Esileht Hobinurk TV3 seriaal “Armastus”

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 129 )

Teema: TV3 seriaal “Armastus”

Postitas:
Kägu

Ütleks, et see jookseb pigem kuskile keskele. Olen nõus, et on üritatud huumori/irooniaprisma kaudu neid inimesi kujutada, aga teisalt kõik naljad ei ole ka NII naljakad, eks sellest see väike nö vastuolu.

Jaa, aga milleks üldse loogikat taga ajada? Kui see pole just dokumentaal, ei ole loogika kuskil nii vajalik, et otsitakse puuduseid. Inimesed, see on lavastus ju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütleks, et see jookseb pigem kuskile keskele. Olen nõus, et on üritatud huumori/irooniaprisma kaudu neid inimesi kujutada, aga teisalt kõik naljad ei ole ka NII naljakad, eks sellest see väike nö vastuolu.

Jaa, aga milleks üldse loogikat taga ajada? Kui see pole just dokumentaal, ei ole loogika kuskil nii vajalik, et otsitakse puuduseid. Inimesed, see on lavastus ju.

Muidugi lavastus, aga minu  jaoks pole seni naljaks üldse olnud. Samuti polnud naljakas film klassikokkutulek või seenelkäik.
Vanadest eesti filmidest on aga iga detail puhas satiir või tabav huumor.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Mu meelest Klassikokkutulek ei pidanudki naljakas olema. Seal pole midagi naerda. Keskea kriis ja sellega kaasnevad tunded ehedal kujul, ei midagi rõõmsat.  Vaatad ja tunned, kui õnnetud need mehed tegelikult on. Need vanad filmid olidki täiesti teistsuguse ideega, komöödiaks mõeldud, samas oma vajalike nüanssidega, et ikka tsensuurist ka läbi pääseksid. Samas Keskea rõõmud – samuti väga kurb film, kuigi natuke koomiline ka. Naer läbi pisarate.
+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imestan, et seda poisi pere peetakse vaeseks. Minu arust on neil nii ilus ja stiilne kodu ning väljas paistab väga suur ja hooldatud õu, kus käib korralik talupidamine. Mingit vaesust küll silma ei paista. Pigem ikka eesti keskmisest paremal järjel majapidamine.

Naerda ei ole mina veel kordagi saanud. Ok, ehk see rätiku ärakukkumine. Aga rohkem pole ju ühtegi naljakat kohta olnud. Küll aga saan aru, et tegemist on irooniavõtmes kirjutatud looga, aga paistab, et iga vaataja seda ära ei taba.

Õudselt häirib kehv näitlejatöö. Eriti see poisi ema ja peategelasest tüdruk. No nii ebaveenvalt ikka annab näidelda.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudselt häirib kehv näitlejatöö. Eriti see poisi ema ja peategelasest tüdruk. No nii ebaveenvalt ikka annab näidelda.

Nõustun! Rikkuri naine näitleb ka nigelalt.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See maja, kus tüdrukud oma kullerit ootasid, asub Rocca al Mares,

See maja asub Pirital siiski.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka 3 osa ära. Esimene osa oli paljulubav Eesti seriaali kohta, aga edasi läks juba igavaks. Teises osas ei toimunud ju peaaegu mitte midagi. Pooled osatäitjad ei näitle usutavalt. Martini ja Sandra omavahelised dialoogid on täiesti sisutühjad.

Jään kahjuks endiselt arvamuse juurde, et peale ENSV pole Eestis tehtud ühtegi head seriaali.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See maja asub Pirital siiski.

See oli Laev ju, Roccas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jään kahjuks endiselt arvamuse juurde, et peale ENSV pole Eestis tehtud ühtegi head seriaali.

Mis Pilvede all viga oli? Aa, sa oled see loogikaotsija?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis Pilvede all viga oli

Algus oli hea, aga hiljem muutus hulluks jamaks.

“Kerge elu” oli hea, aga see oli vist välismaise eestindus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osa osalt aina igavamaks läheb, kahju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Ohtlik lend” oli omal ajal väga hea, üks ägedamaid eesti krimisarju. Õnneks osati õigel ajal ära lõpetada, mitte ei hakatud kunstlikult venitama, nii et lõpuks oleks vaid haledad riismed järele jäänud. Just nii on paraku juhtunud “ENSV-ga”: alguses ülihea ja tabav sari muutus viimastel hooaegadel üha magedamaks, polnud enam mingit läbivat lugu ega tabavat dialoogi, episoodid muutusid mingiteks suvalisteks sutsakateks, millest mõni üksik oli eredam. Järkusarjast “EnsV” ma üldse ei räägigi, nüüd on see seriaal ülinigelate karakterite ja kesiste näitlejatega (Rein Pakk, Liis Lass, Karmo Nigula) päriselt ära rikutud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jään kahjuks endiselt arvamuse juurde, et peale ENSV pole Eestis tehtud ühtegi head seriaali.

