Esileht Hobinurk TV3 Ada ja Seidi paroodia

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: TV3 Ada ja Seidi paroodia

Postitas:

Siin 2 lõiku Rannamaja aegadest, kus Seidi Silverit mõnitas.

https://play.tv3.ee/rannamaja-kellest-seidi-raagib-10345658

https://play.tv3.ee/rannamaja-mida-arvab-seidi-silverist-10348467

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 12:09; 15.03 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldiselt need nädalasaatejuhid on jätnud negatiivse mulje, jube kädin ja sädin, mitte millestki aru ei saa, ei sobi nagu uudiste saate formaati

See ei ole ju uudistesaade, see on uudistesaate järgne meelelahutussaade.

Rannamaja tüdrukud olid sunnitud peeglisse vaatama ja tundub, et ei meeldinud, mida sealt nägid.

ei saa aru, mis tähendab uudistesaate järgne meelelahutussaade, kas siis on uudistesaate 1 osa või uudistesaatega pole mingitki pistmist nn.”meelelahutus”

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 08:13; 14.03 08:21; 15.03 11:31; 16.03 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ka järgi selle kuulsa paroodia. Nõme ja labane. Nendest rannamaja tšikkidest ei arva midagi muidu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis paroodias kõige rohkem Saagimi osa

Sõimas L-ks ja siis shampania valas kaela-nii tüüpiline tema

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 11:04; 13.03 16:33; 15.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on kogu see asi korralikult üle paisutatud. Saan aru, et kellegi haigusest või lähedase surmast ei ole maitsekas nalja teha, aga Seidi ja Ada fänniklubi ründavad Martat ja Nele-Liisi kümme korda hullemini ju.

Ma ei ole kummagi fännklubi. Mind pigem üllatas see tohutu laat, ropendamine ja labasus eetris. Ma kuidagi olen alati TV3 pidanud rohkem selliseks premium kanaliks, kahjuks eksisin.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on kogu see asi korralikult üle paisutatud. Saan aru, et kellegi haigusest või lähedase surmast ei ole maitsekas nalja teha, aga Seidi ja Ada fänniklubi ründavad Martat ja Nele-Liisi kümme korda hullemini ju.

Ma ei ole kummagi fännklubi. Mind pigem üllatas see tohutu laat, ropendamine ja labasus eetris. Ma kuidagi olen alati TV3 pidanud rohkem selliseks premium kanaliks, kahjuks eksisin.

Fänniklubi all pidasin ma rohkem silmas nende tiinekatest fänne, kes nõuavad Nele-Liisi ja Marta ”canceldamist” ja seda, et Marta Draamateatrist lahti lastaks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 12:34; 13.03 12:36; 15.03 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt null emotsiooni, paroodiana igav ja liiga seal küll keegi ei teinud neile ullikestele. Arusaamatu, millest selline tühi kiun üles võeti.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis paroodias kõige rohkem Saagimi osa Sõimas L-ks ja siis shampania valas kaela-nii tüüpiline tema

Millal see vana naine ise aru saab, et see šampanja valamine on totter? Ükski nali ei ole enam naljakas kui seda korduvalt tehakse.

Paroodia oli väga hea, ei pea millegi pärast vabandama. Need mimmid võiks tänulikud olla, et said näha millistena nad rahvale paistavad.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 12:12; 15.03 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on kogu see asi korralikult üle paisutatud. Saan aru, et kellegi haigusest või lähedase surmast ei ole maitsekas nalja teha, aga Seidi ja Ada fänniklubi ründavad Martat ja Nele-Liisi kümme korda hullemini ju.

Ma ei ole kummagi fännklubi. Mind pigem üllatas see tohutu laat, ropendamine ja labasus eetris. Ma kuidagi olen alati TV3 pidanud rohkem selliseks premium kanaliks, kahjuks eksisin.

U. E Liiv pole ka premium kuju. Ma ei saa aru kes talle sellise töö usaldas. Olen teda reaalis näinud purupurjus ja väga labasena, pm roomas ringi ja tatt jooksis nagu mingi asotsiaal. See oli avalik üritus suure hulga rahvaga. Peale seda ei arva temast mitte midagi. Üldse ei imesta, et ta sellise labasuse organiseeris.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 04:29; 15.03 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Seidi ja Ada väljendamine Seidi ja Ada väljendamiseks. Prime time ajal kasutada väljendeid l*ts, bit*h, mida vi**u ei saa mingist otsast aktsepteerida. Ma ei saa käsi südamel vanduda, et Ada ja Seidi ei ole kunagi ropendanud, aga live saate puhul on see täiesti lubamatu. Kas tõesti seda osa ei saanud ilma ropusteta teha või need roppused olidki nalja tipphetk? Sellise huumori “gurmee” jaoks peab ikka päris madalalaubaline olema.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi täna on tore saade ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oijah, surnud isa psoriaas on hullem kui tema õe tembud?? mida ei mainitud

ema- anna padruneid

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oijah, surnud isa psoriaas on hullem kui tema õe tembud?? mida ei mainitud

ema- anna padruneid

Surnud isa psoriaas? Ära lahmi, kui ei tea

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on kogu see asi korralikult üle paisutatud. Saan aru, et kellegi haigusest või lähedase surmast ei ole maitsekas nalja teha, aga Seidi ja Ada fänniklubi ründavad Martat ja Nele-Liisi kümme korda hullemini ju.

Ma ei ole kummagi fännklubi. Mind pigem üllatas see tohutu laat, ropendamine ja labasus eetris. Ma kuidagi olen alati TV3 pidanud rohkem selliseks premium kanaliks, kahjuks eksisin.

kas rannamaja polegi siis labane, kas seal ei ropendata

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 08:13; 14.03 08:21; 15.03 11:31; 16.03 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rannamaja on ju selline saade, et kes seal osaleb, on ise oma margi nii alla lasknud, et ükski paroodia seda enam hullemaks teha ei saa ju. Kõik kõige halvema oled sa juba ise endale teinud, keegi teine seda hullemaks enam teha ei saa.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kes veel seda videot näinud pole, siis see on Youtube’is ka täitsa olemas.

https://www.youtube.com/watch?v=9GdpBKpbWSM

Vaadates vaatamiste arvu ja kommentaaride hulka, siis tundub, et läks inimestele ikka väga korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin lahti youtube. Otsingu lahtrisse kirjutasin Seidi Voogre. Vaatasin ühte videot ja oligi enam vähem samasugune, nagu näitleja Marta Duublis järgi tegi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 09:28; 19.03 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa aru, mis tähendab uudistesaate järgne meelelahutussaade, kas siis on uudistesaate 1 osa või uudistesaatega pole mingitki pistmist nn.”meelelahutus”

Uudistesaatega pole miskit pistmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 21:06; 21.03 19:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )


Esileht Hobinurk TV3 Ada ja Seidi paroodia