Esileht Pereelu ja suhted Tutvus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Tutvus

Postitas:

Ma nii sportlikust huvist uurin; siin paistab palju naisi olevat. Mõned mehed ilmselt ka. Paljud seletavad, et küll on raske kaaslast leida jne, jne. Aga kas te siitsamast perekooli foorumist olete proovinud uusi tutvusi sobitada? Või on see mingisuguse reegli vastu?

Inimesed, kes konkreetselt foorumit loevad ja siin postitavad, ehk ei ole siin just sellise eesmärgiga, aga ometi vallalisi peaks ju olema küll. Kas tõesti Tinder on parem, kui vana ja tõestatud tutvumiskuulutus siinsamas?

 

Edit: Vabandust, et julgesin küsimuse esitada. Olen edaspidi targem, ärge võlla saatke.

+16
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No aga miks sa ei võiks esimene olla? Lisa siia väike enesetutvustus, lühike kirjeldus, keda otsid ning viimase asjana meiliaadress. Seejärel hakka ootama põnevusega kirju:)

+17
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Siit on aja jooksul neid tutvumiskuulutusi läbi käinud ju küll.
Nüüd võiks saada tagasisidet, kas mõni nende vahendusel ka päriselt tuttavaks on saanud 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii sportlikust huvist uurin; siin paistab palju naisi olevat. Mõned mehed ilmselt ka. Paljud seletavad, et küll on raske kaaslast leida jne, jne. Aga kas te siitsamast perekooli foorumist olete proovinud uusi tutvusi sobitada? Või on see mingisuguse reegli vastu?

Inimesed, kes konkreetselt foorumit loevad ja siin postitavad, ehk ei ole siin just sellise eesmärgiga, aga ometi vallalisi peaks ju olema küll. Kas tõesti Tinder on parem, kui vana ja tõestatud tutvumiskuulutus siinsamas?

Edit: Vabandust, et julgesin küsimuse esitada. Olen edaspidi targem, ärge võlla saatke.

 

Kui su kasutajanimi on “Oinas”,  siis kõgepealt muuda see ära ja hakka ennast austama. Vahepeal kasuta perekooli otsingut

https://sobranna.postimees.ee/7234586/perekooli-kuldsed-tutvumissoovitused-armastus-peidab-end-pelmeeniletis-naaberkorteris-voi-vanglas

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su kasutajanimi on “Oinas”,  siis kõgepealt muuda see ära

Miks ta oma kasutajanime peaks ära muutma? Ja kus sa välja lugesid, et ta ennast ei austa?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõutäkk ju regulaarselt copy pastes oma tutvumiskuulutust siin. Sõnastus oli läbi aastate muutumatu ja lausa luulerütmis. Vist vaid otsitava naise vanusepiir tõusis iga aastaga vastavalt.

Võin eksida, aga kas tal mitte kord ei näkanud kellegagi perekoolist?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su kasutajanimi on “Oinas”, siis kõgepealt muuda see ära

Miks ta oma kasutajanime peaks ära muutma? Ja kus sa välja lugesid, et ta ennast ei austa?

Mees kes vabandab oma küsimuse eest ette ja kelle kasutajanimi on “Oinas” jnd. ei ole ka enesekindel inimene. Aga ta võib seda omadust endasse kasvatada

Eks selline asi paneb nii mõnelgi jala värisema, aga ma ei arva, et tal täitsa eneseaustus puudub. Kasutajanimi “Oinas” küll midagi ei näita.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su kasutajanimi on “Oinas”, siis kõgepealt muuda see ära

Miks ta oma kasutajanime peaks ära muutma? Ja kus sa välja lugesid, et ta ennast ei austa?

Muidugi, kui ta kasutaja nimi oleks “Anal69” siis oleks see minu jaoks  võrdne “Oinaga”

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain siin oma abikaasaga tuttavaks 10 aastat tagasi. Tema arvas, et baarid ja peod ei ole head kohad kaaslase otsinguks ning uuris, et mis võiks olla need kohad, kus inimesed on rohkem oma tavalises olekus.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su kasutajanimi on “Oinas”, siis kõgepealt muuda see ära

Miks ta oma kasutajanime peaks ära muutma? Ja kus sa välja lugesid, et ta ennast ei austa?

Muidugi, kui ta kasutaja nimi oleks “Anal69” siis oleks see minu jaoks võrdne “Oinaga”

Ok.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma mehega tutvusin küll mingi foorumi kaudu. Äkki oli see Delfi naistega foorum? Täpselt ei mäletagi, aega omajagu möödas ja 3 lastki vahepeal saadud. Aga foorumites istun ikka veel….????

