Esileht Hobinurk Tuuli Roosma mees

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Tuuli Roosma mees

Postitas:

Vaatasin täna, appi kui õudne saade. Kellele, milleks, naljast kahjuks aru ei saanud, seostest aru ei saanud. Kas töötud näitlejad võtavad valimatult kõik tööd vastu? Kas laste sellistesse saadetesse kaasamine ebaseaduslik pole? Nõme oma kodu eksponeerida ja oma pereelust selline tsirkus teha. Täitsa huvitav, kes on need inimesed, kes sellist jura vaatavad?

+14
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 00:12; 26.04 09:26;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Neid on uskumatult palju . Siin perekoolis on see saade tunnistatud nalja ja hea huumori saateks. Ma tunnen paari kõrgharidusega paari, kes ka viskavad sellisele saatelw näppu ja leiavad selle olevat kõrge kunstiväärtusega saatesari.

+2
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea saade! Arenda oma huumorimeelt, kuivik!

+17
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatasin kahte esimest osa ja mul oli kohati naljakas. Kolmas osa oli mu jaoks juba naljavaene ja viimane osa ei olnud eriti vaadatav ehk siis panin ta mängima, aga siis loobusin. Näitlejatel on muidugi hea meel, kui mingi rolli saavad, mis neil sest tasemest- heas asjas on muidugi toredam kaasa teha, aga peaasi, et leiva lauale saab või midagi mõnusat pealevõtmiseks, ega kõik ei pea veel suur kunst olema.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin täna, appi kui õudne saade. Kellele, milleks, naljast kahjuks aru ei saanud, seostest aru ei saanud. Kas töötud näitlejad võtavad valimatult kõik tööd vastu? Kas laste sellistesse saadetesse kaasamine ebaseaduslik pole? Nõme oma kodu eksponeerida ja oma pereelust selline tsirkus teha. Täitsa huvitav, kes on need inimesed, kes sellist jura vaatavad?

Vastus viimasele küsimusele- sina ise.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatan. Spetsiaalselt seda saadet vaatan, muu jura selle kommertskanali pealt ei kõlba vaadata.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisisaated on neil humoorikamad kui see “komöödia”. Üritasin esimest saadet vaadata, aga tüüpiline Eesti sari- igav!

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Neid on uskumatult palju . Siin perekoolis on see saade tunnistatud nalja ja hea huumori saateks. Ma tunnen paari kõrgharidusega paari, kes ka viskavad sellisele saatelw näppu ja leiavad selle olevat kõrge kunstiväärtusega saatesari.

    Mul ka kõrgem haridus, aga ilmselt mitte piisavalt selle saate jaoks ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 00:12; 26.04 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene osa tundus naljakas, teine osa jäi mul vahele, kolmas osa ei olnud enam huvitav ja seetõttu ei hakanud enam neljandat vaatama ega ka teist järgi vaatama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei jäänud seda saadet vaatama

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakkasin esimest osa vaatama ja enne lõppu vahetasin kanalit. rohkem ühtki osa vaadanud ei ole.

ka nende reisisaateid vaatan peamiselt Tuuli pärast, esimesed paar hooaega ka laste pärast, kui need veel nunnud olid.

minu jaoks ongi Arbo Tuuli mees, ilma huumorita.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuni eilse osani oli päris huvitav, kohati isegi naljakas-Arbo oma saatepeaga, klatsimoorid wc-s, sekretär oma ahistamisprobeemidega, kaksikud jne

viimases osas ilmus aga Kärsin sisse ja ma ei tea kas minu viga, aga no ma ei suuda teda vaadata, mõjub nagu limane nälkjas, kelle tahaks kohe maha raputada kui ta ennast külge kleebib…iuuu

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen nõus, et pärast paari väga head osa läks asi täiesti jamaks ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis, päris hea huumor

 

_

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin täna, appi kui õudne saade. Kellele, milleks, naljast kahjuks aru ei saanud, seostest aru ei saanud. Kas töötud näitlejad võtavad valimatult kõik tööd vastu? Kas laste sellistesse saadetesse kaasamine ebaseaduslik pole? Nõme oma kodu eksponeerida ja oma pereelust selline tsirkus teha. Täitsa huvitav, kes on need inimesed, kes sellist jura vaatavad?

Täielik okse

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi suudab seda “sarja” naljakaks. Mul on väga hea huumorisoon, eriti meeldib peen inglise huumor. Seda soperdist suutsin vaadata 10 minutit, siis tundsin kuidas IQ kahanema hakkas. Ilmselt selle saate vaatajaskonnal ongi IQ sama suur kui kinganumber.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 18:53; 17.05 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi suudab seda “sarja” naljakaks. Mul on väga hea huumorisoon, eriti meeldib peen inglise huumor. Seda soperdist suutsin vaadata 10 minutit, siis tundsin kuidas IQ kahanema hakkas. Ilmselt selle saate vaatajaskonnal ongi IQ sama suur kui kinganumber.

Jajah. Minu ema arvab ka, et on väga hea huumorisoonega inimene. Tegelikkuses ei ole tema ja huumor ühe planeedi elanikud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:13; 18.05 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi suudab seda “sarja” naljakaks. Mul on väga hea huumorisoon, eriti meeldib peen inglise huumor. Seda soperdist suutsin vaadata 10 minutit, siis tundsin kuidas IQ kahanema hakkas. Ilmselt selle saate vaatajaskonnal ongi IQ sama suur kui kinganumber.

Jajah. Minu ema arvab ka, et on väga hea huumorisoonega inimene. Tegelikkuses ei ole tema ja huumor ühe planeedi elanikud.

Sa paneks selle soperdise näiteks Monty Phytoniga ühele pulgale ?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 18:53; 17.05 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi suudab seda “sarja” naljakaks. Mul on väga hea huumorisoon, eriti meeldib peen inglise huumor. Seda soperdist suutsin vaadata 10 minutit, siis tundsin kuidas IQ kahanema hakkas. Ilmselt selle saate vaatajaskonnal ongi IQ sama suur kui kinganumber.

Sama siin! Tunnen, et selliste saadete vaatamine mojub ajule taandarendavalt. Mind isegi vihastab see nüridus, mis telerist tuleb. Vahel tekib impulss telekas aknast valja visata.   Viha, kui satun nagema räuskavat peeter oja voi koiki neid muid heaolust pakatavaid “kuulsusi” lolli tilulilu- loba ajamas.
Väärtsaateid eriti pole. Ahjaa, laser on paris okei.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa paneks selle soperdise näiteks Monty Phytoniga ühele pulgale ?

Ei, Monty Phyton mulle ei meeldi. Eelistan Fawlty Towersit.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:13; 18.05 17:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Hobinurk Tuuli Roosma mees