Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Näitan 10 postitust - vahemik 181 kuni 190 (kokku 190 )

Teema: Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!

Postitas:
Kägu

Selline turule tulnud tutvumisteenus, mis kahjuks proovimisel üldse end ei õigustanud.

Algoritm valib välja su ankeedi põhjal nn. õigemad.

Aga kaader oli meeste osas sama mis mujal.

Nad said veel starditoetuse Ajujahis. Kahjuks on Eestis liiga väike rahvaarv sellise algoritmi jaoks.

Seal viimati ise otsingut ei saandu teha, panind oma piirkonna ja täitsid ankeedi ja ootasid.

Äkki on päriselus kohtumised palju pinevabamad ja huvitavamad- näedki kohe kedagi, ta ei saa mängida kedagi teist, olla parem või halvem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vastab tõele, et enamus mehed Tinderis lähevad ikkagi vasakule? Sama asja ka meeste kohta kuulnud, et enamus naisi lähevad vasakule.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vastab tõele, et enamus mehed Tinderis lähevad ikkagi vasakule? Sama asja ka meeste kohta kuulnud, et enamus naisi lähevad vasakule.

Sõltub keda otsitakse. Vasakule lükkavad enamuse need kes valivad. Need, kes kõik või enamuse paremale lükkavad, tahavad kas keppi või on lihtsalt meeleheitel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütleme ausalt kes tinderis on seksi peal väljas siis nendel lähvad kõik paremale.Tähtis et saaks kedagi ära kasutada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vastab tõele, et enamus mehed Tinderis lähevad ikkagi vasakule? Sama asja ka meeste kohta kuulnud, et enamus naisi lähevad vasakule.

Sõltub keda otsitakse. Vasakule lükkavad enamuse need kes valivad. Need, kes kõik või enamuse paremale lükkavad, tahavad kas keppi või on lihtsalt meeleheitel.

lükkasin varem enamuse vasakule. Nüüd psühholoogilisest huvist lükkan enamvähem mehed paremale. Just see, et millal jõuab asi seksijutuni. Noh ühe meeldiva välimusega mehega jalutasin  sel suvel pargis ja jutt jõudis pepuseksini 🙂 Sain aru, et ta oli suhtes mees, kes igatses vürtsi . Ütlen ausalt, kahju, et oli kooselus mees, kuna meil jutt klappis, füüsiline veetlus oli olemas, kihvtid harrastused jne.  Kokkuvõttena  mul  on olnud 3 ühekordset  kokkusaamist, mehed oleksid soovinud suhtlust jätkata.  Aga tinderi kaudu sain  kirjasõbra Prantsusmaal, oleme ka fb sõbrad. Tundub huvitav musikaalne mees( esineb bändis, saadab muusikat,  arvutiõpetaja nagu väidab end olevat. Harrastab mägironimist, tõenduseks pildid. Kutsub külla aga pole veel jõudnud.  Selge on, et tal on suhteid aga võtangi teda sõbrana, kes mu maailma avardab. Tinder on siiski mu elukest lõbusamaks teinud, vaid seksi ma sealt otsinud ei ole aga seda oleks sealt iga kell saada. Mina tõsi pole seda võimalust kasutanud. Olen 50+

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge see, et Tinderist leitud välismaalane on “tõeline sõber”.

Siin tekib kindel järeldus, et sellisel pole elus ühtegi tõelist sõpra olnudki.

V.a. Sõber nimega Meele Heide.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Tinderis ilma piltideta ollakse? Kui tahad kasutajaks registreerida, siis pead vähemalt 2 pilti panema. Skippida ei lase, ülikooli saab skippida aga pilte mitte. Kas panetegi looduse ja lemmiklooma pildid, et edasi saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Tinderis ilma piltideta ollakse? Kui tahad kasutajaks registreerida, siis pead vähemalt 2 pilti panema. Skippida ei lase, ülikooli saab skippida aga pilte mitte. Kas panetegi looduse ja lemmiklooma pildid, et edasi saada?

Pärast saad pildid ju maha võtta või vahetada neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks üldse Tinderit kasutada, kirju soovid lugeda siis maksa aga iga pisema liigutuse eest ja see ei ole mingisugune odav asi pealekauba

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks üldse Tinderit kasutada, kirju soovid lugeda siis maksa aga iga pisema liigutuse eest ja see ei ole mingisugune odav asi pealekauba

Kui mõlemad pooled viipavad paremale, on kirjad tasuta, ma oma mehe sain täitsa ilma rahata????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 181 kuni 190 (kokku 190 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumisportaalid… appi milline valik!!!