Esileht Ilu ja tervis Tuulerõuged – kas PoxClin on oma hinda väärt?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Tuulerõuged – kas PoxClin on oma hinda väärt?

Postitas:

Või kasutada menovasiini, mis maksab vaid 3,- euro ringis. Kellel kogemusi nende kahega? Briljantrohelist ärge soovitage.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.07 23:08; 31.07 23:34; 01.08 18:07; 02.08 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Menovasiin oli väga hea, see poxclin raha raiskamine. Ausalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule apteeker ütles, et tema arvates mõttetult kallis. Sama töö teevad ära menovasiin või briljantroheline. Olen ise oma kolm last mentoolpiiritusega üle \”pintseldanud\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 23:33; 01.08 10:47; 01.08 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.07 23:08; 31.07 23:34; 01.08 18:07; 02.08 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei ole ka sellel vahul mingit suurt mõtet. Hoopis paremini aitab allergiarohu andmine (Zyrtec tilgad retseptiga on odavad, käsimüügi lahja siirup kallis) ja peale võib siis panna mida iganes. Ka näiteks saialille tinktuur või mis iganes on sama efektiivsed. Järgmisele lapsele enam ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle just meeldis briljantroheline kõige rohkem – esiteks tundus see punne kõige tõhusamalt kuivatav ja teiseks oli hästi aru saada, millised punnid on töödeldud ja millised mitte:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aitas see ülihästi. Haigusew kulg oli väga kiire ja lihtne, arme ei tekkinud. Kui rahaliselt võimalik, siis igal juhul ostaksin PoxClini.

Kas need, kes siin eelpool on PoxClinist negatiivsel toonil kirjutavad, on seda ise ka reaalselt kasutanud või räägivad kellegi arvamist edasi? Meie kasutasime mõlema lapse puhul ja minu meelest oli väga hea rohi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 10:07; 01.08 10:37; 01.08 11:33; 01.08 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mitu tuttavat vahtu lastele ostnud ja lõpuks ikka briljantrohelisele üle läinud. võid ju piiritusega ka tupsutada aga vaht on vaid raha raiskamine ja laps leevendust ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 10:22; 01.08 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil aitas see ülihästi. Haigusew kulg oli väga kiire ja lihtne, arme ei tekkinud. Kui rahaliselt võimalik, siis igal juhul ostaksin PoxClini.

Kas need, kes siin eelpool on PoxClinist negatiivsel toonil kirjutavad, on seda ise ka reaalselt kasutanud või räägivad kellegi arvamist edasi? Meie kasutasime mõlema lapse puhul ja minu meelest oli väga hea rohi.[/tsitaat]
teile sobis, sest haigus kulges kergelt. lapsed põvead neid väga erinevalt ja kergelt põdenud lapsed võivad tuulerõuged ka teist korda saada., kui ikka üle keha täis on, siis vahuga mökerdamine ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 10:22; 01.08 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

teile sobis, sest haigus kulges kergelt. lapsed põvead neid väga erinevalt ja kergelt põdenud lapsed võivad tuulerõuged ka teist korda saada., kui ikka üle keha täis on, siis vahuga mökerdamine ei aita.[/tsitaat]

Oled sa ise kasutanud, see oli minu küsimus.
Ühel lapssel oli kergemini, teisel oli ma arvan et keskmiselt ja teisel oli kordades rohkem täppe kui esimesel. Aga kuna me sõitsime maale ja ma ei saanud tal kohe PoxClinima määrimata hakata, siis oli selles pigem põhjus. Üle keha mökerdamine aitas ka temal, ehk kui saime linnast rohu kätte, siis läks asi kohe paremaks.
Esimese lapse puhul hakkasime PoxCliniga mökerdama kohe kui olid esimesed täpid ilmunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 10:07; 01.08 10:37; 01.08 11:33; 01.08 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oled sa ise kasutanud, see oli minun küsimus.
Ühel lapssel oli kergemini, teisel oli ma arvan et keskmiselt ja teisel oli kordades rohkem täppe kui esimesel. Aga kuna me sõitsime maale ja ma ei saanud tal kohe PoxClinima määrimata hakata, siis oli selles pigem põhjus. Üle keha mökerdamine aitas ka temal, ehk kui saime linnast rohu kätte, siis läks asi kohe paremaks.
Esimese lapse puhul hakkasime PoxCliniga mökerdama kohe kui olid esimesed täpid ilmunud.[/tsitaat]
ükski pealemääritav rohi ei hoia ära punnide teket. See, mis peale määrid, kuivatab neid punne. Minul oli ka ühel lapsel vaid seitse punni üle keha, üks oli täiesti täis ja ühel oli keskmisest vähem. Kõiki tupsutasin mentoolpiiritusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 23:33; 01.08 10:47; 01.08 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aru ma ei saa, kõik arvavad siin miskit, aga kas te olete ise kasutanud PoxClini? Mõistlik oleks ju oma postituse algusse selline pisisasi ka kirja panna, siis oleks arvamisel rohkem kaalu:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 10:07; 01.08 10:37; 01.08 11:33; 01.08 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mu teema oli, jah, selle kohta, kellel kogemusi selle BoxClin’iga – nii et jagage, jah, ikka oma kogemusi! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.07 23:08; 31.07 23:34; 01.08 18:07; 02.08 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aru ma ei saa, kõik arvavad siin miskit, aga kas te olete ise kasutanud PoxClini? Mõistlik oleks ju oma postituse algusse selline pisisasi ka kirja panna, siis oleks arvamisel rohkem kaalu:)[/tsitaat]
Sinul ju puudub isiklik kogemus odavamate rohtudega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 23:33; 01.08 10:47; 01.08 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaks oli ju \”Tuulerõuged – kas PoxClin on oma hinda väärt?\”
Seega, mul ei peagi olema selles teemas vastamiseks muid kogemusi:)

