Esileht Hobinurk TV3 seriaal “Armastus”

Näitan 9 postitust - vahemik 121 kuni 129 (kokku 129 )

Teema: TV3 seriaal “Armastus”

Postitas:
Kägu

Loodetavasti mitte! Pole näinud ühtegi eesti seriaali, mille järgnev hooaeg olnuks hea.

Tohoh. Pilvede all, Kätekas, Padjaklubi, ENSV jne.

Pilvede all ja Padjaklubi ei ole minu meelest head seriaalid. ENSV oli alguses super – ja olgu, kohe pärast esimest hooaega tôesti alla ei käinud -, aga mida edasi, seda magedamaks kahjuks muutus. Jätkusari EnsV on juba täielik jama!
Kätekas on ka ju praeguseks täiesti mittemidagiütlev sari.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilvede all ja Padjaklubi ei ole minu meelest head seriaalid.

Pilvede all on üks vaadatumaid ja nomineeritumaid sarju-järelikult hea.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kätekas on küll mu meelest täitsa tore. Eelkõige just näitlejatöö (Freya ja teised vanemad näiteljad) meeldivad. Küllaltki hoogne ja kohati ka koomiline vaatamine. Tõsi, ei ole enam samal tasemel, mis alguses, aga siiski vaatan.

Samas, Padjaklubi fenomenist ei saa üldse aru. Kui see algas, siis tundus isegi vaadatav. Aga üsna pea sai selgeks, et mitte. See ühe osalise üheülbaline üürgamine on lihtsalt väsitav. Kusjuures, mul ei ole selle näitleja (kui nii saab öelda) vastu mingit antipaatiat, aga lihtsalt ei ole huvitav vaadata, kui tegelane läbi aastate täpselt ühtemoodi ja imelikult käitub. Ja selle saate sisu…? Ma ei olegi aru saanud, kas seal on ka mingi kandev sisu?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna seriaal hakkas uuesti jooksma, siis vaatasime ka 3 osa ära. No tõesti midagi nii veidrat pole minu silmad näinud. See oli lausa nii halb, et tundus juba hea 😀 Sellepärast ka need 3 osa…

Seal nagu polnud midagi positiivset välja tuua. Ainus, mis muigama ajas ja natuke intrigeerivam tundus, oli rikkur-vendade duo. Aga kõik muu oli halb. Mul oli niiiiii kahju Oskar Seemanist, kes sellises asjas selliste “näitlejatega” koos pidi üles astuma.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsiselt halb sari. Kõik peale noore Seemani oleks nagu kihla vedanud kes võltsimalt “näidelda” suudab. Halb, halb, halb, aga isegi mitte nii halb et peaagu hea.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik lõppes ilusti ja arusaadavalt, huvitav milleks teine hooaeg mis seal põnevat võib tulla, kindlasti Karinil laps peaks käes olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi oleks tahtnud seda seriaali vaadata just Seeman jr pärast, aga see tütarlaps ei kannata vaadata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine hooaeg? Kust selline info?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Instast.

Grete Paia storydes oli vahepeal võtetest midagi ja tv3 seitsmeste uudiste omas ka, uudistes ilma tüdruk Britta Luts saab samuti sarjas rolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 121 kuni 129 (kokku 129 )


Esileht Hobinurk TV3 seriaal “Armastus”