Esileht Beebi ja mitmikud Ühekuuse beebi päevakava

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ühekuuse beebi päevakava

Postitas:

Huvitav oleks lugeda, milline on kellelgi (olnud) ühekuuse beebi päevakava – kas on rangelt paigas või olete lasknud asjadel minna omasoodu? Tracy Hoggi beebilausuja-raamat soovitab teha kindel päevakava, sest beebidele meeldivat etteaimatavus, ja eks vanematel on ka niimoodi lihtsam oma aega planeerida. Mida teie beebiga päevast-päeva teete või olete teinud?
Meil kulub enamus ajast endiselt 1) magamisele ja 2) söömisele (ca 8 korda ööpäevas, RP). Enne igat söögikorda (või vahel sagedamini) mähkmevahetus. Õhtusel ajal kulub kumulatiivselt ca 2 h lapse rahustamisele (gaasid/koolikud vms), ja korra päevas katsume teha õhuvanni, sest pepu kipub punetama. Ja siis kord või kaks päevas umbes tunnikeseks välja jalutama. Ja vahetevahel teeme natuke võimlemisharjutusi, mida soovitas perearst.
Kas teil mahub päevakavasse veel mingeid tegevusi, või ongi see ühekuuse päev nii… üheülbaline? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii väiksel pole küll mingit päevakava. Sööb ja magab siis kui tahab.
Mis muud see ühekuune beebi siis veel tegema peaks? Kui selles mõttes tegevusi, et endal on igav, siis mine külla nt no 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul pole isegi aastasel mingit “päevakava”. Sellesmõttes, et kindlad söögi- ja uneajad jah, millal õues käime, aga muul ajal ei ole nii, et nüüd on kell 9, mängime koos, kell 9.30 mängi üksi vmt.

1kuune on ärkvel umb 30 min, mõni vähem, teine rohkem. Mida seal ikka teha? Kui laps on rahulik, siis ongi niisama nt tegelustekil, võimalusel kõhuli kuni jaksab. Unegraafik ja söömisgraafik oli mõlemal lapsel endal suht korrapärane ja toimetasin nende rütmis. Esimene hakkas umb selles vanuses kõiki unesid õues tegema, kuna toas ei uinunud enam, teisega ma isegi ei üritanud ja juba varem tegi kõik uned õues, kuigi ka külmal ajal sündinud ???? tema muidugi toas tahtis magada ainult minu kõhul, aga kui kodus ka 2aastane, siis jama ju

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 14:49; 25.01 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole mu lastel kunagi mingit päevakava olnud (st on aga nad on selle ise kujundanud). Ainuke mida olen jälginud, et lastel oleks võimalusel kindel magamaminekuaeg. Lasteaeda minnes tuleb juurde ka kindel ärkamisaeg. Muu läheb omasoodu 🙂

Nii pisikesed beebid sõid-magasid täpselt siis kui soovisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti pole olnud või noh iga paari tunni tagant tahab süüa ja ülejäänud aja sisuliselt magab 😀

Kindel päevakava on tulnud alles siis kui laps läheb ühele unele, siis tähtis, et normaalsel ajal päeval magama saaks. Praegu 8k ja väga erinevad on päevad. Magab 2x aga mõni hommik ärkab 7 ja mõni 9, sealt siis hakkab päev jooksma. Vahest on kahe une vahel üleval 2,5 h teine päev 4,5 h. Ma ei sunni ju last magama lihtsalt selle pärast, et nüüd on kell nii palju ja PEAB magama.

Vahepeal kolme unega oli suht stabiilne päevakava kuna siis ei jaksanud raudselt kauem üleval olla kui 2h.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Regulaarsuse teeb laps ise, hakata mingile ühekuusele päevakava kaela vägistama on lollus. S66b, kui on näljane (rp eriti, pole vaja mingeid vahesid pidada), magab kui on väsinud. Jah, tema päevad ongi sellised ja sinu omad ka. Küll varsti läheb paremaks, ärkveloleku vahele tekib suurem regulaarsus, sul veel need 40minuti uned ja muud kõik ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A ma lisaks veel, et 1aastasega on päev veel igavam. Magab 1 kord, no siis on lahe. Aga hommik kuni kell 12 – tahad telekat vaadata, laps jookseb seda patsutama või lihtsalt on ninapidi seal vastas, ei saa; tahad nutiseadmes/arvutis olla, laps tahab ka näha ja katsuda, enda kätte, ei saa; tahad raamatud lugeda- laps tahab ka ja hakkab lehti keerama; tahad käsitööd teha, laps hakkab lõngaga mängima ja keerab ümber kaela….; tahad wcsse minna, krt, isegi seda ei saa rahus, laps tuleb kaasa ja tahab wc harja suhu pista ???? ja nii istudki pool päeva põrandal ja lased lapsel enda ümber toimetada…. Lapsega nagu toimetamist jagub, samas on nii igav….

Õueskäik koosneb ka peamiselt lapse kraavisrevast või võsast ärakorjamisele ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 14:49; 25.01 13:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ühekuuse beebi päevakava

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.