Esileht Pereelu ja suhted Üheöösuhte hommik

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Üheöösuhte hommik

Postitas:

Tere!

Lihtsalt huvipärast uurin, et juhul, kui varasemalt tuttava inimesega on üks asi viinud teiseni ja õhtu lõppeb mehe kodus linade vahel, siis mis sab siis, kui asjad aetud? Põrutate kohe minema, hiilite minema siis, kui teine asjaosaline jääb magama, jääte hommikuks, kuigi see võib olla valges ja kainena kohmetu või ei lase ka hommikut raisku ja teete ühe raundi veel peale?
Võõra inimesega tundub lihtne – kui on tema kodu, siis sinna ööseks ei jää ja nii on, aga varasema tuttva või kolleegiga tundub nagu veidi teine asi…

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 23:43; 02.12 01:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Lihtsalt huvipärast uurin, et juhul, kui varasemalt tuttava inimesega on üks asi viinud teiseni ja õhtu lõppeb mehe kodus linade vahel, siis mis sab siis, kui asjad aetud? Põrutate kohe minema, hiilite minema siis, kui teine asjaosaline jääb magama, jääte hommikuks, kuigi see võib olla valges ja kainena kohmetu või ei lase ka hommikut raisku ja teete ühe raundi veel peale?

Võõra inimesega tundub lihtne – kui on tema kodu, siis sinna ööseks ei jää ja nii on, aga varasema tuttva või kolleegiga tundub nagu veidi teine asi…

Kõik suhted, viimane kui üks, algavad esimesest ööst. Sellist küsimust saab esitada ainult inimene, kellel pole iial suhteid olnud. EHk siis selgitan. enamasti ja tavaliselt järgneb esimese öö suhtele, teise öö suhe jne, sealt edasi kooselu ja abielu. Nii et head suhete algust. Iga suhe algab esimesest ööst….

+8
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmveerand kaksteist oli juba asi aetud ja hiilisid vannituppa, et perekoolist nõu küsida?:)
Ei oska vastata, sest kõik oleneb inimesest. Kas sa ise tahad tema kõrval ärgata vôi oleks see piinlik?

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 07:46; 01.12 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike munad ja peekon, ja tänad meeldiva öö eest. Katseta, algul imelik, aga pärast mingit kolmandat on asi juba loomulik. Küsi tass kohvi kaasavõtmiseks. T
Täiskasvanud inimesed, mida põdeda. Noh ja kui seks oli hea, võib ju korrata.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe korra on olnud selline olukord, kus tõin endale täiesti võõra mehe koju peale väga juhuslikku kohtumist ja temapoolset ettepanekut. Ma lihtsalt ei suutnud ei öelda nendele silmadele. See öö oli unustamatu ja hommikul olime mõlemad sellises kavalas toonis, et üllatavalt meeldiv tutvuda. Ja kuna me oleme erinevatest rahvustest, siis sai sellega ka nalja. Jalutasime koos hommikul poodi, sõime poe ees kohukest ???? Mind kutsuti kohe jalutama, spasse, sööma, kuid ütlesin ära, kuna kogu juhtunu lõi mu plaanid kõik sassi. Aga sellest hetkest olin ma sihikul. Nüüdseks oleme varsti aasta koos ja ma olen väga õnnelik.

Just nimelt, sest tegemist on teisest kultuurist mehega.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Nunuh..

Minu 12 aastat kestnud abielu sai alguse üheöösuhtest.

Tellisin vastu hommikut takso (ma tahtsin oma koju riideid vahetama) ja läksin suudlustest saadetuna ära. Terve tee taksos naeratasin endamisi totakalt. Ärgates oli telefonis mitu kena tervitust ja kutse sööma.

Ikka koos.

