Esileht Pereelu ja suhted Tutvus

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Tutvus

Postitas:
Kägu

Milleks sellist nõmedust toota?

Väljendasin oma arvamust, et on tema lobast kõrini. Ja ma ei ole ainus, nagu isegi näed. See enda arust kukena kanakarjas uhkeldamine on tabav võrdlus selle inimese kohta. .

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sellist nõmedust toota?

Väljendasin oma arvamust, et on tema lobast kõrini. Ja ma ei ole ainus, nagu isegi näed. See enda arust kukena kanakarjas uhkeldamine on tabav võrdlus selle inimese kohta. .

Ehk siis aeg sul perekool sulgeda kui kaasfoorumlased juba närvidele käivad.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis aeg sul perekool sulgeda kui kaasfoorumlased juba närvidele käivad.

Meeldivaid inimesi on siin siiski õnneks rohkem.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldivaid inimesi on siin siiski õnneks rohkem.

Püsi teemas, teema oli siin tutvumisest. Minu vastus on, et ei tutvuks siin.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tutvuks siin ega ka mujal. Ma ei usu enam tutvumisse ega suhtesse astumisse.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna julmalt panid nüüd taas puusse. Perekoolikas ja teematama on minu poolt kasutusele võetud sõnad, aga mingitest kvootidest ega nahktoolidest ma ei tea midagi. Samuti ei kujuta ette, et keegi võiks end elatise abil elatada. seega jah – on küll väljamõeldud tegelane. Ja lihtsalt kõiketeadjast perekoolika luul.

Meibi-a, sina vä?

Iga kord, kui juhtun lugema eriti rumalat kommentaari, siis vaatan nime. Ja ma ei eksi kunagi, ongi härra Meibi-a üllitis.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna julmalt panid nüüd taas puusse. Perekoolikas ja teematama on minu poolt kasutusele võetud sõnad, aga mingitest kvootidest ega nahktoolidest ma ei tea midagi. Samuti ei kujuta ette, et keegi võiks end elatise abil elatada. seega jah – on küll väljamõeldud tegelane. Ja lihtsalt kõiketeadjast perekoolika luul.

Meibi-a, sina vä?

Iga kord, kui juhtun lugema eriti rumalat kommentaari, siis vaatan nime. Ja ma ei eksi kunagi, ongi härra Meibi-a üllitis.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna julmalt panid nüüd taas puusse. Perekoolikas ja teematama on minu poolt kasutusele võetud sõnad, aga mingitest kvootidest ega nahktoolidest ma ei tea midagi. Samuti ei kujuta ette, et keegi võiks end elatise abil elatada. seega jah – on küll väljamõeldud tegelane. Ja lihtsalt kõiketeadjast perekoolika luul.

Meibi-a, sina vä?

Iga kord, kui juhtun lugema eriti rumalat kommentaari, siis vaatan nime. Ja ma ei eksi kunagi, ongi härra Meibi-a üllitis.

Mine ravile

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siit küll mingit Meibiat ei tea.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siit küll mingit Meibiat ei tea.

Vaata ajaviite juttude alla. Seal ta on iga teema all mingit imelikku teksti ajanud. Tema ongi see, kelle sidesõnad on “teematama” ja “perekoolikas”. Varem oli ta Olgu pealegi nime all. Varasemalt on veel keegi olnud. Nüüd on siis Meibi-a.

Läbiv joon on viha naiste vastu.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siit küll mingit Meibiat ei tea.

Ühes ajaviite teemas ta parasjagu kaebab, kuidas pereelu Tutvuse teemas naiskäod teda kiusavad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meibi-a, sina vä? Iga kord, kui juhtun lugema eriti rumalat kommentaari, siis vaatan nime. Ja ma ei eksi kunagi, ongi härra Meibi-a üllitis.

Eile ja täna on selle nimega, enne oli midagi muud ja homme jälle midagi uut. Siis käib ja plussitab oma erinevate nimedega oma kirjutisi. Haige inimene.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on mitu imelikku kirjutamas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on see küll veel üks kolmat sorti töll, tüütu ja harimatu, enamuste asjadega paneb mööda, aga räuskab

Sinu meelest ilmselt muidugi kolmandat või lausa neljandat sorti töll. Sest sinusuguste lollpeade pihta need “perekoolikas” ja “teematama” just täpselt käivadki.

