Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ühismajades puurijad

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Ühismajades puurijad

Postitas:
Kägu

Kuigi ma tean, et keegi mind aidata ei saa ja et toetuse asemel saan palju hukkamõistu, siis vähemasti see, kui endast pahameele välja kirjutan ja selle peldikuseinal jäädvustan, muudab mu enesetunnet kindlasti grammi võrragi leebemaks. Mul pole õigust nimelt oma asja klaarida asjaosaliste endiga.
MA VIHKAN MEIE MAJAS PUURIVAT SOSS-SEPPA! Ei saa juba mitu nädalat ma ei tea, mille pagana puurimisega või mahavõtmisega hakkama. FKKKKKK! Annab minna iga päev paari minuti tagant törts-törts-törts, kuid see hääl, mis korterisse kostub – uiiiiiiiirsk. Ma tahaksin ta ära kägistada. Ei saa inimene ühe korraga normaalselt ja asjalikult tööd tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Ühismajades puurijad

sul on veel isegi hästi läinud, mul käib terror iga päev ja nii juba aastaid (st lapsega olen kodus olnud 2,5a, enne ei tea, mis päevasel ajal toimus).

Nädalavahetusel laseb kogu valge aja, nädala sees iga päev ikka mitu korda, õhtuti rohkem. Ja ma ei ole siiani tuvastanud, kes ja kus ja miks:D selline tunne on küll nagu puuriks päev otsa auke seina, öösel krohviks üle ja hakkaks hommikul jälle otsast peale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Alfonss

mõnel töötab üleval korrusel \”mootor\” pidevalt. diagnoosiks on skisofreenia.

0
0
Please wait...

Postitas:
rlv

[tsitaat]Siiamaani hammustab. Muidu tubli loom.[/tsitaat]Väga lõbus sedastus, ma tükk aega naersin. Kujutasin vaimusilmas kohe ette üht kreisiraadiolikku sket¨i, kus üks papi rahulikult oma kurja purelevat koera kiidab.

0
0
Please wait...

Postitas:
soorebane

Mul elas mõned aastad tagasi alumisel korrusel selline naabrimees. Kusjuures puurimist alustas õhtuti 10 paiku. Tuli töölt koju, puhkas, ja siis andis minna. Ja nii ikka kella üheni öösel välja. Ei aidanud rääkimine ega põrandale koputamine, paar päeva heal juhul oli vaikus, siis hakkas jälle pihta. Mul oli juba tõsine hirm, et korter kukub korrus allapoole, kui seinad auklikuks puuritud. Rääkimata magamata öödest ja rikutud närvikavast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]mõnel töötab üleval korrusel \”mootor\” pidevalt. diagnoosiks on skisofreenia.[/tsitaat]

Puhka jalga. Tüütuks muutud juba. No ei ole enam andekas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma kahtlustasin, et mu kunagise kodu naaber lasi lihtsalt aegajalt kogu korteri betooni täis ja siis hakkas endale aga uue disainiga urgu välja uuristama. Muudel juhtudel poleks lihtsalt jätkunud, mida aastaid nii sihikindlalr puurida oli vaja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi ära räägi- meie majas juba 3 aastat järjest kogu aeg üks puurimine, täiesti haiged värdid.
Üks hakkas põrandat vahetama, siis kui haiglast beebiga koju sain(: Saan aru, et remonti on vaja tehta, aga tõesti oleks parem kui üks kord lõpuni kui see vaesurite remont- ajab haigeks. Olen nende 3 aastaga muutunud äärmiselt ükskõikseks naabrite suhtes- ei keela ka enam lapsi kui juhtuvad täistallaga jooksma, mängigu palli ja laulugu kuidas jõuavad. Segab või? Ei huvita!

0
0
Please wait...

Postitas:
kurinõid

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Puhka jalga. Tüütuks muutud juba. No ei ole enam andekas. [/tsitaat]

Kunas oli? (andekas sõna otses mõttes)

0
0
Please wait...

Postitas:
kurinõid

Kiitsin vale postitust. 18.50 ei pidanud see olema mitte. Eks vaesurite remonti teevad ikka vaesed korteri inimesed. Küll jõuad ka kunagi remondini, nii aasta paari pärast. Eurokas kulub ruttu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kuigi ma tean, et keegi mind aidata ei saa ja et toetuse asemel saan palju hukkamõistu, siis vähemasti see, kui endast pahameele välja kirjutan ja selle peldikuseinal jäädvustan, muudab mu enesetunnet kindlasti grammi võrragi leebemaks. Mul pole õigust nimelt oma asja klaarida asjaosaliste endiga.
MA VIHKAN MEIE MAJAS PUURIVAT SOSS-SEPPA! Ei saa juba mitu nädalat ma ei tea, mille pagana puurimisega või mahavõtmisega hakkama. FKKKKKK! Annab minna iga päev paari minuti tagant törts-törts-törts, kuid see hääl, mis korterisse kostub – uiiiiiiiirsk. Ma tahaksin ta ära kägistada. Ei saa inimene ühe korraga normaalselt ja asjalikult tööd tehtud. [/tsitaat]

