Esileht Kodunurk Ühepajatoit

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ühepajatoit

Postitas:

Olen ise teinud ühepajatoitu alati haudepotis ja ahjus. Ei teagi miks, arvatavasti tegi ema ka nii või siis oma elu alustades leidsin sellise retsepti, milles oli kirjas, et peab ahjus tegema. Igastahes tuli täna teistega jutuks ja tuli välja, et paljud teevad tavalises potis pliidi peal. Kuidas teie?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati teen pliidi peal ja tavalises potis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati pliidil ja tavalises potis. Juba mu vanavanaema kodus tehti samuti niimoodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 06:56; 07.03 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jällegi teen ka ahjus savipotis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist ühepajatoitu, kus on kapsas ka sees ja on selline vedelam, teen potis, natuke tahedamat varianti, kus kapsast pole, teen ahjus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pliidil haudepotis, sest lisan erinevad juurikad erineval ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen pliidi peal suures potis.

Kõigepealt keedan vees 2 suitsusea kooti umbes 2 tundi, niiet saab mõnusa suitsuseakoodi vedeliku. Vajadusel lisan sellele soola.

Siis panen sinna vedeliku sisse keema kaalikad. Kui need hakkavad pehmemaks minema, siis lisan porgandi ja kapsa. Kõige hiljem kartulid.

Kõik hauduvad ühes potis.

Aga…..mina teen nii ,et ma ei haki kõiki neid asju väikesteks tükkideks vaid on ikka sellised suured tükid. Ehk kartuli lõikan pooleks, porgandid ka pooleks, või kolmeks jne.

Sööme siis koos selle seakoodi lihaga ja mees paneb majoneesi ka hunnikus otsa kõigele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen panni peal hoopis. Selline sügav ja kindla klaaskaanega pann. Väga mugav on algul pruunistada ja hiljem jupphaaval koostisosi lisada. Niimoodi õhukese kihina hautades läheb kuidagi kiiremini ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina teen pliidi peal suures potis.

Kõigepealt keedan vees 2 suitsusea kooti umbes 2 tundi, niiet saab mõnusa suitsuseakoodi vedeliku. Vajadusel lisan sellele soola.

Siis panen sinna vedeliku sisse keema kaalikad. Kui need hakkavad pehmemaks minema, siis lisan porgandi ja kapsa. Kõige hiljem kartulid.

Kõik hauduvad ühes potis.

Aga…..mina teen nii ,et ma ei haki kõiki neid asju väikesteks tükkideks vaid on ikka sellised suured tükid. Ehk kartuli lõikan pooleks, porgandid ka pooleks, või kolmeks jne.

Sööme siis koos selle seakoodi lihaga ja mees paneb majoneesi ka hunnikus otsa kõigele.
[/tsitaat]Teen täpipealt samamoodi. Keele viib alla 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 06:56; 07.03 23:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Ühepajatoit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.