Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ühisvara kärgperes

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 103 )

Teema: Ühisvara kärgperes

Postitas:
Kägu

Sa oled päris segane. Sa vist ise oled ülalpeetav ja elad mingis fantaasiamaailmas. Kärgperenduses mehed nüüd nii rikkad küll ei ole, et suudavad selliseid pärandusi teha.

Lollakas, esimese naise lapsed ilmselgelt saavad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa sellest varalahususest midagi päriselt teaks, siis see kehtib ainult siis kui inimesed on elus. Kui üks sureb, siis teine pärib ikka teise poole kui nad on abielus, ka võlad siis.

Päris rumal oled ju, testamendiga läheb kõik lapsele, mitte uuele kambale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kärgperenduses mehed nüüd nii rikkad küll ei ole, et suudavad selliseid pärandusi teha.

Paar milli? Eestis on 6000-7000 sellist, kes suudavad. Mis see kärgperendus siia puutub? Ega see vaesemaks tee.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kärgperenduses mehed nüüd nii rikkad küll ei ole, et suudavad selliseid pärandusi teha.

Jõukatel tuleb seda kärgperendust ikka päris tihti ette. Aeg-ajalt saab ju meediastki lugeda, kellel jälle uus naine ja laps teel. Ilmselt tead isegi mõnda, paljud on mitmendat korda abielus. Ei hakka siin nimesid ette lugema, aga miljonäre ja kontsernide omanikke on nende seas küll.

Kui sa sellest varalahususest midagi päriselt teaks, siis see kehtib ainult siis kui inimesed on elus. Kui üks sureb, siis teine pärib ikka teise poole kui nad on abielus, ka võlad siis.

Lahusvara korral saab ju oma lapsele testamendi teha ja abikaasa ei päri midagi. Kui on ühisvara, siis on automaatselt pool abikaasa oma ehk siis tema surma korral läheb jagamisele ühiste ja mehe eelmiste laste vahel. Suur vahe või mis?

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa sellest varalahususest midagi päriselt teaks, siis see kehtib ainult siis kui inimesed on elus. Kui üks sureb, siis teine pärib ikka teise poole kui nad on abielus, ka võlad siis.

Päris rumal oled ju, testamendiga läheb kõik lapsele, mitte uuele kambale.

Ah testament ka veel. Juba peaks siis lapsevanem end surnuks kuulutama, et latseke ikka raha saaks. Õudne kiibitseja oled.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kärgperenduses mehed nüüd nii rikkad küll ei ole, et suudavad selliseid pärandusi teha.

Jõukatel tuleb seda kärgperendust ikka päris tihti ette. Aeg-ajalt saab ju meediastki lugeda, kellel jälle uus naine ja laps teel. Ilmselt tead isegi mõnda, paljud on mitmendat korda abielus. Ei hakka siin nimesid ette lugema, aga miljonäre ja kontsernide omanikke on nende seas küll.

Kui sa sellest varalahususest midagi päriselt teaks, siis see kehtib ainult siis kui inimesed on elus. Kui üks sureb, siis teine pärib ikka teise poole kui nad on abielus, ka võlad siis.

Lahusvara korral saab ju oma lapsele testamendi teha ja abikaasa ei päri midagi. Kui on ühisvara, siis on automaatselt pool abikaasa oma ehk siis tema surma korral läheb jagamisele ühiste ja mehe eelmiste laste vahel. Suur vahe või mis?

Mis mõte siis abielul enam on? Võiks lahutada. Ma küsin, kas sa oled väga vaene inimene, et koguaeg loed seda raha? Mingid pärimised, testamendid, kes saab ja kes ei saa????
Koguaeg mingi vahet tegemine laste vahel… friik oled?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kärgperenduses mehed nüüd nii rikkad küll ei ole, et suudavad selliseid pärandusi teha.

Jõukatel tuleb seda kärgperendust ikka päris tihti ette. Aeg-ajalt saab ju meediastki lugeda, kellel jälle uus naine ja laps teel. Ilmselt tead isegi mõnda, paljud on mitmendat korda abielus. Ei hakka siin nimesid ette lugema, aga miljonäre ja kontsernide omanikke on nende seas küll.

