Esileht Pereelu ja suhted ühe armukese heietus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: ühe armukese heietus

Postitas:

siin palju teemasid, kus petetud naised räägivad väga negatiivselt mehe kõrvalhüppest stiilis rõve, nõme, vastik jne jne.
Olen väikeste lastega üksikema, kes käib üsna tihti ka mitmepäevastes lähetustes. Ühel üritusel tekkis tugev tõmme hõivatud mehe vastu, alustasin juttu. Piisas üsna tagasihoidlikust vihjest ja juba haaras ohjad tema ning veetsime öö koos. Aeg-ajalt satume ühistele üritustele ja enne hommikut emb-kumb pool hiilib oma tuppa tagasi. Muidu suhtleme haruharva.

Viimati ööd koos veetes meenusid need perekooli kirjutised.

No ei olnud ju olla üldse rõve, nõme, vastik – mitte kummalgi. Oli mõnus, tore, rõõmus, lõbus. Puudub ühine argipäev ja mure, on ühine rõõm ja nauding ja hellitused ja komplimendid. Suhtume teineteisesse respektiga. Mingeid kingitusi, reise jmt ei ole. On ainult ühised õhtud / ööd.

Nõme on olla naisel, kes saab teada, sest olen seda kogenud. Jah, ma tean, et see pole kena tema naise suhtes, kuid ma ju ei lähe seda tema naisele ütlema! Kui minule on see ainuke füüsilise läheduse vajaduse rahuldamise võimalus, siis ometigi millekski on mind tallegi vaja.

Minul jääb vaid loota, et ehk suutsin tõsta kuidagi selle mehe ego või enesetunnet ja ta suudab tänu sellele olla positiivsem ka oma pärissuhtes. Ja kuni minul tõsist suhet (enam-vähem normaalset meest) pole, sobib see olemasolev suhe ka mulle hästi.

Nii et naised, kes siin soovitavad maha jätta petnud mehe ja leida endale uus \”normaalne\” mees, siis mina meeste normaalsusse (naiste vaatevinklist) ei usu. Ja kus te teate, et see, kellega ma magan, ei ole teie mees?

Need, kes ei peta/maha ei jäta ja kooselu on väldanud aastakümneid, neil on enamasti mingi muu tõsine viga küljes. Ja need vähesed päriselt normaalsed on juba noorena ära võetud ja kättesaamatud, sest teisele ringile nad ju ei tule. Ja kui mina esimesel ringil mööda panin, siis polegi ju mul lootust enam normaalsele mehele ju! Ma ei saa ju võtta 10 või rohkem aastat nooremat meest endast, see pole jälle normaalne! Seega jäävad üksikute naiste rõõmuks (kes tahavad end naisena tunda ja luuseritega ei lepi) hõivatud mitmel alal edukad mehed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.07 23:27; 16.07 08:10; 16.07 23:10; 16.07 23:24; 16.07 23:54; 19.07 02:50; 19.07 02:54; 19.07 03:38; 19.07 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]siin palju teemasid, kus petetud naised räägivad väga negatiivselt mehe kõrvalhüppest stiilis rõve, nõme, vastik jne jne.
Olen väikeste lastega üksikema, kes käib üsna tihti ka mitmepäevastes lähetustes. Ühel üritusel tekkis tugev tõmme hõivatud mehe vastu, alustasin juttu. Piisas üsna tagasihoidlikust vihjest ja juba haaras ohjad tema ning veetsime öö koos. Aeg-ajalt satume ühistele üritustele ja enne hommikut emb-kumb pool hiilib oma tuppa tagasi. Muidu suhtleme haruharva.

Viimati ööd koos veetes meenusid need perekooli kirjutised.

No ei olnud ju olla üldse rõve, nõme, vastik – mitte kummalgi. Oli mõnus, tore, rõõmus, lõbus. Puudub ühine argipäev ja mure, on ühine rõõm ja nauding ja hellitused ja komplimendid. Suhtume teineteisesse respektiga. Mingeid kingitusi, reise jmt ei ole. On ainult ühised õhtud / ööd.

Nõme on olla naisel, kes saab teada, sest olen seda kogenud. Jah, ma tean, et see pole kena tema naise suhtes, kuid ma ju ei lähe seda tema naisele ütlema! Kui minule on see ainuke füüsilise läheduse vajaduse rahuldamise võimalus, siis ometigi millekski on mind tallegi vaja.

Minul jääb vaid loota, et ehk suutsin tõsta kuidagi selle mehe ego või enesetunnet ja ta suudab tänu sellele olla positiivsem ka oma pärissuhtes. Ja kuni minul tõsist suhet (enam-vähem normaalset meest) pole, sobib see olemasolev suhe ka mulle hästi.

Nii et naised, kes siin soovitavad maha jätta petnud mehe ja leida endale uus \”normaalne\” mees, siis mina meeste normaalsusse (naiste vaatevinklist) ei usu. Ja kus te teate, et see, kellega ma magan, ei ole teie mees?

