Esileht Hobinurk Tüütud instatibid reisil

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 126 )

Teema: Tüütud instatibid reisil

Postitas:
Kägu

Jutt oli ju konkreetselt ööklubist, mitte pangast või poest.

Aa, et ikka ei tohi minna, kui mõnele värdile ei sobi? Kodus lased end ka mehel peksta ja käsutada?

Mis see kodu siia puutub? Võõras riigis pead tõesti teadma, kuhu tasub minna ja kuhu mitte. Minna tohib küll, kui meeldib teravaid elamusi saada, aga siis pole pärast vaja hädaldada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi pole rääkinud iga vaba hetke tööle kulutamisest. Saa aru sellest, et inimene mitte ei ole uhke, vaid tal reaalset ongi ÜKSKÕIK, kas ta kulutab need 2000-4000 eurot rohkem või vähem.

Aa ja siis valibki pigem grupireisi, kus hunniku võõraste inimestega põõsas krokodilli ilmumist oodata :D?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, juba saime aru, kõik teised teevad valesti, vaid see on õige, kuidas sina reisid – ihuüksinda džunglis ööhääli nautides ja enne reisi meeldivalt kvaliteetaega veetes reisi kokku pannes ja reisifoorumeid lugedes. Giidide kasutamine on vale, või kui, siis ainult üksi tohib giidi palgata, muidu on rottimine ja hunniku võõrastega põõsas passimine.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see kodu siia puutub? Võõras riigis pead tõesti teadma, kuhu tasub minna ja kuhu mitte. Minna tohib küll, kui meeldib teravaid elamusi saada, aga siis pole pärast vaja hädaldada.

Et ikkagi eurooplaste diskoteeki minna ei tohi, sest äkki mingi värd armus minusse ära ja hakkas omama? Ja sa tolereerid seda? Selle asemel, et selline nii läbi peksta, et ta tükk aega valgele naisele ei julgeks läheneda?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see kodu siia puutub? Võõras riigis pead tõesti teadma, kuhu tasub minna ja kuhu mitte. Minna tohib küll, kui meeldib teravaid elamusi saada, aga siis pole pärast vaja hädaldada.

Et ikkagi eurooplaste diskoteeki minna ei tohi, sest äkki mingi värd armus minusse ära ja hakkas omama? Ja sa tolereerid seda? Selle asemel, et selline nii läbi peksta, et ta tükk aega valgele naisele ei julgeks läheneda?

Tohib igale poole minna, kui isu on teravaid elamusi kogeda, ütlesin ju. Tolereerimisega pole siin midagi pistmist, lihtsalt tuleb tervet mõistust kasutada ja aru saada, kus on turvaline ja kus mitte. Armus? Hahaa – hea naiivitar :D.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohib igale poole minna, kui isu on teravaid elamusi kogeda, ütlesin ju. Tolereerimisega pole siin midagi pistmist, lihtsalt tuleb tervet mõistust kasutada ja aru saada, kus on turvaline ja kus mitte. Armus? Hahaa – hea naiivitar :D.

Mis faking turvalisusest sa siis rääkisid? Aus vastus-hoidke eemale, need inimesed on kasvatamatud tropid. Järgmisel korral lasen sellise tondi läbi peksta.

Sinusse pole kunagi armutud olnud, et hahhaa on?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohib igale poole minna, kui isu on teravaid elamusi kogeda, ütlesin ju. Tolereerimisega pole siin midagi pistmist, lihtsalt tuleb tervet mõistust kasutada ja aru saada, kus on turvaline ja kus mitte. Armus? Hahaa – hea naiivitar :D.

Mis faking turvalisusest sa siis rääkisid? Aus vastus-hoidke eemale, need inimesed on kasvatamatud tropid. Järgmisel korral lasen sellise tondi läbi peksta.

Sinusse pole kunagi armutud olnud, et hahhaa on?

Miks nii labane oled?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuletagem meelde, millest minu algatatud väited üldse alguse said: keegi väitis, et eskootilistel reisidel vaid suurte gruppidega kannatabki käia, vastasel juhul läheks reis mitu korda kallimaks. Seega rottija rollis on antud juhul pigem grupireisi eelistaja. Ja kes keda üldse arvustas? Mina lihtsalt tutvustasin võimalust, et tegelikult ei pruugi asi üldse nii olla, mille peale hakati mind rottijaks sõimama. Raske on ette kujutada küll, et keegi päriselt eelistab metsikut loodust suurtes gruppides koos võõraset inimestega väisata (väites veel, et reisi eelarve on “piiramatu” :)), selmet seda teha oma väikse sõpruskonnaga. Antud teema algatuski ju tõestab seda.

