Esileht Pereelu ja suhted ühe armukese heietus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: ühe armukese heietus

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sul on ei ole ju suhet 🙂 Suhe on midagi jätkusuutlikku, sina ei tea ju isegi seda, kas järgmisel üritusel üldse kohtute. [/tsitaat]

Kui pole kiindumust, siis ei ole ka pidevat vajadust koos olla. Ta on nagu väga hea sõber. Sellest pole midagi, kui teda järgmisel üritusel pole. Ülejärgmisel pole jälle mind. Aga kui juhtume kokku, siis on see lihtsalt tore boonus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.07 23:27; 16.07 08:10; 16.07 23:10; 16.07 23:24; 16.07 23:54; 19.07 02:50; 19.07 02:54; 19.07 03:38; 19.07 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LIhtsalt tavaline kepp.Meestel on alati põhjus,miks panna vasakule – alati.Ja tüüpiline põhjus onju see ,et kodus jääb midagi vajaka – isegi kui see nii ei ole,ikka on see põhjuseks.Peres on nii tõuse kui mõõne ja kui mõõna ajal kohe uude voodisse hüpata,pole see mees ahvist rohkem arenenud.Meil kõigil on vajadusi – seksuaalseid .emotsionaalseid jne.Ise naisena lihtsalt ei hõiskaks üle linna,et küll ikka vasakule on panna tore ja äkki on see just \”sinu mees\”! Enda jaoks olen otsustanud,et kui tekib soov vasakule panna,järelikult on minu abielu ammendumas ja tuleb lahku minna ja siis vaba naisena olen teiste meeste jaoks olemas.Hetkel olles abielus ja armastades oma meest teeks see talumatult haiget ,kui sinusugune mu mehe teele peaks sattuma.Aga hea asi on selle juures see ,et sina vähemalt rahuldatud – palju õnne sulle!Minu jaoks on väärikus olulisem kui ühe öö kepp!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 23:34; 17.07 00:35; 19.07 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

🙂 Muide teengi pai endale mõtetes. Väga tihti.

Silmaklappide juttu ei pea mulle rääkima, need tõmmati minu silme eest esimesel korral juba siis kui olin 6-7 aastane.

Minu jaoks on oluline, et ollakse üksteise jaoks ausad. Kuidas seda niivõrd raske mõista on, et vahel saavad kokku ja loovad pere kaks sarnaste põhimõtetega inimest. Tean, et selliseid perekondi on veel. Enamus siiski on.
Jah, juhtub, et tunded oma kaaslase vastu on otsas, me kõik ju mõistame, et elus juhtub tihti nii. Kui ikka oma kaaslane enam ei rahulda, kas hingeliselt või füüsiliselt, mistahes (sest ei saa olla üht ilma teiseta kooselus) siis tõepoolest ei tohiks ju keegi ega miski kinni hoida.
Pean oma kaaslasest lugu, olen ta vastu aus, lasen tal endal teha valikud…kui vaja, siis lasen ka temal leida enda kõrvale inimene, kes teda armastab, kui mina seda enam ei suuda või ei taha. Tema vastab minule samaga.
[/tsitaat]

Armas Andur!
Tänud moraali lugemise eest, täpselt nagu siis, kui mina veel roheline ja noor olin. Kaua te koos olete olnud?

Vaata, kui sinu aus teinepool on leidnud kellegi teise, siis see vabaks andmine käib ainult teoorias nii lihtsalt, nagu sa kirjeldad. Tegelikkus on see, et mees läheb ja võtab sinust vähemalt poole kaasa. Ja tema õitseb ja armastab, ja sina pead samal vaatama, kuidas enda riismed kokku korjata ja millega tekkinud auk olmuses täita. Tekib eitus, viha, raev, kättemaks, leppimine ja heal juhul andestus. Kui see hetk käes oli ja ma raamatust seda psühholoogilist protsessi lugesin, et suutnud ma ära imestada, kuidas minu tunded nii täpselt olid kirja pandud. Kas tõesti tunnevad kõik nii? Ilmselt jah, üsna sarnaselt.