Need, kes ei peta/maha ei jäta ja kooselu on väldanud aastakümneid, neil on enamasti mingi muu tõsine viga küljes. Ja need vähesed päriselt normaalsed on juba noorena ära võetud ja kättesaamatud, sest teisele ringile nad ju ei tule. Ja kui mina esimesel ringil mööda panin, siis polegi ju mul lootust enam normaalsele mehele ju! Ma ei saa ju võtta 10 või rohkem aastat nooremat meest endast, see pole jälle normaalne! Seega jäävad üksikute naiste rõõmuks (kes tahavad end naisena tunda ja luuseritega ei lepi) hõivatud mitmel alal edukad mehed.

[/tsitaat]

Aitäh, et sa kepikukkel olemas oled. Mees on mul tõesti rõõmus, koer on ka vaikne ja ise olen õnnelik. Tänu sinule! Aitäh! Mul on rõõmus mees, sinul räpane elulugu, kõigil oma story!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

appi kui hale. ime pole, et sind keegi ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 23:37; 20.07 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitäh, et sa kepikukkel olemas oled. Mees on mul tõesti rõõmus, koer on ka vaikne ja ise olen õnnelik. Tänu sinule! Aitäh! Mul on rõõmus mees, sinul räpane elulugu, kõigil oma story![/tsitaat]Kas sa ise enam oma meest ei eruta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 23:43; 16.07 07:36; 16.07 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masendav lugu!Teemaalgatajal on alaväärsuskompleks. Ütleb, et keegi teda ei taha peale abielumehe. Ära peta ennast!Sul on 2 last,kes vajavad enda kõrvale õnnelikku ema. Õnnelik saad olla siis,kui oled armastatud ja armastad.Tõmba oma jamale joon alla kiiremas korras ja hakka elama!Hinges peab inimene saama rahu, mitte otsima petuvõimalust hüpata lati alt läbi, et kergema vastupanu teed joosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja teab,et tegu ei ole puhas ja otsib siit perekoolist endale nn õigustust. Endal veel lapsed. ühel hetkel hakkavad ema amoraalsed eluviisid ju ka lastele külge. niimoodi neid litse siia ilma kasvatataksegi.
Kahju kohe sellisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on ei ole ju suhet 🙂 Suhe on midagi jätkusuutlikku, sina ei tea ju isegi seda, kas järgmisel üritusel üldse kohtute.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sul on ei ole ju suhet 🙂 Suhe on midagi jätkusuutlikku, sina ei tea ju isegi seda, kas järgmisel üritusel üldse kohtute. [/tsitaat]Aga kas sina tead et su mees ükspäev ära ei jookse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 23:43; 16.07 07:36; 16.07 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitäh! Mul on rõõmus mees, sinul räpane elulugu, kõigil oma story![/tsitaat]

Jah just, räpane on see perekooli lemmiksõna! Selle üle ma viimati mõtisklesingi, et miks naised arvavad nii, et kui mees on vahekorras oma naisega, on kõik ilus, aga kui teise naisega, siis kohe on kõik räpane. Seda ma silmas pidasingi, et akt iseenesest ei ole ju räpane, pigem erutavam, diskreetsem veel, kui oli see oma abikaasaga, kellega pikki aastaid koos elasin.

Et miks ma endale meest ei ole leidnud või et miks mind keegi ei taha. Ikka on tahetud, hoolimata isegi minu lisadest, kes öösel mitu sudrivistust suudavad korraldada. Olin korra meeltesegaduses (armunud) ja proovisin. Aga, miks peaksin oma seksuaalvajaduste pärast majja võtma selle \”keegi\” ehk mehe, keda ma ei armasta? See oleks mulle alandav.

Kui ma suudan enda kõrval austada vaid meest, kes on minuga vaimselt ja materiaalselt samal tasemel või üle, siis ma ei saa aru, miks selline mees peaks tahtma kasvatada võõra mehe lapsi, kui ta võiks selle ressursi kulutada enda ja oma armastatu / oma laste peale? Jah, miks? Seega, kuni mul lapsed väiksed veel, ei loodagi (ei otsi paaniliselt) ma nii väga kohata oma uut eluarmastust.

Ja see klassikaline soovitusest lahkuläinud naisele – keskendu enda lastele, mis meest sul veel vaja on? (tsitaat: endal veel lapsed) ei saa ma üldse aru.
Kuidas on võimalik, et lapsed rahuldavad / asendavad naise seksuaalsed vajadused? Kas naine peale laste sündimist muutub aseksuaalseks olendiks ehk emaks 24h? Lakkab olemast naine? Minu jaoks täielik perekooli müstika!

Samamoodi nagu see, et annan halba eeskuju lastele. Et kuidas siis? Ma ei too ju kedagi oma koju! Ma ei hakka ju sellest neile rääkima.

Saan aru, et olemasolev ei ole parim lahendus mehe naisele, tean, et see pole eetiline. Kuid, ei ole minu võimuses ka maailma parandada ühiskonnas, kus \”varastamist\” tolereeritakse, see on midagi JOKK’i sarnast, et eetiline pole, aga kõik teevad ja kedagi risti ei lööda.

Minu jaoks on see ikkagi varinat \”hundid söönud, lambad terved\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.07 23:27; 16.07 08:10; 16.07 23:10; 16.07 23:24; 16.07 23:54; 19.07 02:50; 19.07 02:54; 19.07 03:38; 19.07 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah just, räpane on see perekooli lemmiksõna! Selle üle ma viimati mõtisklesingi, et miks naised arvavad nii, et kui mees on vahekorras oma naisega, on kõik ilus, aga kui teise naisega, siis kohe on kõik räpane. Seda ma silmas pidasingi, et akt iseenesest ei ole ju räpane, pigem erutavam, diskreetsem veel, kui oli see oma abikaasaga, kellega pikki aastaid koos elasin.

