Esileht Ilu ja tervis Tuulerõuged

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tuulerõuged

Postitas:

Tere,

Olen 29 aastane ja põen tuulerõugeid.Küsimus selles, kas võin panna mädastele punnidele briljantrohelist? Haiguse alguses ei teinud briljantrohelisega pead,nägu ja käsi, vaid määrisin neid saialille tintktuuri ja viinaga.Nüüd aga need punnid kõik mädased. Kas võin nüüd veel neid määrida briljantrohelisega? Või teab keegi mingit muud head ravimit?

Ette tänades!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid panna küll, ise kasutasin lapsel hoopis teepuuõli.Sügeluse vastu kasuta mingit allergiarohtu, käsimüügis on saada Claritin või Zyrtec.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on ka kogemus, et briljantrohelisega määritud punnid paranesid palju paremini ja ilma armideta, kui igasugu muid läbipaistvaid olluseid kasutades. vbl oli asi ka selles, et briljantrohelist kasutades on kindlalt näha, et ükski punn pole määrimata jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu perearst soovitas tuulerõugepunnidele hoopis Braunol nahalahust. See jätab samuti värvilise (pruuni) pleki, et näha oleks, milline punn juba määritud on, aga ei kuivata ega kipita nii hullult kui need alkoholiga asjad. Ja mädaseks ei lase minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka väiksemal lapsel algul proovisin saialilletinktuuriga… samamoodi läxid mädanema…tegin rohelisega üle ja sai ilusti korda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Tuulerõuged

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.