Tuletagem meelde, et teemaalgatus oli instatibide tüütutest ja teisi reisijaid häirivatest fotosessioonidest eksootikareisil, mitte sellest, millest sina siin praegu vahutad.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime Monte Carlos grupireisil Itaaliast. Puhas juhus, et sellele päevatuurile sattus kolm Eesti tibu ja nendega kaks Eesti tölli. Töllid olid hommikul juba õllesed ja Monte Carlo kasiino külastusteks olid nad riietunud värvilistesse rannapükstesse ja plätudesse. Tibud…ma päriselt ei liialda…vaatasid tee ääres seisvaid luksusautosid. Koeningseggist – tundus olema Jesko, st ca 3 mil maksev – mööduti külmalt, sest no linnupojad ei teadnud neist midagi. Omanike õnneks. Maybahcist ka mööduti kerge põlastusega silmanurgas. Aga siis märgati Ferrarit 🙂 Ja need kolm lausa lendasid sinna selle vaese auto kapotile ja kukkusid endast selfisid klõpsima. Kutid kõndisid ka targa näoga ümber auto ja üks andis paar varbahoopi rehvide pihta ka. No et kas on ikka norm rehv all. Restorani portjee, mille ees see ilu toimus, vaatas ammulisui ja suutis vaid midagi vaikselt kokutada. Polnud sellist asja ilmselt kunagi näinud.
Meie teesklesime, et me ei ole samast rahvusest.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seltskond oli pärit Eesti peksupealinnast ja kallad oli Soomest puhkusel. Aga pilt üsna tavapärane.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seltskond oli pärit Eesti peksupealinnast ja kallad oli Soomest puhkusel. Aga pilt üsna tavapärane.

Ma ei tea, mis on peksupealinn, aga jutu järgi olid nad Tallinnast. Huilgasid, et selle autoga sõidaks küll, gaas põhjas, mööda Pirita teed. Muidugi nii palju eestikeelseid sõnu nad ühte lausesse ei mahutanud. Dziizös, sellega nagu šue draiviksin nagu full spiid pirtalt nagu linna jeeee kõlas see pigem.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seltskond oli pärit Eesti peksupealinnast ja kallad oli Soomest puhkusel. Aga pilt üsna tavapärane.

Ma ei tea, mis on peksupealinn, aga jutu järgi olid nad Tallinnast. Huilgasid, et selle autoga sõidaks küll, gaas põhjas, mööda Pirita teed. Muidugi nii palju eestikeelseid sõnu nad ühte lausesse ei mahutanud. Dziizös, sellega nagu šue draiviksin nagu full spiid pirtalt nagu linna jeeee kõlas see pigem.

ÄRA SOLGI TEEMAT, SA EI OLE TEEMAALGATAJA.

Mina olen TA ja ma ei ole sellist teksti siia kirjutanud.

Nii imelik on üldse, et minu teemasse on nii palju solkijaid sisse sõitnud. Mis teil viga on?  Miks te peate teiste inimeste teemades lolli mängima? Olete siis ise need instatibid või mida?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga teema oma nimega ja keegi ei solgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga teema oma nimega ja keegi ei solgi.

Ahah, et kui ma teen oma nimega teema, siis ükski kägu ei võigi ‘mina’ olla? Ma võin ju samuti käona kirjutada? Solkijaid see ei heiduta, kirjutavad, et ‘oot, nüüd teen käona oma postituse, kuigi olen TA’.

Ma ikkagi jätkuvalt arvan, et kõik need teemarisustajad ongi needsamad tibid. Eks nad on tekitanud mingi ühisrinde.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikkagi jätkuvalt arvan, et kõik need teemarisustajad ongi needsamad tibid. Eks nad on tekitanud mingi ühisrinde.

Ära nüüd nii ülehinda ka oma algset libapostitust. Liba lähebki absurdi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikkagi jätkuvalt arvan, et kõik need teemarisustajad ongi needsamad tibid. Eks nad on tekitanud mingi ühisrinde.

Ära nüüd nii ülehinda ka oma algset libapostitust. Liba lähebki absurdi.

Tere, instatibi. Libapostitusest on asi kaugel, kõik oli täpselt nii, nagu olen kirjeldanud oma kõikides postitustes. See ei ole mitte mingil moel libateema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et Sharm el-Sheikh reisimuljete üleshaipimine peale neljandat lehekülge hakkab ära vajuma ja vingumine ei huvita enam kedagi ja TA püüab ikka visalt hagu alla panna.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seltskond oli pärit Eesti peksupealinnast ja kallad oli Soomest puhkusel. Aga pilt üsna tavapärane.