Kui sa sellest varalahususest midagi päriselt teaks, siis see kehtib ainult siis kui inimesed on elus. Kui üks sureb, siis teine pärib ikka teise poole kui nad on abielus, ka võlad siis.

Lahusvara korral saab ju oma lapsele testamendi teha ja abikaasa ei päri midagi. Kui on ühisvara, siis on automaatselt pool abikaasa oma ehk siis tema surma korral läheb jagamisele ühiste ja mehe eelmiste laste vahel. Suur vahe või mis?

Mis mõte siis abielul enam on? Võiks lahutada. Ma küsin, kas sa oled väga vaene inimene, et koguaeg loed seda raha? Mingid pärimised, testamendid, kes saab ja kes ei saa????

Koguaeg mingi vahet tegemine laste vahel… friik oled?

Pigem just väga vaesed ei mõtle selliste asjade peale. Vähegi kindlustatud inimestel on läbi mõeldud, mis nende varast ja lastest saab, kui nendega midagi juhtub.

Endal kärgperet ei ole aga jah, teeksin vahet oma ja abikaasa teiste laste vahel. Iga lapsevanema kohus on vastutada oma laste kindlustatuse eest. Ma ei leia, et ma oleksin kohustatud abikaasa eelmisest suhtest lastele midagi pärandama.

Abikaasa pärandusest ilma jätmises ei näe ka midagi imelikku, täiskasvanud inimene vastutab ise enda eest.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kärgperenduses mehed nüüd nii rikkad küll ei ole, et suudavad selliseid pärandusi teha.

Jõukatel tuleb seda kärgperendust ikka päris tihti ette. Aeg-ajalt saab ju meediastki lugeda, kellel jälle uus naine ja laps teel. Ilmselt tead isegi mõnda, paljud on mitmendat korda abielus. Ei hakka siin nimesid ette lugema, aga miljonäre ja kontsernide omanikke on nende seas küll.

Kui sa sellest varalahususest midagi päriselt teaks, siis see kehtib ainult siis kui inimesed on elus. Kui üks sureb, siis teine pärib ikka teise poole kui nad on abielus, ka võlad siis.

Lahusvara korral saab ju oma lapsele testamendi teha ja abikaasa ei päri midagi. Kui on ühisvara, siis on automaatselt pool abikaasa oma ehk siis tema surma korral läheb jagamisele ühiste ja mehe eelmiste laste vahel. Suur vahe või mis?

Mis mõte siis abielul enam on? Võiks lahutada. Ma küsin, kas sa oled väga vaene inimene, et koguaeg loed seda raha? Mingid pärimised, testamendid, kes saab ja kes ei saa????

Koguaeg mingi vahet tegemine laste vahel… friik oled?

Pigem just väga vaesed ei mõtle selliste asjade peale. Vähegi kindlustatud inimestel on läbi mõeldud, mis nende varast ja lastest saab, kui nendega midagi juhtub.

Endal kärgperet ei ole aga jah, teeksin vahet oma ja abikaasa teiste laste vahel. Iga lapsevanema kohus on vastutada oma laste kindlustatuse eest. Ma ei leia, et ma oleksin kohustatud abikaasa eelmisest suhtest lastele midagi pärandama.

Abikaasa pärandusest ilma jätmises ei näe ka midagi imelikku, täiskasvanud inimene vastutab ise enda eest.

Lahmid nagu ikka. Pole sul seda meestki, haibid siin ennast

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahmid nagu ikka. Pole sul seda meestki, haibid siin ennast

Ja sina mölised nagu ikka. Täielik lobapidamatus, nagu vanainimestele omane. Ja haibid ennast igas teemas, kuigi teed vaid end järjest ja järjest lollimaks. Ise tõesti aru ei saa või? Mitte keegi su jama tõsiselt ei võta, aga sa muudkui lällad ja lällad edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahmid nagu ikka. Pole sul seda meestki, haibid siin ennast

Ja sina mölised nagu ikka. Täielik lobapidamatus, nagu vanainimestele omane. Ja haibid ennast igas teemas, kuigi teed vaid end järjest ja järjest lollimaks. Ise tõesti aru ei saa või? Mitte keegi su jama tõsiselt ei võta, aga sa muudkui lällad ja lällad edasi.