Ja teadmis on tegelikult enamiku mehe valik, kui neil oleks valikuvabadus? Nende valik oleks see, et neil oleks vähemalt üks naine, parem kui kaks, ja miks mitte ka rohkem. Loodusseadused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.07 23:27; 16.07 08:10; 16.07 23:10; 16.07 23:24; 16.07 23:54; 19.07 02:50; 19.07 02:54; 19.07 03:38; 19.07 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]siin palju teemasid, kus petetud naised räägivad väga negatiivselt mehe kõrvalhüppest stiilis rõve, nõme, vastik jne jne.
Olen väikeste lastega üksikema, kes käib üsna tihti ka mitmepäevastes lähetustes. Ühel üritusel tekkis tugev tõmme hõivatud mehe vastu, alustasin juttu. Piisas üsna tagasihoidlikust vihjest ja juba haaras ohjad tema ning veetsime öö koos. Aeg-ajalt satume ühistele üritustele ja enne hommikut emb-kumb pool hiilib oma tuppa tagasi. Muidu suhtleme haruharva.

Viimati ööd koos veetes meenusid need perekooli kirjutised.

No ei olnud ju olla üldse rõve, nõme, vastik – mitte kummalgi. Oli mõnus, tore, rõõmus, lõbus. Puudub ühine argipäev ja mure, on ühine rõõm ja nauding ja hellitused ja komplimendid. Suhtume teineteisesse respektiga. Mingeid kingitusi, reise jmt ei ole. On ainult ühised õhtud / ööd.

Nõme on olla naisel, kes saab teada, sest olen seda kogenud. Jah, ma tean, et see pole kena tema naise suhtes, kuid ma ju ei lähe seda tema naisele ütlema! Kui minule on see ainuke füüsilise läheduse vajaduse rahuldamise võimalus, siis ometigi millekski on mind tallegi vaja.

Minul jääb vaid loota, et ehk suutsin tõsta kuidagi selle mehe ego või enesetunnet ja ta suudab tänu sellele olla positiivsem ka oma pärissuhtes. Ja kuni minul tõsist suhet (enam-vähem normaalset meest) pole, sobib see olemasolev suhe ka mulle hästi.

Nii et naised, kes siin soovitavad maha jätta petnud mehe ja leida endale uus \”normaalne\” mees, siis mina meeste normaalsusse (naiste vaatevinklist) ei usu. Ja kus te teate, et see, kellega ma magan, ei ole teie mees?

Need, kes ei peta/maha ei jäta ja kooselu on väldanud aastakümneid, neil on enamasti mingi muu tõsine viga küljes. Ja need vähesed päriselt normaalsed on juba noorena ära võetud ja kättesaamatud, sest teisele ringile nad ju ei tule. Ja kui mina esimesel ringil mööda panin, siis polegi ju mul lootust enam normaalsele mehele ju! Ma ei saa ju võtta 10 või rohkem aastat nooremat meest endast, see pole jälle normaalne! Seega jäävad üksikute naiste rõõmuks (kes tahavad end naisena tunda ja luuseritega ei lepi) hõivatud mitmel alal edukad mehed.

[/tsitaat]

Mulle väga sobiks, kui selle mehe naine saaks sellisest loost hästi kiirelt teada ning võtaks oma mehe ette.

Ja jube tore oleks, kui üksik naine seaks sihiks üksiku, mitte abielus mehe, ega aitaks kuidagi kaasa pere lagunemisele. Kui afäär lõppeb, on abielu võimalik päästa ning – üllatus-üllatus – tuua kirg tagasi sellessegi suhtesse. Aga tõesti siis, kui afäärile on kriips peale tõmmatud. Seega loodan, abielumehe naise, tema enda ja nende laste pärast, et sul jagub oma ülestunnistuse juures siin ka lisaks mõistust see asi ära lõpetada ning mitte võtta sealt, mis pole sulle mõeldud. Vahet pole, kui hea see on, vahet pole, kas oled üksik või mitte, saad head seksi või ei. See hea ega see seks ei ole sulle määratud. Ära ole laisk, otsi omale oma mees, näe vaeva selle suhtega ning seksi temaga kirglikult – siis oled väärt naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui pole kiindumust, siis ei ole ka pidevat vajadust koos olla. Ta on nagu väga hea sõber. Sellest pole midagi, kui teda järgmisel üritusel pole. Ülejärgmisel pole jälle mind. Aga kui juhtume kokku, siis on see lihtsalt tore boonus. [/tsitaat]

Eh,ilmselgelt on see kiindumus vägagi olemas,pole mõtte siin muud väita.Vaevalt sa nüüd sõbraga seksutad ikka tõmme peab olema.Ja oledki langenud samasse võrku,mõtled ta peale ja loodad näha jne, rumal inimene.Või on nii,et näed kaugelt sõpra,tuleb kohe tunne püksid maha ajada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 23:34; 17.07 00:35; 19.07 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]andur kirjutas:[/small]