Ma ei tea, mis on peksupealinn, aga jutu järgi olid nad Tallinnast. Huilgasid, et selle autoga sõidaks küll, gaas põhjas, mööda Pirita teed. Muidugi nii palju eestikeelseid sõnu nad ühte lausesse ei mahutanud. Dziizös, sellega nagu šue draiviksin nagu full spiid pirtalt nagu linna jeeee kõlas see pigem.

ÄRA SOLGI TEEMAT, SA EI OLE TEEMAALGATAJA.

Mina olen TA ja ma ei ole sellist teksti siia kirjutanud.

Nii imelik on üldse, et minu teemasse on nii palju solkijaid sisse sõitnud. Mis teil viga on? Miks te peate teiste inimeste teemades lolli mängima? Olete siis ise need instatibid või mida?

Mis asi see nüüd veel on?

A kle, TA, kui sa muidugi mingit arutelu ei tahtnudki, siis oleks võinud üldse teema tegemata jätta! Pirta draivijad oli nüüd küll üle prahi meenutus!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime Monte Carlos grupireisil Itaaliast. Puhas juhus, et sellele päevatuurile sattus kolm Eesti tibu ja nendega kaks Eesti tölli. Töllid olid hommikul juba õllesed ja Monte Carlo kasiino külastusteks olid nad riietunud värvilistesse rannapükstesse ja plätudesse. Tibud…ma päriselt ei liialda…vaatasid tee ääres seisvaid luksusautosid. Koeningseggist – tundus olema Jesko, st ca 3 mil maksev – mööduti külmalt, sest no linnupojad ei teadnud neist midagi. Omanike õnneks. Maybahcist ka mööduti kerge põlastusega silmanurgas. Aga siis märgati Ferrarit ???? Ja need kolm lausa lendasid sinna selle vaese auto kapotile ja kukkusid endast selfisid klõpsima. Kutid kõndisid ka targa näoga ümber auto ja üks andis paar varbahoopi rehvide pihta ka. No et kas on ikka norm rehv all. Restorani portjee, mille ees see ilu toimus, vaatas ammulisui ja suutis vaid midagi vaikselt kokutada. Polnud sellist asja ilmselt kunagi näinud.

Meie teesklesime, et me ei ole samast rahvusest.

Kas saaks veel tüüpilisem perekooli mutt olla: selle asemel, et oma restoranikülastust ja head seltskonda natutida, on mutil vaja vahtida, mida teised ümberringi teevad, kuulata eravestlust pealt ja jätta meelde eranditult kõik restorani ees parkivad autod. Ei ole sa nendest ossidest grammigi parem. Nemad vähemalt julgevad olla, kes nad on, sina üritad kedagi teist teeselda.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koeningseggist – tundus olema Jesko, st ca 3 mil maksev

No iial ei tea üks perekooli mutt peast sellist infot, sest mis pistmist kasvõi teoreetiliselt,

võiks ühel mooril sellise autoga olla. Tegi lihtsalt LIBA teema, et ennast kirjandis välja elada.

Enne googeldas ” Euroopa kallimad auto” vms.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegi lihtsalt LIBA teema, et ennast kirjandis välja elada.

Mina olen TA. Vabandust, ma ei ole mingite autode osas ennast kuidagi väljendanud ja see, keda sa tsiteerid, ei ole mina ehk teemaalgataja.

Ma JÄTKUVALT ei saa aru, miks on vaja minu teemat solkida ja minu nime all sõna võtta. Mis teil viga on? Ma ikkagi jätkuvalt arvan, et kui selline terror minu teemas aset leiab, siis on tegemist nendesamade fototibidega, kes  ennast minu teemas puudutatuna tunnevad.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma JÄTKUVALT ei saa aru, miks on vaja minu teemat solkida ja minu nime all sõna võtta. Mis teil viga on?

Jälle purjus või? Sa esined käona, mitte oma nimega, mismoodi keegi teine siin sinu nime alt sõna saab võtta, kui me eintea, kes sa oledki või sa arvasid, et sa oled eksklusiivselt Kägu?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikkagi jätkuvalt arvan, et kui selline terror minu teemas aset leiab, siis on tegemist nendesamade fototibidega, kes  ennast minu teemas puudutatuna tunnevad.

Siin oleks juba kliinilist psühhiaatrit vaja, kui muidu oma sundmõtetest üle ei saa.

Kas nii süütu ja lihtsa tegevusega annab tõesti sellise psühhotrauma ja sundmõtted TA-le tekitada. Tegelikult tõsiselt- katsu unustada ja eluga edasi minna. Inimestel on mujal ikka pärisprobleemid ka, inimesi on reisidel ka tapetud, vägistatud, röövitud, paljaks varastatud jne.  Ja sinu juhtumi puhul 50+ tädid lihtsalt pildistasid tsellukintse.

