Esileht Pereelu ja suhted Üheöösuhe ja pärast seda.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Üheöösuhe ja pärast seda.

Postitas:

Kas on tuttav? Mul oma mõningase elu jooksul on tulnud ette hetki, kus libastun ja magan kellegagi esimesel kohtumisel, kusagil peaol. Ei välista isegi, et paar korda on mulle joogi sisse pandud midagi. Kui siis järgmisel hommikul kohale jõuab, tahaks selle kõik unustada. Aga need mehed ei jäta rahule. Justkui kujutavad ette, et olemegi paar? Helistavad, kirjutavad. Hetkel jälle üks tegelane nagu näts küljes. Kusjuures ta isegi täiesti meeldiks mulle. Aga ma ei saa võtta tõsiselt meest, kes esimesel kohtumisel naise ära lohistab. Kena mees. Ma olen suht kindel, et kui mina poleks ette jäänud, oleks ta kellegi teise lohistanud ja võib seda alati ka edaspidi teha. Sellises suhtes oleks ohtlik olla. Ja nüüd juba kaks kuud rahule ei jäta. Mul pole põhjust talle midagi halba ka öelda, sest eks tegu sai tehtud ikka kahepeale. Ehk jama on siis see, et mees mulle muidu igati meeldiks, aga sellisega ei ole mõtet suhet luua. Ja miks mehed sellistega enam üldse suhelda tahavad, kes esimesel õhtul voodisse ronivad. Ok- sai- saab veel? Aga siis tahavad hoopis päeval kohtuda ja sööma minna jne. Mina ei taha neid küll enam päevavalguses näha, kustutaks selle pildi mälust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa ikka kindel, et see üheöö-suhete värk sulle üldse sobib? Võibolla teed seda lihtsalt nö ühiskonna survel? Sulle *tundub*, et sellist elu elades oled cool, aga tegelikult pole sul sees sellist bitchi-hinge, mis sellise elustiili välja kannataks?

Mõistus paistab sul kül paigas olevat, sest sinu arutlused on ka minu arvates täiesti paikapidavad – sellisest mehest head suhtematerjali ei saa, püksikumm on tal liiga lõtv (nagu ühel või teisel põhjusel praegu sul endalgi). Sellisega elades on juba haiguste risk nii suur, et see pole mõistlik. Rääkimata võimalusest kõvasti haiget saada.

