Esileht Pereelu ja suhted Ühepoolne armastus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Ühepoolne armastus

Postitas:

Mida teha mehega, kel pole nii kuumi tundeid, kui Sinul?

Tunnen inimest ca 15 aastat. Võiks öelda, et ta mu parim sõber. Kuni…abieluni.

14 aastat ootasin, et Tema poolt asi tõsisemaks läheks. Et ta lahutaks ja oleks minuga. Lõpuks ta seda ka tegi.

Nüüd oleme abielus, aga…tema tunde(avalduse)d minu suunas jätavad soovida.

Kuna see on kestnud üle aasta, siis…tekib paratamatult küsimus, kas ta mind armastab tõeliselt, st tal on minu vastu siirad tunded. Miks nii tunnen? Sest ta ei võitle minu eest; minu tunded on temale ükskõik, st kui meil tekivad tülid siis seepärast, et ma ei vaidle pädevalt vastu tema argumentidele ja…ta on igal hetkel valmis ka abielust välja astuma.

Kas sellisel juhul on tegemist ühepoolse armastusega?

Ja kui on, siis…kas sellele tuleks kiirkorras lõpp peale teha?

 

 

 

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ta ei võitle minu eest; minu tunded on temale ükskõik, st kui meil tekivad tülid siis seepärast, et ma ei vaidle pädevalt vastu tema argumentidele ja…ta on igal hetkel valmis ka abielust välja astuma.

Mis kergelt tulnud, see kergelt läinud. Miks ta peaks võitlema ja pingutama sinu pärast, kui sa oled tal selletagi käes. Praegu ju pingutad hoopis sina sellepärast, et sind maha ei jäetaks ning tal puudub igasugune vajadus ise millekski pingutada.

Kui ta aga tajuks, et oled kättesaamatu või koguni peost libisemas, siis muutub suhtumine kohe. Vähemalt juhul, kui tal vähegi sinu vastu tunded oleks.

Vaielge vastu palju tahate, aga enamus mehi siiski tahab olla jahimees. Liiga enesestmõistetav olemasolu lükkab mehe mugavustsooni. Samuti mängib rolli asjaolu, et mida rohkem on vaeva nähtud ja panustatud suhtesse, seda raskemini lastakse sellest lahti. Sinu jutu põhjal saan aga aru, et ainus pingutaja pool oled suhtes sina. Ja tema on siis nagu järele andnud, et no hea küll, kui sa nii väga tahad, siis me võime ju koos olla.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Run, Forrest! Run!”

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta aga tajuks, et oled kättesaamatu või koguni peost libisemas, siis muutub suhtumine kohe. Vähemalt juhul, kui tal vähegi sinu vastu tunded oleks.

Või siis jalutab ta kergendusohkega tagasi oma esimese perekonna juurde, või siis edasi hoopis uusi näkke jahtima.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 08:35; 15.07 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui on, siis…kas sellele tuleks kiirkorras lõpp peale teha?

Ei.
Palju parem mõte oleks “näägutama hakata ja sel viisil teie mõlema elud korralikult pekki keerata”.

Mis sa ise muidu arvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha mehega, kel pole nii kuumi tundeid, kui Sinul?

Tunnen inimest ca 15 aastat. Võiks öelda, et ta mu parim sõber. Kuni…abieluni.

14 aastat ootasin, et Tema poolt asi tõsisemaks läheks. Et ta lahutaks ja oleks minuga. Lõpuks ta seda ka tegi.

Nüüd oleme abielus, aga…tema tunde(avalduse)d minu suunas jätavad soovida.

Kuna see on kestnud üle aasta, siis…tekib paratamatult küsimus, kas ta mind armastab tõeliselt, st tal on minu vastu siirad tunded. Miks nii tunnen? Sest ta ei võitle minu eest; minu tunded on temale ükskõik, st kui meil tekivad tülid siis seepärast, et ma ei vaidle pädevalt vastu tema argumentidele ja…ta on igal hetkel valmis ka abielust välja astuma.

Kas sellisel juhul on tegemist ühepoolse armastusega?

Ja kui on, siis…kas sellele tuleks kiirkorras lõpp peale teha?

Mis vastuseid sa ootad? Ilmselgelt on ju tegu ühepoolse armastusega. Ja tõenäoliselt ka kahetsusega esimese abielu rikkumise pärast. Kui tal sellest välja astumine nii kaua aega võttis, siis pidi olema midagi väga tugevat, mis teda selles kinni hoidis – ja öelda “ainult lapsed” on väga naiivne. See ei ole kunagi “ainult lapsed”, ja teisalt, lapsed ja nende suhtumine on vanemale ikka väga tähtis.

