Esileht Hobinurk Tutvumissaade

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Tutvumissaade

Postitas:
Kägu

Kas vaatasite täna uut tutvumissaadet? Kõik kandidaadid tundusid nii sümpaatsed. Eriti tublid tundusid mehed – nii ilusad kodud, maitsekad. Nii töökad ja kõik oma kätega ehitatud. Naiste puhul nagu eeldad eos juba teatavat ilumeelt ja seda, et pesad on ilusad ja mugavad. Aga üllatav oli näha, et ka meestel on nii kenad kodud.

Imestama pani ka missise osalemine. Ta on ikka nii kena naine, et mehed peaksid tormi ta peale jooksma.

Kahju, et järgmised osad alles sügisel.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin ka tähele, et osalejate vanus oli pea eranditult 39-41, väga kitsas vahemik. V.a. see noor 21 a. noormees.
Ja ühe naise, Annika, vanust polnudki mu meelest öeldud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle jäi silma, et peaaegu igaühel neist olid kodus üles riputatud mingid sildid eesti või ingliskeelsete ütlustega.

Ei saa aru, milleks sellised asjad. Ma ise ei tunne ühtegi sellist inimest, kes midagi sellist oma koju üls riputab.

+11
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingid tähelepanu puuduses vaevlevad isikud telekasse esinema lastud.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis saade ja kus kanalil?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingid tähelepanu puuduses vaevlevad isikud telekasse esinema lastud.

ühtegi saadet ei saaks teha, kui poleks isikuid, kellele tähelepanu meeldib, poleks lihtsalt kedagi “telekasse esinema lasta”.
mulle olid ka kõik tegelased sümpaatsed, aga hakkasin kohe mõtlema, et milline partner oleks nõus neisse toimivatesse talumajapidamistesse keskustest kaugel eemal kolima. sellpärast ehk neil osadel polegi kaaslast. loodetav kaaslane peaks ju kogu eelmise elu maha jätma.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi vaatasin täna kordust hommikusöögi lisana. Ja isegi ei pettunud, täitsa huvitav, kui uudishimu on. Eks igal on oma lugu.
Kui see ei sa olema etteplaneeritud sisuga täislavastus, siis isegi vaataks sügisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin ka tähele, et osalejate vanus oli pea eranditult 39-41, väga kitsas vahemik. V.a. see noor 21 a. noormees.

Ja ühe naise, Annika, vanust polnudki mu meelest öeldud.

Romi ütles, et 39-a.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, see kui mees on sisse seadnud kodu kuskil kaugel keskustest ja eeldab, et kaaslane sinna kolib, on väga suur eeldus, et ta endale kaaslast ei leia. Ise olen 30ndate alguses ja samuti kaaslase otsingul. Olen Tinderis ka kohanud mehi, kes ehitavad maja kuskil maal või juba elavad seal ning mõistagi eeldavad, et teine pool on see, kes sinna kolima peaks. Ma olen küll väikses kohas üles kasvanud ja ideaalis tahakski elada maal, aga eeldan, et saan valida endale ise sobiva asukoha, mis poleks poodidest ja linnast liiga kaugel. Lisaks eeldaks, et maja oleks kaaslasega kahasse ja mõlema nimel. Teise inimese majja kuskil kaugel pärapõrgus poleks iial nõus kolima, eriti kui mul oleks tülikas sealt veel tööle ja linna ka käia.

Kaaslase leidmine eeldab siiski teatavat paindlikkust ja vaba aega. Samuti on keeruline leida püsisuhet neil meestel, kes on üleliia palju tööl ja/või on neil aeg juba väga sisustatud mingite hobide ja sõpradega. Selliste meeste ellu on võimatu mahtuda. Vähemasti naisel, kes tahab klassikalist püsisuhet, kus veedetakse ikkagi mitu päeva nädalas koos aega ja ka elatakse koos. Sellistele meestele sobib pigem mingi kindel seksisõbranna või siis mitu sellist. Polegi püsisuhte materjal. Kahjuks.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ei sobi ka mehed, kes on töökad ja aktiivsed :). Kas parem oleks mingi lorutaja, kel pole tööd, hobisid ega sõpru? Ma ausalt öeldes hoiaks sellisest suure kaarega eemale.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saates on sellised inimesed, kelle üle ei saagi naerda, nagu varasemates sellistes saadetes.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saates on sellised inimesed, kelle üle ei saagi naerda, nagu varasemates sellistes saadetes.

