Esileht Väikelaps tuulerõuged

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: tuulerõuged

Postitas:

Kas tuulerõugete puhangu neljandal päeval võib laps vanni minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsel pole palavikku siis võib ka I, II, III jne päeval.

Lihtsalt ville mitte hõõruda st pesta silitades või tupsutades ja kuivatada ka hellalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst ütles, et enne, kui KÕIKIDEl villidel koorikud peal, ei tohi vanni minna. Võin niiske lapiga lihtsalt lapsel strateegilistest kohtadest pesta (kaenlaaugud, kael, suguelundid, jalalabad). Aga üleni vette kindlasti mitte. Minu poisil kuivas viimane vill vist 11ndal päeval alles, kõik teised olid nädalaga kooriku all, kuid see üks hiiglamasuur muudkui küpses ja küpses, kuniks lõpuks sossti kokku vajus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lappasin läbi kõik kodus olevad meditsiiniraamatud. Kõik viimseni ütlevad, et väga oluline on lapse nahk puhas hoida. Vannitada lausa soovitatakse. Mina oma last pesin dushi all, kuivatasin õrnalt ja peale pesu tupsutasime punnid-villid vahuga (see apteegis müüdav spetsiaalne vaht tuulerõugete jaoks) üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu targad raamatud ütlesid et võib ja nii mu lapsed käisidki vannis lausa mitu korda päevas, sest see leevendas sügelemist. haigus kulges normaalselt, ei näe et vann oleks midagi halba teinud. vanakooli arstid ehk teavad midagi teisiti….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime eile õhtul vannis ära. Nahale- punnidele pole see halvasti mõjunud, pigem hästi. Ainuke asi mis muret teeb on see, et täna on lapse silmamunad täiesti punased. Mis nüüd lahti on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ka käisime vannis ära. Kõik korras. Ainult roheline kulus veits maha ja ma ei pannud uut. Mätsisin selle spets vahuga.Osad punnid punetavad, aga see oli enne vanni ka nii. Rohelise alt lihtsalt ei paistnud välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps tuulerõuged

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.