Ja teadmis on tegelikult enamiku mehe valik, kui neil oleks valikuvabadus? Nende valik oleks see, et neil oleks vähemalt üks naine, parem kui kaks, ja miks mitte ka rohkem. Loodusseadused. [/tsitaat]

Suuremas osas araabiamaadest võib mehel olla kuni neli naist. Mida räägivad araabia mehed? Üle ühe naise ei tahaks võtta, sest 4 x naine = 4 x probleeme. Milleks mulle neli naist, kui ma ei suuda ühe naisegagi oma probleeme ära lahendada, küsis araabia mees minu uudishimuliku küsimuse peale. Seega ei ole midagi nii, et kõik mehed tahavad mitut naist.

Ka islami abieludes peab mees uue naise võtmiseks saama kõigepealt esimese naise nõusoleku… Mõnusam süsteem kui läänelik armukeste pidamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et need, kes ei peta või maha ei jäta, neil on tõsine viga küljes – päris hea 🙂
lugu läheks veel paremaks, kui asi kiirelt avalikuks tuleks. Eks anonüümsena oleme kõik julged, reaalis toimub hoopis midagi muud 🙂

Anna meile siis teada, kui asi välja tuleb, loeme jälle huviga sinu järgmisi heietusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Suuremas osas araabiamaadest võib mehel olla kuni neli naist. Mida räägivad araabia mehed? Üle ühe naise ei tahaks võtta, sest 4 x naine = 4 x probleeme. Milleks mulle neli naist, kui ma ei suuda ühe naisegagi oma probleeme ära lahendada, küsis araabia mees minu uudishimuliku küsimuse peale. Seega ei ole midagi nii, et kõik mehed tahavad mitut naist.

Ka islami abieludes peab mees uue naise võtmiseks saama kõigepealt esimese naise nõusoleku… Mõnusam süsteem kui läänelik armukeste pidamine.[/tsitaat]

Araabiamaades, kus võib olla mitu naist, hoolitsetakse kõigi naiste ja laste eest. Meil ei saa mehed hakkama isegi ühe naisega tehtud laste ülalpidamisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Loll jutt. Kohustusteta seksi teevad kõik mehed, kui pole ohtu vahele jääda. Sellist meest pole veel tehtudki, kelle silmis prink noor naiseihu ei kaaluks üles kohustusi lõdva 40+ga
Võtmeküsimuseks on oht vahele jääda. [/tsitaat]

Lugupeetud kägu. Paluks ilma üldistusteta. Olen omast arust nägus mees(pigem naiste arvates), oman edukat firmat ning mitmel üritusel on mulle külje alla ilmunud linnuke kes tõesti on võibolla oma nooruses kenam kui mu oma naine aga…äkki on minusuguseid siin maailmas väheks jäänud aga kuidas ma korraldan oma naisele sellise sigaduse et teda petan. Ma armastan oma naist ja jumaldan. Ta on mu laste ema. Kui kunagi peaks armastus lõppema ja kooselu talumatuks muutuma siis eelkõige toimub lahutus ja alles siis võib olla mõni külje alla ujunud linnuke saab seda mida ta tahab. Kui mehel on põhimõtted paigas siis pole naisel küll ohtu et mees esimesel võimalusel teda kuskil üle laseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on mehi, kellele suvaliste naiste läbitõmbamine on lihtsalt hobi ja nad loobivad ka stereotüüpe a la \”kõik mehed teeksid nii, kui julgeks!\” jms. Tegelikult on selliseid mehi vähemus. Enamik mehi on vabatahtlikult monogaamsed. Samas on päris palju on naisi, kellele võrgutatava mehe perekonnaseis ei loe midagi, isegi kui see on neile ammu teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on mehi, kellele suvaliste naiste läbitõmbamine on lihtsalt hobi ja nad loobivad ka stereotüüpe a la \”kõik mehed teeksid nii, kui julgeks!\” jms. Tegelikult on selliseid mehi vähemus. Enamik mehi on vabatahtlikult monogaamsed. Samas on päris palju on naisi, kellele võrgutatava mehe perekonnaseis ei loe midagi, isegi kui see on neile ammu teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]siin palju teemasid, kus petetud naised räägivad väga negatiivselt mehe kõrvalhüppest stiilis rõve, nõme, vastik jne jne.
Olen väikeste lastega üksikema, kes käib üsna tihti ka mitmepäevastes lähetustes. Ühel üritusel tekkis tugev tõmme hõivatud mehe vastu, alustasin juttu. Piisas üsna tagasihoidlikust vihjest ja juba haaras ohjad tema ning veetsime öö koos. Aeg-ajalt satume ühistele üritustele ja enne hommikut emb-kumb pool hiilib oma tuppa tagasi. Muidu suhtleme haruharva.