Ikka suudeldud. Ikka kõik muu ka 🙂 Lapsed, kodu kaa.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu abielu algas sellest, mida ma pidasin üheöösuhteks kolleegiga. Muidugi olime varem rääkinud, koos lõunal kohvikuski käinud, veidi firtinud, aga ei midagi eriti sügavat. Hommikuks olime mõlemad silmini armunud, kusjuures enamuse osa ööst me lihtsalt rääkisime. Esimene hommik oli dušš, siis oli omlett ja salat. Seejärel oli juba selge, et ma enne järgmist hommikut sealt ei lahku. Siis oli kiire jalutuskäik poodi, ostsime vermutit 🙂 ja pasteeti. Leiba ja saia. Ja mina ostsin puhta aluspesu, sukkpüksid, mingi suvalise T-särgi, hambaharja, kammi, käteräti, deoorandi ja kandekoti, kuhu mahutada seljasolnud kraam. Ülejärgmisel hommikul olime praktiliselt paar. Magamata ja räsitutena jõudsime ülejärgmisel päeval tööle, eraldi ja koosolemist varjates, aga ometi said ilmselt kõik aru. Armastusavaldus tuli seejärel kohe, ülejärgmisel päeval vist. Abieluettepanek võttis veel kuukene-kaks aega. Nüüd ammu abielus ja lapsedki juba suured.

+19
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 15:44; 02.12 20:27; 02.12 20:28; 04.12 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis mis sab siis, kui asjad aetud? Põrutate kohe minema, hiilite minema siis, kui teine asjaosaline jääb magama, jääte hommikuks, kuigi see võib olla valges ja kainena kohmetu või ei lase ka hommikut raisku ja teete ühe raundi veel peale?

Ma meenutasin enda elu ja ma olen need mõned korrad sääred teinud. Ükskord ei teinud, aga siis juhtus see laevas ja polnud nagu tema kodu.
Ma arvan, et tee nii nagu tunne on. Kui on tunne, et tahad minema minna, siis minegi, aga sa ei pea hiilima, vaid võid rahulikult öelda, et tahad koju minna. Aga kui tahad jääda, siis jää. Vaata, mis saab.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu abielu algas sellest, mida ma pidasin üheöösuhteks kolleegiga. Muidugi olime varem rääkinud, koos lõunal kohvikuski käinud, veidi firtinud, aga ei midagi eriti sügavat. Hommikuks olime mõlemad silmini armunud, kusjuures enamuse osa ööst me lihtsalt rääkisime. Esimene hommik oli dušš, siis oli omlett ja salat. Seejärel oli juba selge…

Ja üheöösuhte muljete alla sobib see seepärast et…?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 21:42; 02.12 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varasemalt tuttava või töökaaslase puhul see öösel või varahommikul minemahiilimine ei aita eriti selles mõttes, et varem või hiljem ju niikuinii näete jälle ja seda piinlikum võib siis olukord olla. Kui hommikuks jääda, siis on kohe aru ka saada, kas see jääb nüüd üksikjuhtumiks või areneb edasi ja siis vastavalt edasi tegutseda…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 07:46; 01.12 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastanutele!
Ei, ma ei saanud eile varakult asju aetud ja ei küsinud sellepärast 😀 Hellitan siin vaikselt lootust, et kuna varsti on asutuse jõulupidu ja see sümpaatia on ilmselgelt liiga kaua sordiini all olnud, siis äkki just see õhtu on SEE õhtu ja üks asi viib teiseni 🙂

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 23:43; 02.12 01:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassikaline üheöö suhe on lõppenud minu jaoks nii, et läksin öösel koju. Tahtsin ennast korralikult pesta ja oma voodis väljamagada. Olen ka jäänud hommikuks, aga siis on küll teinud kohvi ja rääkinud veel juttu, aga ise tunnet – et parem oleks jalga lasta, eriti kui tead, et sellest midagi ei tule.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu abielu algas sellest, mida ma pidasin üheöösuhteks kolleegiga. Muidugi olime varem rääkinud, koos lõunal kohvikuski käinud, veidi firtinud, aga ei midagi eriti sügavat. Hommikuks olime mõlemad silmini armunud, kusjuures enamuse osa ööst me lihtsalt rääkisime. Esimene hommik oli dušš, siis oli omlett ja salat. Seejärel oli juba selge…

Ja üheöösuhte muljete alla sobib see seepärast et…?

