Esileht Beebi ja mitmikud ühe kuune lapse enamus päevast tissi otsas’?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: ühe kuune lapse enamus päevast tissi otsas’?

Postitas:
Kägu

kuu ja 1 nädal laps vana ja enamus ärkvel oleku aja tema tissi otsas. Mitte küll iga päev, aga ikkagi. Täna nagu eriti veel. Piima on, selle vähesuse üle kurta ei saa.
Kas ta lihtsalt vajab soojust ja lähedust, et siis sellepärast? Andke nõu.
Ette tänades 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: ühe kuune lapse enamus päevast tissi otsas’?

Igati normaalne 1-3 elukuul vahelduva eduga, nii piima juurde tekitamiseks, kui lähedusvajaduse rahuldamiseks. Naudi, see aeg möödub niiiiiiiiii kiiresti 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
EgleH

Meil mõni päev sama asi .. näiteks täna 🙂 Kohe-kohe saame kuuseks. Õnneks öösel magab pikalt .. sööb umbes kolme tunni tagant .. ja päeval ka suurema osa ajast tissi otsas .. kui magama jääbki, siis tahab enda lähedal olla. Üks vanaema peab seda imelikuks ja ei taha kuidagi aru saada, et nii ei ole võimalik last ära hellitada. Kõige pikemalt magab päeval siis kui õues jalutamas .. nüüd aga nii külm väljas, et mitu päeva pole jalutama saanud.

Homme lähen hambaarstile .. loodetavasti saab vanaema temaga hakkama.. lutti pole nõus võtma ja piimasegu pole seni veel katsetanud ..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägite just nagu minu kohe-kohe 2-kuuseks saavast poisist. Tema võiks päev läbi rinnal olla ja mõnuleda. Loodan selle peale, et varsti tekib tõsisem huvi ümbruskonna vastu ja vast ei ole siis minu süli nii ahvatlev. Aga praegu on küll raske. Olen nagu naelutatud diivanile istuma ja poiss minu külge kleebitud.

0
0
Please wait...

Postitas:
asos

tere tulemast klubisse 🙂 Mul saab poiss 3 päeva pärast 3 kuud täis, aga huvi tissi vastu ei ole üldse vähenenud. Ta võiks vabalt terve päeva rinna otsas veeta. Uudistab küll vahepeal ka ümberringi, ma üritan teda tegevuses hoida, aga pikalt see ei kesta. Tahab jälle tissi. Kui piisavalt kiiresti rinnale ei saa, hakkab hüsteeriliselt karjuma. Mul ka juba diivan lohku istutud ja selg kange. Asjatoimetused kõik ripakil, sest üle 45 minuti ta mulle vaba aega ei anna. Ju tal on suur lähedusevajadus ja mõnuleb tissi otsas. Võib ka mingi häda olla, aga sellele on rasken jälile jõuda. Meil arst arvas, et võib olla refluks, aga pärast ravimi kasutamist muutust näha ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on sama asi ja samuti tegu poisiga. Erand on see kui ta päeval mõnikord 2h järjest magab, enamasti ikka 1h ja jälle rinnale. Paar korda on meil lausa 5-6 tunniseid tissimaratone olnud 🙂 Lihtsalt ei saa last ära panna, kohe on nutune ja rahutu.
Tuleb asja positiivset külge näha ja nautida 🙂
Aga vanaemad ei pruugi sellest tõesti aru saada, nii on ka meil. Pean ennast pidevalt õigustama, miks kogu aeg last imetan.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli ka nii, esimesed 3 kuud, nüüd poja 4,5 kuune ja asi juba parem, nüüd 2h peab ilusti vastu ja kui piisavalt huvitav on siis ka natuke kauem. Mul ämm oli väga imestanud algul, et mis moodi laps nii tihti süüa tahab aga ta ise pole lastele rinda saanud anda ja pudeli lapsed käituvadki teisiti. Mina ka õigustasin pidevalt, et nii rp lastega ongi. Ninu oma ema pidas seda normaalseks, tal 4 last ju ka, see ka andis natuke nagu kindlust juurde, et nii peabki olema. Mulle endale oli imelik see, et raseduse ajal kõik rääkisid, et mis esimestel kuudel viga sööb ja magab, meil küll nii polnud, oligi päeval pm ainult tissiotsas, öösiti õnneks ikka magas ka natuke. Nüüd päeval juba lihtsam, aga öösiti magamisega probleemid. Tuleb vist lihtsalt need erinevad etapid üle elada.

0
0
Please wait...

Postitas:
muu1

See on nii väikeste puhul täiesti normaalne, ära üldse põe, vaid naudi, et saad talle seda mõnusat olemist võimaldada ja ise teda imetleda ning puhata. Ta on ju nii armas oma tissilembuses. Varsti on see aeg möödas ja siis huvitub ta igast huvitavast helist, vaatamist väärt asjast jms, nii et teda on tissi otsa saada päris on palju raskem ja ta ka ise võtab (tõenäoliselt) seda palju lühemalt.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Beebi ja mitmikud ühe kuune lapse enamus päevast tissi otsas’?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.