Esileht Pereelu ja suhted Tüütu inimene kollektiivis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Tüütu inimene kollektiivis

Postitas:

Mida teha, kui kolleeg on tööalaselt kompetentne, aga inimesena väsitav ja tüütu ning tegu on inimesega, keda vältida ei ole võimalik?

Töötame samas osakonnas ja oleme ülelaudsed ja tööalaselt omavahel väga seotud. Olen aru saanud, et ta on üsna üksik inimene ja tal pole eriti sõpru ega lähedasi ning seetõttu on tal vist mingitsorti suhtlemisvaegus. Nimelt ta arutab minuga läbi iga oma sammu ja teo. Räägib mis sõi, kus ja kellega käis, kuidas klubist uue mehe leidis. Arutab suhteprobleeme, küsib nõu jne. Ma konkreetselt tean tema eraelust kõike. Nii iga jumala päev, igal vähegi vabal hetkel tuleb ta midagi rääkima, mis ei puutu töösse.

Algul jäi tema latramine vaid tööle, kuid peale seda, kui saatsin talle FB-s ühe asutuse kodulehe lingi, mille kohta ta tööjuures oli mult nõu küsinud, on sagenenud juhud, kus ta ka tööpäeva õhtul ja nädalavahetusel kirjutab või helistab ja tahab rääkida näiteks oma reedeöisest klubiseiklusest.

Jah, ma ei pea telefoni vastu võtma tööväliselt, aga selline asi tekitab ikka mus stressi. Muidugi on normaalne, et mingil määral räägitakse kolleegidega ka eraelulistest asjadest, aga see on juba täiesti liiale minu jaoks läinud. Ma ei jaksa enam tema eraelusse süveneda, iga päev üks ja see sama jutt. Täiesti energiast tühjaks tõmbab selline inimene. Olen püüdnud talle tööl vihjata, et tahaks nüüd natuke tööd teha, aga siis on pool tundi vaikus ja hakkab jälle otsast peale. Samuti olen talle tööväliselt maininud, et ei saa praegu lobiseda, teen oma perega seda ja toda. Natukese aja pärast latrab ikka edasi.

See pull on kestnud juba varsti üle poole aasta ja ma olen mõelnud lausa töökohta vahetada, et sellest inimesest oma elus vabaneda. Ta muutub iga päevaga aina vastumeelsemaks. Kuidas teha inimesele viisakalt selgeks, et tema käitumine on tüütu nii, et ta ei solvuks ja edaspidi tööalaselt jääksid suhted ikkagi normaalseks?

+18
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:39; 17.10 12:52; 17.10 14:33; 17.10 15:50; 17.10 17:31; 17.10 17:34; 17.10 17:42; 17.10 20:53; 18.10 10:07;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ega sellisele viisakalt ei saagi, lihtsalt ei jõua kohale. Mina hakkasin fb sõnumeid tuimalt alla tõmbama, kõnesid õhtuti vastu ei võtnud, vajutasin kinni. Tööl ütlen, et ma ei jaksa suhelda, ma ei kuule oma mõtteid. Ebaviisakas on küll, aga ma tõesti ei suutbud enam ära kuulata neid jutte. Muudkui räägib ja räägib ja jääbki rääkima. Ma ise ei ole suur suhtleja, meeldib vaikuses tööd teha ja oma mõtetega olla.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ütled, et on vaja keskenduda, ja kui sellest ei piisa, siis kõrvaklapid.  Muud asjad saab lihtsalt blokkida või ignoreerida.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 12:49; 17.10 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ütled, et on vaja keskenduda ja kui sellest ei piisa, siis kõrvaklapid.  Muud asjad saab lihtsalt blokkida või ignoreerida.

Oeh, ega vist muud varianti ei ole jah. Ma ei ole kahjuks loomult üldse selline inimene, kes läheks niimodi otse ütlema. Kardan, et solvub ja siis kõik suhted rikutud ja niimodi raske koos edasi töötada.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:39; 17.10 12:52; 17.10 14:33; 17.10 15:50; 17.10 17:31; 17.10 17:34; 17.10 17:42; 17.10 20:53; 18.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Kardan, et solvub ja siis kõik suhted rikutud ja niimodi raske koos edasi töötada.

Las solvub, kui tahab, tema probleem ju.

Ja mismõttes RASKE koos edasi tööda? Kas su teemaalgatus oli siis lausvale? Kui ei olnud, siis ei ole raske, sest see tõepoolest võib tüütu olla. Ja suhted on juba nagunii rikutud,kui sa juba teematama kukkusid. Sul JUBA on raske töötada, kui jubedaks see saaks minna?

