Esileht Ilu ja tervis Ühepoolne kopsupõletik?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Ühepoolne kopsupõletik?

Postitas:

Kes on põdenud, millised on sümptomid?

Mul on mõnda aega vasakus küljes väikesed valud olnud. Esialgu arvasin, et mingi lihasvalu, kuna valu polnud hull ja oli ainult pikaliasendis. Nüüd on valud koguaeg, selline näriv pidev valu. Eile lisandus ka hingamisraskus. Muud sümptomid puuduvad, pole kõha, külmetust ega palavikku.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 15:55; 12.10 11:46; 12.10 12:02; 12.10 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud ühepoolne kopsupõletik. Alguses ei olnud köha. Aga oli palavik, mis 10 päeva järjest keris õhtul üle 38. Selle peale läksin arsti juurde. Köha ja tuntavad raginad hingamisel tulid hiljem. Väga kurnas ära… sain kahte antibiootikumi, trepist ei jaksanud ka üles minna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on põdenud, millised on sümptomid?

Mul on mõnda aega vasakus küljes väikesed valud olnud. Esialgu arvasin, et mingi lihasvalu, kuna valu polnud hull ja oli ainult pikaliasendis. Nüüd on valud koguaeg, selline näriv pidev valu. Eile lisandus ka hingamisraskus. Muud sümptomid puuduvad, pole kõha, külmetust ega palavikku.

Aga miks sa endale ise kodus diagnoosi üritad panna?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 09:25; 12.10 11:56; 19.10 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on põdenud, millised on sümptomid?

Mul on mõnda aega vasakus küljes väikesed valud olnud. Esialgu arvasin, et mingi lihasvalu, kuna valu polnud hull ja oli ainult pikaliasendis. Nüüd on valud koguaeg, selline näriv pidev valu. Eile lisandus ka hingamisraskus. Muud sümptomid puuduvad, pole kõha, külmetust ega palavikku.

Aga miks sa endale ise kodus diagnoosi üritad panna?

Sellepärast, et ootan rõntegnit ja vereanalüüsi, tahaks vahepeal veidi muret leevendada, on see keelatud?

Rumal olin, et siit üldse küsima tulin, siin asjasse puutuvaid vastuseid teatavasti tuleb haruharva.

Selle koroona võite endale ka ükskord sisse soolata, nagu muud enam maailmas ei oleks.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 15:55; 12.10 11:46; 12.10 12:02; 12.10 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast, et ootan rõntegnit ja vereanalüüsi, tahaks vahepeal veidi muret leevendada, on see keelatud?

Tõesti arvad, et internetist guugledatud info alusel saad muret leevendada? Ükskõik, mis kellegi kogemus on, sinule annavadki ju kindla vastuse just need röntgen ja vereanalüüsi tulemused. Mis sa ennast ikka üles kerid igasuguseid võimalikke variante läbi vaagides

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 09:25; 12.10 11:56; 19.10 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast, et ootan rõntegnit ja vereanalüüsi, tahaks vahepeal veidi muret leevendada, on see keelatud?

Tõesti arvad, et internetist guugledatud info alusel saad muret leevendada? Ükskõik, mis kellegi kogemus on, sinule annavadki ju kindla vastuse just need röntgen ja vereanalüüsi tulemused. Mis sa ennast ikka üles kerid igasuguseid võimalikke variante läbi vaagides

Jäta see minu mureks, ära ava seda teemat palun rohkem!

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 15:55; 12.10 11:46; 12.10 12:02; 12.10 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ka närvipõletik vms olla. Hingamisraskus võib ärevusest olla, kujutad ette endale. Või milline see hingamisraskus on?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ka närvipõletik vms olla. Hingamisraskus võib ärevusest olla, kujutad ette endale. Või milline see hingamisraskus on?

Raske on hingata vahepeal, eriti kui füüsiliselt pingutada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 15:55; 12.10 11:46; 12.10 12:02; 12.10 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paeluss. Või ka siis väike amööbikene ajus.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No ma võin öelda, et kevadel soovitas pereõde mulle nende ja pisut rohkemategi sümptomitega palderjanitilku.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle koroona võite endale ka ükskord sisse soolata, nagu muud enam maailmas ei oleks.

Koroonatest tuleb kindlasti teha! Ma olin 4 päeva peale positiivset testi ilma sümptomiteta.

Hingamisraskus, eriti koormusel, ja rindkerevalu käisid pärast vägagi COVID-19 haiguspildi juurde.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen põdenud. Ei mingit valu ega köha, küll oli palavik üle 39 kraadi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud kahepoolne kopsupõletik. Küljes valu sellega ei kaasnenud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroonatest tuleb kindlasti teha! Ma olin 4 päeva peale positiivset testi ilma sümptomiteta.

Hingamisraskus, eriti koormusel, ja rindkerevalu käisid pärast vägagi COVID-19 haiguspildi juurde.

Miks muidu testima läksid/saadeti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 09:25; 12.10 11:56; 19.10 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli mõned aastad tagasi. Just valud küljes pikaliasendis ning õhupuudus pingutusel. Lisaks oli pidev meeletu väsimus – tööl käisin vahepeal pikutamas, kodus vaatasin muudkui kella, millal juba magama saaks. Väike palavik (37,1-37,2) oli ka.

Algas mul suurema külmetusega ja kõrgema palavikuga, vesi oli ka kopsus, sain AB ravi ja perearst tunnistas pärast seda mu terveks, kuigi kurtsin väsimust. Üle kolme kuu elasin nii, siis tuli probleem õnneks välja, sain uue AB kuuri ja see aitas. Kuigi diagnoos oli krooniline kopsupõletik, siis tegelikult kordunud see pole.

Jõudu neile, kes seda palderjaniga ravivad! Muidugi lootust on, et organism saab põletikust siiski ise jagu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Ühepoolne kopsupõletik?