Esileht Kodunurk UGG vee/niiskusspreid?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: UGG vee/niiskusspreid?

Postitas:

Hei, kuna Eestis UGG enda hoolduskomplekti müügil pole (vähemasti ma ei leia..), siis ehk oskate soovitada mõnda muud UGG sobivat veekindluse/niiskuskaitse vahendit mida kasutada? Kaubamajas on EMU komplekt müügil, aga kuna suht kallis ka ja enne kui ostma hakkan, siis ehk miskit alternatiivi või isegi paremat on soovitada.
Uued jalatsid ja ei tahaks niisama enne kasutusele võtta:) Tänud juba ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on EMU saapad, seemisnahast. Ma ei kasuta nendel mingit erilist EMU komplekti, uued saapad on nagunii juba töödeldud selliselt, et sa kohe tegelikult ei peagi neid millegagi üle piserdama.

Aga mul on saabaste jaoks kasutusel Salamander hooldusvahendid, oma emudele lasen peale seemisnahale sobivat sprayd. Pmt sobivad ka muud sellised tooted, mis on mõeldud seemisnahale, ma oletan, et sul need UGGid on seemisnahast, eksole. Ei pea olema sama firma toode, oluline on, et oleks sobiv naha tüübile.

Salamanderi asju ma linkida ei saa, neil ei ole normaalset kodulehte hindadega, aga need spreid maksavad 6-8 eurot, jätkub pikaks ajaks. Mine mõnda Salamanderi poodi kohale. Kaubamajas on neid ka müügil, aga ma vaatasin seal kodukal praegu seemisnaha hoolduse varianti ei ole. Gabi jalatsikaupluses on spets talvehoolduse sprei, mis sobib igale nahatüübile (saad puhtaks soolatriibud ntx, kui peaks tekkima). Seemisnaha jaoks on ka selline pisike kumminagadega hari, millega võib harjata, aga jällegi, ei pea olema mingi erilise firma oma.

No siin on üks mingi leht, kus müüakse erinevaid seemisnaha hooldusvahendeid. See on suvaline näide, igas jalatsikaupluses on mingid vahendid müügil, oluline on see, et saad õige materjali jaoks toote.

https://konts.ee/et/jalatsihooldus-sisetallad-et/hooldus-seemisnahale-et

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid olen kasutanud kodumaist GoGoNano Stay Dry kaitsevahendit oma saabastel ja jalanõudel. Sobib väga hästi seemisnahast  saabastele. Kindlasti tasub jälgida millist vahendit kasutad. Ei, nad ei ole kõik samasugused. Olen 2 paari saapaid teiste kaitsevahenditega ära rikkunud. Paljud vahendid jätavad valged randid mis on eriti näha just seemisnahast või nahast jalanõudel.

GoGoNano Stay Dry kaitsevahend – https://www.gogonano.com/tooted/kaitsevahend-veekindel-stay-dry/

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk UGG vee/niiskusspreid?