Kõik inimesed ei tule hästi toime oma esimese perekonna hülgamisega, see jääbki neid närima isegi veel aastakümneid hiljem, nad tunnevad end reeturi ja läbikukkununa, mida nad tõenäoliselt sisuliselt ka on.

See, et sina oled kõigi nende aastate järel lõpuks õnnelik, ei tähenda et mees ka seda on. Selja taha jäetud inimeste kannatused ei lähe meelest, ja kui lisandub laste, muu pere ja sõprade halvakspanu, siis tulemuseks ongi suhe/abielu, millest mees on valmis kohe välja astuma. Sina said (peaaegu) seda, mida tahtsid, aga tema ilmselt mitte.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 08:35; 15.07 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maailmas kus absoluutselt kõik toimub turumajanduse reeglite järgi, ei ole olemas armastust. Kõik on kasule ja kasvule orienteeritud äri, lihtsalt kaup, teenus ja valuuta on mõnikord teised. Aga alati kui miski ei meeldi, on olemas vabadus orienteeruda teisele klientuurile või otsida teine teenusepakkuja.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 09:45; 15.07 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maailmas kus absoluutselt kõik toimub turumajanduse reeglite järgi, ei ole olemas armastust. Kõik on kasule ja kasvule orienteeritud äri, lihtsalt kaup, teenus ja valuuta on mõnikord teised. Aga alati kui miski ei meeldi, on olemas vabadus orienteeruda teisele klientuurile või otsida teine teenusepakkuja.

krdima otse öeldud. täitsa valus lugeda, ja keeruline vaielda.

kuhu jääb romantika, ainult muinasjuttudesse, seriaalidesse, ullikesetele või.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maailmas kus absoluutselt kõik toimub turumajanduse reeglite järgi, ei ole olemas armastust. Kõik on kasule ja kasvule orienteeritud äri, lihtsalt kaup, teenus ja valuuta on mõnikord teised. Aga alati kui miski ei meeldi, on olemas vabadus orienteeruda teisele klientuurile või otsida teine teenusepakkuja.

krdima otse öeldud. täitsa valus lugeda, ja keeruline vaielda.

kuhu jääb romantika, ainult muinasjuttudesse, seriaalidesse, ullikesetele või.

Ega sa romantikat ju ainult selle kogemise pärast tee, ikka isiku ja temaga kaasneva eeldatava idülli pärast tulevikus aga idüllil on teadupärast küljes juba konkreetne hinnasilt, konkteetse numbriga konkreetses konverteeritavas valuutas. Muinasjuttudesse, seriaalidesse ja ullikestele jääb usk et asjad käivad kuidagi teisiti kui turumajanduse maailmas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 09:45; 15.07 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et niisama tühjast draamat ei tee? Või pidid mingeid hulle manipuleerimisvõtteid kasutama, et ta sinuga abielluks? Sest kes see ikka tahab suhet, kus kogu aeg peab võitlema. Kuumad tundeavaldused pole ka kõigile omased. Samas muidugi võib ka olla, et näedki, et mees kahetseb oma otsust või otsib uut silmarõõmu ja see paneb sind ahastama. Aga võib ka olla, et sinu vaidlused ja kõrged ootused tekitavad mehes põgenemissoovi. Tegelikult peaks ju esimene aasta olema tõesti enam-vähem idüll, aga võib-olla olid lihtsalt sinu ootused sellele mehele ebareaalsed?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks see tõeline armastus, siis ta oleks ju kohe sinu valinud selle asemel, et 14 aastat teisega abielus olla.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

14 aastat ootasin, et Tema poolt asi tõsisemaks läheks. Et ta lahutaks ja oleks minuga. Lõpuks ta seda ka tegi.

Ei saa hästi aru, kas sa olid lihtsalt sõber või armuke?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 11:47; 15.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel läks eelmise naisega pekki ja oli vaja ulualust, kus elada? Teemaalgataja, kas mees elab sinu kodus?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et ei oleks pekki läinud, kui see 14-aastat oodanud mimmi seal vahel ei oleks tillanud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 11:47; 15.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, kui sa kaklesid poejärjekorras 14 aastat imemaitsva kohupiimatordi eest ja võitsid, siis sa sööd seda ja ei arutle, et ei tea, kas sa meeldid tordile samapalju kui tema sulle. Said, mis tahtsid, nüüd ela sellega. Kes tegi? Ise tegi. Ise sa teda ju endale tahtsid, ükskõik mis hinnaga, mis vahenditega, ükskõik kui kaua oodata. Tahtsid teda naha ja karvadega. Nüüd istu ja söö ja ära hala.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Ühepoolne armastus