Esileht Lapse ootamine UH pilt tordile

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: UH pilt tordile

Postitas:
Kägu

Teab keegi, kus Tartu linnas on võimalik tellida tort suhkrumassist ultraheli pildiga? Lisaks otsin lehekülgi, mis teeks mulle koogitopperi sildiga “We’re having a baby” või midagi sarnast. Kui keegi oskab infot jagada, oleksin väga tänulik ????

+1
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis lõikad õnnelikult oma ultraheli pildil oleva beebi juppideks, ema saab pea, vanaisa jalalaba, nämm.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teab keegi, kus Tartu linnas on võimalik tellida tort suhkrumassist ultraheli pildiga? Lisaks otsin lehekülgi, mis teeks mulle koogitopperi sildiga “We’re having a baby” või midagi sarnast. Kui keegi oskab infot jagada, oleksin väga tänulik ????

See ultrahelipilt tordil ei ole nagu eriti hea mõte…

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma küsisin kellegi arvamust? Enda teada mitte ????

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma küsisin kellegi arvamust? Enda teada mitte ????

Kui teiste arvamused ei meeldi, siis võiks tulevane ema ka ise sotsiaalmeedia ning google kasutamise ära õppida, mitte tulla perekooli teemat tegema ????????

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Halb enne pilti tordil lõikuma hakata, loode ilmselt karjub sel ajal kui teda süüakse!

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti haiged kommenteerijad ????

Minge ravile, tõesti. Muud polegi öelda sellise idiootsuse peale

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti haiged kommenteerijad ????

Minge ravile, tõesti. Muud polegi öelda sellise idiootsuse peale

Haige on panna tordile lapse/uh/lemmiklooma/muul viisil elus olevuse pilt ning siis seda rõõmuga tükkideks lõigata ja sisse süüa.

Väga ilusaid beebiootus torte on võimalik tellida ka ilma beebi/UH pildita ning õnneks enamus tordimeistreid selliseid tellimusi ka vastu ei võta.

Iseenesest beebiootusest teada anda tordi teel on väga armas idee ja seda ei olegi keegi maha teinud, inimesed kes arvavad, et lapse pilt tordil on okei peaksid pöörduma arsti poole.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhupalle nõelaga puruks torkida on ok, beebi soo puhul nutta ja naerda on ok, babyshoweritega metsi põlema panna on ok,

Aga koogi söömine on kuritegu, sest “loode samal ajal karjub kõhus”. Mitut beebit olete muidu üsas karjumas kuulnud?

Kõik ei taha olla sellised, kes lihtsalt teatavad ühel päeval, et “Tsau ää, ma olen nagu veits rase vist” “Ommmg oled väää, kas teed nüüd aborti?”

+4
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui TA leiab, et lapse pilt tordil on okei, siis võiks ta samaaegselt viia tulevastele vanavanematele kingituseks ka noolemängu, sihtmärgiks muidugi UH pilt ????

+8
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Õhupalle nõelaga puruks torkida on ok, beebi soo puhul nutta ja naerda on ok, babyshoweritega metsi põlema panna on ok,

Aga koogi söömine on kuritegu, sest “loode samal ajal karjub kõhus”. Mitut beebit olete muidu üsas karjumas kuulnud?

Kõik ei taha olla sellised, kes lihtsalt teatavad ühel päeval, et “Tsau ää, ma olen nagu veits rase vist” “Ommmg oled väää, kas teed nüüd aborti?”

Sa oled vist ekstra loll ????????????

+16
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Õhupalle nõelaga puruks torkida on ok, beebi soo puhul nutta ja naerda on ok, babyshoweritega metsi põlema panna on ok,

Aga koogi söömine on kuritegu, sest “loode samal ajal karjub kõhus”. Mitut beebit olete muidu üsas karjumas kuulnud?

Kõik ei taha olla sellised, kes lihtsalt teatavad ühel päeval, et “Tsau ää, ma olen nagu veits rase vist” “Ommmg oled väää, kas teed nüüd aborti?”