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 14:20; 17.10 15:06; 17.10 16:37; 17.10 17:35; 17.10 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las solvub, kui tahab, tema probleem ju. Ja mismõttes RASKE koos edasi tööda? Kas su teemaalgatus oli siis lausvale? Kui ei olnud, siis ei ole raske, sest see tõepoolest võib tüütu olla. Ja suhted on juba nagunii rikutud,kui sa juba teematama kukkusid. Sul JUBA on raske töötada, kui jubedaks see saaks minna?

Kõik inimesed ei ole paraku sellised, kes läheks hea meelega otse teist inimest solvama, eriti kui tegemist on muidu hea, toreda ja tööka kolleegiga, kes võiks lihtsalt vähem oma eraelust nonstop latrata.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:39; 17.10 12:52; 17.10 14:33; 17.10 15:50; 17.10 17:31; 17.10 17:34; 17.10 17:42; 17.10 20:53; 18.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lauda ei saa vahetada? Koli kuskile temast kaugemale oma töökohaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik inimesed ei ole paraku sellised, kes läheks hea meelega otse teist inimest solvama, eriti kui tegemist on muidu hea, toreda ja tööka kolleegiga, kes võiks lihtsalt vähem oma eraelust nonstop latrata.

Tema solvas ju sind esimesena.
Näidates end üles täieliku empaatialambana.
JA sõitis selga. See olekski juba minu jaoks solvang ja ma lihtsalt teatakse, et oot, pea nüüd hoogu pisut. Tööajal räägime tööasjadest, mitte sinu järjekordsest ööklubilovest.
Õhtul oled lihtsalt blokis. No selle peale peaks ka lammas aru saama, et no friendship.

Ja kui sa “selline” ei oska täiskasvanuna olla, siis kannata edasi. No pole kolmandat varianti ju?

PS. On muidugi variante, aga need on alatud.>> Reedad teda “sõbrannana” jne.
No aga milleks? Selle asemel, et kordki elus suu lahti teha.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 14:20; 17.10 15:06; 17.10 16:37; 17.10 17:35; 17.10 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan teemaalgatajast täiesti aru. Ma ise olen samasugune. Sooviks oma töökaaslastega ikka hästi ja viisakalt läbi saada, ei soovi mingeid pingeid õhku või lausa halvasti ütlemisi. Ise oleks ka väga ebamugavas olukorras, kui selline töökaaslane oleks. Ta võibki selline väga jutukas inimene kahjuks olla, et ükski jutt lihtsalt ei mõju.

Kõnesid, sõnumeid FBs ignoreeri täielikult, ära vasta kuidagi. Tööl olles ütle hästi neutraalselt ja viisakalt, et sul on töösse süvenemiseks täielikku vaikust vaja, et ei saa keskenduda muidu.

Ta ei saa ju üksik olla, kui pidevalt klubiseiklustest räägib? Ja käib inimestega kuskil. Ega ta siis üksi seal klubis käi ja kui tal suhted on, siis seda enam pole üksik inimene. Tahab lihtsalt sinuga sõber olla või ongi kõigiga nii jutukas, kellega lähemalt kokku puutub. Või siis pole tal kedagi, kellele nii isiklikke asju rääkida.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 15:08; 17.10 15:10; 17.10 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtul oled lihtsalt blokis. No selle peale peaks ka lammas aru saama, et no friendship.

On ka lambaid, kes väga korduvatest äraütlemistest hoolimata ei saa vihjest aru…Olen kokku puutunud. Võid öelda üle 10 korra järjest ära, aga ikka kutsub muudkui edasi igale poole. Ja siis vahepeal süüdistab, et nagu ei tahaks minna ega suhelda inimesega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 15:08; 17.10 15:10; 17.10 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ööklubid need viimased 6 kuud lahti on olnud?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ööklubid need viimased 6 kuud lahti on olnud?

Vabank oli suvel vahepeal kindlalt lahti. Võibolla see töökaaslane räägib talle vanu asju ka üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 12:49; 17.10 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui sa “selline” ei oska täiskasvanuna olla, siis kannata edasi. No pole kolmandat varianti ju?

Ei oska tõesti, kuna on puudunud siiani igasugune kogemus selliste inimestega. Täiesti esmakordne olukord minu jaoks ning tahaks kuidagi pingeid tekitamata selle olukorra ära lahendada. Pean ju selle inimesega ka edaspidi koos töötama.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:39; 17.10 12:52; 17.10 14:33; 17.10 15:50; 17.10 17:31; 17.10 17:34; 17.10 17:42; 17.10 20:53; 18.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütledki et asi pole temas, vaid sinus endas ja sul on tööl keskendumisraskused. Paned klapid pähe ja siis sa ju teda ei kuule.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 16:12; 18.10 13:07; 18.10 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed peavad õppima ennast kehtestama. Üldiselt ma ei salli seda sõna, aga paremat ei viitsi praegu leiutada.

