Esileht Lapse ootamine uh näitab väiksemat rasedust kui peaks olema?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: uh näitab väiksemat rasedust kui peaks olema?

Postitas:

Kas on kellelgi positiivseid lugusid, kui rasedus on olnud UH-s väiksem kui peaks olema. Kas võib loota õnnelikku lõppu? Oleks oodatud IVF lood, sest kui OV on hiljem, siis see pole päris seesama lugu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 14:15; 07.03 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sul peaks praegu olema ja mis UH näitab? Vahel need masinad eksivad, st mõõdud on väikemad aga vastavad ikka ajale.
Mul oli IVF. Näiteks minu arvutuste järgi 6+6, esimene kord saadi 6+2 hoopis UHs, mul ainult mõned päevad erinevused. Pärast KV ajaks olid juba õigemad numbrid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 16:03; 07.03 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka IVF ja kui oli see esimene kontroll IVF arsti poolt siis kui muidu nö kalkulaatori järgi pidi olema 6+5 siis arst mõõtis 6+3, samas TA pani päev varasemaks kui selle 6+5ga oleks olnud.
Aga sõltub millal pesastus ikkagi ja kui suur see erinevus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajal sa käisid? Ka IVF rasedus, käisin 6+4 UH-s ja siis ka mõõtmise järgi vist oli isegi 3-4 päeva vähem, aga arst ütles, et rasedus alles nii väike, et raske mõõta ja pole põhjust muretsemiseks.

Edasi kõik ilusti kulgenud ja nüüd 26.nädal ja kõik korras 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnen oma OV alati ära ja tean, millal oli viljastumine ja pesastumine. Mul ei olnud IVF, aga terve raseduse oli UH järgi 2nädalat väiksem. Laps sündis küll 35 nädalal, aga kaal oli 3100g

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene UH mõõdeti 6+2, oleks pidanud olema 6+6. teine UH mõõdeti 7+6, oleks pidanud olema 8+6. Mõõtis mitu korda, ühel korral sai küll 8+0 ka. Erinevates linnades tehtud mõõtmised (st ka erinev aparatuur ja mõõtja). Südameke oli olemas. No ei tea, ei tea…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 14:15; 07.03 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KV ajall on kõige täpsem. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 16:03; 07.03 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase rasedusega sain I trimestril UH-des käies iga kord erineva tulemuse (esimesel kahel korral ei leitud südametöödki, hiljem näitas UH erinevaid tulemusi), 10.nädala paiku leiti veel nabasong ka…
Siiski pandi tähtaeg 12.nädalal paika ja rasedus kasvas kenasti edasi. Laps sündis küll veidi enneaegsena, kuid tervena. Praegu igati triks-traks pooleteise-aastane tüdruk.
Loo mõte: UH ei pruugi algul tõesti õigesti näidata. Eriti esimesel trimestril, mil loode väike on – pisike erinevus mõõtmisel võib viia nädal rohkem/vähem tulemuseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade järgi pidi olema juba 9.-10. nädal, UH-s oli 5+6… Seega täpselt üks tsükkel jäi vahelt ära. Sündis 40+0 ja 3100g.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 20:41; 15.03 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade järgi pidi olema juba 9.-10. nädal, UH-s oli 5+6… Seega täpselt üks tsükkel jäi vahelt ära. Sündis 40+0 ja 3100g.

Aga kas sündis päevade tähtaja järgi või ultraheli? Mul endal sama keiss prg, et päevade järgi peaks olema 9 nädal, UH näitas 5-6 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade järgi pidi olema juba 9.-10. nädal, UH-s oli 5+6… Seega täpselt üks tsükkel jäi vahelt ära. Sündis 40+0 ja 3100g.

Aga kas sündis päevade tähtaja järgi või ultraheli? Mul endal sama keiss prg, et päevade järgi peaks olema 9 nädal, UH näitas 5-6 nädalat.

Kuna mul oli tsüklihäireid juba varasemalt, siis uskusime arstiga mõlemad ultraheli. Laps sündis UH järgi pandud tähtaja järgi 40+0. Lõplik tähtaeg läks LA UH järgi vist, täpselt ei mäleta enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 20:41; 15.03 20:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine uh näitab väiksemat rasedust kui peaks olema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.