Et miks ma endale meest ei ole leidnud või et miks mind keegi ei taha. Ikka on tahetud, hoolimata isegi minu lisadest, kes öösel mitu sudrivistust suudavad korraldada. Olin korra meeltesegaduses (armunud) ja proovisin. Aga, miks peaksin oma seksuaalvajaduste pärast majja võtma selle \”keegi\” ehk mehe, keda ma ei armasta? See oleks mulle alandav.

Kui ma suudan enda kõrval austada vaid meest, kes on minuga vaimselt ja materiaalselt samal tasemel või üle, siis ma ei saa aru, miks selline mees peaks tahtma kasvatada võõra mehe lapsi, kui ta võiks selle ressursi kulutada enda ja oma armastatu / oma laste peale? Jah, miks? Seega, kuni mul lapsed väiksed veel, ei loodagi (ei otsi paaniliselt) ma nii väga kohata oma uut eluarmastust.

Ja see klassikaline soovitusest lahkuläinud naisele – keskendu enda lastele, mis meest sul veel vaja on? (tsitaat: endal veel lapsed) ei saa ma üldse aru.
Kuidas on võimalik, et lapsed rahuldavad / asendavad naise seksuaalsed vajadused? Kas naine peale laste sündimist muutub aseksuaalseks olendiks ehk emaks 24h? Lakkab olemast naine? Minu jaoks täielik perekooli müstika!

Samamoodi nagu see, et annan halba eeskuju lastele. Et kuidas siis? Ma ei too ju kedagi oma koju! Ma ei hakka ju sellest neile rääkima.

Saan aru, et olemasolev ei ole parim lahendus mehe naisele, tean, et see pole eetiline. Kuid, ei ole minu võimuses ka maailma parandada ühiskonnas, kus \”varastamist\” tolereeritakse, see on midagi JOKK’i sarnast, et eetiline pole, aga kõik teevad ja kedagi risti ei lööda.

Minu jaoks on see ikkagi varinat \”hundid söönud, lambad terved\”. [/tsitaat]Jah, väga tubli oled! Tohid riiulilt ühe kompveki võtta. Aga enne pese ikka käed puhtaks ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 23:43; 16.07 07:36; 16.07 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]siin palju teemasid, kus petetud naised räägivad väga negatiivselt mehe kõrvalhüppest stiilis rõve, nõme, vastik jne jne.
Olen väikeste lastega üksikema, kes käib üsna tihti ka mitmepäevastes lähetustes. Ühel üritusel tekkis tugev tõmme hõivatud mehe vastu, alustasin juttu. Piisas üsna tagasihoidlikust vihjest ja juba haaras ohjad tema ning veetsime öö koos. Aeg-ajalt satume ühistele üritustele ja enne hommikut emb-kumb pool hiilib oma tuppa tagasi. Muidu suhtleme haruharva.

Viimati ööd koos veetes meenusid need perekooli kirjutised.

No ei olnud ju olla üldse rõve, nõme, vastik – mitte kummalgi. Oli mõnus, tore, rõõmus, lõbus. Puudub ühine argipäev ja mure, on ühine rõõm ja nauding ja hellitused ja komplimendid. Suhtume teineteisesse respektiga. Mingeid kingitusi, reise jmt ei ole. On ainult ühised õhtud / ööd.

Nõme on olla naisel, kes saab teada, sest olen seda kogenud. Jah, ma tean, et see pole kena tema naise suhtes, kuid ma ju ei lähe seda tema naisele ütlema! Kui minule on see ainuke füüsilise läheduse vajaduse rahuldamise võimalus, siis ometigi millekski on mind tallegi vaja.

Minul jääb vaid loota, et ehk suutsin tõsta kuidagi selle mehe ego või enesetunnet ja ta suudab tänu sellele olla positiivsem ka oma pärissuhtes. Ja kuni minul tõsist suhet (enam-vähem normaalset meest) pole, sobib see olemasolev suhe ka mulle hästi.

Nii et naised, kes siin soovitavad maha jätta petnud mehe ja leida endale uus \”normaalne\” mees, siis mina meeste normaalsusse (naiste vaatevinklist) ei usu. Ja kus te teate, et see, kellega ma magan, ei ole teie mees?

Need, kes ei peta/maha ei jäta ja kooselu on väldanud aastakümneid, neil on enamasti mingi muu tõsine viga küljes. Ja need vähesed päriselt normaalsed on juba noorena ära võetud ja kättesaamatud, sest teisele ringile nad ju ei tule. Ja kui mina esimesel ringil mööda panin, siis polegi ju mul lootust enam normaalsele mehele ju! Ma ei saa ju võtta 10 või rohkem aastat nooremat meest endast, see pole jälle normaalne! Seega jäävad üksikute naiste rõõmuks (kes tahavad end naisena tunda ja luuseritega ei lepi) hõivatud mitmel alal edukad mehed.