Viimati ööd koos veetes meenusid need perekooli kirjutised.

No ei olnud ju olla üldse rõve, nõme, vastik – mitte kummalgi. Oli mõnus, tore, rõõmus, lõbus. Puudub ühine argipäev ja mure, on ühine rõõm ja nauding ja hellitused ja komplimendid. Suhtume teineteisesse respektiga. Mingeid kingitusi, reise jmt ei ole. On ainult ühised õhtud / ööd.

Nõme on olla naisel, kes saab teada, sest olen seda kogenud. Jah, ma tean, et see pole kena tema naise suhtes, kuid ma ju ei lähe seda tema naisele ütlema! Kui minule on see ainuke füüsilise läheduse vajaduse rahuldamise võimalus, siis ometigi millekski on mind tallegi vaja.

Minul jääb vaid loota, et ehk suutsin tõsta kuidagi selle mehe ego või enesetunnet ja ta suudab tänu sellele olla positiivsem ka oma pärissuhtes. Ja kuni minul tõsist suhet (enam-vähem normaalset meest) pole, sobib see olemasolev suhe ka mulle hästi.

Nii et naised, kes siin soovitavad maha jätta petnud mehe ja leida endale uus \”normaalne\” mees, siis mina meeste normaalsusse (naiste vaatevinklist) ei usu. Ja kus te teate, et see, kellega ma magan, ei ole teie mees?

Need, kes ei peta/maha ei jäta ja kooselu on väldanud aastakümneid, neil on enamasti mingi muu tõsine viga küljes. Ja need vähesed päriselt normaalsed on juba noorena ära võetud ja kättesaamatud, sest teisele ringile nad ju ei tule. Ja kui mina esimesel ringil mööda panin, siis polegi ju mul lootust enam normaalsele mehele ju! Ma ei saa ju võtta 10 või rohkem aastat nooremat meest endast, see pole jälle normaalne! Seega jäävad üksikute naiste rõõmuks (kes tahavad end naisena tunda ja luuseritega ei lepi) hõivatud mitmel alal edukad mehed.

[/tsitaat]

Sinul SUHE selle mehega? Mis suhe?? Sellel mehel on kellegi teisega suhe. Sina oled mingi suvaline nikupukk. Ja sinu kirjast lähtudes oled väga valede arusaamadega naine. Ju sa sellepärast oledki üksikema. Sinu mees pettis miks sa siis andeks ei andnud kui see ongi sinu arvates NORMAALNE????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari aasta eest oli Lääne-Euroopas suur, kümneid tuhandeid inimesi haaranud ja ja väga profilt läbi viidud (anonüümne) küsitlus seksiteemadel (kindlasti leiab selle otsisõnadega ka üles). Mulle jäi meelde üks küsimus, mis kõlas nii: kas te olete kunagi oma elu jooksul (s.t. kaasa arvatud nooruses) kasvõi ühe korra oma tolleaegset partnerit petnud?
Meestest vastasid 36% jah, naistest 39%…

Muidugi oli see tähelepanuväärne, et naised olid rohkem petnud jne. Aga kas keegi paneb selle kõrval ka ka tähele, et 64% meestest ja 61 protsenti naistest EI OLE MITTE KUNAGI OMA PARTNERIT PETNUD?

Nii tore on ju tuututada, et kõik petavad või vähemalt petaksid, kui saaksid. Aga see meenutab ikkagi rohkem mõrvatu peitmist surnuaeda. Loomuselt petvad ja evbaausad inimesed tahavad hirmsasti väita, et kõik petavad. Tegelikkus on teine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks teemaalgataja oma laste isast lahku läks?ega mitte ju petmise pärast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinul SUHE selle mehega? Mis suhe?? Sellel mehel on kellegi teisega suhe. Sina oled mingi suvaline nikupukk. Ja sinu kirjast lähtudes oled väga valede arusaamadega naine. Ju sa sellepärast oledki üksikema. Sinu mees pettis miks sa siis andeks ei andnud kui see ongi sinu arvates NORMAALNE????[/tsitaat]