Mis Pilvede all viga oli? Aa, sa oled see loogikaotsija?

“Pilvede all” on üks sisutühjemaid seriaale! Ei jaksa ette lugedagi, mis sel viga oli, no kas või see, et kõik vähegi põnevad sündmused toimusid kaadri taga, ekraanil neist üksnes räägiti laua taga istudes.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Ohtlik lend” oli omal ajal väga hea, üks ägedamaid eesti krimisarju. Õnneks osati õigel ajal ära lõpetada, mitte ei hakatud kunstlikult venitama, nii et lõpuks oleks vaid haledad riismed järele jäänud. Just nii on paraku juhtunud “ENSV-ga”: alguses ülihea ja tabav sari muutus viimastel hooaegadel üha magedamaks, polnud enam mingit läbivat lugu ega tabavat dialoogi, episoodid muutusid mingiteks suvalisteks sutsakateks, millest mõni üksik oli eredam. Järkusarjast “EnsV” ma üldse ei räägigi, nüüd on see seriaal ülinigelate karakterite ja kesiste näitlejatega (Rein Pakk, Liis Lass, Karmo Nigula) päriselt ära rikutud.

Nõme, et teksti parandada ei saa! Pidi olema “jätkusarjast EnsV”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Pilvede all” on üks sisutühjemaid seriaale! Ei jaksa ette lugedagi, mis sel viga oli, no kas või see, et kõik vähegi põnevad sündmused toimusid kaadri taga, ekraanil neist üksnes räägiti laua taga istudes.

Jumala hea seriaal oli. Ega ta muidu poleks vaadatuim olnud, kui teised ka sinu arvamust oleksid jaganud. Paistab, et õnneks jätkub.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Pilvede all” on üks sisutühjemaid seriaale! Ei jaksa ette lugedagi, mis sel viga oli, no kas või see, et kõik vähegi põnevad sündmused toimusid kaadri taga, ekraanil neist üksnes räägiti laua taga istudes.

Jumala hea seriaal oli. Ega ta muidu poleks vaadatuim olnud, kui teised ka sinu arvamust oleksid jaganud. Paistab, et õnneks jätkub.

Kus ta sul jätkub?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus ta sul jätkub?!

Kui otsitakse lokatsioone sarja jaoks, siis vast jätkub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ikka meeletult suur pettumus. Ma nüüd vaatan hetkel selle nädala kordusosa(ei tea mitmes on…äkki neljas?) ja mis kuramuse jama see on ?????!?

Ainuke normaalne näitleja on “Martini” osatäitja, keda kannatab vaadata/kuulata.
Isegi “Suletud uste taga” ei tekita sellist suurt tungi kanalit vahetada.

Suure punnitamise peale ikka vaatan lõpuni aga rohkem ühtegi osa mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On jah nii, et Oskar Seeman on ainus, kes selle kamba peale vaadatav on. Imelikul kombel isegi Matvere sooritus on väga nõrk.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle teeb Grete Paia tegelane hullult nalja.  Ta mängib jumala lahedalt.  Kodus viskame ka juba kildu omavahel, et ” nomisasiseeon”. Hästi kiiresti ja pehmelt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur pettumus. Miks professionaalsed näitlejad mängivad nii ebaprofessionaalsel ja ebaveenvaltt? Miks Matvere oli nõus?

Seemani poeg on küll väga armas, aga siiski?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli Laev ju, Roccas.

Googleda Pirita tee 26 ja ütle siis kas endiselt arvad nii. Rocca Laeva ümbruses pole kuskil sellist rohelustki nagu seal näha oli, see on otse suure tee ääres.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli Laev ju, Roccas.

Googleda Pirita tee 26 ja ütle siis kas endiselt arvad nii. Rocca Laeva ümbruses pole kuskil sellist rohelustki nagu seal näha oli, see on otse suure tee ääres.

