Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ühisdeklaratsioon.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ühisdeklaratsioon.

Postitas:

Soovin teada, kas saan esitada abikaasaga koos ühisdeklaratsiooni. Asi selles, et abikaasal on arved arestitud. Kui ta üksi esitaks siis tagasi ta sealt midagi ei saa. Aga kui ühiselt esitada ja panna tagasimakse minu kontole kas siis saab esitada. Või on mõistlikum mul üksi see ära teha? Või oskaks mulle keegi viite anda kuidas ise oma küsimusele vastus leida.
Tänan ette vastajaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:04; 16.01 07:09; 16.01 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistlikum üksi teha, kui soov raha saada.

Kui on võlgu, lähevad need maha st ei jõua arvele, ükskõik, kas arve on mehe või naise oma.

Ühisdeklar=ühised kohustused ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti üksi kui tahad saada midagi.kui koos abikaasaga võetakse ka sinu arvelt ikka see summa ää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks puudub igasugune huvi võlgade maksmiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks puudub igasugune huvi võlgade maksmiseks?[/tsitaat]

Minuga need võlad seotud ei ole. Mina olen oma rahatagastusega arvestanud. Seda, et KT mehe tagastuse ära võtab sellega me oleme leppinud ja mõtleme, et natuke väiksem võlg. Mees maksab iga kuu ligi 200 eurot KTle. Ei saa öelda, et huvi puudub. Aga ma ei taha oma tagastusest ilma jääda. Järelikult esitan üksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:04; 16.01 07:09; 16.01 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, rohkem ära ei võeta kui võlgu on 😉

Iseasi, mis tähendab \”tagasi saada on rohkem\”? St mille arvelt on õigus tagasi saada, see peab ka olema. Ei piisa sellest, et ära võetud on palju tulumaksu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab peres olla eraldi raha? Perele on ju kasulik, kui võlg saab varem makstud, jääb edaspidi pere-eelarvesse rohkem raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha on meil piisavalt. Aga vot lihtsalt põhimõtte pärast ei ole nõus oma laste pealt tagasisaadavat raha mehe eksnaise lolluste peale kulutama, kui mul on juba tehtud selle rahaga plaan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:04; 16.01 07:09; 16.01 17:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ühisdeklaratsioon.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.