Esileht Pereelu ja suhted ühe armukese heietus

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: ühe armukese heietus

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Sinu kirja ainetel: Naine, kellel on rahuldamata seksuaalsed vajadused on kiimas. Kiimas naise ülesanne nr 1 on leida VABA mees, kes tema kiima rahuldab, sest muidu on naine saamatu. Kiima tekitab ja seksima sunnib naist loomastunud sugutung. Keegi nimetab naist nikupukiks, jne, jne, jne, ja te kõik samas tõstate esile pereväärtusi, truudust ja muud õilist ja samas väljendate kahe inimese kõige vahetumat akti selliste sõnadega.

Jagan oma intiimseid hetki mehega, kes mulle meeldib ja keda ma austan (muideks, tegelikult on olemas veel austust väärivaid väärtusi peale monogaamia)ja me pühendume selles aktis teineteisele ja jagame teineteisele parimat oma minast. Me saame kokku, et öelda ja tunda, et sa maitsed nii imeliselt ja lõhnad nii lummavalt… kuni nende hetkedeni, kus mees on alustanud lauset \”ma ei ole sellest oma naisele kunagi rääkinud….\” Võib-olla on mehel ka vahel vaja rihm lõdvaks lasta, kus ta ei pea olema eduka firma omanik, ehitama perele maja, täitma naise 100 soovi, et olla \”tasemel\” mees oma naise ja naabrite ees. Võib-olla tahab mees olla vahel lihtsalt mees või tema ise või laps, kes kardab ja räägib oma hirmudest.

Ma tean, et ma varastan teisele naisele kuuluvat meest, ma tean, et see inetu. Ja ma olen rõõmus, et on perekondi, kus seda armukese \”hädaabi\” vaja ei ole. Aga antud juhul abistame me teineteist. Ajutiselt. Ja mees ei kavatse peret jätta, ja ma ei kavatse peret lõhkuda (minu algne vaimustusega seotud armumine on möödas) ja mina küll ei taju, et minu pärast mees oma naist vähem armastaks või austaks. Nii, nagu ta on lugupidav minu suhtes, on ta ka oma naise suhtes, rääkides oma naisest ainult head.
Ma ei arva, et seksuaalne truudus on suhtes kõige – kõige olulisem asi. See on minu arvamus.

Kohati on tunne, et naised eeldavad meestelt truudust, samas ise lasevad end lõdvaks.

Ja kui mehel kopa ette viskab, on mees süüdi. Inetud petmislood on minu arust enamasti põhjustatud sellest, et enne ei juleta vanasse kaevu sülitada, kui uus valmis, janus on ju hirmus olla, kes see ikka tahab kannatada.
[/tsitaat]

Ilmselgelt ei suuda sa oma \”õnne \” enda teada hoida,kui selle kogu ilmale lahata annad.Mida sa siis ootasid – mingit poolehoidu? Et küll sina oled ikka tubli naine,hoolitsed teise pere \”kodurahu\” eest ja lased mehel mees olla.ILmselt on sellisel mehel neid kodurahuhoidjaid veel . hahahaaa. MIks sa arvad,et sel mehel kodus hea ei ole või oma naisega? Ta lihtsalt paneb mitmel rindel,nii on ja see teebki selle asja inetuks ja labaseks.Aja küsimus,kui sa ei suuda oma suud kinni hoida ja jutud jõuavad tema naiseni,siis oled küll medalit väärt – päästsid ju mehe omakasupüüdmatul eesmärgil!Sa ikka ei saa veel aru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 23:34; 17.07 00:35; 19.07 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui need vabad ja vallatud preilikesed ńii rahul(datud) ja õnnelikud on, miks nad siis perekoolis ennast õigustamas ja teisi naisi sõimamas käivad? Sinu enda postitusest tuleb välja, et ootad oma ellu \”kedagi tõelist\” ja suurima rõõmuga vahetaksid oma positsiooni armukesena kodukana oma vastu : DDD
Seksuaalsed vajadused saate salasuhtes rahuldatud, aga õrnuse, läheduse ja helluse olete küll ise juurde kujutlenud. Vaat milleni armastusenälg võib naise viia.
[/tsitaat]