[/tsitaat]

Jube kui väikeste laste ema nii väärastunud mõttemaailmaga on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nagunii kodunt ära käid,siis miks sa mõne üksiku maamehega visiitsuhet ei otsi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis Teemaalgataja, armuke olla pole kunagi olnud \”uhke ja hää\”. Minul tekkis küsimus sinu kirjutist lugedes – milleks sa sellest siia kirjutasid?! Ei saa siis rahulikult omi asju ajada? Kibeled nii väga end õigustama ja välja vabandama? Paraku minu silmis see ei õnnestunud…väga nõrgalt esinetud.

Sinu kirjutist lugedes paratamatult lugedes hakkas kummitama hoopis ütlus – viinamarjad ongi ju vahel hapud ja magusamaks nad närides ei lähe…

Sinu küsimusele, et kuidas ma tean, et sina pole minu mehega.. aga kuula – sinul ja meil kahel on absoluutselt erinevad väärtushinnangud. Meie jaoks on pühad meie kooselus eksitseerivad teatud moraalsed reeglid. Tutvustan Sulle neid – ausus, lugupidamine, üksteise mitteomamine kuid arvestamine jne. Meie käi silmad kinni ringi, ahel kaelas, aga me austame üksteist nii väga, et teisele oma käitumisega haiget tehes – peaks iseendal häbi hakkama. Kohe nii, et vajukski maa alla. Haiget teekski just see, kui varjatakse ja valetatakse, ka Sina, mitte vaid Tema…aga olgu, see hoopis teine jutt. Sina seda hetkel ei mõista. Sind armukeseks kutsuv mees samuti vist mitte…

Sinust – mõistan, et oled haiget saanud kord juba sarnases situatsioonis. Muidu Sa ei oleks nii külm ja kalkuleeriv, ükskõiksus Sinu enda väärikusest teeb lausa kurvaks. Mul on väga kahju, keegi pole sellist käitumist ära teeninud. Kättemaksuks naudid Sa oma hetkelist üleolekut? Kui ei, siis milleks see hea on? Kas füüsiline rahuldus on siis parem kui vaimne rahulolu enda üle? Ja nii see ring hakkabki taas peale…Sina ei parane, kellegi tõotused – elu lõpuni heas ja halvas – purunevad kildudeks.

Aga mis Sul enam kahetseda, kogemus missugune!
Aga karmavõlgu sa maksad. Maksad seda ühel või teisel viisil, varem või hiljem … selles võid sa kindel olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kallis Teemaalgataja, armuke olla pole kunagi olnud \”uhke ja hää\”. Minul tekkis küsimus sinu kirjutist lugedes – milleks sa sellest siia kirjutasid?! Ei saa siis rahulikult omi asju ajada? Kibeled nii väga end õigustama ja välja vabandama? Paraku minu silmis see ei õnnestunud…väga nõrgalt esinetud.

Sinu kirjutist lugedes paratamatult lugedes hakkas kummitama hoopis ütlus – viinamarjad ongi ju vahel hapud ja magusamaks nad närides ei lähe…

Sinu küsimusele, et kuidas ma tean, et sina pole minu mehega.. aga kuula – sinul ja meil kahel on absoluutselt erinevad väärtushinnangud. Meie jaoks on pühad meie kooselus eksitseerivad teatud moraalsed reeglid. Tutvustan Sulle neid – ausus, lugupidamine, üksteise mitteomamine kuid arvestamine jne. Meie käi silmad kinni ringi, ahel kaelas, aga me austame üksteist nii väga, et teisele oma käitumisega haiget tehes – peaks iseendal häbi hakkama. Kohe nii, et vajukski maa alla. Haiget teekski just see, kui varjatakse ja valetatakse, ka Sina, mitte vaid Tema…aga olgu, see hoopis teine jutt. Sina seda hetkel ei mõista. Sind armukeseks kutsuv mees samuti vist mitte…

Sinust – mõistan, et oled haiget saanud kord juba sarnases situatsioonis. Muidu Sa ei oleks nii külm ja kalkuleeriv, ükskõiksus Sinu enda väärikusest teeb lausa kurvaks. Mul on väga kahju, keegi pole sellist käitumist ära teeninud. Kättemaksuks naudid Sa oma hetkelist üleolekut? Kui ei, siis milleks see hea on? Kas füüsiline rahuldus on siis parem kui vaimne rahulolu enda üle? Ja nii see ring hakkabki taas peale…Sina ei parane, kellegi tõotused – elu lõpuni heas ja halvas – purunevad kildudeks.