Õnneks!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks jah. Aga saab näha, kas televaatajatele selline, nii tublide ja toredate inimestega saade ka huvi pakub.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saates on sellised inimesed, kelle üle ei saagi naerda, nagu varasemates sellistes saadetes.

Alles esimene saade, küll jõuavad nalja ka teha!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imestama pani ka missise osalemine. Ta on ikka nii kena naine, et mehed peaksid tormi ta peale jooksma.

No ei ole ju nii imestamapanev ometigi. Viimane laps üsna pisike ka veel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saates on sellised inimesed, kelle üle ei saagi naerda, nagu varasemates sellistes saadetes.

Küll kosilaste üle saab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust seda näeb ja mis saatel nimeks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki võiks ikka reeta, mis saatega tegemist on?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki võiks ikka reeta, mis saatega tegemist on?

Tee telekava lahti!

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kampaania.kanal2.ee/meiesuvi

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki võiks ikka reeta, mis saatega tegemist on?

Tee telekava lahti!

Mõnel siin on rohkem kui üks kanal telekas. Ei jõua kõiki saateid läbi vaadata.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki võiks ikka reeta, mis saatega tegemist on?

Tee telekava lahti!

Taolise pealkirja järgi annab seda telekavast ikka tuvastada! Ei ole ju raske teemaalgatuses märkida, millest jutt käib.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki võiks ikka reeta, mis saatega tegemist on?

Tee telekava lahti!

Taolise pealkirja järgi annab seda telekavast ikka tuvastada! Ei ole ju raske teemaalgatuses märkida, millest jutt käib.

Mina sattusin saatele juhuslikult ning tõesti ei tea, mis täpselt saate nimi on või kust kanalilt see tuleb. Lihtsalt ei jätnud meelde. Otsima hakates näeksin sama palju vaeva kui sina.

Pane googlesse Romi ja tutvumissaade. Ehk siis tuleb midagi välja.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki võiks ikka reeta, mis saatega tegemist on?

Tee telekava lahti!

Mõnel siin on rohkem kui üks kanal telekas. Ei jõua kõiki saateid läbi vaadata.

Imelik, sinust eelkommenteerija on ju pannud lingi, aga ikka ei sobi.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks jah. Aga saab näha, kas televaatajatele selline, nii tublide ja toredate inimestega saade ka huvi pakub.

On varasemate tutvumissaadete osalejad ju samamoodi olnud kõik normaalsed ja igati kenad inimesed kui üks vinguv vanamees kuskilt metsatalust (nime ei mäleta) välja arvata. Lihtsalt need kandidaadid, kes neile sattunud on, on mõned olnud sellised imelikud. Ju satub selliseid nüüd sellesegi saatesse.

Selle saate osalejad on küll kõik atraktiivsed. Ja seda juba öeldi ka, et eranditult kõikidele on tulnud tutvumissooviga kirju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ei sobi ka mehed, kes on töökad ja aktiivsed :). Kas parem oleks mingi lorutaja, kel pole tööd, hobisid ega sõpru? Ma ausalt öeldes hoiaks sellisest suure kaarega eemale.

