Esileht Hobinurk TV3 lt Kiirabi

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: TV3 lt Kiirabi

Postitas:

Kas keegi vaatab seda? Mulle tundub kuidagi totakalt leebe sanitaarkord swal olema. Iga mats võib emo-s peaaegu opituppa minna ja vaadata, mis tema sõbra või tuttavaga tehakse. Arstidel ei ole isegi lahtise haava kinni õmblemisel näomaski ees. Ma saan aru kuskil rindel võib nii juhtuda aga Inglismaa haiglas?! Tegevus vist toimub küll kuskil 1990-2000 paiku. Sony-Ericssoni telefon oli ühel kasutusel ja mingid haledad puuteekraaniga moblad. Ei tea kas siis tõesti oli UK-s kunagi niilõdva kord EMO-s nagu selles seriaalis näidatakse?

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas keegi vaatab seda? Mulle tundub kuidagi totakalt leebe sanitaarkord swal olema. Iga mats võib emo-s peaaegu opituppa minna ja vaadata, mis tema sõbra või tuttavaga tehakse. Arstidel ei ole isegi lahtise haava kinni õmblemisel näomaski ees. Ma saan aru kuskil rindel võib nii juhtuda aga Inglismaa haiglas?! Tegevus vist toimub küll kuskil 1990-2000 paiku. Sony-Ericssoni telefon oli ühel kasutusel ja mingid haledad puuteekraaniga moblad. Ei tea kas siis tõesti oli UK-s kunagi niilõdva kord EMO-s nagu selles seriaalis näidatakse?

UK? Sul on ju pealkirjas Leedu tähis (lt) märgitud?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen sama mõelnud, aga vaatan ikka, ega ma taolisi seriaale meditsiinilise korrektsuse vaatenurgast hinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadet pole näinud, aga lihtsalt haava õmblemiseks ei ole siin Eestis küll ka kunagi näomaske kantud, v.a nüüd COVIDi ajal, kui niikuinii maskid ees on. Steriilsed kindad peavad olema ning steriilselt kaetud laud steriilsete instrumentidega, aga mingeid muid erimeetmeid tavalise haava õmblemiseks küll ei tarvitata. Ei EMOs, ei kirurgi vastuvõtul pisioperatsioone tehes (nt sünnimärkide eemaldamine), ei mujal.

Arst

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke jabur on see sari.  Kui see medvend tegi pagulasele telefoni teel saadud juhiste abil mingit protseduuri,  siis selle peale, et tõmbaks kardinad eest ära, et see arst seda protseduuri  ka näeks – vot sellele ei tuldud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:18; 07.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõikides haiglasarjades on meditsiinilises mõttes suuri ja veel suuremaid möödalaskmisi.
aga see ei ole suhtedraama mõttes, mida kõik need filmid ju on, määrava tähtsusega.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:56; 19.02 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegevus vist toimub küll kuskil 1990-2000 paiku.

Meil jookseb praegu 28. hooaeg, filmitud 2013.
Kõige kauem eetris olnud haiglasari maailmas. Siiani toodetakse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:05; 19.02 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda hakati meil siis näitama poole pealt, 28. hooajast, või ma lihtsalt olen varasemad hooajad maha maganud? Mõned asjad tekitasid kahtluse, nt Fletchi ja Tessi suhte liin oli selline, nagu peaks vaatajad kursis olema, et seal midagi enne toimus. Aga muudel liinidel ei tundunud olevat sellist eellugu, nii et päris kindel ma polnud, et see polegi esimene hooaeg.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:51; 06.03 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda hakati meil siis näitama poole pealt, 28. hooajast, või ma lihtsalt olen varasemad hooajad maha maganud? Mõned asjad tekitasid kahtluse, nt Fletchi ja Tessi suhte liin oli selline, nagu peaks vaatajad kursis olema, et seal midagi enne toimus. Aga muudel liinidel ei tundunud olevat sellist eellugu, nii et päris kindel ma polnud, et see polegi esimene hooaeg.

no telekavas on kirjas H28. 😉

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:56; 19.02 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda hakati meil siis näitama poole pealt, 28. hooajast, või ma lihtsalt olen varasemad hooajad maha maganud? Mõned asjad tekitasid kahtluse, nt Fletchi ja Tessi suhte liin oli selline, nagu peaks vaatajad kursis olema, et seal midagi enne toimus. Aga muudel liinidel ei tundunud olevat sellist eellugu, nii et päris kindel ma polnud, et see polegi esimene hooaeg.

Sari alustas 1986. Ilmselt pole mõtet nii vanu osi näidata.
Meil on ETV-s jooksnud “Holby City haigla”, mis on “Kiirabi” spin off aastast 1999.  Sama linn, sama haigla, teised osakonnad. Ja ka seda toodetakse siiani.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:05; 19.02 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See operatsioonitoani välja jalutamine lähedastel on naljakas küll. Meil ei lasta ooteruumist kuhugi kaugemale ühtki lähedast, seal aga elustatakse lähedaste silme all, ei suuda uskuda, et see päriselt ka nii on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tõesti on jube mugav valge särk seljas verise patsiendiga tegelda ja veel suhteliselt kõrged kontsad jalas?

See pole midagi, võrreldes “Castle” sarja Kate Beckettiga, kes lidub mööda New Yorki kurikaelte kannul mingi 15 cm kontsadega 😀

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 11:51; 06.03 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tõesti on jube mugav valge särk seljas verise patsiendiga tegelda ja veel suhteliselt kõrged kontsad jalas?

See pole midagi, võrreldes “Castle” sarja Kate Beckettiga, kes lidub mööda New Yorki kurikaelte kannul mingi 15 cm kontsadega ????

Nii ta on, ühes sarjas nuttis naispolitseinik WC’s lahinal ja siis astus sealt välja perfektse meigiga.

Peaarsti puhul jääb mulje, et teen oma kabinetis paberi-tööd ja siis kargab vajadusel välja, et siis kedagi ravida.

Viimane osa oli ka natuke ebareaalne – baar on sisse kukkumas, kui mindi appi, siis 5-6 meest tassisid ühte välja ja lasti arstidel ja kannatanul seal veel oodata ning uuesti kivide alla jääda ja siis tuldi neile järgi. Loogika oleks see, et kiirelt viiakse mõlemad rusude alla jäänud välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:18; 07.03 09:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk TV3 lt Kiirabi