Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: UH

Postitas:

Mõtlesin et uurin mida arvate.
Esmaspäeval tiksub 30 nädalat ja kolmapäeval Ämmaemanda juurde. Viimasel visiidil ütles ämmaemand et varsti hakkame sünnituseks valmistuma (võtame kõik vajalikud proovid) aga kui küsisin kas veel tehakse Ultraheli siis tema ütles et ei tee kui otsest vajadust pole.
Mujalt olen ikka kuulnud et 8kuul tehakse veel üks UH et kõik üle kontrollida. Lugesin siin et 36 nädalal keegi käis UH’s jne. Kas minu ämmakas siis on kuidagi teistsugune või on minuga kõik nii hästi ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kus sa arvel oled Tartu omad ei tee,kui selleks põhjust pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen arvel Põlvas. Siuke pisike ja armas kohake, aga plaanin sünnitada Võrus, sest elan siin ja vaevalt kiirabi mind Põlva viia tahab kui ma sünnitama hakkan 😀
Mõtlengi siin, et kas oleks nüüd parem ja turvalisem võtta arvele Võrru mõne ämmaemanda juurde või mitte. Olen neist aind halba kuulnud, samas ega Põlva omadgi teab mis targad ei pidand olema. Samas sünnitada meeldib kõigil Võrus aga Põlva sünnitusosakonna kohta pole eriti head lugend.

Nii kahevahel 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Pelgus ja kahel viimasel visiidil on ämmakas kysinud, et kas saadab mind veel ultrahelisse. Ma olen keeldunud, sest mu enda kaalutõus on olnud kenasti normis ja emakapõhjakõrgus vastab ka nädalatele. Ämmakas minuga ühel nõul ja lõpuks ütles ka, et see, kas laps suur või mitte, selgub nagunii sünnitusel. Viimasel ajal siin foorumis muud ei loe, kui kõigile ennustatakse \”suuri\” lapsi ja paljud paanikas.
Teiseks keeldumise põhjuseks on see, et mu laps läks närvi isegi doppleri kasutamise peale. Pärast visiiti togis mind väga ebameeldivalt. Seega on parem talle need neli-viis nädalat rahu ja vaikust pakkuda. Rasedus on mul seni probleemivaba olnud, kõht kasvab kenasti ja laps liigutab end regulaarselt, seega ma ei pabista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käin ITKs ja ka 30s nädal jookseb. Ei ole ka enam mingit UH plaanis, kõik on juba tehtud. Ainult verd käisin veel andmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Võrus arvel…ä/e on Elle Jäger ja arst on Katrin Org..dr. Org peaks olema üldse Tartu arst vist…Mõlemad on suppertoredad, meeldivad ja sõbralikud 🙂 Veel tean et head on dr.Kalm ja ä/a Anneli Mandel(on ka imetamisnõustaja)…nendega on kokkupuuteid olnud 🙂 Kõik siis haigla juures.
Minu ämmaemanda ütles et nad on ikka enda omadele tavaliselt teinud lõpupoole UH kui selle kohta temalt küsisin….Minul on UH aeg pandud 36+ nädalaks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 11:58; 16.03 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 njaaa. ma ei oska siin võrus eriti kusgile minnagi. põlva nagu kodusem.
plus veel uh’d tahaks sellepärast et ma ei tea lapse sugu. äkki nüüüüüüd saab öelda täpsemalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin arvel Tartus ja raseduse vältel tehti 5 uh-d. Ka peale 30. nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen arvel Tallinna Keskhaiglas ja ämmakas samuti ütles, et UH ei ole mingit põhjust teha kui kõik on normis, st emakapõhjakõrgus vastab rasedusnädalatele, lapse südametegevus on korras jne. MInul tehti UH eelmisel nädalal kui rasedust oli 38+2, sest emakapõhjakõrgus oli alla normi. Muidu poleks tehtud.
Nii et ära muretse – kui sul kõik korras, siis on igati OK kui enne sünnitust ei tulegi enam UH-sid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kõik korras….ämmakas ütles lihtsalt et nad tavaliselt on teinud et vaadata kas kõik on normis…
Nt mina ei saa aru kuidas saadakse teada et nt lootevett on piisavalt kui UH ei tehta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 11:58; 16.03 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 19:54, ma arvaks, et kõhu suuruse ja emakapõhjakõrguse järgi. St. kui see on tunduvalt nädalatest maas või ees. See annab põhjuse teha ultraheliuuring, et teada saada, kas tegu on lapse kasvuspurdi/peetusega või on looteveetase normist erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tehti eelmise rasedusega UH suht lõpus, sest katsudes ämmaemand ei saanud aru, kas laps on ikka peaseisus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.