on küll suhe. sekssuhe. suvalise nikupuki juures käiakse vaid korra end tühjendamas, peale mida minnakse leuga edasi. kui ühe inimese juures käiakse juba korduvalt ja tugeva sooviga just selle konkreetse inimese juurde ikka ja jälle minna ning selle inimese kõrvale jäädakse kogu ööks, kuigi seks on juba ammu läbi, siis ilmselgelt on tegemist millegi enama kui puhtalt nikkumisega. ei ole olemas ainult ühte standartset suhet, suhteid võib olla väga erinevaid. tundub, et sinul puuduvad vastavad arusaamad elust ja oled kui silmaklappidega hobune, kes oma ninaotsast kaugemale ei näe. vaata ringi ja näed, kui kirju on tegelikult maailm!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 22:44; 17.07 23:01; 18.07 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingid kodukanad siin kommenteerivad, kes ainult oma nina alla näevad. Aga mina olen teemaalgatajaga täiesti ühel meelel ja soovin talle edu!! Ja need kes siin tituleerivad meid mingiteks nikupukkideks, siis tõesti te olete ise väga haledad ja naeruväärsed. Kui mulle selline suhe sobib ja kaaslasele samuti siis milles probleem?? Selles et mingid perekoolikaagutajad siin mind litsiks sõimavad?? Arulagedad olete lihtsalt. Te tõesti ei oska maailma laiema silmaringiga vaadata, kui ainult oma mätta otsast ja ainult teile sobivast vaatenurgast.
Ja seni kui kedagi tõelist oma ellu pole leidnud tuleb kasutada ka teisi võimalusi.Meil kõigil on lähedusevajadused ja soov et vahel keegi kallistaks. Olgu siis kasvõi abielumees.Kui meile nii sobib siis pole teistel siin midagi kaagutada.
Kah vaba ja vallatu!! 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 23:32; 18.07 10:14; 20.07 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jube kui väikeste laste ema nii väärastunud mõttemaailmaga on. [/tsitaat]

Minu jaoks oled näiteks sina väärastunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 23:40; 17.07 23:45; 19.07 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mingid kodukanad siin kommenteerivad, kes ainult oma nina alla näevad. Aga mina olen teemaalgatajaga täiesti ühel meelel ja soovin talle edu!! Ja need kes siin tituleerivad meid mingiteks nikupukkideks, siis tõesti te olete ise väga haledad ja naeruväärsed. Kui mulle selline suhe sobib ja kaaslasele samuti siis milles probleem?? Selles et mingid perekoolikaagutajad siin mind litsiks sõimavad?? Arulagedad olete lihtsalt. Te tõesti ei oska maailma laiema silmaringiga vaadata, kui ainult oma mätta otsast ja ainult teile sobivast vaatenurgast.
Ja seni kui kedagi tõelist oma ellu pole leidnud tuleb kasutada ka teisi võimalusi.Meil kõigil on lähedusevajadused ja soov et vahel keegi kallistaks. Olgu siis kasvõi abielumees.Kui meile nii sobib siis pole teistel siin midagi kaagutada.
Kah vaba ja vallatu!! ;)[/tsitaat]

Sama siin, ja mul on tõsiselt hea meel, et lõpuks on siin ka rohkem taoliselt mõtlejaid:)
Vaba, rõõmus, seksilembeline ja oma eluga rahul ning õnnelik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 23:40; 17.07 23:45; 19.07 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, vabad ja rõõmsad. On ka juhtunud, et petetu teada saades teeb enesetapu või tapab ka lapsed.
Siin üks kuulsaim juhtum aga neid on veel, lihtsalt ei kirjutata neist http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/riigikogulase-naine-pani-end-polema-taiend.d?id=9440133