Sest sa ju valetad. Mõtled muinasjutte välja mis ei ole seotud reaalse eluga. Mingi raha ja pärandused jne, kas tõesti oled siis nii vaene, et loodad koguaeg teiste rahale? Kuidas sa nii tühine oled? Oled jah mingi laenuhaldur, pigistad nendelt eluga hätta jäänutelt raha välja nagu vanasti need timukad olid, keda mitte keegi ei sallinud. Elasid kusagil väljaspool müüri. Mul pole isegi kahju sinust. jubed olend

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahmid nagu ikka. Pole sul seda meestki, haibid siin ennast

Ja sina mölised nagu ikka. Täielik lobapidamatus, nagu vanainimestele omane. Ja haibid ennast igas teemas, kuigi teed vaid end järjest ja järjest lollimaks. Ise tõesti aru ei saa või? Mitte keegi su jama tõsiselt ei võta, aga sa muudkui lällad ja lällad edasi.

Sest sa ju valetad. Mõtled muinasjutte välja mis ei ole seotud reaalse eluga. Mingi raha ja pärandused jne, kas tõesti oled siis nii vaene, et loodad koguaeg teiste rahale? Kuidas sa nii tühine oled? Oled jah mingi laenuhaldur, pigistad nendelt eluga hätta jäänutelt raha välja nagu vanasti need timukad olid, keda mitte keegi ei sallinud. Elasid kusagil väljaspool müüri. Mul pole isegi kahju sinust. jubed olend

Jälle ajad mõttetut möla nagu ikka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle ajad mõttetut möla nagu ikka.

See tüüp oli vist eile täiesti täis, kogu Perekooli suutis oma teemavälist möla täis toota.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle ajad mõttetut möla nagu ikka.

See tüüp oli vist eile täiesti täis, kogu Perekooli suutis oma teemavälist möla täis toota.

Ainuke kes purjus saab olla, oled sina. Mina ei joo alkoholi eriti ja ammugi ma ei joo end purju.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuke kes purjus saab olla, oled sina. Mina ei joo alkoholi eriti ja ammugi ma ei joo end purju.

Paned järelikult aineid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuke kes purjus saab olla, oled sina. Mina ei joo alkoholi eriti ja ammugi ma ei joo end purju.

Paned järelikult aineid.

Nüüd juba ained ka, tita oled?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd juba ained ka, tita oled?

Miks su jutt siis hooti nii alaarenenud on? Või siis oledki vaid põhikooli lõpetanud?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sa ju valetad. Mõtled muinasjutte välja mis ei ole seotud reaalse eluga. Mingi raha ja pärandused jne, kas tõesti oled siis nii vaene, et loodad koguaeg teiste rahale?

Enda raha ikka ei taha anda, teiste omast savi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees olen. Meil täpselt nii on nagu siin mitmes vastuses kirjutatud. Klassikaline kärgpere, mõlemal enne lapsed ja lisaks ühine laps. Abiellusime ühisvara põhimõttel, kuna tol hetkel mingit erilist vara ei olnud. Ühine maja ja seegi laenuga. Asutasin ettevõtte uue abielu ajal ja aastate jooksul hakkas sellel väga hästi minema. Ma nägin ette, et läbi ettevõtluse hakkab minu vara kasvama ja ma ei soovi oma vara naise lapsega eelmisest suhtest jagada (sh. omakorda tema pärijatega). Samas soovisin, et pere (nüüd 100% naise) vara oleks äririskide eest kaitstud. Minu survel läksime üle lahusvara režiimile. Abikaasa vaimustuses ei olnud aga need asjad saab läbi rääkida. Juhtus olema asjalik notar, kes vaadates meie soovi ja varalist olukorda oskas naise jaoks eelised kenasti välja tuua. Ütleme nii, et kokkulepe sai mõlemale meelepärane. Ehk ma soovisin varalahusust samadel põhjustel mis siin juba läbi on käinud. Pean tunnistama, et lähiajal on plaanis ka testament ära teha (olen peaaegu 50 a).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas soovisin, et pere (nüüd 100% naise) vara oleks äririskide eest kaitstud.