Aga mis Sul enam kahetseda, kogemus missugune!
Aga karmavõlgu sa maksad. Maksad seda ühel või teisel viisil, varem või hiljem … selles võid sa kindel olla…
[/tsitaat]Pane ennast teise inimese olukorda! Mida sina teeksid tema asemel? Ei usu millegipärast et moraalseid põhimõtteid ja pereväärtusi jutlustaks..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 09:32; 16.07 09:41; 16.07 10:08; 16.07 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks see edukus ja normaalsus ole suhteline.
ise olen abielus normaalse mehega kes on minu silmis ka edukas. mina ei usu, et ta mingitel üritustel sinusugusega kuskile ühisesse hotellituppa ronib.
see, et selliseid mehi on, ei tähenda et kõik sellised oleksid.
olen olnud abielus ka eduka ja egoistliku mehega, kelle ümber naised tiirlesid sest tal oli ja on pappi ja on siiani hea ühiskondlik positsioon, rohkem seda viga ei tee. siis olin noor ja loll, kui abiellusime, olime mõlemad vaesed tudengid.pikapeale muutus see kurnavaks, et oma laste isa ei saanud usaldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 09:34; 16.07 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]eks see edukus ja normaalsus ole suhteline.
ise olen abielus normaalse mehega kes on minu silmis ka edukas. mina ei usu, et ta mingitel üritustel sinusugusega kuskile ühisesse hotellituppa ronib.
see, et selliseid mehi on, ei tähenda et kõik sellised oleksid.
olen olnud abielus ka eduka ja egoistliku mehega, kelle ümber naised tiirlesid sest tal oli ja on pappi ja on siiani hea ühiskondlik positsioon, rohkem seda viga ei tee. siis olin noor ja loll, kui abiellusime, olime mõlemad vaesed tudengid.pikapeale muutus see kurnavaks, et oma laste isa ei saanud usaldada.[/tsitaat]Loll jutt. Kohustusteta seksi teevad kõik mehed, kui pole ohtu vahele jääda. Sellist meest pole veel tehtudki, kelle silmis prink noor naiseihu ei kaaluks üles kohustusi lõdva 40+ga
Võtmeküsimuseks on oht vahele jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 09:32; 16.07 09:41; 16.07 10:08; 16.07 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]andur kirjutas:[/small]
Pane ennast teise inimese olukorda! Mida sina teeksid tema asemel? Ei usu millegipärast et moraalseid põhimõtteid ja pereväärtusi jutlustaks..[/tsitaat]

Kuidas palun? Millisesse olukorda? Lastega üksi? Ilma meheta?

Ükskõik, missugune see maailmalõpp ka poleks ja kui sügava s..a sees ma vahepeal ei oleks, kellegi teisega ma meest jagada ei oskaks/tahaks. Seega armukese elukutse mulle ei sobi. Kui meest poleks, siis oleksid mul partnerid ilma tagalata või ostaksin teenust. Kunagi ei hakkaks ma ootama, millal mehel oma pere kõrvalt aega on minu voodisse lipsata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas palun? Millisesse olukorda? Lastega üksi? Ilma meheta?

Ükskõik, missugune see maailmalõpp ka poleks ja kui sügava s..a sees ma vahepeal ei oleks, kellegi teisega ma meest jagada ei oskaks/tahaks. Seega armukese elukutse mulle ei sobi. Kui meest poleks, siis oleksid mul partnerid ilma tagalata või ostaksin teenust. Kunagi ei hakkaks ma ootama, millal mehel oma pere kõrvalt aega on minu voodisse lipsata. [/tsitaat]Never say never! Kas ostetud partner ei olegi jagatud mees? Kas \”partner ilma tagalata\” ei või samal ajal olla kellegi teise partner?
Elus ei ole garantiisid ja maksiime pilluvad ainult teismelised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 09:32; 16.07 09:41; 16.07 10:08; 16.07 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli Õllesummueril mingi box, milles istud varjatud naine, kelle tisse sai mudida suure raha eest, läbi selleks mõeldud aukude.

Teemaalgataja võiks siis juba teha analoogse boxi, kus oleks auk tagumendi jaoks – ajaks ennast upakile, tagumik august väljas, ise kenasti peidus ja tasuta nauding aina tuleb! Ja keegi teada ei saa, kes keda pani.

Ütleme siis nii – üks on loomatasemel lame keppimine, aga hoopis teine asi on armastatuga seks, kellega on kindel usaldus KÕIGES. (kui seda pole, siis pole tegemist armastusega)

Ja kui see mees, kes 40+ ja lõdva naise kõrvalt panebki noort näkki, siis kumb ennast rohkem solgib? Mees on ju targem – kaaslane leitud tavaeluks, kellega koos olla kogu aeg Ise ka juba keskeas, noor libu on lihtsalt vaheldus. Aga noor libu, kellel pole midagi, see on lollim, sest raiskab & lörtsib ennast. Ja sellist läbinussitud litsi peaks hiljem siis mõni normaalne mees soovima siis endale või?

Mees läheb koju naise juurde tagasi, aga näkk laseb ennast nagu libu karata ja lörtsida. Intelligentne inimene pürgib ikka hoolimise, kooselu ja südamerahu poole, mitte mingi leivapätsi eest ennast müüa (kerge nirginikk piiludes, et vahele ei jää)

Kas tõesti see siis ei loe, et sul on PÜSIV KAASLANE, kellega maailma asju arutada, koos avalikult üritustel olla jne – lihtsalt lased ennast salaja läbi tõmmata ja kogu \”suhe\”.

Kohe päris kindlasti on see teemaalgataja lollim ja lamedam, kui see mahe kõrvaltnugistaja igaljuhul.

Muide , sellised kerglased linnud tunneb eksimatult ära mees, kes on elutark. Ja hoidub nendest igati, ainult põrutab mõni lollim isane, aga ÜKSKI omale ei taha lõppkokkuvõttes.
Kui ikka naine üliosavalt kohe esimesel kohtumisel püksirihma maha tirib meelalt ja kohe oskuslikku minetti pakub, lausa juhib mängu, siis on tegemist LÄBITÕMMATUD naisega, kes on saanud kogemusi ikka kõvasti. Selliseid keegi omale ei soovi, aga pannakse neid nii et tolmab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas palun? Millisesse olukorda? Lastega üksi? Ilma meheta?