Ahhaa, siin võivad sinu loogika järgi käia ainult suures hädas kibestunud pereemad? Vabad ja vallalised ja rõõmsad ei tohi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 23:40; 17.07 23:45; 19.07 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakkasin tegelikult heietama seepärast, kuna olen armunud ja täitsa vabasse ja toredasse mehesse. Ja see lööb emotsioonid üle pea mida nüüd siin maadan.
Ja see on nüüd kolmas kord, kus keegi meeldib, ja juba ette tunnen, et sellest ei tule midag välja, aga nii väga tahan igaks juhuks järgi proovida, et kindel olla ja lasen suhetel arenenda.
Ja siis on käes jälle see hetk, kus saan aru, et ma petan end, et ma tegelikult ei armasta ega hakka armastama seda meest. Vat see on valus. Ja veel valusam on näha siis enda kõrval inimest, kes nii väga tahab ja üritab, ja ma teen silmanähtavalt haiget ja ma olen jälle tagantjärgi tark, et nii ma ju arvasingi et nii läheb.

Ja siis meenus see hommik võõra mehe kõrval, kui palju kergem see on ja kui palju vähem vastutust ja valu. Sellisel juhul on valu on ju vaid hüpoteetiline ja vahel kurb mehe naise pärast, kes ilmselgelt pole seda ära teeninud.

Ja ikkagi suuda ma leppida sellega, et suhet armuksega nimetatakse räpseks rõvedaks loomalikuks sugutungi rahuldamiseks.
Teatavasti sünnivad kõrvalsuhetest ka lapsed, ja kuidas meelidiks sulle, armas perekooli moraaliõpetaja olla selle rõveda akti produkt! Inimene ei saa ju vanemaid valida.

Lihtsalt, palun rohkem sallivust ja teineteisega arvestamist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.07 23:27; 16.07 08:10; 16.07 23:10; 16.07 23:24; 16.07 23:54; 19.07 02:50; 19.07 02:54; 19.07 03:38; 19.07 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Teatavasti sünnivad kõrvalsuhetest ka lapsed, ja kuidas meelidiks sulle, armas perekooli moraaliõpetaja olla selle rõveda akti produkt! Inimene ei saa ju vanemaid valida.

Lihtsalt, palun rohkem sallivust ja teineteisega arvestamist![/tsitaat]
laps valib vanemad, kellele sündida. ju tal siis on seda kogemust vaja, oli vbl eelmises elus ise armuke või halvustas abieluvälist last.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 23:37; 20.07 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul on ilus lugu.
minu lugu on sellekõrval lausa rõve ja hale.
mul oli kord suhe noormehega, kes umbes kuuaja pärast hakkas rääkima oma rasedast naisest, kes kohe hakkab sünnitama, aga tema teda kohe üldse ei taha ja ega see lapski polevat vist tema oma.
mina lollikene oma suures armumises arvasin, et tüüp räägib tõtt. no et ongi naine maha jäetud ja laps eiteakelleoma.
mingil hetkel tüüp kadus. ju siis titt sündis.
olen neid nüüd kõva 10.a hiljem näinud…ikka koos ja lapsi rohkem.
ja olingi armuke. mehele, kelle lõpurase naine teda tegelt kodus ootas.
masendav. ma ise küll sellist saatust ei sooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hakkasin tegelikult heietama seepärast, kuna olen armunud ja täitsa vabasse ja toredasse mehesse. Ja see lööb emotsioonid üle pea mida nüüd siin maadan.
Ja see on nüüd kolmas kord, kus keegi meeldib, ja juba ette tunnen, et sellest ei tule midag välja, aga nii väga tahan igaks juhuks järgi proovida, et kindel olla ja lasen suhetel arenenda.
Ja siis on käes jälle see hetk, kus saan aru, et ma petan end, et ma tegelikult ei armasta ega hakka armastama seda meest. Vat see on valus. Ja veel valusam on näha siis enda kõrval inimest, kes nii väga tahab ja üritab, ja ma teen silmanähtavalt haiget ja ma olen jälle tagantjärgi tark, et nii ma ju arvasingi et nii läheb.