Tahate selliseid asju. Ah et pohlad, igaühe oma asi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba pealkiri… ARMUKE… on minu jaoks nii alandav väljendaus, et vabatajtlikult enda \”armukeseks\” nimetamine näitab nii mõndagi antud naisterahva kohta. Tavaline väärtuseta ja väärikuseta hoor, kes oma odavat käitumist igakülgselt öigustada püüab. Sisimas loodan, et kui teemaalgataja omale eluõnne peaks leidma, turvatunnet ja armastust kogema hakkab, tuleb järgmine kasimata ja langenud hing, kes talle asja tagasi teeb. Maailm peab tasakaalus olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 10:13; 18.07 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa asju nii dramaatiliseks ajada! Armukesi ja salasuhteid on sajandeid peetud, ei maksa arvata et tänapäeval midagi teisiti on. Armukesed olid, on ja jäävad. Need kelle suhe ja liit kaljukindel, nemad ju ei peaks muretsema, et kaaslane muid võimalusi kasutab. Eks ole ju nii. Suhteks on vaja ju kahte osapoolt.
Nii et ei maksa siin naisi süüdistada, mehed on samamoodi süüdi. Küllap siis kodus on puudu hellusest, seksist või kasvõi niisama rääkimisest ja suhtlemisest. Arvan et needsamad kaagutajad siin ise kodus näägutavad iga pisema asja pärast oma mehe kallal, ka siis kui mees joob teleka ees pudeli õlut näiteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 23:32; 18.07 10:14; 20.07 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mingid kodukanad siin kommenteerivad, kes ainult oma nina alla näevad. Aga mina olen teemaalgatajaga täiesti ühel meelel ja soovin talle edu!! Ja need kes siin tituleerivad meid mingiteks nikupukkideks, siis tõesti te olete ise väga haledad ja naeruväärsed. Kui mulle selline suhe sobib ja kaaslasele samuti siis milles probleem?? Selles et mingid perekoolikaagutajad siin mind litsiks sõimavad?? Arulagedad olete lihtsalt. Te tõesti ei oska maailma laiema silmaringiga vaadata, kui ainult oma mätta otsast ja ainult teile sobivast vaatenurgast.
Ja seni kui kedagi tõelist oma ellu pole leidnud tuleb kasutada ka teisi võimalusi.Meil kõigil on lähedusevajadused ja soov et vahel keegi kallistaks. Olgu siis kasvõi abielumees.Kui meile nii sobib siis pole teistel siin midagi kaagutada.
Kah vaba ja vallatu!! ;)[/tsitaat]
Kui need vabad ja vallatud preilikesed ńii rahul(datud) ja õnnelikud on, miks nad siis perekoolis ennast õigustamas ja teisi naisi sõimamas käivad? Sinu enda postitusest tuleb välja, et ootad oma ellu \”kedagi tõelist\” ja suurima rõõmuga vahetaksid oma positsiooni armukesena kodukana oma vastu : DDD
Seksuaalsed vajadused saate salasuhtes rahuldatud, aga õrnuse, läheduse ja helluse olete küll ise juurde kujutlenud. Vaat milleni armastusenälg võib naise viia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 10:22; 20.07 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]andur kirjutas:[/small]
Pane ennast teise inimese olukorda! Mida sina teeksid tema asemel? Ei usu millegipärast et moraalseid põhimõtteid ja pereväärtusi jutlustaks..[/tsitaat]

Mis olukorda? Mingi kiimas lipaka eneseöigustus, mida kuidagi vaka all ei suuda hoida? Kui mina nii rahuldamata mimm oleks, siis mul oleks häbi oma saamatuse pärast mitte elida partner, kes on VABA. Eriti madal oma loomastunud sugutungi rahuldamise õigustamine abielus inimesega. Vähe sellest, et ennast sendi eestki ei austa, ei austa ka pereväärtust. Mees samasugune. Ju siis väärivadki teineteist. Loodatavasti tuleb lahendus ai-ai! mõlemale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 10:13; 18.07 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei maksa asju nii dramaatiliseks ajada! Armukesi ja salasuhteid on sajandeid peetud, ei maksa arvata et tänapäeval midagi teisiti on. Armukesed olid, on ja jäävad. Need kelle suhe ja liit kaljukindel, nemad ju ei peaks muretsema, et kaaslane muid võimalusi kasutab. Eks ole ju nii. Suhteks on vaja ju kahte osapoolt.
Nii et ei maksa siin naisi süüdistada, mehed on samamoodi süüdi. Küllap siis kodus on puudu hellusest, seksist või kasvõi niisama rääkimisest ja suhtlemisest. Arvan et needsamad kaagutajad siin ise kodus näägutavad iga pisema asja pärast oma mehe kallal, ka siis kui mees joob teleka ees pudeli õlut näiteks. [/tsitaat]

Inimliku rumaluse eest pole keegi kaitstud. Paljud mehed \”peavad\” armukest puhtast lollusest. Mingi hetkenõrkuse tõttu on end sisse mässinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, vabad ja rõõmsad. On ka juhtunud, et petetu teada saades teeb enesetapu või tapab ka lapsed.
Siin üks kuulsaim juhtum aga neid on veel, lihtsalt ei kirjutata neist http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/riigikogulase-naine-pani-end-polema-taiend.d?id=9440133

Tahate selliseid asju. Ah et pohlad, igaühe oma asi?[/tsitaat]

