Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tv-Kanalid

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tv-Kanalid

Postitas:
Kägu

Soovin üürikas vaadata muid kanaleid ka peale tasutalevi omade, aga ma ei taha internetti. Kas kaabeltelevisioon veel toimib?
Mis tv-lahendused teil?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elan välismaal ja vaatan Leiser-TV:d- kõik eestikanalid,filmikanalid,venekanalid,saksakanalid,muusika-,loodus jpm.
Väga rahul olen nii hinna kui ka kvaliteedi ülr.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küll see leiser tv piraatlus kinni pannakse. Elisal on olemas täiesti legaalne TV teenus üle õhu. ELISA Klassik nimeline toode.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll see leiser tv piraatlus kinni pannakse. Elisal on olemas täiesti legaalne TV teenus üle õhu. ELISA Klassik nimeline toode.

Legaalne? Minu meelest illegaalne on rahvast nöörida.
Leiseri eest tuleb samamoodi maksta,aga maksan laia valiku kanalite eest,mugavuse eest.
Aga kui sa tahad 2 spordikanali eest kuus 30 välja käia,palun väga.
Lollidelt võetaksegi raha ära.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elan välismaal ja vaatan Leiser-TV:d- kõik eestikanalid,filmikanalid,venekanalid,saksakanalid,muusika-,loodus jpm.

Väga rahul olen nii hinna kui ka kvaliteedi ülr.

Eestikanalid, venekanalid… Need on nagu siin allpool teemas vennapruut ja õepere, jah? 😂😂😂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Leiseri eest tuleb samamoodi maksta,aga maksan laia valiku kanalite eest,mugavuse eest.

Tule siis sünnimaale tagasi, kui seal end nii vaeseks oled elanud ja laenanud!
Las ma pakun – erialatu odav töö, kui üldse mingi töö?
Üüripind?
Igasuguste pisimaksude `a la wc jm peale ärrituja ja möödašlikerdaja?

Sinusugused on hullem häbi kui pagulased – need tulevad vähemalt kolmandatest riikidest, arengumaadest ja sõjatsoonidest. Arusaadav, et näevad klaasmaju ja vabalt saadaolevat toitu esmakordselt. Euroopast teise Euroopa riiki pagenud mugavuspagulane on aga tõsine häbi kodumaale.
Eestikanal…jajah…

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leiser tv on täiesti tavaline piraatlus. Sina jah maksad neile aga sa tarbid varastatud teenust…. Aitad kaasa kuritegevusele….

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leiser tv on täiesti tavaline piraatlus.

Mind see ei häiri.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leiser tv on täiesti tavaline piraatlus. Sina jah maksad neile aga sa tarbid varastatud teenust…. Aitad kaasa kuritegevusele….

No sest tal pole see 30€ kuus ausalt kanalite eest maksta. See on röövimine ja keelatud ju! 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elisal küll häid pakkumisi pole. Mu emal on Elisa internet, tahtis telepilti ka neilt, kui nad Starmaniga liitusid, aga kõige odavam variant on 16 eurot millegagi (lisaks internetile, mis on 19 eurot kuus) ja see sisaldas vaid käputäie kanaleid. Alla 10. Ometi ema ei ela perifeerias, täiesti mitmetuhande elanikuga asula on. Praegu on tal endine Starmani teenus, see oma olemuselt ei muutunud ja maksab endiselt 12.99. Ema on sellega tegelikult rahul, kanaleid jätkub, pilt on hea.

Mul on Telia internet ja telepilt, 22 eurot on kuumakse. Kanaleid on rohkem kui vaja on, aga kui teleka ette istun, siis vaadata enamasti polegi midagi. Mõtisklen salvestuse tellimise üle. Ausalt öeldes tundub narr seda 5 eurot kuus maksta, kui ma ei kavatse iga päev vaadata midagi. Aga istuda õhtud otsa teleri ees, et saada kuumaksu eest maksimaalselt teenust, tundub ka jabur.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes tundub narr seda 5 eurot kuus maksta, kui ma ei kavatse iga päev vaadata midagi.

Narr muidugi! Normaalne inimene peab oma viieka eest saama kõik, mida üks operaator pakkuda suudab ja rohkemgi veel. Muul juhul läheb ja viib ta selle kuldaväärt viieka mujale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes tundub narr seda 5 eurot kuus maksta, kui ma ei kavatse iga päev vaadata midagi.

Mul ka Telia ja seda 5EUR salvestust kasutan järelvaatamiseks kõikidelt kanalitelt.

0
0
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Mina kasutan Elisa teleteenuseid. Pildikvaliteet on võrreldes Teliaga kehvem. Aga kuna ma vilets teleka vaataja, siis pole vahet. 

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tv-Kanalid