Mulle tegelikult on vähemalt sama ebasümpaatsed need süldikarakterid, kes tahavad kõigile meeldida, näo ees naeratavad ja noogutavad ja on hästi lahked ja siis teevad perekooli teema, kuidas sa neile tegelikult ei meeldi.

Kui sa ta juttu kuulad, siis ta saab signaali, et sa kuulad hea meelega. Vean kihla, et sul on selle juures veel hästi lahke nägu peas ka. Tead, sa ei pea kannatama. Tüütute tüüpidega käitutakse nii, kirjuta üles: kui kukub lobama, siis naeratad ja noogutad, aga külmalt ja ametlikult, ning asud kohe jälle oma asjade kallale. Sa näitad kogu kehakeelega, et sul on muud teha. Praegu, pärast, homme ja ülehomme – kogu aeg on muud teha. Ei lähe tema teemadega kaasa, ei küsi midagi, lased päriselt ka kõrvust mööda, mida ta räägib, siis kukub hajameelsus väga loomulikult välja.
Pane demonstratiivselt klapid kõrva. Vahepeal võta ära, naerata, nooguta, ja pane klapid tagasi. Ei mingit tagasisidet tema jutule! See pole mingi solvamine, vaid see on töötamine.

Kui nii käitud, siis tõmbub ta paari päevaga eemale, sest tegelikult ei meeldi kellelegi, kui tema jutt teisi ei huvita.

Aga kui sa oled soe sült ja kardad “suhteid rikkuda”,  sest sul juba on temaga mingid suhted, ja “solvata”, siis sõbrannata edasi. Mulle tundub, et sa juba sõbrannatadki. Ükskõikse inimese puhul poleks mingit probleemi külma töösuhet pidada ja seejuures mitte suhteid rikkuda.

Õppige käituma nagu iseenda peremehed.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka lambaid, kes väga korduvatest äraütlemistest hoolimata ei saa vihjest aru…Olen kokku puutunud. Võid öelda üle 10 korra järjest ära, aga ikka kutsub muudkui edasi igale poole. Ja siis vahepeal süüdistab, et nagu ei tahaks minna ega suhelda inimesega.

No sellisel puhul on ju lihtne: käivitub lambaplaan nr. 2. (sest ta vihjest aru ei saanud)
Kus lihtsalt kannad oma teksti talle ette, et vaata, inimene, sa oled tore ja kõik jne, aga mina ei ole sinu jaoks. Otsi omale teine sõbranna.
Lihtne.

Samamoodi on ju vastassooga, vahet pole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 14:20; 17.10 15:06; 17.10 16:37; 17.10 17:35; 17.10 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teist inimest sa muuta ei saa. Laterdamine polegi veel kõige hullem, seda saab tänapäeval “välja lülitada” (kõrvaklapid), FB saab bloki panna.

Hullem on õel ja pahatahtlik töökaaslane. Mul on just niisugune variant. Hull uss. Algul ei saanud arugi, puges külje alla, küsis igas asjas abi aga siis hakkas tulema teistelt infot, et räägib selja taga ja luuletab selliseid asju kokku, et imesta. Vältida ei saa, töökaaslane on. Nii palju väldin, et ainult  “tere”, ” head aega” ja muu suhtlus 0. Täielikult ignoreerin! See ei sega teda mind tagaselja mustamast aga mulle tundub, et teised on läbi hammustanud ja ei võta seda tõsiselt. Tal 1-2 rohkem suhtlevat töökaaslast ongi ainult jäänud. Seniks-kuniks… Lõpuks paistab kõigiga konflikti minevat. Kusagilt Ida-Virumaalt ta tuli, ju seal ei saanud enam lõpuks kellegagi läbi. Lapsest on kahju, on pidanud korduvalt kooli vahetama – ema on konfliktsituatsioonid tekitanud ja siis jälle laps peab kohta vahetama.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lauda ei saa vahetada? Koli kuskile temast kaugemale oma töökohaga.