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi kirjutas siia ühe mehe eksnaine oma mehe nimel kuulutuse, võtsin ühendust, sellest sai ca aastane suhe. Eksnaisega vahetasime kirju hiljemgi 🙂 Aga see oli mingi 15a tagasi vähemalt.

Loomulikult on seda ennegi proovitud ja üsna regulaarselt, niii geniaalne see plaan nüüd ka pole. Titeemmede ja lahutatud ja pereemade kõrval käib siin päris arvestatav hulk nooremaid vabasid ja lasteta naisi. Mehe leidmine siit on vast kergelt öeldes kahtlane, huupi pakun, et mehi on vast mingi kümnendik-viiendik kägukonnast, kuigi eks teineteist võib leida igalt poolt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutajanimi “Oinas” küll midagi ei näita.

 

Sinu jaoks mitte, aga kellegi teise jaoks näitab.

Mulle kerib ette pisut naiivse, aga julge ja särtsaka, vahel ka mõtlematu kuid siiski südamliku jääraplika (s.o. jäära tähtkujust), kes võib sobivale inimesele väga hea ja väga pikaajaline kaaslane olla.

Ära takerdu sellellesse stampi, et kui enda kohta midagi mitteideaalset võib inimene öelda, siis on tal halb enesehinnang. – Ei ole sugugi mitte.
Sest igaüks võib enda kohta öelda, mida tahab. Ja see muidugi ei tähenda, et SINA seda endale lubada võiks.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA: Eks erandeid muidugi on, aga iga asja jaoks on siiski oma koht ja aeg. Pk ajaviide las olla möla ja ajaviite jaoks ja muud portaalid tutvumise jaoks.

Aga kui mõni siin tõsimeeli ja tõesti iseenda päris mina esindab – siis andku minna. Oma kontakti avaldamine pole ju keelatud. Vist.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle kerib ette pisut naiivse, aga julge ja särtsaka, vahel ka mõtlematu kuid siiski südamliku jääraplika (s.o. jäära tähtkujust), kes võib sobivale inimesele väga hea ja väga pikaajaline kaaslane olla.

Kas oinas mitte poiss ei ole? See ilma keradeta versioon.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oinas on ju kohitsetud jäär.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oinas on muidugi poiss, aga kas nüpd sellesse soosse klammerduma peaks, on iseasi. Eriti praegusel sooneutraalse ajastu võidukäigul …

Pigem on see isik, kes korduvalt peaga vastu seina jookseb, vahet pole, mis soost ta on.

Huvitav, et teatud situatsioonides on munadesse või nende puudumisse takerdumine teile nii meelepärane. Kui aga keegi teeb postituse sooneutraalsusest, siis laulate kõik seda uuel viisil laulu, lausa kooris. Et “pole üldse oluline” jne …?

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edit: Vabandust, et julgesin küsimuse esitada. Olen edaspidi targem, ärge võlla saatke.

Noh, nii ruttu hakkasid püksid püüli sõeluma? Ära värise. Enamik vastajaid on ju viisakad ja sõbralikud.

Sõbrannasid on siit otsitud küll, mehi niiväga mitte. Mehi liigub siin ju vähe.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oinas ei meeldi. Soh. No minul on lapsepõlvest nagu meeles, et oinad olid päris isepäised ja kindlameelsed elajad. Vähemalt selle talu oinad, kus mina kasvasin. Oleks “Karu” olnud, oleks ilmselt jälle häda. Karu ju suht pime ja pika juhtmega. Aga see selleks. Võite rahus edasi elada, enesehinnang on mul enda arust päris hästi paigas. Sellele munamuretsejale: Minu teada on oinas ikkagi isane lammas, kes võib olla kastreeritud või mitte. Saan aru, et linnainimestel võib sellistel teemadel segadust tekkida. Olen rõõmuga valmis teie küsimustele vastama, nii kuis oskan.

Edit oli pigem sellepärast, et praktiliselt minuteid peale teema postitamist hakkas mu meilile kurja moega kirju tulema, et minu teema on hirmus ebasobiv, pole reeglitega kooskõlas, jne. Arvasin, et ju siis on kas tabuteema või vale foorumi alla postitatud. Ei ole siin teab-mis spetsialist, aeg-ajalt sirvin, konto tegin rohkem selleks, et teinekord  midagi küsida või kaasa rääkida.

Igal juhul tänan kõiki, kes mu küsimusele vastanud on. Oleks veel üks küsimus: Mitu korda olen näinud postitusi, kus mainitakse “Perekooli Revolvrit”. Kes või mis on “Perekooli Revolver”?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada on oinas ikkagi isane lammas, kes võib olla kastreeritud või mitte.

