Esileht Hobinurk Tüütud instatibid reisil

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 126 )

Teema: Tüütud instatibid reisil

Postitas:
Kägu

Veider pretensioon, et mina ei saanud ennast pildistada, kuna teised lasid ennast pildistada. Enda pildistamine täpselt samas kohas on kuidagi õilis ja sügavmõtteline, aga teised on tühised instatibid, kes lausa terve reisi ära rikuvad. Kui sul on vaja mingi täpselt sama kaljunuki otsas ennast pildistada ja mitte kaks sammu kõrvale astuda ja loodust nautida, mille poolest sa siis neist erined?

Tegelikult on koer ilmselt mujale maetud, näiteks said need tibid liiga palju teemaalgataja mehelt tähelepanu vms.

+3
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider pretensioon, et mina ei saanud ennast pildistada, kuna teised lasid ennast pildistada. Enda pildistamine täpselt samas kohas on kuidagi õilis ja sügavmõtteline, aga teised on tühised instatibid, kes lausa terve reisi ära rikuvad. Kui sul on vaja mingi täpselt sama kaljunuki otsas ennast pildistada ja mitte kaks sammu kõrvale astuda ja loodust nautida, mille poolest sa siis neist erined?

Tegelikult on koer ilmselt mujale maetud, näiteks said need tibid liiga palju teemaalgataja mehelt tähelepanu vms.

Nad pidid grupiga ootama pikalt nende selfide tõttu, et pilte teha. Džiibi aku tehti tühjaks, need probleemid olid.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veider pretensioon, et mina ei saanud ennast pildistada, kuna teised lasid ennast pildistada. Enda pildistamine täpselt samas kohas on kuidagi õilis ja sügavmõtteline, aga teised on tühised instatibid, kes lausa terve reisi ära rikuvad. Kui sul on vaja mingi täpselt sama kaljunuki otsas ennast pildistada ja mitte kaks sammu kõrvale astuda ja loodust nautida, mille poolest sa siis neist erined?

Äkki ta näiteks erineb selle poolest, et parim vaade oli täpselt selles kohas, aga mitte kaks sammu kõrvale? Tema tahtnuks samas kohas teha oma üheainsa pildi, aga ei antud võimalust. On ju ka objekte, mis on suhteliselt kitsad, milleks klammerduda vaid selle kaljunuki näite külge? Ja kui kohalviibimise aeg (jalasirutusaeg) on piiratud, siis on ikka väga nõme, kui mingid sallidega lehvitavad ja oma jalgu nii ja naa sättivad inimesed enamuse sellest ajast ära võtavad.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeeee…vot nüüd ma pean küll sõna sekka ütlema. Džiipides nimelt….ei ole konditsioneere.

Point on selles, et autodel ikka lähevad akud läbi ja juhtub palju muudki. Seekord olid lihtsalt mingid ilusad noored naised, keda oli muttidel hea taga rääkida ja kõiges võimalikus süüdistada. Äkki olid nad veel selles ka süüdi, et vihma sadama hakkas. Jabur viha. Vaata ja naudi loodust, mitte ära vahi, millega teised inimesed su kõrval tegelevad.

Mis vihma? Kust seda võtad?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Instatibid ei olnud noored, olid keskealised. Seda imelikum oli nende käitumine. Teema ei ole liba, mingit ettevaatust ei ole ses osas vajalik rakendada.

Instatibid blokeerisid vaate ka kohtades, kus ei olnud võimalik siia-sinna liikuda, vaid kus oligi konkreetne väike objekt, mida oleksid kõik tahtnud jäädvustada. Aga keegi ei  saanud seda teha, sest instatibide jalad olid kogu aeg igal pool ees – ‘oota, pane jalad nii, oota, pane jalad naa, oota, nägu jäi nii, oota, nägu jäi naa, oota, käsi nii ja naa, oota, kõht nii ja naa’.  JNE.

Kusjuures – reisijuht nägi ja teadis seda kõike ja see oli põhjus, miks keegi grupist ei sekkunud – instakad ju selle reisifirma oma inimesed, kuidas me siis nüüd hakkame krillima?  Need instatibid on selle firma püsikunded, toovad raha sisse ja reisivad, tarbivad selle firma teenust.

 

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on koer ilmselt mujale maetud, näiteks said need tibid liiga palju teemaalgataja mehelt tähelepanu vms.

No ikka-ikka, kuidas muidu! Vaata et sa oma mehe ketti paned!

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA

Instatibid ei olnud noored, olid keskealised. Seda imelikum oli nende käitumine. Teema ei ole liba, mingit ettevaatust ei ole ses osas vajalik rakendada.

Liba!!

Veel absurdsemaks läheb oma väljamõeldistega, keskealised instatibid.

