Esileht Väikelaps tuukrimütsi praegusteks ilmadeks

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: tuukrimütsi praegusteks ilmadeks

Postitas:

Soovitage, millised on sellised õhemad mõnusad tuukrikad praeguste ilmade jaoks. Mul on peaaegu 5-aastane tüdruk, kes ei salli seda, kui kaelussallid jäävad kaela ümber liiga laialt, ega seda, kui salli ja mütsi vahele jääb vahe, nii et tuul sisse puhub, ega ka seda, kui müts on lihtsalt selline pähe tõmmatav, paelteta, kaeluseta, ja siis patsid kipuvad vahel mütsi n-ö peast ära lükkama ja muudkui kohenda. Ükspäev juba toppis omale kõige paksema talve tuukrika pähe, et temal on sellega kõige parem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga Breden muidugi: nt
https://www.bredenkids.ee/muts-sall-breden-pesukaru-roosa.html

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ükski ei sobi (ma ise fännan bredenit ja lapsed ei protesti), siis on alati võimalus tuukrikale sall peale siduda, kui vaja et oleks “kõvasti-kõvasti”.

Ma tean küll mida su laps tunneb, ma olen ise täpselt samasugune. Talvel on mul kõrge kaelus+sall 2 korda kõvasti ümber kaela poomas, muidu justkui puhub tuul läbi :d ja mütsidega täpselt sama jama, et paksud juuksed ja siis kas kuklal patsi juurest hoiab müts eemal või lahtiste juustega kõrvadelt eemal või krunniga on mingi torbik peas jne jne 😀

Samas tütrel mul peavad kingadrihmad pooma. Hooaeg alles algas, aga kingarihmad juba välja veninud, sest koguaeg peab neid nii kõvasti ümber sikutama, varsti teeb juba ringi peale jalale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kivat ks puuvillane müts, püsib hästi peas. Nt Tupsu või Hello24 lehelt olen tellinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps tuukrimütsi praegusteks ilmadeks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.