Mitte seda. Ei maksa nii mustvalgelt võtta, et ongi vaid 2 varianti, kas lorutaja, kes midagi ei tee või töönarkomaan, kel on juba kogu aeg täidetud töö ja hobiga. Mõtlesin ikka sellist meest, kes teeb ületunde ja mõtleb kogu aeg tööle, töö on nr 1. Pikad tööpäevad ja võib-olla ka nädalavahetusel töötamine. Ja need, kel on mitu hobi või hobi, millega tegeleb suures mahus. Ühesõnaga need mehed, kes on nii aktiivsed ja töökad, et neil on kogu aeg nii täidetud juba kõigega, et naine ju kuskile sinna enam ei mahu. Saite vast aru küll. Lorutajat muidugi ei tahaks. Kahjuks on selliseid mehi veel rohkem, kel pole ühtki hobi või sõpru. Ainuke vaba aja hobi ongi joomine või teleka taga olemine. Mina ei tahaks kumbagi tüpaazi, aga maailm polegi mustvalge. Nende kahe tüübi vahele jäävadki normaalsed mehed, kel on oma elu, aga ka aega naise jaoks.

Ja see kui mees elab kuskil kaugel keskustest eemal ja eeldab, et naine peaks sinna kolima, ise pole valmis kuskile liikuma, ongi arvestatav takistus, kuna vähestele naistele oleks see sobiv variant.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga need mehed, kes on nii aktiivsed ja töökad, et neil on kogu aeg nii täidetud juba kõigega, et naine ju kuskile sinna enam ei mahu. Saite vast aru küll.

Sain aru küll, aga pole nõus sellega, et naine kuskile ei mahu. Kes teeb, see jõuab. Mu mees on just selline aktiivne ja pole iialgi tundnud end kõrvalisena tema elus, ikka nr 1. Kõige hullemad on just sellised lorutajad, kes suurt midagi ei tee ja nende jaoks pole naist ka olemas, olgu vaba aega või 24h ööpäevas.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imestama pani ka missise osalemine. Ta on ikka nii kena naine, et mehed peaksid tormi ta peale jooksma.

No ei ole ju nii imestamapanev ometigi. Viimane laps üsna pisike ka veel.

Pole vist palju neid mehi, kes on valmis võtma naise nelja lapsega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ei sobi ka mehed, kes on töökad ja aktiivsed :). Kas parem oleks mingi lorutaja, kel pole tööd, hobisid ega sõpru? Ma ausalt öeldes hoiaks sellisest suure kaarega eemale.

Mitte seda. Ei maksa nii mustvalgelt võtta, et ongi vaid 2 varianti, kas lorutaja, kes midagi ei tee või töönarkomaan, kel on juba kogu aeg täidetud töö ja hobiga. Mõtlesin ikka sellist meest, kes teeb ületunde ja mõtleb kogu aeg tööle, töö on nr 1. Pikad tööpäevad ja võib-olla ka nädalavahetusel töötamine. Ja need, kel on mitu hobi või hobi, millega tegeleb suures mahus. Ühesõnaga need mehed, kes on nii aktiivsed ja töökad, et neil on kogu aeg nii täidetud juba kõigega, et naine ju kuskile sinna enam ei mahu. Saite vast aru küll. Lorutajat muidugi ei tahaks. Kahjuks on selliseid mehi veel rohkem, kel pole ühtki hobi või sõpru. Ainuke vaba aja hobi ongi joomine või teleka taga olemine. Mina ei tahaks kumbagi tüpaazi, aga maailm polegi mustvalge. Nende kahe tüübi vahele jäävadki normaalsed mehed, kel on oma elu, aga ka aega naise jaoks.

Ja see kui mees elab kuskil kaugel keskustest eemal ja eeldab, et naine peaks sinna kolima, ise pole valmis kuskile liikuma, ongi arvestatav takistus, kuna vähestele naistele oleks see sobiv variant.

Ei saa aru etteheitest vallalistele meestele, kes endale tegevust otsivad. Paljud mehed, kellel pole suhet, sisustavadki oma elu töö ja tegemistega. Mis neil muud teha? Parem siis juba teenida lisaraha vms, kuniks vaba aega jagub. Kui tekib suhe, alles siis tekib ka soov ja võimalus vaba aega töötamise asemel partneriga koos veeta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki võiks ikka reeta, mis saatega tegemist on?

Üks laul on sama pealkirjaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Hobinurk Tutvumissaade