Ükskõik, missugune see maailmalõpp ka poleks ja kui sügava s..a sees ma vahepeal ei oleks, kellegi teisega ma meest jagada ei oskaks/tahaks. Seega armukese elukutse mulle ei sobi. Kui meest poleks, siis oleksid mul partnerid ilma tagalata või ostaksin teenust. Kunagi ei hakkaks ma ootama, millal mehel oma pere kõrvalt aega on minu voodisse lipsata. [/tsitaat]

nii nunnu. täiega viis. et sul seda idealismi ja lillelist elu jätkuks ikka pikemalt. autahvleid küll enam pole, aga iseendale saab ka alati pai teha. oma võlu on ka silmaklappidega elul – aga kõige õnnelikumad pididki olema need, kes on teadmatuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]siin palju teemasid, kus petetud naised räägivad väga negatiivselt mehe kõrvalhüppest stiilis rõve, nõme, vastik jne jne.
Olen väikeste lastega üksikema, kes käib üsna tihti ka mitmepäevastes lähetustes. Ühel üritusel tekkis tugev tõmme hõivatud mehe vastu, alustasin juttu. Piisas üsna tagasihoidlikust vihjest ja juba haaras ohjad tema ning veetsime öö koos. Aeg-ajalt satume ühistele üritustele ja enne hommikut emb-kumb pool hiilib oma tuppa tagasi. Muidu suhtleme haruharva.

Viimati ööd koos veetes meenusid need perekooli kirjutised.

No ei olnud ju olla üldse rõve, nõme, vastik – mitte kummalgi. Oli mõnus, tore, rõõmus, lõbus. Puudub ühine argipäev ja mure, on ühine rõõm ja nauding ja hellitused ja komplimendid. Suhtume teineteisesse respektiga. Mingeid kingitusi, reise jmt ei ole. On ainult ühised õhtud / ööd.

Nõme on olla naisel, kes saab teada, sest olen seda kogenud. Jah, ma tean, et see pole kena tema naise suhtes, kuid ma ju ei lähe seda tema naisele ütlema! Kui minule on see ainuke füüsilise läheduse vajaduse rahuldamise võimalus, siis ometigi millekski on mind tallegi vaja.

Minul jääb vaid loota, et ehk suutsin tõsta kuidagi selle mehe ego või enesetunnet ja ta suudab tänu sellele olla positiivsem ka oma pärissuhtes. Ja kuni minul tõsist suhet (enam-vähem normaalset meest) pole, sobib see olemasolev suhe ka mulle hästi.

Nii et naised, kes siin soovitavad maha jätta petnud mehe ja leida endale uus \”normaalne\” mees, siis mina meeste normaalsusse (naiste vaatevinklist) ei usu. Ja kus te teate, et see, kellega ma magan, ei ole teie mees?

Need, kes ei peta/maha ei jäta ja kooselu on väldanud aastakümneid, neil on enamasti mingi muu tõsine viga küljes. Ja need vähesed päriselt normaalsed on juba noorena ära võetud ja kättesaamatud, sest teisele ringile nad ju ei tule. Ja kui mina esimesel ringil mööda panin, siis polegi ju mul lootust enam normaalsele mehele ju! Ma ei saa ju võtta 10 või rohkem aastat nooremat meest endast, see pole jälle normaalne! Seega jäävad üksikute naiste rõõmuks (kes tahavad end naisena tunda ja luuseritega ei lepi) hõivatud mitmel alal edukad mehed.

[/tsitaat]

Ei no loomulikult, kui ainult alumine ots mõtleb, siis ülemisel otsal selle jaoks enam aega ja võimalust ei jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ütleme siis nii – üks on loomatasemel lame keppimine, aga hoopis teine asi on armastatuga seks, kellega on kindel usaldus KÕIGES. (kui seda pole, siis pole tegemist armastusega)

Ja kui see mees, kes 40+ ja lõdva naise kõrvalt panebki noort näkki, siis kumb ennast rohkem solgib? Mees on ju targem – kaaslane leitud tavaeluks, kellega koos olla kogu aeg Ise ka juba keskeas, noor libu on lihtsalt vaheldus. Aga noor libu, kellel pole midagi, see on lollim, sest raiskab & lörtsib ennast. Ja sellist läbinussitud litsi peaks hiljem siis mõni normaalne mees soovima siis endale või?

Mees läheb koju naise juurde tagasi, aga näkk laseb ennast nagu libu karata ja lörtsida. Intelligentne inimene pürgib ikka hoolimise, kooselu ja südamerahu poole, mitte mingi leivapätsi eest ennast müüa (kerge nirginikk piiludes, et vahele ei jää)

Kas tõesti see siis ei loe, et sul on PÜSIV KAASLANE, kellega maailma asju arutada, koos avalikult üritustel olla jne – lihtsalt lased ennast salaja läbi tõmmata ja kogu \”suhe\”.