Õhupalli peal on su loote pilt? Beebi soo puhul nuttes lõigud ta pilti noaga tükkideks? Babyshoweriga metsi põlema pannes paned põlema ka oma tulevase lapse pildi? Nagu varem öeldud siis tort on väga lahe idee, kuid selle peale see sama kõhutegelane panna ja siis seda noaga ning kahvlitega lõikuda on haige. Teemaalgataja tõesti oleks pidanud mõtlema hoopis abordi peale kui ta aru ei saa miks hetkel inimeste reaktsioon selline on. Torti ja uh pilti on võimalik väga ägedalt ka kombineerida kui viitsiks ainult natuke mõelda aga ei, lõigu/põleta/torgi/loobi nooltega oma uh pilti edasi, inimesi on igasuguseid ja siin anti sulle vaid nõu.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge andke nõu inimesele, kes seda ei soovi. Tegelege oma asjadega. Kui küsimusele vastata ei oska kerige edasi ja olge lihtsalt vait.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge andke nõu inimesele, kes seda ei soovi. Tegelege oma asjadega. Kui küsimusele vastata ei oska kerige edasi ja olge lihtsalt vait.

Kui järgmine kord oma last lõikuda soovid, siis kasuta küsimuste esitamiseks googlet, see ei anna inimliku tagasisidet.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge andke nõu inimesele, kes seda ei soovi. Tegelege oma asjadega. Kui küsimusele vastata ei oska kerige edasi ja olge lihtsalt vait.

Kui järgmine kord oma last lõikuda soovid, siis kasuta küsimuste esitamiseks googlet, see ei anna inimliku tagasisidet.

Keisrilõige ning iga teine operatsioon on ka inimese lõikumine. Kas need keelame ka nüüd Perekooli kägude pärast ära?

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge andke nõu inimesele, kes seda ei soovi. Tegelege oma asjadega. Kui küsimusele vastata ei oska kerige edasi ja olge lihtsalt vait.

Kui järgmine kord oma last lõikuda soovid, siis kasuta küsimuste esitamiseks googlet, see ei anna inimliku tagasisidet.

Keisrilõige ning iga teine operatsioon on ka inimese lõikumine. Kas need keelame ka nüüd Perekooli kägude pärast ära?

Kas sa kodus lõigud albumis perepilte tükkideks või on sul see komme vaid sündimata lapse pildiga? Keisrilõikeid ning operatsioone võrrelda piltide lõikumisega on lihtsalt rumal.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge andke nõu inimesele, kes seda ei soovi. Tegelege oma asjadega. Kui küsimusele vastata ei oska kerige edasi ja olge lihtsalt vait.

Kui järgmine kord oma last lõikuda soovid, siis kasuta küsimuste esitamiseks googlet, see ei anna inimliku tagasisidet.

Keisrilõige ning iga teine operatsioon on ka inimese lõikumine. Kas need keelame ka nüüd Perekooli kägude pärast ära?

Kas sa kodus lõigud albumis perepilte tükkideks või on sul see komme vaid sündimata lapse pildiga? Keisrilõikeid ning operatsioone võrrelda piltide lõikumisega on lihtsalt rumal.

Rumal on hoopis kellegi teise tordi pärast nii närvi minna, et öösel magada ei suudeta ????

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge andke nõu inimesele, kes seda ei soovi. Tegelege oma asjadega. Kui küsimusele vastata ei oska kerige edasi ja olge lihtsalt vait.

Kui järgmine kord oma last lõikuda soovid, siis kasuta küsimuste esitamiseks googlet, see ei anna inimliku tagasisidet.

Keisrilõige ning iga teine operatsioon on ka inimese lõikumine. Kas need keelame ka nüüd Perekooli kägude pärast ära?

Kas sa kodus lõigud albumis perepilte tükkideks või on sul see komme vaid sündimata lapse pildiga? Keisrilõikeid ning operatsioone võrrelda piltide lõikumisega on lihtsalt rumal.

<p style=”text-align: left;”>Rumal on hoopis kellegi teise tordi pärast nii närvi minna, et öösel magada ei suudeta ????

Mina magan öösiti väga hästi, sina võid oma laste pilte nooltega loopida ning edasi lõikuda. ☺️</p>

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult ei paneks samuti lapse pilti tordile, sest ei suudaks seda lõikuda, samas tean, et väga paljud seda teevad (uh pildiga torti pole näinud).

Aga siinsed kommenteerijad lähevad küll oma väljaütlemistega üle piiri. Oma arvamust saab avaldada ka teist inimest ründamata ja solvamata!

 

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu arust on ka loote pilti noaga katki lõigata ja seda siis sööma asuda veits kummaline.