Aga eks sa saad sellest isegi aru ja salamisi põed.

Sest kõigepealt “ei oska sa bussis end kinni hoida, koperdad oma pea lõhki, siis kukud perekoolis nutma ja lõpuks saad ehk 100 aasta pärast ka ise aru, et süüdi oli hoopis keegi kolmas, kelle pärast bussijuht pidi kokkupõrke vältimiseks pidurdama.
(näide oli meelevaldne, mõte oli oluline)

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu meelest ilmselt muidugi kolmandat või lausa neljandat sorti töll. Sest sinusuguste lollpeade pihta need “perekoolikas” ja “teematama” just täpselt käivadki. Aga eks sa saad sellest isegi aru ja salamisi põed. Sest kõigepealt “ei oska sa bussis end kinni hoida, koperdad oma pea lõhki, siis kukud perekoolis nutma ja lõpuks saad ehk 100 aasta pärast ka ise aru, et süüdi oli hoopis keegi kolmas, kelle pärast bussijuht pidi kokkupõrke vältimiseks pidurdama. (näide oli meelevaldne, mõte oli oluline)

Täna on sama jobu Melba nime all. Reostab kogu foorumi oma lolli lobaga ja siis paari päeva pärast peab jälle uue nime võtma.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Näha jah, et Melba saabus bussis kukkumise teemast veel suu vahus 🙂 Küll võib üks inimene eemaletõukav olla, kui juba läbi ekraani tuleb lugedes oksemaik kurku. Huvitav, kes sellist kannatab, reaalelus vist mite keegi, sestap ta ongi leidnud siin sobiva koha, kus aega veeta. Huvitav, kas sellisel misogüünsel töllil naist üldse on, kus küll sellist kannataks…

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas sellisel misogüünsel töllil naist üldse on, kus küll sellist kannataks…

Ei ole tal naist, lapsed ka vist ära võetud, sest lastekaitset vihkab ka südamest.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas sellisel misogüünsel töllil naist üldse on, kus küll sellist kannataks…

Ei ole tal naist, lapsed ka vist ära võetud, sest lastekaitset vihkab ka südamest.

Palun model teie kasutajanimed avalikuks teha. Siis saab sotti kes on kes.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun model teie kasutajanimed avalikuks teha. Siis saab sotti kes on kes.

Sinu erinevad kasutajanimed peaks siis ka avalikuks tegema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas sellisel misogüünsel töllil naist üldse on, kus küll sellist kannataks…

[/quote]

Kui sa nüüd minust räägid, siis võin su uudishimu rahuldada – ei ole.

Aga ma võtsin selle teema oma plaanidesse ja praegu tundub küll, et olukord muutub ja üsna pea. Mis sind veel võiks huvitada, sa tõenäoliselt ka ise mehetu ideaalne naine?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas sellisel misogüünsel töllil naist üldse on, kus küll sellist kannataks…

Kui sa nüüd minust räägid, siis võin su uudishimu rahuldada – ei ole.

Aga ma võtsin selle teema oma plaanidesse ja praegu tundub küll, et olukord muutub ja üsna pea. Mis sind veel võiks huvitada, sa tõenäoliselt ka ise mehetu ideaalne naine?

[/quote]
Need naiste inetused on öeldud mulle, mitte sulle.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, ok, vabandust, et vahele segasin.

PS. Mingi väikese toa ju kannatab ikka reserveerida. Isegi sauna ja tillukese kaminaga on neid olemas …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd lähevad Meibi-a ja Melba kaklema, keda perekooli naised enim vihkavad- isiksuse lõhestumine vist 🙂 Väga “auväärne” esikoht, olla kõige vastikum mees. Selliste “meeste” jutu lugemine paneb mind ainult kõrgemalt hindama enda kõrval olevaid normaalseid ja MEHELIKKE mehi, mitte madalalubalisi lobalõugu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd lähevad Meibi-a ja Melba kaklema, keda perekooli naised enim vihkavad- isiksuse lõhestumine vist ???? Väga “auväärne” esikoht, olla kõige vastikum mees. Selliste “meeste” jutu lugemine paneb mind ainult kõrgemalt hindama enda kõrval olevaid normaalseid ja MEHELIKKE mehi, mitte madalalubalisi lobalõugu.