Kes neid vaadata tahab, seda jaburat sisu mida nad toodavad.

Vaadake eksootikareiside hindu, siis saate aru, et keegi ei käi seal sisu tootmas.

On mitmed meesprofid, kes taoliselt reisidelt fotosid toodavad ja neid on täis kõik fotopangad aga need on siiski kohalikest oludest ja inimestest, mitte eesti keskealiste tädide tselluliidistest kintsudest, rätiku taga ja ees.

Instatibid blokeerisid vaate ka kohtades, kus ei olnud võimalik siia-sinna liikuda, vaid kus oligi konkreetne väike objekt, mida oleksid kõik tahtnud jäädvustada.

Mis need väikesed konkreetsed objektid siis olid konkreetselt-skorpionid, varaanid või? Ja kohe igal pool 🙂

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel absurdsemaks läheb oma väljamõeldistega, keskealised instatibid.

Meie ju ei tea, kes neid tahab vaadata või vaatab. Üks tibi oli sünniaastaga miski 1964 või umbes. Teist kahte ei tea. Teine oli vbl samast vanusekategooriast ja kolmas rõhutas, et temal veel menopausi ei ole (ise ütles seda jutu käigus, välimuse järgi oli vist mingi 45). Mingis hotelli retseptsioonis veel sädistas, et kõige nooremad jäid tubade jagamisel kõige viimaseks, ise oligi see kõige noorem (45 umbes).

Välja mõeldud pole siin teemas küll midagi. Maalim ja issanda loomaaed ongi rikkalik, uskuge või mitte.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tibi ‹11› ‹s› Sõnaveeb
kõnek ilus, kuid rumalavõitu tütarlaps.

No kuidas saab olla tegu keskealiste tibidega? Tegu on lihtsalt naistega, tibidest on asi kaugel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tibi ‹11› ‹s› Sõnaveeb

kõnek ilus, kuid rumalavõitu tütarlaps.

No kuidas saab olla tegu keskealiste tibidega? Tegu on lihtsalt naistega, tibidest on asi kaugel.

Küllap nad ise identifitseerivad ennast instatibidena (või on see tik-kot-tibindus? või midagi veel uuemat? krt seda teab). Kui keskealisel naisel pole reisil muud teha kui salli lehvitada, käsivarsi loopida ja jalgu sättida, kes ta siis on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake eksootikareiside hindu, siis saate aru, et keegi ei käi seal sisu tootmas.

Algavad 3000-st, kas see on mingi kättesaamatu hind sinu arvates?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tibi ‹11› ‹s› Sõnaveeb

kõnek ilus, kuid rumalavõitu tütarlaps.

No kuidas saab olla tegu keskealiste tibidega? Tegu on lihtsalt naistega, tibidest on asi kaugel.

Küllap nad ise identifitseerivad ennast instatibidena (või on see tik-kot-tibindus? või midagi veel uuemat? krt seda teab). Kui keskealisel naisel pole reisil muud teha kui salli lehvitada, käsivarsi loopida ja jalgu sättida, kes ta siis on?

Keskeakriisis vaevlev naine, kes kardab paaniliselt, et varsti pole enam midagi näidata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algavad 3000-st, kas see on mingi kättesaamatu hind sinu arvates?

Liba läheb järjest absurdsemaks.

Lihtsameelsetele tibi-memmedele vanuses 45-58 on see siiski  vähemalt kaks

netokuupalka 100% hakkama panna.  Ja see suvaline jahumine mingitest kitsastest kohtadest,

kus ainult üks seltskond saab pilte teha, mõne koopa ukse ees või mida.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algavad 3000-st, kas see on mingi kättesaamatu hind sinu arvates?

Liba läheb järjest absurdsemaks.

Lihtsameelsetele tibi-memmedele vanuses 45-58 on see siiski  vähemalt kaks

netokuupalka 100% hakkama panna.  Ja see suvaline jahumine mingitest kitsastest kohtadest,

kus ainult üks seltskond saab pilte teha, mõne koopa ukse ees või mida.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liba läheb järjest absurdsemaks. Lihtsameelsetele tibi-memmedele vanuses 45-58 on see siiski  vähemalt kaks netokuupalka 100% hakkama panna.  Ja see suvaline jahumine mingitest kitsastest kohtadest, kus ainult üks seltskond saab pilte teha, mõne koopa ukse ees või mida.

Tead, teema ei ole liba. Tibi-memmedel võib olla täiesti arvestatav sissetulek või siis et on sissetulek nende meestel. 3000+ eurot ei ole ühe eksootikareisi kohta miskisugune tohutu summa, et seda ei suudaks instatibi maksta.