…see oli üheöösuhtena mõlemapoolselt mõeldud ja alanud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 15:44; 02.12 20:27; 02.12 20:28; 04.12 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varasemalt tuttava või töökaaslase puhul see öösel või varahommikul minemahiilimine ei aita eriti selles mõttes, et varem või hiljem ju niikuinii näete jälle ja seda piinlikum võib siis olukord olla. Kui hommikuks jääda, siis on kohe aru ka saada, kas see jääb nüüd üksikjuhtumiks või areneb edasi ja siis vastavalt edasi tegutseda…

No aga kui oled juba ise aru saanud, et see ei vii edasi? Või sul on tingimata vaja mehe otsust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 15:44; 02.12 20:27; 02.12 20:28; 04.12 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…see oli üheöösuhtena mõlemapoolselt mõeldud ja alanud.

Ei usu seda juttu, kui tegu tuttava inimesega, kellega varasemalt on juba silma jäädud ja flirditud. Sa ei flirdi ju eesmärgiga üheöösuhet saada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 21:42; 02.12 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei flirdi ju eesmärgiga üheöösuhet saada

No mõni flirdib lihtsalt flirtimise mõnust. Kõige parem flirt on alati mehega, kellega üldse mingit suhet ei ole mõtteski kummalgi poolel. Mängu ilust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni hetk tagasi said oma suud igasugusteks asjadeks kasutada ja nüüd ei oska enam suud lahti teha ja küsida, et mida partner asjast arvab?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…see oli üheöösuhtena mõlemapoolselt mõeldud ja alanud.

Ei usu seda juttu, kui tegu tuttava inimesega, kellega varasemalt on juba silma jäädud ja flirditud. Sa ei flirdi ju eesmärgiga üheöösuhet saada.

See oli kerge flirt, nagu ma ütlesin. Selline, nagu ma täna näen iga päev naistöökaaslaste ja meeste vahel, isegi ei mõelda eriti midagi, lihtsalt noortel naistel sageli on kombeks meestega veidi eputada ja kekutada. Mehed ka katsuvad kena naise nähes kõhu sisse tõmmata ja olla galantne ja vaimukas. Selline tavaline kerge kontoriflirt. Keegi ei taha kedagi ja see on lihtsalt selline…tava. Eriti ei planeeri keegi kergelt flirtiv meeskodanik kohe oma flirdiobjektiga abielu, vanaduspäevi vms, kui siis üheöösuhet.

Kas kui sina kergelt flirdid (naeratus, kõht-sisse-rind-ette, silmavolksatus), siis on sul kohe pikad plaanid selle mehega?

Kui seal taga oli üldse midagi minu poolt peale soovi lihtsalt olla ilus ja seksikas üleüldse, siis just üheöösuhte soov. Vallutussoov, kui nii võib öelda. Mees välimuselt ja vanuselt polnud üldse minu maitse. Üheöösuhtes me ka kokku leppisime. Läks aga teisiti.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 15:44; 02.12 20:27; 02.12 20:28; 04.12 11:22;
To report this post you need to login first.

…see oli üheöösuhtena mõlemapoolselt mõeldud ja alanud.

Ei usu seda juttu, kui tegu tuttava inimesega, kellega varasemalt on juba silma jäädud ja flirditud. Sa ei flirdi ju eesmärgiga üheöösuhet saada.

Kui ma flirdin kellegagi, siis mitte kunagi mingi eesmärgiga. Pigem tunnen selle inimese suhtes seletamatut tõmmet…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Üheöösuhte hommik