Tuhandeprotsendiliselt nõus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, vabad ja rõõmsad. On ka juhtunud, et petetu teada saades teeb enesetapu või tapab ka lapsed.
Siin üks kuulsaim juhtum aga neid on veel, lihtsalt ei kirjutata neist http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/riigikogulase-naine-pani-end-polema-taiend.d?id=9440133

Tahate selliseid asju. Ah et pohlad, igaühe oma asi?[/tsitaat]

no see, kui mõni mingist armukeseteemast peast segi läheb, ei ole tõepoolest ühegi armukese süü. mina selle naise asemel oleks võibolla pigem mehe põlema pannud:)milleks enda elu kallale minna, kui ise pole midagi valesti teinud? ja milles armuke süüdi on? aga eks need enesetapjad olegi teatud ringkond nõrku inimesi lihtsalt ja teadupärast ongi tegu loodusliku valikuga lihtsalt- tugevamad jäävadki ellu. see konkreetne näide, kui mõnel katus ära sõidab mehe ringihooramiste pärast, on ilmselge näide sellest, et endal puudub ELU. ehk et tuleb mingi selline asi ilmsiks ja tundub, et elu on läbi. mees oligi elu. ja ilmselt paljudele ongi, sest ise ei käida töölgi ega teenita ja siis ongi perses, kui mees peaks teise naise juurde minema. ja ongi elu läbi ja tekibki tunne, et pane nöäöd kaela. aga siin ongi mõtlemiskoht paljudele kodustele abielunaistele. iseseisev endaga toimetulev ja endast lugupidav naine keerab lihtsalt selja sellisele mehele ja läheb oma teed, leiab uue ja parema. nii lihtne see ongi. armukese roll on siin kõiges hoopis teisejärguline ja tegelikult olgem ausad- täiesti süütu! vaba inimene teeb täpselt seda mida tahab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 22:44; 17.07 23:01; 18.07 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Olen omast arust nägus mees(pigem naiste arvates), oman edukat firmat ning mitmel üritusel on mulle külje alla ilmunud linnuke kes tõesti on võibolla oma nooruses kenam kui mu oma naine aga…äkki on minusuguseid siin maailmas väheks jäänud aga kuidas ma korraldan oma naisele sellise sigaduse et teda petan. Ma armastan oma naist ja jumaldan. Ta on mu laste ema. Kui kunagi peaks armastus lõppema ja kooselu talumatuks muutuma siis eelkõige toimub lahutus ja alles siis võib olla mõni külje alla ujunud linnuke saab seda mida ta tahab. Kui mehel on põhimõtted paigas siis pole naisel küll ohtu et mees esimesel võimalusel teda kuskil üle laseks. [/tsitaat]

Lugupeetud mees!
Ma ei olegi eitanud, et sinusuguseid on olemas.

Aga siiski edukas ja truu ja ilus abielumees, kes käib perekoolis lugemas ühe \”suvalise armukese\” heietusi?

Armas mees, räägi, mis on see, mis sul puudu jääb?
Minu arusaama järgi üks oma naist jumaldav mees loeb oma naisele pigem Pushkinit (soovitavalt peast), mitte perekooli foorumis ühe \”linnukese\” pihtimusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.07 23:27; 16.07 08:10; 16.07 23:10; 16.07 23:24; 16.07 23:54; 19.07 02:50; 19.07 02:54; 19.07 03:38; 19.07 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Paari aasta eest oli Lääne-Euroopas suur, kümneid tuhandeid inimesi haaranud ja ja väga profilt läbi viidud (anonüümne) küsitlus seksiteemadel kas te olete kunagi oma elu jooksul (s.t. kaasa arvatud nooruses) kasvõi ühe korra oma tolleaegset partnerit petnud?
Meestest vastasid 36% jah, naistest 39%…
Loomuselt petvad ja evbaausad inimesed tahavad hirmsasti väita, et kõik petavad. Tegelikkus on teine.[/tsitaat]

Palun viiteid sellistele uuringutele, kas kellegil on jäänud silma? Oleksin väga huvitet ja tänulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.07 23:27; 16.07 08:10; 16.07 23:10; 16.07 23:24; 16.07 23:54; 19.07 02:50; 19.07 02:54; 19.07 03:38; 19.07 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis olukorda? Mingi kiimas lipaka eneseöigustus, mida kuidagi vaka all ei suuda hoida? Kui mina nii rahuldamata mimm oleks, siis mul oleks häbi oma saamatuse pärast mitte elida partner, kes on VABA. Eriti madal oma loomastunud sugutungi rahuldamise õigustamine abielus inimesega. Vähe sellest, et ennast sendi eestki ei austa, ei austa ka pereväärtust. [/tsitaat]

Sinu kirja ainetel: Naine, kellel on rahuldamata seksuaalsed vajadused on kiimas. Kiimas naise ülesanne nr 1 on leida VABA mees, kes tema kiima rahuldab, sest muidu on naine saamatu. Kiima tekitab ja seksima sunnib naist loomastunud sugutung. Keegi nimetab naist nikupukiks, jne, jne, jne, ja te kõik samas tõstate esile pereväärtusi, truudust ja muud õilist ja samas väljendate kahe inimese kõige vahetumat akti selliste sõnadega.

Jagan oma intiimseid hetki mehega, kes mulle meeldib ja keda ma austan (muideks, tegelikult on olemas veel austust väärivaid väärtusi peale monogaamia)ja me pühendume selles aktis teineteisele ja jagame teineteisele parimat oma minast. Me saame kokku, et öelda ja tunda, et sa maitsed nii imeliselt ja lõhnad nii lummavalt… kuni nende hetkedeni, kus mees on alustanud lauset \”ma ei ole sellest oma naisele kunagi rääkinud….\” Võib-olla on mehel ka vahel vaja rihm lõdvaks lasta, kus ta ei pea olema eduka firma omanik, ehitama perele maja, täitma naise 100 soovi, et olla \”tasemel\” mees oma naise ja naabrite ees. Võib-olla tahab mees olla vahel lihtsalt mees või tema ise või laps, kes kardab ja räägib oma hirmudest.

Ma tean, et ma varastan teisele naisele kuuluvat meest, ma tean, et see inetu. Ja ma olen rõõmus, et on perekondi, kus seda armukese \”hädaabi\” vaja ei ole. Aga antud juhul abistame me teineteist. Ajutiselt. Ja mees ei kavatse peret jätta, ja ma ei kavatse peret lõhkuda (minu algne vaimustusega seotud armumine on möödas) ja mina küll ei taju, et minu pärast mees oma naist vähem armastaks või austaks. Nii, nagu ta on lugupidav minu suhtes, on ta ka oma naise suhtes, rääkides oma naisest ainult head.
Ma ei arva, et seksuaalne truudus on suhtes kõige – kõige olulisem asi. See on minu arvamus.

Kohati on tunne, et naised eeldavad meestelt truudust, samas ise lasevad end lõdvaks.

Ja kui mehel kopa ette viskab, on mees süüdi. Inetud petmislood on minu arust enamasti põhjustatud sellest, et enne ei juleta vanasse kaevu sülitada, kui uus valmis, janus on ju hirmus olla, kes see ikka tahab kannatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.07 23:27; 16.07 08:10; 16.07 23:10; 16.07 23:24; 16.07 23:54; 19.07 02:50; 19.07 02:54; 19.07 03:38; 19.07 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]mees33 kirjutas:[/small]

no see, kui mõni mingist armukeseteemast peast segi läheb, ei ole tõepoolest ühegi armukese süü. mina selle naise asemel oleks võibolla pigem mehe põlema pannud:)milleks enda elu kallale minna, kui ise pole midagi valesti teinud? ja milles armuke süüdi on? aga eks need enesetapjad olegi teatud ringkond nõrku inimesi lihtsalt ja teadupärast ongi tegu loodusliku valikuga lihtsalt- tugevamad jäävadki ellu. see konkreetne näide, kui mõnel katus ära sõidab mehe ringihooramiste pärast, on ilmselge näide sellest, et endal puudub ELU. ehk et tuleb mingi selline asi ilmsiks ja tundub, et elu on läbi. mees oligi elu. ja ilmselt paljudele ongi, sest ise ei käida töölgi ega teenita ja siis ongi perses, kui mees peaks teise naise juurde minema. ja ongi elu läbi ja tekibki tunne, et pane nöäöd kaela. aga siin ongi mõtlemiskoht paljudele kodustele abielunaistele. iseseisev endaga toimetulev ja endast lugupidav naine keerab lihtsalt selja sellisele mehele ja läheb oma teed, leiab uue ja parema. nii lihtne see ongi. armukese roll on siin kõiges hoopis teisejärguline ja tegelikult olgem ausad- täiesti süütu! vaba inimene teeb täpselt seda mida tahab. [/tsitaat]

Vat see on puhas kuld!:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted ühe armukese heietus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.