Jahumine kitsastest kohtadest? Näiteks mingi piiripunkt? See on kitsas ja teised tahavad ka pildistada just nimelt seda piiripunkti koos selle juurde kuuluvaga. Näiteks mingi väljapanek pealuudest? Väike ala ja kõik tahavad pildistada neidsamu pealuid. Näiteks mingi üksik suur ja uhke puu, baobab? Kõik tahavad ennast pildistada selle puu all.

Ja siis ongi nii, et keegi pidevalt loobib oma jalgu ja käsi ja teised ootavad.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

45-aastased on nüüd juba memmed, vau. Jube lugu, aga paljud “memmed” on oma esimese lapse saanud 45+ vanuses. Tõsi küll, need memmed polnud jällegi instas teab mis aktiivsed.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas TA ennast ära ei tüüta selle LIBAsisu treimine või mis mõte seal taga on.

Piiripunkt ja kitsas?? Osades piiripunktides pole lähedalt filmimine isegi mitte lubatud.

Ja palju neid piiripunkte siis ühesse reisi mahub, et kohe selline hingeline trauma, äkki langesid isegi depressiooni? Soovitus teha võte pisut kaugemalt, koos tsellukintsudega.

See pole ju lille või putuka pildistamine.

väljapanek pealuudest 

no tõsi või, vabas looduses? 45-58 tsellukintsud ja pealuud koos, see on tegelikult juba selline fotokunst, mida võiks konkursile ja näitusele esitada.

Ja baobabi on nii suur, et seda saab teise nurga alt võtta, kaugemalt või fototöötluses  koledad mutikribalad alt ära koristada või paljaste tissidega pärismaalasteks töödelda.

 

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaugel eksootilistes riikides on väga oluline leida usaldusväärsed partnerid, kelle transpordivahendid õigel ajal kohal on, kes kokkulepped on sõlminud ja üle kontrollinud jne. Oleme käinud nii üksi kui büroodega ja on küll põhjust viimaseid “nuumata”. Alati pole see rottimine mõistlik. Sa vist pole eriti palju reisinud..

Arvan sama. Mõeldes oma eksootikareisidele – siselennud mingite kipakate suvalisel ajal etteveerevate lennukitega, mis stardivad kusagilt nö tühermaalt, džunglimatkad, öösafarid kottpimedas džunglis (olen osalenud kõikidel sellistel üritustel), 4-5-päevased safarisõidud sügavale sisemaale kohapealse telkides ööbimisega…selleks, et selliseid asju teha ilma vahendajata, pead olema seal riigis elanud ja tundma inimesi ja olusid, või olema mingi Nipernaadi seljakotiga, mingi ekstreemturismi harrastaja. Tavaline 2-3-nädalane eesti reisisell ei ole sellistes oludes turvaliselt kaitstud ja asjad ei suju. Neis maades on teised reeglid. Kui suuremat/tuntud vahendajat vahel pole, siis lasevad kohalikud kutid need üksiküritajad lihtsalt üle. Toit, puhas joomiskõlbulik joogivesi, turvaline transport, ööbimised, abi vigastuste korral…

Siinkohal oleks paslik meenutada kahte noort valget naist, kellel Marokos telgis islamiäärmuslaste poolt pead maha lõigati mõni aasta tagasi. Võib guugeldada. Jõulude ajal oli see, kas äkki miski aastal 2017-2019, umbes pakun praegu.

Ka mina arvan, et see eksootikareiside iseplaneerija ei ole tegelikult neil reisidel käinudki.

Ma olen Marokos omal käel käinud 7 korda, kasutanud kohalike rendiautot ja majutust. Mõnel korral on kaasas olnud ka lapsed.

Siiamaani pole kuriteo ohvriks langenud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake eksootikareiside hindu, siis saate aru, et keegi ei käi seal sisu tootmas.

Algavad 3000-st, kas see on mingi kättesaamatu hind sinu arvates?

See pole mingi exootiline reis. Alla 12000 pole mõtet saffarile minna. Aga jah, 12000 reisi puhul ei ole grupp selline üüratu.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maroko on tavaline odav pakettreis, see pole mingi eksootikareis,

seal võivad tõesti igasugused punnitajad koos olla, nagu tibimemmed ja TA.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maroko on tavaline odav pakettreis, see pole mingi eksootikareis,

seal võivad tõesti igasugused punnitajad koos olla, nagu tibimemmed ja TA.

Tegemist ei olnud Marokoga. Olen TA.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Tegemist oli Egiptuse ja Hurgadaga.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Tegemist oli Egiptuse ja Hurgadaga.

Lollakas.

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen TA. Tegemist oli Egiptuse ja Hurgadaga.

Lollakas.