Ja siis meenus see hommik võõra mehe kõrval, kui palju kergem see on ja kui palju vähem vastutust ja valu. Sellisel juhul on valu on ju vaid hüpoteetiline ja vahel kurb mehe naise pärast, kes ilmselgelt pole seda ära teeninud.

Ja ikkagi suuda ma leppida sellega, et suhet armuksega nimetatakse räpseks rõvedaks loomalikuks sugutungi rahuldamiseks.
Teatavasti sünnivad kõrvalsuhetest ka lapsed, ja kuidas meelidiks sulle, armas perekooli moraaliõpetaja olla selle rõveda akti produkt! Inimene ei saa ju vanemaid valida.

Lihtsalt, palun rohkem sallivust ja teineteisega arvestamist![/tsitaat]

ei viitsi neid vastuseid lugeda, aga tundub et oled ilma spermata jäetud jälle.
Sinu hauale saab panna luuletuse

\”Siin puhkab l….s kes andis kõigile n…i.\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Sinu kirja ainetel: Naine, kellel on rahuldamata seksuaalsed vajadused on kiimas. Kiimas naise ülesanne nr 1 on leida VABA mees, kes tema kiima rahuldab, sest muidu on naine saamatu. Kiima tekitab ja seksima sunnib naist loomastunud sugutung. Keegi nimetab naist nikupukiks, jne, jne, jne, ja te kõik samas tõstate esile pereväärtusi, truudust ja muud õilist ja samas väljendate kahe inimese kõige vahetumat akti selliste sõnadega.

Jagan oma intiimseid hetki mehega, kes mulle meeldib ja keda ma austan (muideks, tegelikult on olemas veel austust väärivaid väärtusi peale monogaamia)ja me pühendume selles aktis teineteisele ja jagame teineteisele parimat oma minast. Me saame kokku, et öelda ja tunda, et sa maitsed nii imeliselt ja lõhnad nii lummavalt… kuni nende hetkedeni, kus mees on alustanud lauset \”ma ei ole sellest oma naisele kunagi rääkinud….\” Võib-olla on mehel ka vahel vaja rihm lõdvaks lasta, kus ta ei pea olema eduka firma omanik, ehitama perele maja, täitma naise 100 soovi, et olla \”tasemel\” mees oma naise ja naabrite ees. Võib-olla tahab mees olla vahel lihtsalt mees või tema ise või laps, kes kardab ja räägib oma hirmudest.

Ma tean, et ma varastan teisele naisele kuuluvat meest, ma tean, et see inetu. Ja ma olen rõõmus, et on perekondi, kus seda armukese \”hädaabi\” vaja ei ole. Aga antud juhul abistame me teineteist. Ajutiselt. Ja mees ei kavatse peret jätta, ja ma ei kavatse peret lõhkuda (minu algne vaimustusega seotud armumine on möödas) ja mina küll ei taju, et minu pärast mees oma naist vähem armastaks või austaks. Nii, nagu ta on lugupidav minu suhtes, on ta ka oma naise suhtes, rääkides oma naisest ainult head.
Ma ei arva, et seksuaalne truudus on suhtes kõige – kõige olulisem asi. See on minu arvamus.

Kohati on tunne, et naised eeldavad meestelt truudust, samas ise lasevad end lõdvaks.