Mu meelest oligi seal kaks vaadet. Üks näitas tõesti Pirita teed vaatega merele. Ja teisel hetkel näitas seda Rocca maja. Just nagu see maja oleks tegelikult Pirital.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle nädala osa ka vaadatud. Ja Martini ema roll jälle absrudselt imelik ja eluvõõras. Kas kahe jalaga maa peal maanaine, kes loomadega tegeleb, ajab oma küla tüdrukule sellist jama suhte kohta oma pojaga, mida ei ole olemas? Et kannata ära(juba neiuna), et mehed ongi sellised…. ja siis kui asi onselge, et poeg armatsab teist, ikka surub teisele tüdrukule peale, et see ühepoolselt loodaks ja oma elu rikuks, siis saadab pulmadeks autot pesema, kuigi seda tüdrukut ei taha poiss üldse. Kusjuures poisi isa ütleb poisile, et sinu ema on kõige targem naine maa peal…..

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest oligi seal kaks vaadet. Üks näitas tõesti Pirita teed vaatega merele. Ja teisel hetkel näitas seda Rocca maja. Just nagu see maja oleks tegelikult Pirital.

Spetsiaalselt vaatasin selle koha seriaalist üle ja kogu aeg näitab ühte ja sama Pirital asuvat maja. Roccas asuv Laev on hoopis teistsugune ja väiksem maja, sellel pole selliseid rõdusidki.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle nädala osa ka vaadatud. Ja Martini ema roll jälle absrudselt imelik ja eluvõõras. Kas kahe jalaga maa peal maanaine, kes loomadega tegeleb, ajab oma küla tüdrukule sellist jama suhte kohta oma pojaga, mida ei ole olemas? Et kannata ära(juba neiuna), et mehed ongi sellised…. ja siis kui asi onselge, et poeg armatsab teist, ikka surub teisele tüdrukule peale, et see ühepoolselt loodaks ja oma elu rikuks, siis saadab pulmadeks autot pesema, kuigi seda tüdrukut ei taha poiss üldse. Kusjuures poisi isa ütleb poisile, et sinu ema on kõige targem naine maa peal…..

Minu meelest pole üldse eluvõõras ja imelik roll. Ta ju kasutab seda tüdrukut ära, seepärast räägib nii. Autopesuga oli ju sama. Sa vist üldse seda seriaali ei jaga ja peidetud huumorit selle taga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle nädala osa ka vaadatud. Ja Martini ema roll jälle absrudselt imelik ja eluvõõras. Kas kahe jalaga maa peal maanaine, kes loomadega tegeleb, ajab oma küla tüdrukule sellist jama suhte kohta oma pojaga, mida ei ole olemas? Et kannata ära(juba neiuna), et mehed ongi sellised…. ja siis kui asi onselge, et poeg armatsab teist, ikka surub teisele tüdrukule peale, et see ühepoolselt loodaks ja oma elu rikuks, siis saadab pulmadeks autot pesema, kuigi seda tüdrukut ei taha poiss üldse. Kusjuures poisi isa ütleb poisile, et sinu ema on kõige targem naine maa peal…..

Minu meelest pole üldse eluvõõras ja imelik roll. Ta ju kasutab seda tüdrukut ära, seepärast räägib nii. Autopesuga oli ju sama. Sa vist üldse seda seriaali ei jaga ja peidetud huumorit selle taga.

Ju mul siis puudub selline naljasoon. Sest ma ei pea normaalseks seda, kui teine inimene (täiskasvanud naine seal) kasutab ära teist inimest selliselt. Isegi võõraga ei teeks nii.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju mul siis puudub selline naljasoon. Sest ma ei pea normaalseks seda, kui teine inimene (täiskasvanud naine seal) kasutab ära teist inimest selliselt. Isegi võõraga ei teeks nii.

Jessas, sa oled jälle see, kes koguaeg loogikat otsib? Raske pole sellise kontrollivajadusega igapäevaselt toime tulla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju halba näitlejatööd korraga, sama hull nagu Suletud uste taga.

Väga ebaloogilised tegelaskujud. Ka Martini tegelaskuju on veider – ühelt poolt justkui heasüdamlik, nunnu poiss, aga Keiuga räägib küll teenimatult inetusti.

Arusaamatuks jääb, milleks see Sandra sõbranna mõttetu liin sinna sisse toodud on, Grete Paia tahtis kangesti näidelda?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju halba näitlejatööd korraga, sama hull nagu Suletud uste taga.

Suletud uste taga toimetasid harrastusnäitlejad.

Matvere mängib küll hästi. Identne oma tegelaskujuga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 129 )


Esileht Hobinurk TV3 seriaal “Armastus”