Muidugi saadi vanasti ka briljantrohelisega hakkama, aga kui sellest rohust on abi, siis see pole ju paha, teiseks, laps oli palju väärikam ilma roheliseta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.08 10:07; 01.08 10:37; 01.08 11:33; 01.08 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina määrisin oma last teepuuõliga. Aitas tema puhul väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just eile ilmus artikkel, kus siis oli kirjas, et briljantrohelist jm. ei tohi enam kasutada.
Aastakümneid on tohtinud ja nüüd korraga enam ei tohi. Mul oma lapsed selle briljantohelise peal suureks kasvanud, kui see välja jätta, et \”määris\” siis tõesti kõige parem ja ilusti näha ka kus on uus ja värske punn.
Ja õige ta on, et tegelikkuses on nede odavate ravimite viga ainult see, et nad on odavad. Oluline vhae kas 2-3¤ või 18-20¤ ( PoxClin ).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aru ma ei saa, kõik arvavad siin miskit, aga kas te olete ise kasutanud PoxClini? Mõistlik oleks ju oma postituse algusse selline pisisasi ka kirja panna, siis oleks arvamisel rohkem kaalu:)[/tsitaat]

Ma arvasin, et see on enesestmõistetav, et loomulikult olen seda kasutanud. Kuna olen tuulerõugeid nö ravinud korduvalt erinevate rohtudega, siis ütlen täie kindlusega, mingi imerohi see ei ole. Kõige rohkem abi on olnud allergiarohu andmisest. Mida peale määrida, on juba teisejärguline teema. Briljantrohelist ei poolda ka mina, tuulerõuged juba ammu unustatud, lapsel ikka pea rohetab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ühel lapsel oli vähem punne ja temaga sain hakkama saialille tinktuuri ja briljantrohelisega. Teine laps oli aga ülekere tihedalt täis, nii et tupsutamisel poleks lõppu tulnudki. Temal kasutasin PoxiClini. Oli hea kerge ta vahuga üle tõmmata ja aitas kiiresti. Arme ei jäänud ja nahk ilus.
Et nagu ikka, kõik on suhteline ja sõltub lapsest ja olukorrast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul ühel lapsel oli vähem punne ja temaga sain hakkama saialille tinktuuri ja briljantrohelisega. Teine laps oli aga ülekere tihedalt täis, nii et tupsutamisel poleks lõppu tulnudki. Temal kasutasin PoxiClini. Oli hea kerge ta vahuga üle tõmmata ja aitas kiiresti.[/tsitaat]Aga miks selle vahuga kergem oli üle tõmmata kui näiteks saialilletinktuuriga? Kas vahet pole, millega üle tõmbad – üks ja sama liigutus ju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.07 23:08; 31.07 23:34; 01.08 18:07; 02.08 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on kaks korda tuulerõuged olnud. Mõlemal korral kasutasin briljantrohelist. Arme ei ole. Teisel korral oli laps päris jubedalt villis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kasutasin PoxClinivahtu, ei olnud seda efekti, mida lubati. Panin veel enne tarvitamist külmkappi, et jahutaks. Päris raharaiskamine ei olnud aga oma kõrget hinda küll väärt ei ole, võiks maksta 10 eurot kõige rohkem. Ikka briljantroheline koos Zyrteciga aitas. Mul põdes üks laps kergelt ja teine väga raskelt, 3 päeva ja ööd laps nuttis ja ei saanud magada korraga rohkem kui 20 minutit. Õudne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis Tuulerõuged – kas PoxClin on oma hinda väärt?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.