Esileht Koolilaps Ühised hobid koos lapsega?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Ühised hobid koos lapsega?

Postitas:

Palun rääkige, millised on teie ühised regulaarsed tegevused (hobid) koos lapsega, eriti tüdrukutega? Huvitab just, mida teete koos lapsega vanuses ca 10 aastat nö hobi korras ja iganädalaselt? 🙂
Saan aru, et jah, vahel saab käia rattaga sõitmas, kinos, teatris, söömas, muuseumis jne, aga sooviksin infot pigem nö ühiste regulaarsete juhendajaga trennide/hobide kohta.
Kas keegi on leidnud ka mõne toreda kunstiringi, kus oleks lapsevanemal võimalik käia koos lapsega? Soovitavalt maalimas, sobiks ka keraamika. Asukoht Tallinn, võimalusel Nõmme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõmmel on klaasikoda, mis on minu meelest just reklaaminud vanema ja lapse koostegemise kohana.

ma ise käin lastega tennises.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean peresid, kes käivad koos vibutrennis. Ise oleme ka mõelnud, praegu on laps veel natuke väike, aga proovinud juba on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaasikoda (www.savijaklaas.ee) on tõesti tore koht, oleme mitu sünnipäeva pidanud ja linnalaagreid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme mõlema lapsega (9 ja 14) fotograafiahuvilised. Kõigil on oma arengutasemele vastav aparaat olemas ja iga oma vaba hetke oleme kuskil pidistamas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan orienteerumispäevakuid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib panna võistlustantsu tegema, kasvatab iseloomu. Emana on tore võistlusi jälgida.

_

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin kunagi (laps oli mingi 9-10) suvisel ajal lapsega koos ratsutamas – võtsime mingi 10-trennise tsükli, kus sai algteadmised ja oskused. Väga tore oli. Vahel oleme lapsega koos ka matkanud (ühepäeävane pikem ratta- või jalgsimatk mõnel nädalavahetuse päeval).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängime koos lapsega pokemon go mängu. Laps käis hirmsasti issile peale, et issi ka hakkaks mängima ja nüüd mängimegi terve perega. Jalutame iga päev (iga ilmaga ????), püüame pokemone, saame kokku teiste mängijatega. Lõbus ja tore on. Ma võin ka väita, et tänu sellele mängule oleme väga palju värskes õhus viibinud igasuguse ilmaga ning sellel sügis-talv-kevad perioodil olime terve perega palju tervemad. Laps oli ainult korra nohus kevade poole, muidu eelmistel aastatel ikka mõnes külmetus- või viirushaiguses olnud, mõni aasta lausa mitu korda. Ise ma polnud üldse see hooaeg haige. Võib ju ka muidu niisama jalutada, kuid see mäng on meid rohkem motiveerinud ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mängime koos lapsega pokemon go mängu. Laps käis hirmsasti issile peale, et issi ka hakkaks mängima ja nüüd mängimegi terve perega. Jalutame iga päev (iga ilmaga ????), püüame pokemone, saame kokku teiste mängijatega. Lõbus ja tore on. Ma võin ka väita, et tänu sellele mängule oleme väga palju värskes õhus viibinud igasuguse ilmaga ning sellel sügis-talv-kevad perioodil olime terve perega palju tervemad. Laps oli ainult korra nohus kevade poole, muidu eelmistel aastatel ikka mõnes külmetus- või viirushaiguses olnud, mõni aasta lausa mitu korda. Ise ma polnud üldse see hooaeg haige. Võib ju ka muidu niisama jalutada, kuid see mäng on meid rohkem motiveerinud ????

Väljas võite ju olla, aga ikkagi on kiirgusallikas pidevalt silmade ees virvendamas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me mängime ka Pokemone, aga viimasel ajal see last üldse ei huvita.
No suvel käime loomulikult igal õhtul ujumas, ka igapäevased pikad jalutuskäigud on rutiin (saame rahulikult päevast rääkida). Nädalavahetustel ka vähemalt üks pikem matk.
Oleme proovinud geopeitust, aga meie kandis väga pole aardeid.
Sel suvel õpime golfi koos (me elame praktiliselt golfiväljaku kõrval, sellest võib saada millalgi ühine hobi, hetkel meeldib mõlemale).

Laps on 9aastane tüdruk.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 05:58; 20.06 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelpool öeldule käime meie perega nt. discgolfi mängimas. Päris regulaarne hobi pole, aga aeg-ajalt mõnus liikumine värskes õhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole küll regulaarne ega ka hobi, aga hoian silma peal ümbruskonna käsitöökodadel ja külaaktivistide lehtedel. Nii okeme sattunud erinevatesse töötubadesse: näiteks paeltikand, helkurite valmistamine, viltimine, mingi nuku tegemine, kõlavöö, patsi punumise õpituba jmt. Ka erinevad kokkamisõhtud, kus on natuke teooriat, natuke praktikat ja lõpus saab kraami ära süüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 05:58; 20.06 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina peamiselt teen lastega koos küll mitte juhendajaga asju, aga asju, mis on minu enda hobid: matkamine, geopeitus, keemia- ja füüsikatrikid, käsitöö. Aga üsna ebaregulaarselt. Organiseerituna käime koos vahel orienteerumas ja maaliringis aga see maaliring asub väikelinnas ja Tallinna inimest ei aita ja seal ei pea ka regulaarselt kohal käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Ühised hobid koos lapsega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.