[/tsitaat]

Kuidas ikka see teise naisega seks on kole ja omaga ilus. Seks on ju samasugune, samad hellitused, smad puudutused, samad sõnad, sama akt. Armastus ei võrdu seks ja vastupidi. Austus ja vastastikune mõistmine saab olla ka väljaspool püsisuhet.
Aga kui pole hetkel seda püsivat kaaslast ja ei taha ka. Miks siis keelata endale mõnusid hetki? Miks sa arvad, et ainult mees paneb ja mees saab? Kas sa tõesti arvad, et naine sellises suhtes ei naudi seksi? Muidugi naudib ja ehk veel rohkemgi püsisuhtes olija. Arvatavasti pingutab mees ka rohkem, et endast ikka head muljet jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]andur kirjutas:[/small]

nii nunnu. täiega viis. et sul seda idealismi ja lillelist elu jätkuks ikka pikemalt. autahvleid küll enam pole, aga iseendale saab ka alati pai teha. oma võlu on ka silmaklappidega elul – aga kõige õnnelikumad pididki olema need, kes on teadmatuses.[/tsitaat]

🙂 Muide teengi pai endale mõtetes. Väga tihti.

Silmaklappide juttu ei pea mulle rääkima, need tõmmati minu silme eest esimesel korral juba siis kui olin 6-7 aastane.

Minu jaoks on oluline, et ollakse üksteise jaoks ausad. Kuidas seda niivõrd raske mõista on, et vahel saavad kokku ja loovad pere kaks sarnaste põhimõtetega inimest. Tean, et selliseid perekondi on veel. Enamus siiski on. Mida aeg edasi, seda enam ostitakse kauem seda üht ja õiget, mis enne seda toimub, olgu või iga päev orgia…vahet pole.

Jah, juhtub, et tunded oma kaaslase vastu on otsas, me kõik ju mõistame, et elus juhtub tihti nii. Siin tulevad mängu armukesed. Minu seisukoht on, et tuleks lõpetada see eelnev suhe. Kui ikka oma kaaslane enam ei rahulda, kas hingeliselt või füüsiliselt, mistahes (sest ei saa olla üht ilma teiseta kooselus) siis tõepoolest ei tohiks ju keegi ega miski kinni hoida. Pole olemas probleeme, mida ei saa lahendada kui ühes koos soovitakse. Jah, keegi saab alati haiget, aga pigem teha seda korraga ja kõvasti, mitte pidevalt piinates.

Minu moraalsed põhimõtted…arvad, et taganen nendest kui mees või mina peaksime armukese leidma?
Pean oma kaaslasest lugu, olen ta vastu aus, lasen tal endal teha valikud…kui vaja, siis lasen ka temal leida enda kõrvale inimene, kes teda armastab, kui mina seda enam ei suuda või ei taha. Tema vastab minule samaga.

Jääme üksteise vastu ausateks. Maailm on nii palju parem. Peegelpilt meeldib mulle sellisena samuti väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

🙂 Muide teengi pai endale mõtetes. Väga tihti.

Silmaklappide juttu ei pea mulle rääkima, need tõmmati minu silme eest esimesel korral juba siis kui olin 6-7 aastane.

Minu jaoks on oluline, et ollakse üksteise jaoks ausad. Kuidas seda niivõrd raske mõista on, et vahel saavad kokku ja loovad pere kaks sarnaste põhimõtetega inimest. Tean, et selliseid perekondi on veel. Enamus siiski on. Mida aeg edasi, seda enam ostitakse kauem seda üht ja õiget, mis enne seda toimub, olgu või iga päev orgia…vahet pole.

Jah, juhtub, et tunded oma kaaslase vastu on otsas, me kõik ju mõistame, et elus juhtub tihti nii. Siin tulevad mängu armukesed. Minu seisukoht on, et tuleks lõpetada see eelnev suhe. Kui ikka oma kaaslane enam ei rahulda, kas hingeliselt või füüsiliselt, mistahes (sest ei saa olla üht ilma teiseta kooselus) siis tõepoolest ei tohiks ju keegi ega miski kinni hoida. Pole olemas probleeme, mida ei saa lahendada kui üheskoss soovitakse. Jah, keegi saab alati haiget, aga pigem teha seda korraga ja kõvasti, mitte pidevalt piinates.

Minu moraalsed põhimõtted…arvad, et taganen nendest kui mees või mina peaksime armukese leidma?
Pean oma kaaslasest lugu, olen ta vastu aus, lasen tal endal teha valikud…kui vaja, siis lasen ka temal leida enda kõrvale inimene, kes teda armastab, kui mina seda enam ei suuda või ei taha. Tema vastab minule samaga.

