mu ära (alla 1 nädala suhtlesime).

Tema poolt oli initsiatiiv ja üsna suur huvi, kuigi olin ka aktiivne, tunnetasime päris mõnusat kontakti.

Minu küsimus siit, et kui kiirelt teie numbri, messengeri, nime annate, ja kui ruttu kohtama?

Kas 1 nädal ilma isiklike kontaktide vahetamiseta suhtlemist on liiga pikk aeg ja kahtlane?

Jah, väga kahtlane on. Jätab mulje, et oled feik konto või muidu on midagi varjata. Et oled suhtes ja valetad vms.

Kas ühegi lisaküsimuseta ära kustutamine on siis ok, kui igal ajahetkel ja ava

Aga millal on õige aeg anda nr.

Jt. isiklik kontaktid juhul kui elad üksi, otsid kindlat suhet ja tema ka, jutud jt. Klapivad?

Ehk siis mida niisugusest loost arvate?

Machisime (mõlemal fotosid ega oma infot avalikult Tinderis pole), profiilid olid nii sarnased et machisime teineteist, misjärel koheselt tekkis super suhtlus, terve nädalavahetuse.

Esmasp. soovis ta helistada-rääkida…., keeldusin (ja lisasin, et ära pahanda, selgitasin, et ta veidi võõras veel… Tahan võõraga suhtlemise teel tutvuda, nii, et kumbki ise räägib ja vaikselt avastad tükikese haaval. Mitte nii, et annan/küsin nime ja siis googeldame pildi ette (mul googles kõik viisakas ja ok, aga siiski…)

Jutud jätkusid, arutasime väga paljusid asju, ka. seda, et ma ei talu hästi kiirustamist, vajan natuke aega. Ja mees kustutas mu ära (alla 1 nädala suhtlesime).

Tema poolt oli initsiatiiv ja üsna suur huvi, kuigi olin ka aktiivne, tunnetasime

olete 10-aastased?5 kuud siis ajate juttu, 7 kuu pärast saate kontaktid ja pildid….12 kuu pärast saate kokku…ja oh üllatus ei sobinud midagi…paar kohtingut veel ja oled 80-aastane…

Mees loomulikult tegi õigesti, sest oli sattunud jutupauniku otsa…

Jutupaunik-jama

Kidakeel – jama

Mõne päevaga on kogu infot vaja

Kiirelt tuttavaks, kiirelt kokku,kiirelt voodisse, kiirelt lapsed, kiirelt igav, kiirelt uut. Kiirelt üksikemaks, kiirelt kasuisa majja, ta ei taha ju oodata, ega me 10 a pole. Täiskasvanud elavad nii we?

Kas sa kondoomist oled kuulnud kallis inimene?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa kondoomist oled kuulnud kallis inimene?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna leidis Tinderist mu abikaasa. Mõni aeg hiljem lahutasime.

Sõbranna oli siis sinust parem või miks mees tema valis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna oli siis sinust parem või miks mees tema valis?

Miks parem, uuem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna oli siis sinust parem või miks mees tema valis?

Miks parem, uuem.

Uus mudel ikka parem, miks muidu uusi autosid ostetakse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mehi on statistiliselt, eriti teatud vanusegruppides, vähem, naisi rohkem, pole ime, et mehed, kes neil saitidel õnne proovivad, on kui otse nüüd välja öelda- pooletoobilised.

Madala intelligentsi, kitsa silmaringi, oskuseta vestelda tsiviliseeritult, mingi ebaterve huviga ja koledad kui öö tihti- end täielikult käest lasknud, ei oska riietuda jne.

Need, kes on igas mõttes haritud, peavad lugu teistest, on sarmikad ja hügieen korras- need on juba punases raamatus või ära võetud/endale hoitud 🙂

Eks muidugi on ka naisi, keda sobib iseloomustama üks või mitu omadust eespool. Aga igati normaalne erudeeritud ja haritusega naisolevus, kes iseennast armastab, ei soovi hakata kedagi muutma ning teatud eas, peale 40-ndaid ei muuda ka ennast. Ta on avatud leidma, kellega on ühisem maailmavaade ja see vaimne/füüsiline keemia muidugi ka.

Imelik on mõelda, et kui mees lisab endast a la suitsuga lameda foto või üleüldse sellise, mille peale jooksu paned kohe, loodab ta leida tavaliselt ikkagi kena naisolevust 🙂

On tuhat pisiasja, mis meid võõra juures kõnetavad. Olgu see isiklikus või tööelus.

Aga kindel on see, et alati tunneb meie keha ja süda ära, keda me enda lähedale ei soovi. Ka naisena on see esimene 5 minutit otsustav. Sellistele asjadele ei mõelda, kas meie vahel on tõmmet/sobiksime, vaid selle tunned ära, kas üldse soovid proovida tundma õppida ja lasta lähemale kui pool meetrit.

Tänapäeval on ka omajagu mehi, naisi, kes ei soovigi oma ellu püsivalt kedagi. Mitte, et nad otsiksid üheöö suhet või pelgalt meelelahutust.

Nii ebaõnnestumiste kui ka selle tõttu, et mõni inimene ei suuda elada üksi ja teine väga suudab, jäävadki nad suhtesse iseendaga.

Nad ei otsi paaniliselt. Neil pole midagi viga. Kui see inimene satub ette- nad tunnevad ta ära. Nad aga ei identifitseeri end läbi suhete.

Nad on juba kõike kogenust, seinast seinani.

Ennast ennekõike armastades ja tasakaalu ning õnnetunnet saavutades, kiirgame me seda ka väljapoole võõrastele. Ja õiged tunnevad selle ära. aga me võimegi aastateks jääda seda ootama. Seetõttu paljud valivad mitte millegi asemel asenduse.

Kui sul pole isegi maailma kõrgeimad standardid naisena, ei tähenda see, et peaksid nii madalale laskuma ja võtma vastu lihtsalt meesisendi, kellega aga jääb mitmel tasandil puudu.

Jah, seda hingesugulast, mitmete oluliste omadustena inimesena, on äärmiselt raske ise otsida ja leida. Otsides ei leia me seda inimest.

Mingil määral on kusagil kõrgemal ilmselt paika pandud lisaks meie püüdlustele, kes ja kuidas ja kauaks meie ellu tulevad või läbi käivad.

Kui me sellest midagi ei õpi, jäämegi selleks, kust käiakse läbi.

Ära unusta ennekõike iseennast ja mõtle miks sul on meest vaja üldse. Kas kartuses üksi olla või soovis koos maailma muuta. Kuiu lapsed on juba olemas ja veerand elu selja taga, on aeg mõelda ennekõike iseendale.

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 190 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!