Ei ole paraku teise kohta kolida võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:39; 17.10 12:52; 17.10 14:33; 17.10 15:50; 17.10 17:31; 17.10 17:34; 17.10 17:42; 17.10 20:53; 18.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sellisel puhul on ju lihtne: käivitub lambaplaan nr. 2. (sest ta vihjest aru ei saanud) Kus lihtsalt kannad oma teksti talle ette, et vaata, inimene, sa oled tore ja kõik jne, aga mina ei ole sinu jaoks. Otsi omale teine sõbranna. Lihtne. Samamoodi on ju vastassooga, vahet pole.

Paraku selle peale teine inimene ilmselt solvuks ja edasine koostöötamine oleks ebamugav nii talle kui mulle.

Vastassoo puhul ei pea sa pärast selle inimesega päevast päeva 8 tundi iga päev koos edasi töötama.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:39; 17.10 12:52; 17.10 14:33; 17.10 15:50; 17.10 17:31; 17.10 17:34; 17.10 17:42; 17.10 20:53; 18.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku sellisel puhul teine inimene tõenäoliselt solvuks ja edaspidine koos töötamine oleks ebamugav nii (eriti) talle kui ka mulle.

Minuarust oled hoopis SINA lootusetum eksemplar, vs see tüütu ülelaua tädi.

SA ei saa mitte kunagi mitte midagi. Sul on klaas alati pooltühi. Sa ei ole “selline” inimene. “Tema kindlasti solvuks” (meeldib sulle hirmsasti assumeda ja enda õrna hingekest temasuguse mühaka asemele mõelda)
jne.
Puhka jalga, tead.
Ja kannata, sest see ongi sinusuguste igapäevaelu elu.

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 14:20; 17.10 15:06; 17.10 16:37; 17.10 17:35; 17.10 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust oled hoopis SINA lootusetum eksemplar, vs see tüütu ülelaua tädi. SA ei saa mitte kunagi mitte midagi. Sul on klaas alati pooltühi. Sa ei ole “selline” inimene. “Tema kindlasti solvuks” (meeldib sulle hirmsasti assumeda ja enda õrna hingekest tema asemele mõelda) jne. Puhka jalga, tead. Ja kannata, sest see ongi sinusuguste igapäevaelu elu.

Tundub, et sulle meeldib kõvasti targutada, ise samas üldse ette kujutamata sellist olukorda ja seda, et pärast tuleb selle inimesega ka koos igapäevaselt edasi töötada. Ei ole nagu su vastassoo näites, et pärast enam kokku puutuma ei pea ja unustad ära.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:39; 17.10 12:52; 17.10 14:33; 17.10 15:50; 17.10 17:31; 17.10 17:34; 17.10 17:42; 17.10 20:53; 18.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et sulle meeldib kõvasti targutada, ise samas üldse ette kujutamata sellist olukorda ja seda, et pärast tuleb selle inimesega ka koos igapäevaselt edasi töötada. Ei ole nagu su vastassoo näites, et pärast enam kokku puutuma ei pea ja unustad ära.

No näed, sa saad hakkama vabalt!
Pisike rusikas on juba püsti ja see on väga ok.

Sama tee seda seal selle kolleegiga. Solvub siis või ei solvu, no mida teha.
Collateral damage on see.
Ja selline mühakas ei pruugigi midagi hinge võtta. Lihtsalt ütleb ahaa ja kogu video.
Sinu kehakeele lugemisoskus on tal ju null? Empaatiavõime olematu. Sellised solvuvad muidugi ka, aga teiste asjade peale, mis sina ntx.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 14:20; 17.10 15:06; 17.10 16:37; 17.10 17:35; 17.10 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kolleeg haiseb higi- ja Arieli järgi. Jube kombinatsioon! Suitsu käib ka vahepeal tegemas, siis lisandub see hais ka eelmistele haisudele. Oleme suht väikses ruumis kahekesi. Olen maininud, et see pulbri hais on kohutav, aga higilõhnast ei ole rääkida julgenud.  Ei tea, kuidas öelda.

Arvan, et sellest ütlemisest polegi ka kasu, sest tundub selline inimene olevat, et tal savi mingitest pulbri-higihaisudest. Eks näis, kaua kannatada jõuan. Oleme koos töötanud alles kaks nädalat.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi selline olukord. Olin kohutavalt hädas ja mures oma teismelise pojaga. Istusin linnas parklas oma autos ja nutsin. Helises mu telefon ja ülemus küsis ‘Ma kuulsin just, et sa istud autos ja nutad?  Tahad sa sellest rääkida?’.  Saatsin  ta kukele või veel midagi hullemat, ütlesin, et see tõepoolest ei ole sinu asi ja jäta palun mind rahule.