Teinekord kui nime valid, vaata ikka üle, et õigesti teaksid. Maalehe ja viki järgi on selgelt kirjas, et oinas on kohiloom.

Üldnimetus
Emaloom  Isaloom    Kohiloom    Noorloom    Poeg
Lammas Lammas, utt  Jäär, päss       Oinas                     – Tall, voon

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekool pole nüüd kindlasti see koht, kus tutvusi sobitada. Kuna koht on anonüümne, siis ei häbeneta väljenda oma tegelikke hoiakuid ja need pehmelt öeldes ei lähe minu omadega kokku. Mis ei tähenda muidugi seda, et mujal tutvutud kaaslane ei käi perekoolis oma tegelikke hoiakuid väljendamas, eesti inimene lihtsalt on nii kahepalgeline ja ärapanemise ambitsiooniga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu korda olen näinud postitusi, kus mainitakse “Perekooli Revolvrit”. Kes või mis on “Perekooli Revolver”?

.

Revolver on perekoolika poolt välja mõeldud ja tema jaoks ebasmeeldiva postituse teinud fiktiivne autor, kelle nime perekoolikas siis kohe kavalasti “ära arvab”.

Et, a `la “revolver jälle platsis” vms. (mindki on selleks samuti piisavalt palju peetud, kindlasti ka teisi postitajaid, kelle tekst just alati kõige ninnunännum ei ole.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Revolver on perekoolika poolt välja mõeldud ja tema jaoks ebasmeeldiva postituse teinud fiktiivne autor, kelle nime perekoolikas siis kohe kavalasti “ära arvab”. Et, a `la “revolver jälle platsis” vms. (mindki on selleks samuti piisavalt palju peetud, kindlasti ka teisi postitajaid, kelle tekst just alati kõige ninnunännum ei ole.

Ei, perekooli Revolver ei ole fiktiivne tegelane. Ta on täiesti olemas. Üks meesterahvas, kel on omad kindlad jäigad vaated teatud teemadel. Teemade ring on üsna kindel ja piiratud, kus ta raiub kui mantrat ehk oma nägemust asjadest. Kindlasti on ta osaline elatiste teemadel, emadelt laste ära võtmise teemal. Tema arvates on kõik naised mehe raha peal väljas ja petavad meestelt lapsi välja. See tähendab, et teevad meestele vägisi lapse ja siis hakkavad mehelt raha välja pumpama, et lapse abil rikastuda.

Mingil momendil otsustas ta Tööelu all hakata andma juriidilist nõu. Samuti ka pangalaenudega seotud nõu. Kõigega pani julmalt puusse. Oli oma peas mingi loo välja mõelnud, kuidas tema arust asjad olema peaksid ja siis üritas neid teistele tõe pähe maha müüa.

Seejärel oleme näinud teda kodunurga all meesterahva “asjalikku” nõu andmas. Seal oli miskipärast nii, et esimene pool tema kommentaarist/teemaalgajale vastamisest oli üsna asjalik ja nõuandev ja siis järsku teises pooles hakkas imelikult räuskama ja sõimama, stiilis aga no mida siis ikka ühest lollist perekoolikast tahta, kui ta ei tea isegi seda, kuidas nahktooli või supipotti parandada.

Mingi ninnu-nännu ei puutu üldse teemasse. Jõulisi ja raamist välja sõnavõtte on siin paljudel kägudel. Kuid just revolver on see, kes esineb teatud konkreetsetes teemades. Alati on ta ära tunda nii suhtumiselt kui ka sõnakasutuselt. Näiteks vanasti oli igas tema kommentaari sees sõna “kvoot”. Viimastel aegadel oli lemmiksõnaks “perekoolikas” ja “teematama”.

+5
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See “teemataja” ja see, kes oma postitusi alustab kolme küsimärgiga ja see, kelle teemaalagtuste lõpp on alati “Kas kellelgi on veel nii olnud?” on kolm erinevat tigedat ent vaimust vaeset ning olen 99% kindel, et kõik naisterahvad. Ja see, kes räägib, kuidas naised meestelt raha välja pressivad, on jah meesterahvas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Ei, perekooli Revolver ei ole fiktiivne tegelane. …Näiteks vanasti oli igas tema kommentaari sees sõna “kvoot”. Viimastel aegadel oli lemmiksõnaks “perekoolikas” ja “teematama”.

