Esileht Pereelu ja suhted Ühised hobid

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Ühised hobid

Postitas:

Kellel on oma mehega ühiseid hobisid või tegevusi? Milliseid? Tahaks mehega midagi koos tegema hakata/ühiseid huvisid leida (mis ei puudutaks lapsi, vaid just meid kahte). Kirjutage, mida vahvat oma mehega ühist teete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:51; 14.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ikka proovinud ja see on ka muidugi väga vahva. Äkki veel mingeid ideid kellelgi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:51; 14.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sukeldumine põhiliselt. Kalastamine. Purjetamine, kuigi mul endal kaptenilubasid pole. Kunagi enne lapse saamist jõudsime koos ka jõusaalis käia, nüüd ei saa me aegu klappima. Kahekesi käime ka reisidel enamasti, kuna need meil tegevust täis ja nii saame ka omaette olla. Katsume ka kord-kaks aastas lisaks käia nii 4 päevasel puhkusel kahekesi, valime mingisuguse linna, sõidame otselnnuga sinna ja seikleme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See seiklemine, mida eelmine pakkus on kindlasti üks superlahe asi, mida mehega kahekesi teha.

Aga regulaarsetest hobidest pakuks mina näiteks tantsimist. Minge koos salsatrenni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tants, matkamine, koroona.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spordime koos: jooks, suusatamine, rattasõit. Osaleme ka rahvaspordiüritustel (rattamaratonid, suusamaratonid). See annab ühtlasi võimaluse terve päev koos veeta: sõidad kuhugi Haanjasse juba eelmisel õhtul, hommikul võistlus, pärastlõunal jõuab heal juhul veel natuke kohapeal ringi vaadata.
Teatris käime ka.
Reisime ka koos, just sellised 3-4 päevased Euroopa-tretid sihtkohtadesse, kuhu saab Eestist otse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisimine, matkamine, kalalkäik on meil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksteise kallal näägutamine ja võimuvõitlus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

reisimine, filmid, lugemine, looduses käimine & linnuvaatlus.

Erinevaid hobisid on ka omajagu, mind tõmbavad tema arvutimängud sama vähe kui teda minu tantsuharrastus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on matkamine (jalgsimatkad), sukeldamine, mäesuusatamine, suvel uisutamine ja jalgratta sõit. see aeg on tõesti hea omavahel olla ja asju arutada ilma \”kraaklemata\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jalgrattamatkad, suusk, jõusaal, spaade külastamine, reisimine, ka kontsertreisid, teater.

Imelikul kombel on mind hakanud huvitama ka tema arvutimängud ja teda on vaikselt hakanud paeluma ka minu tantsuhuvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalastamine, arvutimängud, filmid ja lugemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mäesuusatamine. Aga nii kui lapsed jalad alla said, olid kohe nemad ka mäe peal kaasas. Päris kahekesi tegevuseks, kuhu me lapsi ei kaasa, ongi jäänud ainult kepp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikemad rattamatkad(lühematele tulevad lapsed kaasa), seljakotimatkad(automatkad lastega koos), lumelauareisid väljaspool Eestit(Kuutsemäel lapsed ka kaasas), alpinism, jooksmine. Vahel õhtul loeme koos voodis, kumbki muidugi oma raamatut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

bowlingu klubiga liitumine, saate võistlemas käia. klubisisesed on iga nädal.
Me plaanisime minne tantsutunde võtma. sulgpalli trenni saab minna või quashi mängima.
meil aga tita praegu alla aastane, peame seni käima eraldi hobides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Ma ei kujuta üldse ette, et üks meist teeks midagi, mis teda jäägitult köidaks ja siis teist see jätaks täiesti külmaks.\”
Paraku on see täiesti tavaline, kui mees on sügavalt tehnikahuviline (paljud mehed seda on ja naised ei ole).Ma ei mõtle siin autode tuunimist vms, vaid kui meest huvitab sügavalt, millest koosnevad ja mis põhimõttel töötavad elektroonika, teletehnika, arvutividinad jne. Naisi, kes vastavates foorumites liiguvad, on imevähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]\”Ma ei kujuta üldse ette, et üks meist teeks midagi, mis teda jäägitult köidaks ja siis teist see jätaks täiesti külmaks.\”
Paraku on see täiesti tavaline, kui mees on sügavalt tehnikahuviline (paljud mehed seda on ja naised ei ole).Ma ei mõtle siin autode tuunimist vms, vaid kui meest huvitab sügavalt, millest koosnevad ja mis põhimõttel töötavad elektroonika, teletehnika, arvutividinad jne. Naisi, kes vastavates foorumites liiguvad, on imevähe.[/tsitaat]

Sama siin. Mehel on hobi, millega ma lihtsalt ei saa hakkama: motokross. Mootorrattaga sõitmise õppisin ära, aga maastikule mudavallide vahele hüppama ei julge minna, mu kondid on liiga armsad selleks ning nende purunemine segaks teise mulle väga kalli hobi harrastamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind jätab nt mehe kalastamise hobi täiesti külmaks. isegi päevitama ei saa kaasa minna, sest päikest veel ei paista, kui tema juba suvel kalale läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mootorratas. sarnane muusikahuvi, kontserdid. jalgsimatkad. kalal käime perega koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sukeldumine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

meie käime rahvatantsus ja mõnikord tantsuklubis ja kui oleks aega, siis läheks veel seltskonnatantsu kursustele ka.
see on talvel.
suvel töötame suvilas ja aias, tegevused on erinevad, aga ikkagi oleme koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil koroona ja veiniklubi ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Matkamine, filmid, Rabarock, aiatööd, fotondus, tisleritööd.
Ma utsitan meest, et tuleks kuhugi jäärajale rallima ka minna, aga ta ehmatas kangesti selle peale ära, kuna Seljametsa karjääris uppusid autod ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Ühised hobid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.