Tõsi, on inimesi, keda see absoluutselt ei morjenda (TAd ka ilmselt mitte) ja inimesed ongi ju erinevad, aga tasuks arvestada ka sellega, et vbl seltskonnas on inimesi, kes tordi lahtilõikamist vaadates ja torti süües tunneks end äärmiselt ebamugavalt ning see beebiuudise teavitamine jääks neile meelde kui üks kentsakas ämber mitte positiivselt meeldejääv.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kohutav idee.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on avaneb interneti aknas ainult Perekool.ee? Telli oma suhkrupilt ükskõik millisest pagariärist koju kasvõi smartposti kappi. Laed pildi üles kodulehel ja see saadetakse sulle.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Guugeldasin, mis asi on koogitopper. Ahah, sain aru (ühtlasi nägin, et neid asju tegevaid firmasid on hulganisti). Huvitav, kuidas seda eesti keeles nimetatakse – sõnaveebis sellist sõna nagu topper (veel?) ei ole.

Aga teemaalgataja, kas sinu tutvusringkond on väga rahvusvaheline, et tahad ingliskeelse kirjaga topperit teha? Tegelikult isegi rahvusvahelisel seltskonnal oleks integreerumise mõttes sobilik eestikeelse topperiga torti süüa.

Mis puutub beebiuudise teatamisse, siis minul näiteks oli nii: mõtlesin, et emale-isale teatan siis, kui looteveeuuring on läbi, aga mõni aeg enne seda ema küsis, et noh, millal sa mulle siis räägid? Päris suure hulga sõpradega käime koos ühes tantsurühmas, seal ma mainisin ühel hetkel, et khm, mulle ei mahu suvel enam kleit selga. Tööl ka ilmselt seoses mingite tulevikuplaanide arutamisega. Tõesti, kahjuks ei midagi pidulikku.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Idee on armas, aga teostus suhteliselt võigas siiski. Lase lihtsalt kirjutada/printida koogile “We are having a baby” vms.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen käinud väga paljudel laste sünnipäevadel, kus tordi peal on lapse pilt. Näiteks roosasse printsessi kleiti riietatud tüdrukutirts või vahva pilt poisist. Mitte keegi pole kunagi öelnud, et nende tortide söömine oleks kuidagi veider või et sünnipäevalaps samal ajal valust karjuks.

Kui keegi peaks küsima siis jah, minu arust ei ole ultraheli pilt lihtsalt eriti ilus ja seetõttu ma seda tordile ei paneks aga hakata rääkima lapse lahti lõikamisest – no halloo, ise täiskasvanu inimesed.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen käinud väga paljudel laste sünnipäevadel, kus tordi peal on lapse pilt. Näiteks roosasse printsessi kleiti riietatud tüdrukutirts või vahva pilt poisist. Mitte keegi pole kunagi öelnud, et nende tortide söömine oleks kuidagi veider või et sünnipäevalaps samal ajal valust karjuks.

Kui keegi peaks küsima siis jah, minu arust ei ole ultraheli pilt lihtsalt eriti ilus ja seetõttu ma seda tordile ei paneks aga hakata rääkima lapse lahti lõikamisest – no halloo, ise täiskasvanu inimesed.

Sa suhtled ikka mingi eriliselt veidra seltskonnaga, et sul selliseid juhuseid lausa väga palju on. Normaalsemaks see seda siiski ei tee ning uh pilt tordil on juba next level.

Lõppude lõpuks teevad kõik siiski nii nagu ise paremaks peavad kuid tõesti jääb arusaamatuks, et miks kasutada tordil lapse enda pilti, kui sinna on võimalik panna mõni multikategelane jne.

Kui postitada foorumisse teema, mille puhul on teada, et võib tekitada vastuolu siis ei tohiks selle üle ka imestada, et inimeste reakstsioon selline on.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andke andeks, aga inimeste peas, kes laste pilte tortidele panevad ei ole ilmselgelt kõik korras. Isegi kõikvõimas google ei anna sellele vastuseid aga no tõesti, miks peaks keegi soovima sellist sünnipäevatorti?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa enda pildi paneksid oma sünnipäevatordile? Kui ei, siis miks?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://pregnantchicken.com/funny-baby-shower-cakes/

Emaka pildiga cake, ei kõla hästi.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Lapse ootamine UH pilt tordile