Kui ise pole remonti teinud siis ongi raske ette kujutada,miks peab a 3-6 kuud muudkui puurima.Tellid firma peale siis nad muidugi saavad 3-4-kesi korraga nädala paariga puuritud ja kopsitud aga kui ise teed siis tööd ei lähe nii kiirelt ja libedalt.Eriti,kui kasutada jaevõrgust ostetud drelle ja puure siis nendega on tükk tegu,et betooni auk saada.Vene aegsete betoonelamute seinad on nii kõverad,et põrandaliiste ilma seina külge kruvimata ei saagi kinni nii,et ilus jääks.Arvesta,et iga poole meetri tagant tuleb seal liistule auk lasta ja seina ka.Üks tuba võtab juba kaks päeva puurimist ja a8-15 auku seina kohta.Satub veel armatuuri kohale tuleb teine sellest mööda puurida ja nii see aeg läheb ja müra kestab.
Teed veel ripplae no siis läheb veel metsikult auke vaja puurida,et karkass kinnitada ja trossidega rippuma jne.
Tahad rahu ja vaikust osta endale maja metsa servas või mine surnuaeda jalutama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]mina arvan, et Eestiski võiks seaduse järgi vähemalt pühapäev olla päev, kus mürarikkaid töid ei teha.[/tsitaat]
See tartu-kandi murrak on ikka õudne. NII EI TEHTA!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõistan, mürast on puurimine ja imikukisa ühed häirivamad.

0
0
Please wait...

Postitas:
põrguline

ma ikka aeg-ajalt loen neid korterelamu ja kopsimise-puurimise teemasid. nüüd jälle järgmine ja tundub, et mul on ikka sigahästi naabritega vedanud 😀 kõik mõistavad üksteist. ja kui keegi pidu tahab panna siis paneb vastava teate stendile ja kõik teavitatud, pole probleemi.

paar kuud tagasi kõrval korter remontis oma kööki, no see pidev kopsimine ajas hulluks tõsiselt. ma mõtlesin juba, et nad nende minihaamritega lammutavad seina 😀 ma oleks suure-suure haamri võtnud ja paar kolakat pannud kui sein juba ise vabatahtlikult kukub 😀 aga nad koputasid vana krohvi maha vaid.

õnneks tulid nad nii palju vastu ja olid mõistlikud, et mu lapse päevase une ajal pidasid pausi peale seda kui ma uksele läksin. peale 20.30 ka enam midagi ei tehtud, kuna siis oli mul lapsel juba ööune aeg. aegajalt käisin veel neil ukse taga kui mu lapsel oli unerütm sassis ja tahtis magada tavapärasest erineval ajal.

neid jutte siin lugedes naabrite kohta, ikka päris hirmutav, kuna tahaks suuremat korterit osta siis siiani ei ole julgenud seda sammu ette võtta. kurrja teab, millised naabrid satuvad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma küll ei kavatse peldikus elada, sellepärast et keegi ei talu remondi müra. Selge see, et seda ei tehta iga päev, aga on ikka aastas korra, kus tuleb üht, teist nökitseda. Suuremad seinte maha lammutamised olid kunagi alguses, aga korras tuleb ikka koguaeg hoida. Lapsed ja lemmikloom teevad ikka vahel üllatusi, kuhu tuleb sekkuda. Antud momendil saan öelda küll seda, et meil on samuti puurimist ette tulnud, panime teleka seina, kolkimine tuli sellest, et vahetasime diivani välja. Nüüd 5 aastat hiljem hakkame kohe köögimööblit vahetama ja vot sellega tuleb küll jama ja lõhkumist omajagu. Mulle isiklikult ei meeldi mööbel, mis on kuskilt kannatada saanud, seega kõik, mis saab majas kannatada mingil moel, vahetan välja. Õnneks naabrid teevad suht tihti ise ka remonti ja keegi inisemas ei käi. NB laps magab kui tal on uni ka müraga. Miks üldse arvatakse, et kellegi võõra laps on tähtsam kui enda kodu? Millal siis seda remonti tehakse? Siis kui jalad ees minema hakkad või? Päeval ei tohi, öösel ei tohi, millal siis? Minge selleks ajaks välja jalutama, sõbrannale külla vms. Suu on selleks et rääkida, küsige kaua teeb keegi müra? Leppige asjad kokku ja kõik on rahul.

0
0
Please wait...

Postitas:
põrguline

tean oma sõbranna käest, et on olemas naabreid, keda ei huvita teiste arvamus ja palved ja läbirääkimised. täpselt nii kaua kuni nad ise kisama ei hakka, et vaja vaikust ja mitte mingit kopsimist mitte kunagi olla ei tohi. aga kui nad ise lärmasid või remonti tegid, siis naabritest oli ükskõik.

meie majas on kodukord täpselt paika pandud ja elanikud järgivad seda. päevasel ajal on kõik tegevused lubatud kui naabreid ei häirita üleliia. st kui palutakse teatud kellaaegadel remonti mitte teha, siis ka ei tehta – ilmselt joppamine naabritega. kui on naabri poolt välja pandud teade, et sellel kuupäeval on sünnipäeva tähistamine, siis panengi oma lapsega ajama kodust.

lapse teema tõi eelmine kägu välja: paraku on minu laps täpselt sama erksa unega nagu ka mina. olgu mina või laps nii väsinud kui tahes, aga kui mingi meeletu lärm kostab siis ärkab üles ja ikka meeletult paha tujuga möödub edasine päev.
kuni poole aasta vanuseni magas kui nott, ükskõik, mis ümberringi tehti. võisin käia autol rehve vahetamas või midagi muud auto kallal tehti, siis temal oli savi. auto uksed olid lahti, töökojas muusika üürgas, aga tema magas. ma olin nii üliõnnelik selle üle. ainuke jama, et see kõik muutus kasvades 🙂

aa ja mu naabrid kasutasid mu lapse uneaega enda lõuna pausiks 😀 lihtsalt ei pausitanud siis kui neile sobis, vaid sättisid selle meile sobivale ajale.

0
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ühismajades puurijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.