Üsna julmalt panid nüüd taas puusse. Perekoolikas ja teematama on minu poolt kasutusele võetud sõnad, aga mingitest kvootidest ega nahktoolidest ma ei tea midagi. Samuti ei kujuta ette, et keegi võiks end elatise abil elatada.

seega jah – on küll väljamõeldud tegelane. Ja lihtsalt kõiketeadjast perekoolika luul.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, perekooli Revolver ei ole fiktiivne tegelane. Ta on täiesti olemas. Üks meesterahvas, kel on omad kindlad jäigad vaated teatud teemadel. Teemade ring on üsna kindel ja piiratud, kus ta raiub kui mantrat ehk oma nägemust asjadest. Kindlasti on ta osaline elatiste teemadel, emadelt laste ära võtmise teemal. Tema arvates on kõik naised mehe raha peal väljas ja petavad meestelt lapsi välja. See tähendab, et teevad meestele vägisi lapse ja siis hakkavad mehelt raha välja pumpama, et lapse abil rikastuda. Mingil momendil otsustas ta Tööelu all hakata andma juriidilist nõu. Samuti ka pangalaenudega seotud nõu. Kõigega pani julmalt puusse. Oli oma peas mingi loo välja mõelnud, kuidas tema arust asjad olema peaksid ja siis üritas neid teistele tõe pähe maha müüa. Seejärel oleme näinud teda kodunurga all meesterahva “asjalikku” nõu andmas. Seal oli miskipärast nii, et esimene pool tema kommentaarist/teemaalgajale vastamisest oli üsna asjalik ja nõuandev ja siis järsku teises pooles hakkas imelikult räuskama ja sõimama, stiilis aga no mida siis ikka ühest lollist perekoolikast tahta, kui ta ei tea isegi seda, kuidas nahktooli või supipotti parandada. Mingi ninnu-nännu ei puutu üldse teemasse. Jõulisi ja raamist välja sõnavõtte on siin paljudel kägudel. Kuid just revolver on see, kes esineb teatud konkreetsetes teemades. Alati on ta ära tunda nii suhtumiselt kui ka sõnakasutuselt. Näiteks vanasti oli igas tema kommentaari sees sõna “kvoot”. Viimastel aegadel oli lemmiksõnaks “perekoolikas” ja “teematama”.

Minu arust see revolver on olemas küll ja tema on hästi kaua siin olnud. Aga see teemataja on tõesti üks teine tüüp. See ilmus siia suhteliselt hiljuti. Vahepeal oli tal kohutav mölapidamatus ja esines absoluutselt igas teemas, siis vahepeal tõmbas veidi tagasi, aga nüüd laseb jälle edasi. Revolvrivanamees on juba päris vanaks jäänud ja tema möliseb rohkem vaid teatud teemades, mitte päris igal pool.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimastel aegadel oli lemmiksõnaks “perekoolikas” ja “teematama”.

Minu meelest on see küll veel üks kolmat sorti töll, tüütu ja harimatu, enamuste asjadega paneb mööda, aga räuskab ja arvab, et kukk kanakarjas on jube uhke amet. No saab ennast tähtsana tunda, nähtavasti reaalelu talle selleks võimalusi ei paku…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Revolver vähemalt oskab vigadeta kirjutada (erinevalt sellest “perekoolikas jälle teematab” korrutajast), kuigi see, MIDA ta kirjutab, on mõlemal allapoole arvestust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see küll veel üks kolmat sorti töll, tüütu ja harimatu, enamuste asjadega paneb mööda, aga räuskab ja arvab, et kukk kanakarjas on jube uhke amet. No saab ennast tähtsana tunda, nähtavasti reaalelu talle selleks võimalusi ei paku…

Jah, ajaviidetes on ta nüüd ka siis igas  teemas platsis, kasutajanimesid lihtsalt vahetab. Tõsiselt tüütu inimene. Puruloll, aga targutab ükskõik mis teemal. Sellest aru ei saa, et viieminutiline guugeldamine ei tee teda kohe spetsialistiks igal alal, aga ega ta seda kunagi ei tunnista, et täiesti mööda paneb.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see küll veel üks kolmat sorti töll, tüütu ja harimatu, enamuste asjadega paneb mööda, aga räuskab ja arvab, et kukk kanakarjas on jube uhke amet. No saab ennast tähtsana tunda, nähtavasti reaalelu talle selleks võimalusi ei paku…

Jah, ajaviidetes on ta nüüd ka siis igas teemas platsis, kasutajanimesid lihtsalt vahetab. Tõsiselt tüütu inimene. Puruloll, aga targutab ükskõik mis teemal. Sellest aru ei saa, et viieminutiline guugeldamine ei tee teda kohe spetsialistiks igal alal, aga ega ta seda kunagi ei tunnista, et täiesti mööda paneb.

Milleks sellist nõmedust toota?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvus