Esileht Hobinurk TV3 Ada ja Seidi paroodia

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: TV3 Ada ja Seidi paroodia

Postitas:

Nõustun, et nõme, AGA mäletan väga hästi “Rannamajast”, kuidas Seidi ühes osas pikalt ja laialt mõnitas Silveri välimust. Tuleks peeglisse vaadata.

Just, Rannamajas mõntati teisi hoolega ja ka hiljem. Ron peaks üdini solvunud olema kuidas Seidi Zevakini videos tema kohta ütles. Tõelised lumehelbekesed ilmusid välja. Öelge palun kes nad on ja mida nad saavutanud on, et nad järjepidevalt pildis?

Täiesti nõus. Ehk siis Seidil on lubatud teisi mõnitada, aga kui teda parodeeritakse täpselt sõnasõnaliselt, siis on kohe pill lahti?

+36
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 12:34; 13.03 12:36; 15.03 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi seda saadet vaadanud, aga nende tšikkide tõttu vaatasin terve nädala Duublid ära. Väga hästi sobisid ekraanile, mõnusalt meelelahutuslik ja ülihästi said hakkama oma tööga. Geniaalne leid!

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on kogu see asi korralikult üle paisutatud. Saan aru, et kellegi haigusest või lähedase surmast ei ole maitsekas nalja teha, aga Seidi ja Ada fänniklubi ründavad Martat ja Nele-Liisi kümme korda hullemini ju.

Minu jaoks on vahe, et ühed on lapsed, noored, lollikesed-ullikesed, aga minu jaoks see ei õigusta täiskasvanute käitumist, kes peaksid olema targemad ja eeskujulikud, eriti televisioonis, kes teavad täpselt, mida nad teevad.

Keegi pole keeranud parodeerimist, aga seda peab oskama teha, et labaseks ja ära panemiseks ei muutu.

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 09:28; 13.03 10:49; 13.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas enam labasemaks saab minna? Mõistan, et need staarid on omaette huumor, aga neid nii vulgaarselt järgi teha..

Minu meelest täitsa hästi tehtud paroodia. Nad lihtsalt näitasid, kui naeruväärne see igasugu tibindus (küüned, olek) ja kõik sellega kaasnev on.

 

 

+26
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 15:18; 14.03 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on kogu see asi korralikult üle paisutatud. Saan aru, et kellegi haigusest või lähedase surmast ei ole maitsekas nalja teha, aga Seidi ja Ada fänniklubi ründavad Martat ja Nele-Liisi kümme korda hullemini ju.

Minu jaoks on vahe, et ühed on lapsed, noored, lollikesed-ullikesed, aga minu jaoks see ei õigusta täiskasvanute käitumist, kes peaksid olema targemad ja eeskujulikud, eriti televisioonis, kes teavad täpselt, mida nad teevad.

Keegi pole keeranud parodeerimist, aga seda peab oskama teha, et labaseks ja ära panemiseks ei muutu.

Alustuseks ei tohiks selliseid alaarenenud labaseid noori ekraanile lubadagi. Tahtsid kuulsaks saada? Saidki. Maitsku nüüd siis vilju.

+22
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 11:01; 13.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea paroodia. Ainuke tõesti labane asi oli lõpus ilmunud Saagim ja tema l***tamine.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsipake võib-olla üle võlli see oli, aga põhi pointile panid nad tabavalt pihta. Sellised mukitud, pruntis huultega,  kulli küüntega tibinad ju ongi sotsmeedias figureerimas, sellised nad ju ongi.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naljakas pigem oli Saagim…nn ülenäitlemine

Mitu korda on ta saates kellelegi shampaniat kaele valanud?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 11:04; 13.03 16:33; 15.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks Uudo Sepp järgmisel nädalal eetrisse lubatakse, kui Rannamaja omad kohe kinga said? Kõik olid samal peol.

Muidu Uudo helistab emmele ja emme läheb jälle meediasse. Nagu ka siis kui Uudo ajateenistuses oli.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/92829791/uudo-sepp-loobus-adat-ja-seidit-monitanud-tv3-s-saate-juhtimisest-mina-sellele-vihkamist-tais-rongile-ei-astu

Aga ma ütlen ausalt. Jääb selline mulje, nagu ta oleks “ise õilsalt loobunud”, kuna aimab, et pärast meedia arupärimist TV3-le tuleb talle ka varsti kõne, kus öeldakse, et tema teeneid seal ikkagi ei vajata. Siis on ju parem jätta mulje, et näed, ma tegelikult ei tahtnudki sellisesse labasesse showsse minna…

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 22:04; 13.03 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hah, vaatasin ära. Väga hea vaatamine ja täpselt sellised nad ongi ju, nagu parodeeriti.

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 21:06; 21.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea… pold nagu hullu midagi, vaid Saagim mängis üle aga sellele tüdrukud ka reageerisid, Vaiksoo vaid vaatas pealt ja naeris, mis tal muud ikka teha oli.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli minu meelest väga naljakas, me mehega pidime kõigepealt googeldama neid nimesid, sest ei tulnud üldse tuttav ettegi.
Ammu pole nii naernud! Kõik see tibide sädin ja see inglisheesti ja no aga nad nii ju räägivadki või selgitage, kuidas neid veel järgi teha?
Väga hea paroodia!

Muideks ei teadnudki, et selline saade on olemas 🙂 sõbranna saatis lingi.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

duublit nägin, aga rannamaja pole näinud, neid nimesid olen palju kordi kuulnud, ei ole isegi huvitanud, millised välja näevad ja siis ma mõtlesin, et kas nad ise tõesti pole kellegi kohta midagi öelnud, sest neid ju parodeeriti, mängiti neidsamu..aga mis etendusse puutub, siis ma algul ei saanud arugi, mis toimub, kas päris või mitte, isegi saagim ei reetnud, mängis iseennast

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 08:13; 14.03 08:21; 15.03 11:31; 16.03 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea paroodia v.a tõesti seal alguses üks lause psoriaasi kohta. See olid täiesti üleliigne. Imelik, et tegijad kohe seda ei tajunud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis see koht.

Iga naine teab. Uudo Sepp jep jep jep. Aga näe Uudo vaeneke solvus selle peale ja teatas, et tema saadet juhtima ei lähe. Kas Uudo on üldse mõnda saadet juhtinud?  Ta on selline maameheliku olekuga ja tagasihoidliku loomuga. Mis sellest saatejuhtimisest välja oleks tulnud. Ehk oligi parem, et ise loobus. Võimalik, et ta sai ka ise aru, et pole saatejuhi ainest ja skandaal andis hea võimaluse loobuda.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 09:28; 19.03 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äärmiselt labane saade oli tõesti. Ise veel kõrgelt haritud näitlejad ja peaksid olema kultuuri edasiviijad. Piinlik oli vaadata. Ja milleks see vajalik oli, et ennast nende noorte tüdrukute taustal parematena näidata või selle skandaalse peo eest mõnitada, ei saanudki aru. Imestan, et neil omal on juba meelest läinud, et kahekümnendates käitumegi teistmoodi, kui üle kolmekümneselt. Milleks on vaja 35+ naistel kokku tulla ja siis mõnitada. Ei ole ju nendest noortest ja väljakujunemata tüdrukutest paremad, pigem jätsid hullema ja piinlikuma mulje. Tegid margi väga täis. Näitlejad peaksid siiski väärikad olema, keegi ei keela nalja teha, aga tuleb jääda väärikaks, mitte sedasi. Väga paljud Eesti näitlejad on parodeerinud ja seda on nauditav vaadata, aga kordagi ei mäleta, et oleks nii madalale laskutud. Igat tööülesannet ei peaks vastu võtma.

Ei mõistnud, kas selle peo pärast võeti nad ette ja manitseti. Samas, Saagim pidas eelmine aasta eriolukorra ajal suisa sünnipäeva. Ei mäleta paroodiat. Lisaks nädal aega juhitud saates ei järgitud ka ju koroona reegleid. Saatejuhid istusid teineteise kõrval, saate külalised istusid kõik kõrvuti, maske ei kantud. Lisaks lõpus kallistasid. Milleks manitseda, kui ise ka reegleid ei täideta.

+6
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 10:56; 14.03 13:09; 14.03 14:17; 14.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ka siis seda paroodiat. Minu meelest ei midagi hullu. Eks paroodia ongi ju see, et võetakse mingid iseloomulikud tunnused ja liialdatakse nendega.  Tunnistan, et parodeeritavaid olen ehk vaid paar korda nii mööda minnes näinud, aga kas siis ei ole tegu noorte “ou mai gaad” tibidega? Mitte üldse halvustavalt seejuures, eks iga on ju selline.

Ja psoriaas ei ole minu meelest ka selline tõsine haigus, mille mainimine kuidagi tabu oleks. Jah, kui kellegi isa on surnud, siis see on tõesti teema, mis oleks pidanud välja jääma, aga nagu öeldi, siis saatetegijad isa surmast ei teadnud ja ka vabandasid selle pärast.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks on vaja 35+ naistel kokku tulla ja siis mõnitada.

Ei mõnitatud ju vaid näidati parodeeritavaid nende endi olekus, pisut ülevõlli keeratuna. Jah, see psoriaasi-asi oleks võinud küll olemata olla, aga muus osas läks küll täppi.

Kas nad ise mitte ei käitunud rumalasti pidutsedes piirangute ajal? Sellest tulenevalt oleks olnud palju nutikam  selle paroodia üle naerda (nagu BSH enda oma puhul tegi) ja oma rumala käitumise pärast vabandada, selle asemel, et ennast ohvrina näidata.

 

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 15:18; 14.03 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Milleks on vaja 35+ naistel kokku tulla ja siis mõnitada.

Ei mõnitatud ju vaid näidati parodeeritavaid nende engi olekus, pisut ülevõlli keeratuna. Jah, see psoriaasi-asi oleks võinud küll olemata olla, aga muus osas läks küll täppi.

Kas nad ise mitte ei käitunud rumalasti pidutsedes piirangute ajal? Sellest tulenevalt oleks olnud palju nutikam selle paroodia üle naerda (nagu BSH enda oma puhul tegi) ja oma rumala käitumise pärast vabandada, selle asemel, et ennast ohvrina näidata.

[/quote]
Olen piisavalt paroodiad näinud, nii eestlaste poolt tehtud, kui ka mujalt maailmast. Väga hästi tehtud ja kordagi ei ole parodeeritavaid sedasi mõnitatud, enamik on olnud väga tasemel vaatamised. Juba see lause “psoriaasi asi oleks võinud olemata olla”, on juba piisav tegu, et mõnitati teadlikult teise inimese haigust. Väärikad ning kultuursed parodeerijad ei võtagi sellist teemat kasutusse. Juba see näitab tegijate käpardlikkust ja empaatiavõime puudumist. Igaühel meist on omad nõrgemad küljed, puudutagu need, siis välimust või tervist. Vaevalt see meeldiks kui selle üle “nalja” tehakse. Kujutlegem ette, et kusagil seltskonnas, kus on ülekaaluline inimene, hakatakse järsku selle üle “nalja” viskama. Või keegi on hädas akne või kasvõi hõredate juuste vms, kujutate ette nende inimeste tunnet, kui nii tehakse, millist hingevalu need inimesed tunnevad. Ei ole meist keegi ideaalne, ei need saatejuhid ega perekooli kommenteerijad, et teiste tegemisi nii agaralt kritiseerida. Seda enam, et praegu üha rohkem räägitakse vaimse tervise probleemidest.

Jah, nad käitusid rumalasti, aga neid rumalasti käitujaid on veelgi ja mitte ainult need noored, vaid ka vanemad inimesed, kes võiksid eeskuju näidata. Noorte puhul on see mingis mõttes andeksantav, aga vanemate inimeste puhul ei õigusta  seda rumalust mitte miski. Miks, siis Anu Saagimit ei mõnitatud eelmine aasta või riigikogu liiget, kes suurel spaa juubelipeol osales jne, kasvõi seesama saade, kus maske ei kanta, istutakse mitmekesi lähestikku. Seda enam, et on juba saateid, kus saatejuhid kenasti maske kannavad.

Aga võtame ikka ette need noored neiud ja siis paistame ise nii tarkade ja kultuursetena, no ei paista ju, pigem rumalatena.

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 10:56; 14.03 13:09; 14.03 14:17; 14.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On mitmeid kes arvavad, et nii  noored tüdrukud ja ei tuleks nende kõnepruuki tähele panna. Ei ole nõus. Kui palju on samas vanuses noori kes ei käitu ega räägi sedasi. Paroodia neist oli ju nende enda sõnadest. Nii ennast kõrvalt vaadates ja kuulates ehk saavad ise ka aru kui nõmedalt nad käituvad. Mulle kunagi tehti märkus, oma vanema kolleegi poolt ja ausalt,  kuuldes kuidas tema ühte episoodi nägi, tegi ka minu silmi rohkem lahti. Oli piinlik ja võtsin õppust.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On mitmeid kes arvavad, et nii noored tüdrukud ja ei tuleks nende kõnepruuki tähele panna. Ei ole nõus. Kui palju on samas vanuses noori kes ei käitu ega räägi sedasi. Paroodia neist oli ju nende enda sõnadest. Nii ennast kõrvalt vaadates ja kuulates ehk saavad ise ka aru kui nõmedalt nad käituvad. Mulle kunagi tehti märkus, oma vanema kolleegi poolt ja ausalt, kuuldes kuidas tema ühte episoodi nägi, tegi ka minu silmi rohkem lahti. Oli piinlik ja võtsin õppust.

[/quote]
Kritiseerid neid noori, aga oma tekst on vigadega kirjutatud. Seda ma eelnevalt kirjutasingi, et ideaalseid inimesi ei ole olemas. Igaüks teeb vigu.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 10:56; 14.03 13:09; 14.03 14:17; 14.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sellest skandaalist üldse aru. Paroodia olevat piinlik aga see mida ise Rannamajas ja Rajus Reedes tegid, ei ole?!?!?

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sellest skandaalist üldse aru. Paroodia olevat piinlik aga see mida ise Rannamajas ja Rajus Reedes tegid, ei ole?!?!?

Skandaali ju ei oleks olnud kui nn  suunamudijad ise seda ei oleks teinud. Vot neid solvati, milles? TV 3 ju ise alguses andis kommentaari, et paroodia oli üles ehitatud nende enda antud kommentaaride põhjal. Pühajumal, miks eelnevate paroodiate põhjal ei ole niisugust saagi käima tõmmatud. Minu arvamus on, et nendel nimetatud suunamudijatel on põhjendamtu kõrge enesehinnang ja 0 kriitikataju. Väga õigest parodeeriti neid mimmusid, eriti hästi õnnestus see Marta Laanil, kes täiesti kümnesse tabas selle juuste näppimise kui ka need kulliküüneed. Miks TV3 vabandas, sellest ei saa aru ja muidugi U.Sepp oma sõnavõtt on lapsik, ohjah, rahvuskangelane ilmus välja.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 12:18; 14.03 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole nii ammu pisarateni naerda saanud 😀 Aitäh! /… vaata, see on selle ilusa kuti vanaema…/ 😀

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures see koolikiusamise väide oli väga tabav. Kui keegi koolis oma klassiõde niimodi “parodeeriks” oleks see kiusamine ja mõnitamine. Aga kuidas saab ühel telekanalil tunduda hea idee võtta kaks noort neidu ette ja terve Eesti ees saates sellist asja teha. Ja siis veel meessoost (produtsendil, ma ei süvenenud, kes see selle saate või kanali juures oli, kes seda kõik õigustas) jääb õigust ülegi. Isegi kui inimene ise nii 1:1 käitub siis see ülesehitus on labane ja ehtne kius, see ei ole parodeerimine, see on mõnitamine ja ära panemine.

Vabandust, aga mida külvad, seda lõikad.  Äkki nüüd tõesti mõni jätab reality staariks minemata, kuigi ei usu.  Masendav lollus ja labasus tungib igalt poolt peale.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures see koolikiusamise väide oli väga tabav. Kui keegi koolis oma klassiõde niimodi “parodeeriks” oleks see kiusamine ja mõnitamine. Aga kuidas saab ühel telekanalil tunduda hea idee võtta kaks noort neidu ette ja terve Eesti ees saates sellist asja teha. Ja siis veel meessoost (produtsendil, ma ei süvenenud, kes see selle saate või kanali juures oli, kes seda kõik õigustas) jääb õigust ülegi. Isegi kui inimene ise nii 1:1 käitub siis see ülesehitus on labane ja ehtne kius, see ei ole parodeerimine, see on mõnitamine ja ära panemine.

Vabandust, aga mida külvad, seda lõikad. Äkki nüüd tõesti mõni jätab reality staariks minemata, kuigi ei usu. Masendav lollus ja labasus tungib igalt poolt peale.

Võibolla lõpetaks selle lolluse ja labasuse tootmise, mida need saated annavad, mitte midagi. Tekitavad ainult mingeid rumalaid klikke ja ajakirjanduse kollaseks muutumist. Kellele see kasulik on, ainult nendele rikastele kanalitele, kes selliseid naiivsevõitu ja elukogemuseta noori ära kasutavad, teenides nende pealt. Eriti nõme on veel see, et need samad tüdrukud, keda mõnitati, oleksid kõlvanud enne seda pidu vägagi “duublit” juhtima. Silmakirjalik ha muud midagi. Mul ei ole endast ega oma tuttavatest kahju, sest me ei ole kaugeltki raoliste saadete sihtgrupp, aga mul on kurb, et tänapäeva lastele ja noortele seda lollust igast kanalist sisse sajab. Väljakujunemata lastele ja noortele ei saa seda keelara ka, kui ümberringi kõik vaatavad ja teavad. Ainuke lohutus, et minugi noorusajal olid kõiksugused realityd, aga üks hetk leiti ikkagi teine tee.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 10:56; 14.03 13:09; 14.03 14:17; 14.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üldse ei räägiks kui mul psoriaas vms asi oleks. Miks peaks? See on enda alandamine ju. Välja see ei paista. Ma arvan, et peaaegu kõigil inimestel, ka tuntutel, on mingi probleem ja õnneks on nad vait.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 04:29; 15.03 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga noh, oleme ausad – ega see saade just kunagi eriline tippteos olnud ei ole. Alguses oli ehk veidikenegi vaadatav.

Ma ei ole kunagi elus ühtegi D osa vaadanud ???????? Ühe korra nägin mingit klippi, kus Mihkel Raud rääkis ja mulle jäi täiesti arusaamatuks, miks tal oli saatekülaline, kui ta ainult ise tahtis rääkida ja esineda.
Igatahes ei tundunud olema saade, mille peale oma õhtust aega raisata.

Kellest siin teemas jutt, tean samuti vaid uduselt: Rannamajast olen kuulnud, mitte ühtegi osa vaadanud.
Ilmselgelt olen telesaadete osaa viimane saurus, kes poppide ja noortepäraste asjadega kursis ei ole ????

Aa, et miks teema avasin? Just sellepärast, et “harida” ennast.
Mis seal saates siis juhtus?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldiselt need nädalasaatejuhid on jätnud negatiivse mulje, jube kädin ja sädin, mitte millestki aru ei saa, ei sobi nagu uudiste saate formaati

See ei ole ju uudistesaade, see on uudistesaate järgne meelelahutussaade.
Rannamaja tüdrukud olid sunnitud peeglisse vaatama ja tundub, et ei meeldinud, mida sealt nägid.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ka muist netis leiduvat infot läbi. Sh miskitsorti Seidi vs Ada klippe (lehmalüps oli üle võlli, kusjuures Ada ise enda kohta ütles et on piisavalt cow enough)
Kõigepealt, Seidi Sa ei elanud mitte Koolmas vaid Koolmajärve ääres. Väga fantastiline, teadlaste poolt põhjalikult uuritud, suvel erakordselt tulikuuma veega järveke Põlvamaal. Tõeline pärl loodushuvilisele. Mitte pommiauk.
Leevi. Kohalikud on päris palju pingutanud, et kogukonnana eeskujuks olla. Võhandu maratonil osalejate tugipunkt, aasta parimaks valitud vetkliinik, viimase metsavenna ajalooline vastupanu kants sealsamas lähedal. Mitte pommiauk.
Leevi juurtega on läbi aegade mitmeid tuntud inimesi. Värskeim näiteks üks saatejuht kanal2-s.
Haigustega on paraku nii, et kes enda omi ise avalikustab, see ka teiste tõlgendust kuulda saab. Videotes oled maininud lisaks diagnoosimata mentaalseid haigusi. Nende üle saates ju nalja ei heidetud. Liiga tõsine teema.
Hukkunud isa. Ega minagi ei taha sellest siin väga palju kirjutada. Oli jah omal ajal üks liiklusuudis märksõnadega “joobes juht” “kurviline külavahetee”. Kaastunne.

+12
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )


Esileht Hobinurk TV3 Ada ja Seidi paroodia