Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ühistranspordis- maskiga või ilma?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Ühistranspordis- maskiga või ilma?

Postitas:
Kägu

Appi, kui isekad inimesed ikka on. 😬😬😬😬

Uskumatu kui palju mõistuseta olendeid meil ringi liigub 🙁
Mis see vaimukas nali oligi, ahjaa, lammaslapsed 😀 Täpsemalt lammaslaste esmatarvete komplekt, kuhu kuulub ka see tolmumask 🙂

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kus nii hea ühistransport on? Mina olen sõitnud mitmel pool Harjumaal, peamiselt küll ikka Tallinnas ja selle lähiümbruses. Enamasti on sõiduk nii väike ja rahvast nii palju, et mingit sõõri ei anna moodustada. Olen näinud ka mõningaid maskiga inimesi. Imelik isegi praegusel ajal ju reageerida sellele, neid näeb alates märtsist ikka igal pool, kuigi suurem osa käib maskita. Esimesi kordi märtsis kedagi maskiga nähes tekkis küll tunne, et tema võib haige olla, räägiti ju ka, et mask on peamiselt teiste kaitses ja et viirus saab ka maskist läbi, kui vaja. Samas teadvustasin küll endale, et kuna suurt muud peale eneseisolatsiooni, käte puhtana ja näost eemal hoidmise ning maski kandmise teha polnud, siis võis see olla vabalt terve inimene.

Liigun Lasnamäelt kesklinna nii kella 11-20.00 vahemikus erinevatel mineku tuleku aegadel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Milliseid maske te kasutate?

Ostsin karbitäie ühekordseid 3-kihilisi kirurgilisi maske. Nüüd lugesin karbilt, et Bacterial Filtration Efficiency > 98%. Kas see tähendab, et viiruste vastu need ei kaitsegi?

Ei tea, viirus vist on väiksem kui bakter. Viimasel peavad ju hambad ka lõugade vahele ära mahtuma millega rakke ja kudet süüa. 😁

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ühistranspordis- maskiga või ilma?