Praeguseks olen juba 4 aastat sellest töökohast eemal ja ei kahetse . Iialgi ei kavatse oma nutmisi oma ülemusega arutada.

0
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 18:28; 18.10 12:24; 18.10 15:08; 18.10 17:16; 18.10 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust pole midagi rasket kellegi viisakalt tõrjumises. Kui hakkab rääkima, paar lauset kuulad, siis ütled, et vabandust, pean nüüd tööd tegema.  Kui ei lõpeta jutustamist, tõused püsti ja katkestad, käid korra väljas. Töövälisel ajal ei vasta. Ma üldse imestan, et teil on nii palju aega seal jutustada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näed, sa saad hakkama vabalt! Pisike rusikas on juba püsti ja see on väga ok. Sama tee seda seal selle kolleegiga. Solvub siis või ei solvu, no mida teha. Collateral damage on see. Ja selline mühakas ei pruugigi midagi hinge võtta. Lihtsalt ütleb ahaa ja kogu video. Sinu kehakeele lugemisoskus on tal ju null? Empaatiavõime olematu. Sellised solvuvad muidugi ka, aga teiste asjade peale, mis sina ntx.

Ära enam peale võta palun.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:39; 17.10 12:52; 17.10 14:33; 17.10 15:50; 17.10 17:31; 17.10 17:34; 17.10 17:42; 17.10 20:53; 18.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ülbik siin kõlab nagu Revolver. Samasugune eneseväljendusviis. Ma absoluutselt ei kahtlegi, et tegemist on väga ülbe ja ennasttäis inimesega.

TA tahab normaalselt ja pingevabalt edasi töötada, mis seal nii rasket mõista on? Kui ta läheb nüüd kolleegile näkku prahvatama, et see talle pinda käib, siis tuleb ju probleem.

No sellisel puhul on ju lihtne: käivitub lambaplaan nr. 2. (sest ta vihjest aru ei saanud)
Kus lihtsalt kannad oma teksti talle ette, et vaata, inimene, sa oled tore ja kõik jne, aga mina ei ole sinu jaoks. Otsi omale teine sõbranna.
Lihtne.

Samamoodi on ju vastassooga, vahet pole.

Seda olengi teinud, sest inimene ei saa nagu üldse aru. Aga hämmingus olen ikka, et mõni üldse ei taju oma liigset pealetükkivust ja pinda käimist. Valdav enamus teisi inimesi on aru saanud suhteliselt kiiresti, kui suhtlemishuvi pole. Kui teine osapool on külm ja vaevalt vastab midagi, siis enamus saab aru. Aga mõni ei häbene üldse tüütu ja teise jaoks ebameeldiv ning üleliigne olla.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 15:08; 17.10 15:10; 17.10 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem tal juba ongi!

Revolver ütles mulle kuldsed sõnad: Mis põed! Elus ei ole vaja põdeda! Neid kannan ma nüüd nagu lipukirja, et meeles pidada – jobude nõmedusi hinge võtta pole mingit mõtet. Nad on jobud ja käituvad jobude moodi.
TA kolleeg on ka paras jobu. Sellistega ei ole mõtet ümbernurga laveerida, nad ei saa aru, nad ei mäleta, neid ei huvita. Tuleb ütelda selgelt ja konkreetselt, samas muidugi viisakalt, et tema pidev töövälistest asjadest latramine segab konkreetselt tööd ja et sa ei taha seda enam kuulata. krt võtku vett suhu, kui muidu lõvvad koos es seisa. Kui viisakalt ütlemine ei mõju, siis natuke karmimalt, ja kui see ka ei aita, siis lõpuks kas röögatada või minna joonelt ülemusele kaebama. Või töökohta vahetada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi kolleegilt, et kas tal pole tööd, et nii palju aega lobiseda jätkub? Kui mõistust on, siis võiks nagu aru saada. Kui tegemist on amööbiga, siis tuleb radikaalsemalt läheneda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA tahab normaalselt ja pingevabalt edasi töötada, mis seal nii rasket mõista on? Kui ta läheb nüüd kolleegile näkku prahvatama, et see talle pinda käib, siis tuleb ju probleem.

Jah just. Tahaks kuidagi olukorra ära lahendada nii, et kummagil pärast ebamugav koos töötada poleks ja ei tekiks mingeid pingeid, aga samas, et ta ei tõmbaks mind oma pidevate eraelu juttudega energiast tühjaks.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:39; 17.10 12:52; 17.10 14:33; 17.10 15:50; 17.10 17:31; 17.10 17:34; 17.10 17:42; 17.10 20:53; 18.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Pereelu ja suhted Tüütu inimene kollektiivis