Kuidas sulle meeldiks mõte, et loobuks äkki meedia ja teatud gruppide poolt survestatud mõtteviisist ja prooviks elada ilma selliste tegudeta, mida järgmine päev mälust kustutada tahaks? Väga paljudele selline eluviis ei sobi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmmm, küll sina oled kergesti ära lohistatav. Minuga juhtub selliseid asju ainult siis kui ma selle peale ka välja lähen. No ja kui sa lahkelt oled peol nõus andma, siis miks ei võiks need mehed sind edaspidi tarvitada ilma eelneva joominguta? nemad vaatavad ju, et sul suva, peaasi, et saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sellise üheöö suhtest võib asja tulla küll, kuid see tõenäosus, et mees suhet tõsiselt võtab, on ikka väga väike. Ta mängib suhet kaasa, veedab sinuga aega, seksite, käite sõpradel külas, kuid kas sellest tõelist mehe ja naise vahelist suhet kujuneb, mida saaks hiljem perekonnaks nimetada. Kahtlen.
Sa paistad intelligentne tüdruk, mistõttu väärtusta ennast rohkem ja katsu leida ikka partner, kes pakub ka lisaks seksile midagi. On täiesti võimalik, et oled väga heas suhtes, kuid saad sellelt inimeselt ka oma elu parimat seksi, mistõttu ei pea sa ennast kulutama üheöösuhetele.
Lugesin sellist huvitavat mõtet, et ennast liigselt erinevate inimestega suhteid luues inimesed kulutavad ennast nii ära, et nad ei oska tulevikus leida ega luua head ning tugevat suhet.
Ära piitsuta nüüd ennast nende öösuhete pärast, kuid arvesta sellega, et mehed kippuvad naisi ära kasutama enda jaoks, mistõttu sina mõtle ikka väga täpselt läbi, et keda ja mida sa tahad ning liigud selle suunas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa õpi EI ütlema ja oma joogil silm peal hoidma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean tüdrukuid kes enne pidu teevad roundi vibraatoriga, et mitte kergelt liimile minna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli peale lörriläinud abielu päris mitmeid üheöösuhteid ja samamoodi, mehed tahtsid peale seda nö käima hakata – helistasid, kutsusid sööma, luurasid lilledega ümber maja jne. Saatsin nad alati kukele ja kustutasin mälust.
Viimase üheöösuhtega tekkis aga mõne järgneva päeva jooksul mõlemapoolne armumine ja peale paarinädalast tutvust panime leivad ühte kappi.
Elame juba 5 aastat harmoonilist pereelu (tutvudes N33, M39), sealjuures on ta minu lapsele väga hea isa. Ega siis mehed on erinevad – minu elukaaslane pole sugugi üheöösuhte mees, tal oli elu jooksul üldse ainult 2 naist olnud (mõlemaga pea 10 aasta truus kooselus). Tänaseks olen saanud talt ka abieluettepaneku ning oleme soetanud ühise kinnisvara. Nii et kõik on võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mehed on erinevad[/tsitaat] Tüpselt. See \”üheöösuhtest ei arene kunagi midagi tõsist\” on mingi naised saunas rääkisid loba. Areneb ja väga tihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta seda asja nii – sa ei pea ju iseennast mingiks üheöösuhte-naiseks, aga ometigi on sul üheöösuhteid ette tulnud. Miks sa arvad, et need mehed on ses suhtes sinust nii erinevad? Kui see mees sulle muidu meeldib, siis suhtle temaga, lihtsalt võta vaikselt ja rahulikult, kokku kolima hakata on tõesti liiga vara.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma oskan öelda? Inimesed elavad ikka jube kummalisi elusid! Ja seda ka, et inimesed on ikka nii erinevad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt püüavad noormehed suhteid säilitada seepärast, et üheöösuhe ei ole ikkagi väga normiks isegi klubides käivate inimest jaoks. Mina tean paljusid inimesi (ka ma ise), kes ei ole kunagi üheöö suhet harrastanud, mis ei tähenda, et me ei ole esimesel kohtumisel voodisse roninud, vaid lihtsalt, kui mees oli piisavalt hea kehakeemiaga, et temaga voodisse minna, siis äkki tasub lähemalt tutvuda-uurida, ehk ikkagi sobib ka kõik muu. Aga mina ei poe kellegi voodisse nii, et ise arugi ei saa, minu puhul on tegu vägagi selgelt läbi mõeldud otsusega – sest ma ei joo kunagi nii palju alkoholi, et otsustusvõimet kaotada. Aga ma ei ole ka suurem asi klubides käia, nii et mingitest tablettidest ma midagi ei tea,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui midagi oleks joogi sisse pandud, siis sa ju ei mäletakski, mis öösel juhtus. Muidugi ei tahaks siis sellise perversse vägistajaga suhelda. Ma imestan, et sa sest nii muuseas räägid. Ja mis sümpaatne selline tüüp saaks olla? Kogu sümpaatsus kaoks ju sel hetkel ära, kui tüüp sellise sigadusega hakkama saaks. Kui madal peab enesehinnang olema, et sellisest asjast mitte numbrit teha? Samas, kui niisama üheöösuhtest rääkida, siis mina ei saa aru, miks sa siis edasi suhelda ei taha, kui mees sümpaatne on? Et kui arvasid algul, et on üheöösuhe, siis peabki olema? Ei taha lihtsalt selle mehega rohkem suhelda? Või arvad, et ta ainult seksiks sind tahabki? On piinlik talle uuesti otsa vaadata? No aga ära siis suhtle, ütle, et sinu arvates neil pole rohkem millestki rääkida ja aeg on edasi liikuda. Mis seal ikka pikalt heietada. Kui seda kindla häälega ütled, siis ei hakka nad vast rohkem pinnima ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võta seda asja nii – sa ei pea ju iseennast mingiks üheöösuhte-naiseks, aga ometigi on sul üheöösuhteid ette tulnud. Miks sa arvad, et need mehed on ses suhtes sinust nii erinevad? Kui see mees sulle muidu meeldib, siis suhtle temaga, lihtsalt võta vaikselt ja rahulikult, kokku kolima hakata on tõesti liiga vara.[/tsitaat]

Ma sama meelt.
Ka meestel võib vahel juhtuda.
See ei tähenda, et ta ongi selline üheööliblikas.

Mina oma mehega läksin kohe esimesel kohtingul voodisse. Mis siis, ei arvanud mina temast ega tema minust seepärast halvasti 🙂 Praegu 7a koos olnud, abielus 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ja abikaasa suhe algas samuti üheöösuhtest. 8 aastat kooselu, neist 2 aastat abielus, 2 last. Hetkel ei kurda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ära jaga siis oma telefoninumbreid ja meiliaadresse! saad rahu nendest kirjadest ja kõnedest. kui väga suur huvi on, ja mees su numbrit küsib, ära ütle, vaid küsi hoopis tema oma ja kui kaineks oled saanud ning järele mõelnud, mida see mees endast kujutas ja kas sooviksid temaga veel kohtuda, võtad ise ühendust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks küll mina nii ei suuda minna ja lihtsalt seksida kellegagi. Miks ma tahan ainult oma mehega seksida. Kurat see ajab nii närvi juba. Tema tahab kõiki aga mina ainult teda. Täiesti ebaaus. Vahetame korraks kohad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sulle seda mõtet pole tulnud, et ehk oledki väga ilus ja väga seksikas ja väga naiselik?
Ja ilmselt oli siis sinuga seks niivõrd hea, et tahetakse seda korrata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas sulle seda mõtet pole tulnud, et ehk oledki väga ilus ja väga seksikas ja väga naiselik?
Ja ilmselt oli siis sinuga seks niivõrd hea, et tahetakse seda korrata?
[/tsitaat]
Kindlasti ta just seda mõtlebki. Aga ta tuli siia, Perekoolis ka seda kinnitataks :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Üheöösuhe ja pärast seda.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.