Sa üle oma “probleemist” või ära seda LIBA edasi punnita.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegi lihtsalt LIBA teema, et ennast kirjandis välja elada.

Jälle purjus või? Sa esined käona, mitte oma nimega, mismoodi keegi teine siin sinu nime alt sõna saab võtta, kui me eintea, kes sa oledki või sa arvasid, et sa oled eksklusiivselt Kägu?

Ma ei ole purjus. Vastasin sellele käole, kes arvas, et minu teema on libateema (et ‘ennast kirjandis välja elada’). Mina olen TA ja ma ei ole  mitte kunagi purjus. Mida tähendab ‘eksklusiivselt kägu’? Sa ise oled purjus? Mis asi on ‘me eintea, kes sa oledki või sa arvasid, et sa oled eksklusiivselt kägu’? Mulle tundub, et sa ise oled väga purjus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu olla nüüd. Keegi ei uskunud seda möga, mida sa siin tootsid ja teema hakkas oma elu elama.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole purjus. Vastasin sellele käole, kes arvas, et minu teema on libateema (et ‘ennast kirjandis välja elada’). Mina olen TA ja ma ei ole  mitte kunagi purjus.

Kuidas on võimalik olla mitte kunagi purjus? Kui ma ei ole tükk aega joonud, tekitab mul ka väike klaas mulli purjuse olemise.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma JÄTKUVALT ei saa aru, miks on vaja minu teemat solkida ja minu nime all sõna võtta. Mis teil viga on? Ma ikkagi jätkuvalt arvan, et kui selline terror minu teemas aset leiab, siis on tegemist nendesamade fototibidega, kes  ennast minu teemas puudutatuna tunnevad.

Kui teemaalgatust lugedes tundus TA veel enamvähem normaalne inimene, siis nüüd vaatan et wtf, tõesti hullumaja kandidaat hoopis. Kas teised ei tohi SINU teemas üldse sõna võtta või? Miks sa üldse teema teed, kui vastuseid ega kommentaare saada ei taha? Ning – ei, ma ei ole üks nendest sinu reisi instamuttidest 😀

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu olla nüüd. Keegi ei uskunud seda möga, mida sa siin tootsid ja teema hakkas oma elu elama.

Mina arvan (ma pole teemaalgataja), et teema ei ole liba ja tegelikult on siin teemas sõna võtmas tõesti ka need ‘tibid’ ise.  Seetõttu hakatakse survestama, et teema on liba ja möga jne.  Mina näiteks olen aasta tagasi viibinud sarnasel reisil, küll mitte mingil kaugel eksootikareisil (ma ei tea, mis reisist siin üldse jutt on), vaid tegelikult suhteliselt lähireisil ja ilm oli suhteliselt jahe; aga sama teema oli mingite ennast pildistavate naistega, kes muu rahva ees oma pilte tegid ja teisi ignosid. Võib häirida küll, eriti kui reis pikem on kui mõni päev.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Instatibid ei olnud noored, olid keskealised. Seda imelikum oli nende käitumine. Teema ei ole liba, mingit ettevaatust ei ole ses osas vajalik rakendada.

Instatibid blokeerisid vaate ka kohtades, kus ei olnud võimalik siia-sinna liikuda, vaid kus oligi konkreetne väike objekt, mida oleksid kõik tahtnud jäädvustada. Aga keegi ei saanud seda teha, sest instatibide jalad olid kogu aeg igal pool ees – ‘oota, pane jalad nii, oota, pane jalad naa, oota, nägu jäi nii, oota, nägu jäi naa, oota, käsi nii ja naa, oota, kõht nii ja naa’. JNE.

Kusjuures – reisijuht nägi ja teadis seda kõike ja see oli põhjus, miks keegi grupist ei sekkunud – instakad ju selle reisifirma oma inimesed, kuidas me siis nüüd hakkame krillima? Need instatibid on selle firma püsikunded, toovad raha sisse ja reisivad, tarbivad selle firma teenust.

Mine ja esita oma pretensioon siis reisifirmale! Ega perekool sinu rahulolematust firmaga lahendama ei hakka.

Mind ei häiri instatibide sessioonid randades, kohvikutes vms. Igal oma oskus raha teenimiseks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vanad tädid 45-58 nagu seal LIBA teemas kirjas olid, ei teeni seal küll mingit raha,

ei õnnestu kohe kindlasti.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 126 )


Esileht Hobinurk Tüütud instatibid reisil