Ja kui mehel kopa ette viskab, on mees süüdi. Inetud petmislood on minu arust enamasti põhjustatud sellest, et enne ei juleta vanasse kaevu sülitada, kui uus valmis, janus on ju hirmus olla, kes see ikka tahab kannatada.
[/tsitaat]
Mina olen kaugel sellest, et üht siiralt ja sügavalt armastavat naist nikupukiks nimetada. Ja sinu tunded teevad sulle au. Aga su meeskaaslase kohta seda küll öelda ei saa.
Võibolla ei ole truudus suhtes tõesti kõige tähtsam, aga ausus on kindlasti. Teie suhetes ausust ei ole. Teie suhte ta ju salgab maha ja sunnib sind endaga koos valetama ja varjama. Või ma eksin ja naine on tegelikult sinu kui armukese olemasolust teadlik?
Kirjutad, et mees austab, armastab ja peab lugu nii oma naisest kui sinust. Mina nii ei arva. Kui ta oma naisest lugu peaks, siis ta ei petaks teda. Armastatud inimesele ei saa valetada, ega teda ka ära kasutada.
Mina näen asja nii, et see mees teeb teadlikult ja enda huvides õnnetuks nii sinu, kes sa selles suhtes kaugeltki õnnelik ei ole kui oma naise, kes kindlasti midagi tunneb ja aimab. Võitjaks selles kolmnurgas on mees, kes naudib 2 naise armastust ja andumust,korraliku pereisa mainet ja armukesega põnevust.Ega kavatse millestki loobuda.

See, et mees oma naisest halba ei räägi, pole küll mingi eriline lugupidamine, see on elementaarne. Kas oled olnud abielus mõne eriti halva mehega või oli su isa eriline türann, et esimest viisakalt käituvat meest ilmaimeks pead?

Jutud armukese \”abist\” perekonnale – neid ei hakka ma isegi kommenteerima. Enese õigustamine ja mehe pere halvustamine oli liialt ilmne.

Tean väga hästi, et mu jutt ühele armastusest pimestatud naisele pärale ei jõua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 10:22; 20.07 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sa nii tore ja vallatu ja misiganes oled, ega ma absoluutselt ei imesta, et kuhu su laste isa siis kadus?
Sai litsiga elamisest kopp ette? Karta on, sest kui su moraal juba enne laste saamist vähimalgi määral samasugune oli, siis normaalne mees sellist elu kaua ei kannata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Loll jutt. Kohustusteta seksi teevad kõik mehed, kui pole ohtu vahele jääda. Sellist meest pole veel tehtudki, kelle silmis prink noor naiseihu ei kaaluks üles kohustusi lõdva 40+ga
Võtmeküsimuseks on oht vahele jääda. [/tsitaat]

sitt lugu kui su oma naine 40+ on lõtv 😛 ma ise ca 40 ja teen nii mõnelegi endast palju nooremale figuuri poolest silmad ette 🙂 enda mees on kena, väga seltskondlik ja eks ikka üritatakse aeg ajalt külje alla ujuda aga no meest ei huvita teised naised. ma pole meie kooselu ajal veel näinud, et ta kellegagi flirtida üritaks, vastupidiseid olukordi on olnud küll. ju siis on meie sekselu piisavalt huvitav tema jaoks, viimasel ajal on lisandunud veel S/M mängud ja ega iga naine polekski nõus, et teha võib kõike 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja imestan kui kibestunud on need nn.perekooli ontlikud koduperenaised, \”tibuemmed\”, mis iganes nimega neid nimetagem. Miks te küll nii kibestunud olete ja end hästi tundvaid vabu naisi sedasi litsideks sõimate? Ilmselgelt te ju lihtsalt kardate oma meeste pärast!! Mida te siis veel siin istute ja kiivalt kommeteerite ja sõimate vabu elust rõõmu tundvaid naisi litsideks. Naeruväärne. Tegelege siis parem oma meestega, et nad ei vaataks teisi naisi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 23:32; 18.07 10:14; 20.07 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan teemaalgatajast aru kùll, olen isegi sarnases situatsioonis olnud. Minu jaoks oli pòhjus selles et olin armunud. Kui armumine ùle làks lòppes ka meie suhe. Sùdant ju ei saa kàskida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted ühe armukese heietus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.