Esileht Koroonaviirus COVID-19 Üheksas päev, kiirtest ikka positiivne?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Üheksas päev, kiirtest ikka positiivne?

Postitas:
Kägu

Sümptomeid pole olnud juba 5 päeva, kogu põdemine kerge olnud. Mehel oli juba viiendal päeval kiirtest negatiivne. Kaua teil kiirtest pos näidanud?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks seda korduvalt tegema?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks seda korduvalt tegema?

Võibolla selleks, et teada, et sa ei ole enam nakkusohtlik teistele?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks seda korduvalt tegema?

Võibolla selleks, et teada, et sa ei ole enam nakkusohtlik teistele?

Test võib positiivne olla pool aastat. Mis sa arvad, et inimene on pool aastat siis nakkusohtlik?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks seda korduvalt tegema?

Võibolla selleks, et teada, et sa ei ole enam nakkusohtlik teistele?

Ei. Nakkusohtlik ei ole ma enam teatud perioodi pärast. Sellegipoolest võib test veel positiivne olla.

Huvitav, näiteks haiglas töötades, kus ometi peaks arusaamine nakkushaigustest olema  hea, ei küsi keegi peale koroonasse haigestumist tööle naastes, kas kiirtest on tehtud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks seda korduvalt tegema?

Võibolla selleks, et teada, et sa ei ole enam nakkusohtlik teistele?

Ei. Nakkusohtlik ei ole ma enam teatud perioodi pärast. Sellegipoolest võib test veel positiivne olla.

Huvitav, näiteks haiglas töötades, kus ometi peaks arusaamine nakkushaigustest olema hea, ei küsi keegi peale koroonasse haigestumist tööle naastes, kas kiirtest on tehtud.

Miks peaks küsima?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks seda korduvalt tegema?

Võibolla selleks, et teada, et sa ei ole enam nakkusohtlik teistele?

Test võib positiivne olla pool aastat. Mis sa arvad, et inimene on pool aastat siis nakkusohtlik?

mitte kiirtest

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks seda korduvalt tegema?

Võibolla selleks, et teada, et sa ei ole enam nakkusohtlik teistele?

Test võib positiivne olla pool aastat. Mis sa arvad, et inimene on pool aastat siis nakkusohtlik?

Kui kiirtest näitab pool aastat positiivset, võib midagi muud juba mäda olla.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sümptomeid pole olnud juba 5 päeva, kogu põdemine kerge olnud. Mehel oli juba viiendal päeval kiirtest negatiivne. Kaua teil kiirtest pos näidanud?

Kui jätsid haiguse arsti juures fikseerimata, siis oled probleemi ees.  Igal pool kus teste hakatakse nõudma, loetakse sind nakkuse kandjaks ja sa ei suuda tõestada, et olid haige.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sümptomeid pole olnud juba 5 päeva, kogu põdemine kerge olnud. Mehel oli juba viiendal päeval kiirtest negatiivne. Kaua teil kiirtest pos näidanud?

Kui jätsid haiguse arsti juures fikseerimata, siis oled probleemi ees. Igal pool kus teste hakatakse nõudma, loetakse sind nakkuse kandjaks ja sa ei suuda tõestada, et olid haige.

Olemegi jõudnud ühiskonda, kus on eriti lihtne sattuda bürokraatia hammasrataste vahele.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sümptomeid pole olnud juba 5 päeva, kogu põdemine kerge olnud. Mehel oli juba viiendal päeval kiirtest negatiivne. Kaua teil kiirtest pos näidanud?

Kui jätsid haiguse arsti juures fikseerimata, siis oled probleemi ees. Igal pool kus teste hakatakse nõudma, loetakse sind nakkuse kandjaks ja sa ei suuda tõestada, et olid haige.

Ei jätnud fikseerimata. Kolmapäeval peaks olema tähtis kohtumine. Kui kiirtest veel teisipäevalgi pos, siis pean tühistama. Mis on aga keeruline ja mõjutab paljude inimeste elu-olu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiirtest veel teisipäevalgi pos, siis pean tühistama.

Miks? Keegi pole niimoodi ju soovitanud. Kui sümptomeid pole ja perearst terveks tunnistab, võid ju minna

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks seda korduvalt tegema?

Võibolla selleks, et teada, et sa ei ole enam nakkusohtlik teistele?

Test võib positiivne olla pool aastat. Mis sa arvad, et inimene on pool aastat siis nakkusohtlik?

Kui kiirtest näitab pool aastat positiivset, võib midagi muud juba mäda olla.

Jah, sitt partii ilmselt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PCR test võib olla mitu kuud positiivne, kuid kiirtest reageerib siiki vaid aktiivsele haigusele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kiirtest reageerib siiki vaid aktiivsele haigusele.

Kuidas ta siis reageerib vaid aktiivsele haigusele, kui inimesel juba viis päeva pole sümptomeid olnud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PCR test võib olla mitu kuud positiivne, kuid kiirtest reageerib siiki vaid aktiivsele haigusele.

Kuidas siis kiirtest saab valepositiivne olla? Ehk sümptomeid ei ole ega tule, pcr negatiivne, aga kiirtest positiivne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PCR test võib olla mitu kuud positiivne, kuid kiirtest reageerib siiki vaid aktiivsele haigusele.

Kuidas siis kiirtest saab valepositiivne olla? Ehk sümptomeid ei ole ega tule, pcr negatiivne, aga kiirtest positiivne.

Praak

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise ei testinud enam lõpus, aga mehel, kes ka väga kergete sümptomitega põdes, oli laupäeval (mis oli 8. sümptomite algusest lugedes, 6. positiivsest kiirtestist) veel test positiivne, täna aga negatiivne.

Otsisin ka internetist vastust küsimusele, kas positiivne kiirtest näitab nakkusohtlikkust, ja sain aru, et põhimõtteliselt siiski jah. Viirusekogus (seega ka võimalus kedagi nakatada) on enamasti >7p pärast sümptomite algust oluliselt langenud, aga see võimalus on olemas. PCR test on teistmoodi, see võib küll veel pikalt positiivne olla, kui aktiivset viirust juba ammu enam pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Üheksas päev, kiirtest ikka positiivne?