Esileht Väikelaps Tuuletõkkefliisi Tallinnas?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tuuletõkkefliisi Tallinnas?

Postitas:

Kus Tln müüakse hetkel tuuletõkkefliise?Vaja oleks poisile 122suurust.Ise ei tea linnast midagi aga tuttav oleks nõus tooma kui ütlen täpse koha kus neid saada.Mis hinnaklassis need ka on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telli siit hoopis, väga head aled ja mina jäin tellitud jopega väga väga rahule. Ei usu, et poest midagi nii odavalt leiad.
http://www.dare2b.com/buy/sale/snow-clearance/?DisplayProductList=true

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 12:15; 07.03 17:50; 07.03 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Po.p poest muidugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 15:20; 07.03 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Telli siit hoopis, väga head aled ja mina jäin tellitud jopega väga väga rahule. Ei usu, et poest midagi nii odavalt leiad.
http://www.dare2b.com/buy/sale/snow-clearance/?DisplayProductList=true%5B/tsitaat%5D

et kui inimesel on vaja ühte fliisi, siis on sinu meeles arukas maksta 20£ postikulu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 15:47; 07.03 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

et kui inimesel on vaja ühte fliisi, siis on sinu meeles arukas maksta 20£ postikulu? [/tsitaat]

Jah, kui fliis maksab ainult 12 naela, siis kusagil 15 eurot ja täishind oli 40-50 naela. Nii, ütle mulle kust sa Eestis analoogse tuuletõkkefliisi 32 naelaga saad? Palju need Popi omad maksavad? Kusagil 50 euro ringis, eksju. Paljud inimesed kopereerusid siin hiljuti ka, et postikulu vähendada. Keegi ei sunni kedagi midagi ostma, see oli vaid heasoovlik soovitus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 12:15; 07.03 17:50; 07.03 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nii, ütle mulle kust sa Eestis analoogse tuuletõkkefliisi 32 naelaga saad? [/tsitaat] No aga pane link, kus sel lehel on tuuletõkkefliis 12 naelaga? Mina nägin vaid softshelle selle hinnaga …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 15:47; 07.03 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huppas on tuuletõkkekaid müügil.

Aga kas softshell polegi seesama asi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huppas on tuuletõkkekaid müügil.

Aga kas softshell polegi seesama asi?[/tsitaat]

Muidugi pole seesama asi 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 15:20; 07.03 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
No aga pane link, kus sel lehel on tuuletõkkefliis 12 naelaga? Mina nägin vaid softshelle selle hinnaga …[/tsitaat]
No näed siis…jälle sain tibake targemaks. Ja mina rumal arvasin, et ühed samad fliisid mõlemad. Et üks lihtsalt natuke paksemast materjalist ja kapuutsiga. Mis selle softshelli eestikeelne nimetus siis on kui ta fliis ei ole…pehmekoor?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 12:15; 07.03 17:50; 07.03 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No näed siis…jälle sain tibake targemaks. Ja mina rumal arvasin, et ühed samad fliisid mõlemad. Et üks lihtsalt natuke paksemast materjalist ja kapuutsiga. Mis selle softshelli eestikeelne nimetus siis on kui ta fliis ei ole…pehmekoor?[/tsitaat]

pehmekoor :D. sain hea kõhutäie naerda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Softshell ja tuuletõkkefliis on ikka erinevad materjalid, mine poodi ja katsu mõlemaid. Aga ise soovitan ka Po.p-i, nende pluss on veel see, et üpris pikk kandmisaeg, kuna varruka otsad soonikuga. Muidu Lindex ka vist teeb neid, aga praegu pole küll kuskil näinud ja kodulehel ka ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Tuuletõkkefliisi Tallinnas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.