Eile oli ta juba Galileah. Ükskõik mis nimi on, jutt on ikka äratuntav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd lähevad Meibi-a ja Melba kaklema, keda perekooli naised enim vihkavad- isiksuse lõhestumine vist ???? Väga “auväärne” esikoht, olla kõige vastikum mees. Selliste “meeste” jutu lugemine paneb mind ainult kõrgemalt hindama enda kõrval olevaid normaalseid ja MEHELIKKE mehi, mitte madalalubalisi lobalõugu.

Eile oli ta juba Galileah. Ükskõik mis nimi on, jutt on ikka äratuntav.

Lugesin, naised ei mõista mehi ja mehed naisi, st kui pole tegemist lausa mingi libedik mehega, kes naistele meeldida soovib, siis peaks iga perekoolis olev mees teise mehega sarnane olema. Sest kõik mehed mõtlevad ühtemoodi nagu naised mõtlevad teistmoodi. Mehed ka kaitsevad end, see muidugi ühelegi perekooli naisele ei meeldi, siis lähebki see labane sõimamine lahti, aga mehed ongi palju viisakamad kui naised. Tegelikult kõik mehed kes perekoolis on, suhtlevad teiega viisakalt, aga teie kui abikoolikasvandikud, aga peab sellega leppima, sest Jumalgi saa teisse kulbiga normaalsust valada. Seepärast te mehetud olete, suhted ei pea ja loomulikult see tekitab teis suurt viha, aga muudke oma käitumist siis, siis leiate ka eraelulist õnne. Ometi teie loote teemasid, kus teie mees ei pese end, peab armukesi, petab teid, jätab maha jne. Meie ei ole teie eludes osalised.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt päris huvitav olukord. Perekoolikast Naine (ja mõnikord ka “mees”, seda Uunokest pean silmas (või on ta see amanda alias?), on miskipärast veendunud, et sadade tuhandete kasutajate hulgas on kindlasti vaid üks mees, kes siin sõna võtab. Ilmselt, see kunagi isegi nii kunagi ammu on olnud.

Aga nad ei saa sellest narratiivist lahti, ilmselt siiski on tegu vanemate ja rohkem mehi vihkavate naistegelastega.

Ma ei oska muud siin arvata.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt päris huvitav olukord. Perekoolikast Naine (ja mõnikord ka “mees”, seda Uunokest pean silmas (või on ta see amanda alias?), on miskipärast veendunud, et sadade tuhandete kasutajate hulgas on kindlasti vaid üks mees, kes siin sõna võtab. Ilmselt, see kunagi isegi nii kunagi ammu on olnud.

Aga nad ei saa sellest narratiivist lahti, ilmselt siiski on tegu vanemate ja rohkem mehi vihkavate naistegelastega.

Ma ei oska muud siin arvata.

Välja paistavad need, kes kõige kõrgemale ronivad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armuloitsud, armujoogid ja nõidus mehe leidmiseks https://ohmygossip.nordenbladet.ee/articles/63624-armuloitsud-ja-mehe-endale-voitmine-noidusega

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt päris huvitav olukord. Perekoolikast Naine (ja mõnikord ka “mees”, seda Uunokest pean silmas (või on ta see amanda alias?), on miskipärast veendunud, et sadade tuhandete kasutajate hulgas on kindlasti vaid üks mees, kes siin sõna võtab. Ilmselt, see kunagi isegi nii kunagi ammu on olnud.

Aga nad ei saa sellest narratiivist lahti, ilmselt siiski on tegu vanemate ja rohkem mehi vihkavate naistegelastega.

Ma ei oska muud siin arvata.

Seda mulle tunduski see uuno nii naiselik, ongi siis mutikese varikas. Haige

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvus