Esileht Hobinurk TV3 seriaal “Armastus”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 129 )

Teema: TV3 seriaal “Armastus”

Postitas:
Kägu

Vaatasin selle seriaali 1. osa ja tekkis küsimus, miks ja kellele sellist jama toodetakse? Sisutu, kehvade näitlejatöödega amatöörsari, mille peale on ilmselgelt palju raha magama pandud. Kõige enam pani imestama, et tuntud näitleja Matvere sellises saastaseriaalis osaleb!

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna samad mõtted, väga kohmetu kõik.

Omapärane näitlejate valik, Paia oli pandud teismelist mängima, Mumm kasuema.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellele toodetakse – TikToki põlvkonnale, nii see Desiree kui see Lisabet on seal populaarsed.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reklaami põhjal ootasin ka midagi enamat. Esimest osa oli kohati lausa piinlik vaadata. Minu arust vaid Matvere ja see noor peategelasest kelneripoiss olid ainulesed, keda polnud valus ja ebameeldiv vaadata.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutavalt küündimatu jama! Mõned tegelaskujud olid eriti piinlikud, näiteks Pirjo Levandi roll. Samamoodi need kaks tšikki, ühte mängis Brigitte, teist ei tunne.  Matvere pakkus oma räuskamisega ka üle. Peretütar on nii ebameeldiv, täiesti loogikavaba, et ta nii toredale noormehele meeldida võiks. Tekst oli samuti kohati lausa infantiilselt ebaloogiline. Matvere kehastatud tegelane küsib oma täiskasvanud poegadelt oma noore naise kohta: “Kus ema on?” No miks ta oleks pidanud nii ajuvaba sõnastust kasutama???

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli valusalt halb. Sisu, dialoog, jne jne. Kas tõesti on olemas keegi, kes seda heaks peab?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lisage ka info, mis päeval see oli?
TV3 lehelt on ju võimatu midagi leida saatekava kohta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lisage ka info, mis päeval see oli?

TV3 lehelt on ju võimatu midagi leida saatekava kohta.

Kirjuta lihtsalt Google otsingusse Armastus, TV3. Pole just raketiteadus seda infot leida. Seriaali kohta ei oska midagi arvata. Vaatan teise osa ka ära, siis ehk juba oskan mingi hinnangu anda.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen vaadanud kolm osa. Minule isiklikult ei meeldinud, pani osasi kohti edasi kerima. Näitlejate valik ei ole kiita.

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõige enam pani imestama, et tuntud näitleja Matvere sellises saastaseriaalis osaleb!

Tundub, et raskel koroonaajal võtavad näitlejad valikuta kõik rollid vastu, et natukenegi raha tilguks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tegelt meeldis, aga muigama pani, kuidas kingitused pakitud olid. ????

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tegelt meeldis, aga muigama pani, kuidas kingitused pakitud olid. ????

Tegelt mulle tunduski see seriaal veidi selline paroodiavõtmes asi. Eks pärast paari osa selgub, millega tegemist täpselt on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust oli ka see tehtud paroodiavõtmes ja tõi väga ilusti välja tänapäeva klišeed. Näiteks see isa uus naine, kes oli isa lastest noorem. Keegi eespool imestas, miks isa küsis poegadelt, kus ema on. See ongi ju paroodia – peegeldus rikaste ja ilusate maailmast. Tänapäeval on ju rikaste meeste seas trendikas võtta omale naine, kes on oma lastest noorem. Staatusemärk!

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutavalt küündimatu jama! Mõned tegelaskujud olid eriti piinlikud, näiteks Pirjo Levandi roll. Samamoodi need kaks tšikki, ühte mängis Brigitte, teist ei tunne. Matvere pakkus oma räuskamisega ka üle. Peretütar on nii ebameeldiv, täiesti loogikavaba, et ta nii toredale noormehele meeldida võiks. Tekst oli samuti kohati lausa infantiilselt ebaloogiline. Matvere kehastatud tegelane küsib oma täiskasvanud poegadelt oma noore naise kohta: “Kus ema on?” No miks ta oleks pidanud nii ajuvaba sõnastust kasutama???

Ma arvan, et see “ema” ei olnud noore naise kohta öeldud vaid tuli sel pereisal automaatselt ehk hoopis unustas, et tal on uus noor naine. Naise surmast oli ju alla aasta möödas alles.
Kelneripoiss nägi ilmselt tüdruku tegelikku olemust, mis selle fafaa vahu all peidus oli. Tel numbri klaverile jätmine näitas seda, et poiss oli kindel, et teiste jaoks on see pill seal eputamise pärast.
Mind häiris see ülbus, ropendamine, alavääristamine ja kuldkett kaelas. Üks oss oli rikkaks saanud ????
Aga muidu mulle meeldis, paras naeruvääristamine käis. Uhkel autol võeti kate ära ainult teistele näitamiseks. Äkki muidu tuleb mõni kriim peale kuskilt.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tegelt meeldis, aga muigama pani, kuidas kingitused pakitud olid. ????

Tegelt mulle tunduski see seriaal veidi selline paroodiavõtmes asi. Eks pärast paari osa selgub, millega tegemist täpselt on.

Kui oli ka paroodiavõtmes, oli samamoodi kehv, ei olnud kuskilt otsast naljakas.

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõik nii profilt tehtud pidu ja värki aga pildistama peab mobiiliga  ..

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin just Elisa originaalseriaali “Süü” – ja nagu öö ja päev! “Süü” on sisult haarav, väga hea näitlejatööga, maitsekalt tehtud, valgus ja muusikaline kujundus ka viis pluss.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 osa vaadatud. Täitsa nõus, et dialoogid on täiega napakad. Mitte keegi ei räägi nii.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Viimsi häärber on kusjuures K. Ojulandi maja. Ühes stseenis istus Matvere tugitoolis ja tema seljataga oli kahe seina vaheline nurk, mis oli praguline. Oleks võinud veidi rohkem detailidele tähelepanu pöörata. ????

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin 1.osa. Päris hea paroodia ja ajas ikka siin-seal muigama. Tehtud professionaalselt, mõeldud mitte väga tõsiselt võtmiseks. Loodetavasti on meie ühiskond tänaseks juba edasi arenenud kui see, mida sarjas kujutati, kuid eks kõike leidub.
Meenutab: “Salmonid”, “Vasaku jala reede”

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Viimsi häärber on kusjuures K. Ojulandi maja. Ühes stseenis istus Matvere tugitoolis ja tema seljataga oli kahe seina vaheline nurk, mis oli praguline. Oleks võinud veidi rohkem detailidele tähelepanu pöörata. ????

võibolla pööratigi

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga äge sari, mulle täiega meeldib!

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei meeldi, väga palju tühje kohti ja Matverest on tehtud loll rikkur koos veel lollimaks poegadega. Arvestades seda kes seda filmi tegi ei imesta.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik saast

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Matvere üks poegadest oli kohe meelega valitud erilise tolguse näoga. Aga eks ta üks paras tolgus oligi. Mitte see kes raha rahakotist pihta pani, vaid see teine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi “Suletud uste taga” kahvatub sellise näitljeatöö kõrval.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valusalt küündimatud osatäitmised, ebaloomulik näitlemine. Rikkuri naine, need kaks peotibi, ka peaosalised neiu ja noormees. Seemann kahjuks üldse ei veena oma rollis, väga toores.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tegelt meeldis, aga muigama pani, kuidas kingitused pakitud olid. ????

Tegelt mulle tunduski see seriaal veidi selline paroodiavõtmes asi. Eks pärast paari osa selgub, millega tegemist täpselt on.

Paroodiavõtmes näideldes võiks ka ikka dialoogid loomulikult kõlada, mitte nagu algklasside kooliteater. Ja no rikkuri ja ta naise vahel pole küll vähimatki keemiat, ääretult ebaveenev paar.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja no rikkuri ja ta naise vahel pole küll vähimatki keemiat, ääretult ebaveenev paar.

Minu jaoks on see toimiv osa selle sarja paroodiast (irooniast). Paljude taoliste koosluste suhe mõjubki täpselt sellisena – väljastpoolt särav bling-bling, omavahel olles tühi ja igav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäi silma mitu ebaloogilist asja…
See maja, kus tüdrukud oma kullerit ootasid, asub Rocca al Mares, aga kui kuller tüdrukuga sealt ära sõitma hakkas, näidati Pirita promenaadi suunaga Viimsist kesklinna poole…hmmm….
Järgmine, et kas tõesti 20+ aastane neiu hakkab käima viljatuskliinikus, et lapsi saada…tundub ikka rohkem 35+ aastase naise mure olevat…
Järgmine on see, et noor rikkuri tütar tahaks saada suvalise kutiga tite…ja nii noorelt…
Halloo nagu, sellises eas tibid ja veel rikkad, mõtlevad ainult endale ja ripsud-juuksed-maniküür suunal, mitte et teeks tite ilma isata ja ja hakkaks imetama-sünnitama.
Ja kui tahavadki tite saada, valitakse ikka võimalikult rikas kutt, kui ise ollakse rikas.
Ja kindlasti veetakse poiss ikka enne abieluvõrku kah, mitte ei tehta titte suvaliselt.
Tänapäeva noored ja rikkad neiud nii lollid nüüd küll pole.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 129 )


Esileht Hobinurk TV3 seriaal “Armastus”