Jääme üksteise vastu ausateks. Maailm on nii palju parem. Peegelpilt meeldib mulle sellisena samuti väga. [/tsitaat]Sa arvad et sa kontrollid oma suhet, aga ühel päeval näed, et lähed lihtsalt vooluga kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.07 09:32; 16.07 09:41; 16.07 10:08; 16.07 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen anduri leeris.
Armukese seisukohalt.. noh, kui nii sobib ja on hea, siis on ju väga viis kõik tema jaoks. Jõudu ja edu!
Samas teemaalgataja kirjutab, et tal endal kogemus olemas, et tema osutus petetuks.
Kas see petetuks osutumine oli samamoodi veelgi erutavam, mõnusam, romantilisem, kui selgus, et mees seljataga ebaausalt tegutseb? Muutis see mehe niiiiii armsaks ja erutavaks? Ilmselt mitte. Lahku mindi ju.
Just see petja mehe naise olukorra nägemine on see, mis perekoolikad tagajalgadele tõstab ja kogu situatsiooni räpaseks ning taunitavaks teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on hea, et teemaalgatajal on regulaarne (sala)kepp olemas, siis ta ei otsi omale mingit jorssi koju ja aega oma laste jaoks jääb ka rohkem. Peaasi, et kõik edaspidigi väga salajane oleks ja et vähemalt su lapsed midagi sellest ei teaks. Mida oskaks üks laps arvata sellest, et nende ema kepib teise pere laste isaga. Sellist asja küll lapsed teadma ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ennast teemaalgatajana nii maha ei kannaks oma laste pärast. Täiesti vale mõtlemine, et kui juba lapsed, siis tuleb ennast maha kanda. Eriti kui noor naine oled. Mina abiellun sügisel, olen kahe lapse ema. Lapsed elavad meiega veel ma arvan 10-15 aastat. Mees on 100% pühendunud perele, 2 kooseluaasta jooksul pole kordagi üksi väljas pidutsemas käinud. Ei ole mees ka kole ega nohik samuti mitte, vaene ka ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Loll jutt. Kohustusteta seksi teevad kõik mehed, kui pole ohtu vahele jääda. Sellist meest pole veel tehtudki, kelle silmis prink noor naiseihu ei kaaluks üles kohustusi lõdva 40+ga
Võtmeküsimuseks on oht vahele jääda. [/tsitaat]
naine 40+ on lõtv? ja temaga olla on kohustus???
küll siin perekoolis ollakse ikka elutargad ja õelad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 09:34; 16.07 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma saan küll aru sinust, teemaalgataja. esiteks kes siin räägivad et issand jumal, mis ema sa selline oled- emana oled sa ju täpselt sama hea edasi, ilmselt isegi parem, kuna oled rahuldatud ja õnnelik:) aga ilmselgelt kaagutavad siin need kanaemad, kellest peale lapse sündi saavadki vaid emad ja kes kaotavad igasuguse mõtte siin elus naisena, needsamad ilmselt kiitlevad ka sellega, kuidas avalikus kohas imetamine on täiesti okei tegevus ja kuidas üleöö muutuvad nende põhiteemadeks vaid mähkmed ja kakavärvus. ilmselgelt on nad ise need, kelle kõrvalt mehed omale armukesi otsivad.

teiseks- seks on tähtis elu osa ja ma kujutan ette, kui ise vaba oleksin, naudiksin ka seda pigem ühe kindla inimesega, kellega tean, et on hea klapp, selle asemel, et hakata käima mööda nõmedaid pidusid või muid üritusi otsimaks mingit suvalist jorssi, kes lõpuks ikka voodis pettumuse valmistaks. naine olla ei tähenda ju vaid lapsi kantseldada ja päevast päeva köögis toimetada- iga normaalne naine vajab lähedust ja head seksi.

kolmandaks- see, et mees parasjagu pereinimene on, on absoluutselt ja ainult tema probleem. sina teemaalgataja ei pea sellepärast küll põdema, sest sina oled vaba ja teed täpselt seda, mida ise tahad. sa ei sunni seda meest ju endaga magama ning see, et ta soovib oma pere kõrvalt sinuga olla, on absoluutselt tema enda valik ja miks peaksid sa sellest keelduma, kui see sulle sellisel kujul sobib. moraalijüngrid ei suuda lihtsalt asjadest aru saada, kuna neil kõigil on südames ilmselt hirm teadmise ees, et isegi kui nad ei tea oma mehe käikudest, võib see vabalt olla nende endi mees…ja eks paljude jaoks ju ongi asjadel see seis, et kui ei oleks niipalju \”lõdva\” püksikummiga naisi, siis ei oleks meeste poolt ka niipalju petmisi. mõtlemata seejuures muidugi sellele, et nende endi mehed on need, kes on \”lõdva\” püksikummiga. sest olgem ausad- VABAL inimesel siiski on õigus teha seda, mida parasjagu soovib ja kellega iganes soovib. see, mida teeb mees, kes ei ole vaba, jääb absoluutselt vaid tema südametunnistusele. JA NII ON!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 22:44; 17.07 23:01; 18.07 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitäh, et sa kepikukkel olemas oled. Mees on mul tõesti rõõmus, koer on ka vaikne ja ise olen õnnelik. Tänu sinule! Aitäh! Mul on rõõmus mees, sinul räpane elulugu, kõigil oma story![/tsitaat]

Palun, võta heaks. Arvan, et asjad ja olukorrad ei ole oma olemuselt head ega halvad, vaid sellised, millise hinnagu me neile anname. Ma olen tõepoolest häiritud, et võiksin sulle haiget teha, kuid näen, et ka sina oled rahul, seega on kõik korras ju! Sina võid hinnata minu elu räpaseks – palun, kui sul sellest kergem hakkab. Mina hindan oma elu selle aspekti hetkel ilusateks õrnadeks mälestusteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.07 23:27; 16.07 08:10; 16.07 23:10; 16.07 23:24; 16.07 23:54; 19.07 02:50; 19.07 02:54; 19.07 03:38; 19.07 23:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted ühe armukese heietus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.