Kui tahad trollida, siis vähemalt Hurghada võiks õigesti kirjutada, onju.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kaugel eksootilistes riikides on väga oluline leida usaldusväärsed partnerid, kelle transpordivahendid õigel ajal kohal on, kes kokkulepped on sõlminud ja üle kontrollinud jne. Oleme käinud nii üksi kui büroodega ja on küll põhjust viimaseid “nuumata”.  Alati pole see rottimine mõistlik.  Sa vist pole eriti palju reisinud..

Vastupidi, olen just väga palju reisinud ja ei näe seetõttu pointi sama asja eest mitmekordset hinda maksta. Nagu ütlesin, pealehakkamist ja organiseerimist on endal mõistagi rohkem, kui ei soovi kalleid vahendajaid nuumata. Ja selle organiseerimise alla kuulub ka taustainfoga tegelemine.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et selliseid asju teha ilma vahendajata, pead olema seal riigis elanud ja tundma inimesi ja olusid, või olema mingi Nipernaadi seljakotiga, mingi ekstreemturismi harrastaja. Tavaline 2-3-nädalane eesti reisisell ei ole sellistes oludes turvaliselt kaitstud ja asjad ei suju. Neis maades on teised reeglid. Kui suuremat/tuntud vahendajat vahel pole, siis lasevad kohalikud kutid need üksiküritajad lihtsalt üle. Toit, puhas joomiskõlbulik joogivesi, turvaline transport, ööbimised, abi vigastuste korral…

Kogu see info on internetis saadaval, kus samasugused hakkajamad reisijad oma kogemusi ja infot jagavad. Mu sõber käis ûmbermaailmareisil ja sai ka kõigega suurepäraselt hakkama, puhtalt seetõttu, et tegi korraliku taustatöö ja suhtles inimestega.

Ainult oma esimese reisi tellisin vahendajate kaudu ja peale seda olen kōik otse kohapeal orgunninud. Pole kordagi petiste otsa sattunud ja ainult head mälestused reisidest.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinkohal oleks paslik meenutada kahte noort valget naist, kellel Marokos telgis islamiäärmuslaste poolt pead maha lõigati mõni aasta tagasi. Võib guugeldada. Jõulude ajal oli see, kas äkki miski aastal 2017-2019, umbes pakun praegu.

Täiesti teemast mööda näide. Need tüdrukud uitasid kuskil tundmatus kohas täitsa omapäi, neil polnud ühtegi kohalikku saatjat ega nõuandjat. Tegelikult neile lausa soovitati lähedalasuvas külas seal piirkonnas mitte omapäi jõlkuda ja veel vähem lageda taeva all ööbida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastupidi, olen just väga palju reisinud ja ei näe seetõttu pointi sama asja eest mitmekordset hinda maksta. Nagu ütlesin, pealehakkamist ja organiseerimist on endal mõistagi rohkem, kui ei soovi kalleid vahendajaid nuumata. Ja selle organiseerimise alla kuulub ka taustainfoga tegelemine.

On hulgaliselt inimesi, kes mõõdavad ka oma aega ja energiat rahas. Ehk siis kes on rahumeeles nõus, et kogu see organiseerimine kellelgi teisele jätta ja keda 1000-2000 eurot kauge eksootikareisi eest rohkem maksta ei ole probleem ega summa, mille pealt peaks rottima hakkama ja mingit tohutut eeltööd punnitama teha. Näiteks mina (ma pole TA) reisin piiramatu eelarvega ja reisin üksi, seega loomulikult kasutan vahendajaid, sest mind ei huvita selle raha kokkuhoidmine, nuuman neid vahendajaid heameelega, see kuulub minu reisi juurde.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Instatibid ei olnud noored, olid keskealised. Seda imelikum oli nende käitumine. Teema ei ole liba, mingit ettevaatust ei ole ses osas vajalik rakendada.

Minu jaoks usutav, sest olen ise selliste hüsteeriliste selfitajate ja jalakõverdajatega tegemist pidanud tegema.

See instatibide põlvkond on lihtsalt masendavalt pealiskaudne. Nende jaoks eksisteeribki ainult laikidest ja südametest koosnev maailm. Tühjust täis tegelased.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu jaoks ka täiesti usutav, sest kuigi ma pole instatibidega koos reisile sattunud, siis on mu suguvõsas paar sellist 35+ naisterahvast, kelle sotsiaalmeediat lihtsalt ei suuda jälgida, sest iga päev potsatab sinna mõni selline jalad-ookeani-taustal või uutes-rannariietes-koksiklaasiga-basseiniäärel pilt. Ja näha on, kuidas ühe reisi pilte annab ikka pikas ajaperioodis kasutada. Olen vahel mõelnud, et kas neil jääb aega ka reisil lihtsalt olla ja nautida või lähebki kogu aur lakkamatult ilus olemisele ja pildistamisele.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 126 )


Esileht Hobinurk Tüütud instatibid reisil