Esileht Koolilaps Ühisgümnaasiumi sisekliima

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ühisgümnaasiumi sisekliima

Postitas:

Kesklinna koolimineva lapse vanemana mõtlen varuvariantide peale, kui laps ei peaks ühtegi Vabaduse platsi lähedal asuvasse nn eliitkooli sisse saama (elame sealkandis). Minu mõte on see, et ainuke vastuvõetav variant tundub olema Ühisgümnaasium. Aga kogemust selle kooliga ei ole üldse. Palun jagage muljeid ja arvamusi. Huvitab sisekliima, õpetajate käitumine, huvihariduse tase, teekond kooli (kuna seal on hull liiklus mu meelest) jne. Ette tänades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tütar peaks sinna minema sissekirjutuse järgi,sissekirjutus kohe seal kõrval. käima hakkame aga lasnamäelt – ei ole hullu midagi, seal ülekäigud ju fooridega ja ntx nr 5 buss läheb kooli ette.
mees käis kunagi seal koolis ning sõbranna ka, kiidavad. ainuke miinus on see et ta on nii suur 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain eelmisel kevadel Ühisgümnaasiumist ainukesena \”keeldutud\”, teatasin juba enne katseid, et laps sai koha teise kooli ja me sinna katsetele ei tule. Teised 2 kodulähedast kooli, kuhu sai ka suures hirmus katsetele registreeritud ja kus ka enne enne koolide katseid juba ära ütlesin, saatsid mingi inimlikuma vastuse.
Sõbranna kolm last selle kooli lõpetanud, kõigega ta rahul polnud, aga kui nad teise linnaserva kolisid, jättis lapsed sinna kooli ikkagi edasi.
Minu silmis on möödasõitjana Ühisgümnaasiumi plussiks algklasside mänguväljak (meenutab lasteaia mänguväljakut) ja üsna hiljutine remont koolis.
Miinusteks mingid järeleaitamistunnid tunniplaanis (Kristiine Gümnaasiumis, mis meil kodust samakaugel neid polnud), jätab mulje, et väga palju lapsi koolis, kes juba algklasside programmiga ei suuda sammu pidada ja siis muidugi see Pärnu mnt ületamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib seal, pole vinguda midagi, siiani igati rahul oleme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina lõpetasin selle kooli kunagi.
Sain seal tõsise trauma õpetajapoolse kiusamise osas. Hoolimata ühe tol ajal lugupeetud inglise keele õpetaja, klassi ees tehtud mõnitustest ja ähvardustest, olen ma jõudnud kaugele. See õpetja töötab seal praegugi veel seal. Enda lapsi hoiaksin temast eemal või jälgiksin tähelepanelikult, juhul kui nad peaksid selle (streigitegevuses aktiivsust üles näidanud)pedagoogi käe alla sattuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 09:58; 16.02 18:36; 16.02 20:08; 18.02 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka vilistlane. Eemalt tore kooli vaadata praegu mööda sõites.

Kahjuks ei osanud klassijuhaaja meis klassitunnet tekitada. Aga norm hariduse sai sealt.

Füssa opsist dire pani küll näo järgi hindeid. Ilusamad tüdrukud said kergemini sama asja eest parema hinde+palju muud. Sellest saaks liiga pika loo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Shaffrik 🙂 pani ilusatele tüdrukutele positiivseid hindeid põhjendusega: \”Sinule kaunis inimene panen ma selle hinde avansina, et saaksid kooli lõpetada ja ruttu mehele minna\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 09:58; 16.02 18:36; 16.02 20:08; 18.02 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 minutit enne tunni lõppu, kui Shaffrik käsi hakkas kokku hõõruma oli see raudne märguanne ,et no nüüd tuleb tunnikontroll ja viisakas paber tuli endal leida.
2 ja 3-meeste rehabilitatsiooniprogramm: sõna sõnalt koostatud , värviliste jooniste ja allajoonitud pealkirjadega konspekti eest head hinded.
Rita Rosbergi valjuhäälsed matemaatikatunnid (3.korrusel pidas tundi, terve maja kajas).
Anne Juksaar ja ajalootunnid (siia kommentaari ei julge pannagi, pärast saan mingi süüdistuse veel. Eks igaüks teab, mis põhimõtted selle pedagoogi töö aluseks olid:) Mis seal salata, letialune kaup pani nii mõneski kohas rattad käima:)
Kehalise õpetajad, raudnaelad, rahvatantsu vihtujad:)Ukleika kergelt närvilised muusikatunnid, kus sai alati ka kodused ülesanded ette ära teha. Ulvi Ivant¨ikova südamlikud vene keele tunnid, mida paljud hinanta ei osanud. D. Teeäär, tema isiklikud lemmikud ja teised, tema suurepärast pedagoogi-isiksust häirivad tahmaninad. Proua Voodla ¨ikid tualetid ja põnevad keemiatunnid, innovaatiline lähenemine hindamisele lõpuklassides. Tobe korrapidaja laud esimese korruse treppide juures
Olid ajad:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 09:58; 16.02 18:36; 16.02 20:08; 18.02 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avo Erits – \”Meil on mäletseja klassis\” nätsunärijate pihta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ongi see tugev kool (õnneks jäänud lihtsalt kesklinna nn eliidi varju), tugevate õpetajatega, kindlate traditsioonidega ja pika ajalooga. Mina soovitan seda kooli (rohkem küll gümnaasiumi osa) eesti keelele/ filoloogiale nö pehmetele teadustele keskenduvatele noortele. Sealsed õpetajad on väga aktiivselt õppematerjalide väljatöötamises osalenud juba \”aegade algusest\”:)
Vaata kooli vilistlaste listi, see peaks ka kõnetama, kuidas selles koolis nö tuul tiibadesse lastakse. Huvitegevuse ja spordiga on see kool ka tõsiselt seotud, toetab lapsi. Reaalainetes ei jää ka ma arvan oluliselt kesklinna koolide omast. Stabiilselt tugev, traditsioonidega kool. Klassikalises, avaras koolimajas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 09:58; 16.02 18:36; 16.02 20:08; 18.02 10:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Ühisgümnaasiumi sisekliima

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.