Loobusid oma kodust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loobusid oma kodust.

See ei ole kirjeldatud olukorras midagi erilist ju? Mees saab uue kodu soetada vajadusel. Soov oligi, et praegusel naisel ja lastel oleks kodu olemas, mis iganes saab. Usun, et see lüke aitas just naist leplikumaks muuta ülejäänud kokkuleppe osas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see lahusvara pärimise puhul aitaks? Ostate nt maja, pool kuulub mehele. Seadusjärgne pärimine sama ju.

Siis ei ostetagi nii, et pool mehele kuulub (kui hirmus soov, et mehe vanemad lapsed kunagi sellest osa ei saaks)

Miks peaks mees tahtma oma alaealisi lapsi pärandusest ilma jätta? Miks peaks mees riskima oma kinnisvara kaotamisega kui praegune suhe lahku peaks minema? Mehel tuleb jätta õigus oma osale pere varast ja mehel tuleb jätta õigus loota, et kõik tema lapsed on võrdselt tema pärijad. Selline mehe ja tema varasemate laste mehe teenitavast ja akumuleeruvast varast eemale puksimine on väga inetu.

Ega vara siis ju ainult kinnisvara ole.

Äkki naine hakkab kodus sokke kuduma ja sellest kasvab välja suurettevõte. Äkki naine hakkab ühel päeval nii palju teenima, et hakkab näiteks kunsti koguma või investeerima, ostab aktsiaid, võidab lotoga või kontol on väga suur summa raha või ostab endale hiigelsuure jahi või siis veel lisakinnisvara kuskile eliitrajooni või hiigelsuure mereäärse krundi või omab ühel päeval sadade kilode kaupa kulda.

Mis ime pärast peaks mehe lapsed või alaealiste laste puhul eksnaine veel midagi saama?

Jälle mingi jube fantaasia mida kõike naine hakkab ja teeb. Jube on see jagamine kes mida saab ja jumala eest kui siis mehe lapsed midagi saavad. Milline küünilisus.

Mitte hakkab ja teeb, vaid tõin näite, kuidas ainuke vara ei pruugi olla kinnisvara, mille tsiteeritu välja tõi.

Vabalt võib olla, et naine ei teeni elu jooksul sentigi ja võib ka olla, et on täiesti keskmine inimene.

Miks peaks mehe lapsed naise vara pärima võrdselt naise enda lastega, kui tegemist on ainult naise teenitud varaga?

Vaevalt Sinagi oma vara lahkelt laiali jagaks ja oma lastele selle võrra rõõmsalt vähem jätaks. Kujuta ette olukorda, kus mehel on kolm last enne ja teil kahepeale üks ehk Sinu laps saab ainult 1/4 sellest, mis ta saaks muidu siis kui oleks üksi pärija.

Aga ma ei hakka nii suuremeelsete inimestega vaidlema nagu Sina. Olen rahulikult küüniline edasi.

Kujuta nüüd ette kui sinu teismeline pärib korteri. Kohe on ta ülbust täis, sinu saadab kukele, sest tal on nüüd korter. Ta ei pea olema enam sinu laps vaid on ninatark täiskasvanu. Vara teeb iseseisvaks eks, aga mitte sedasi nagu sulle meeldiks. Teiseks lapsed ei oska vara hoida vaid kulutavad selle ära, lõpuks on muret rohkem kui seda oli ilma varata.

Ma ei saa sellest mõttekäigust aru ega mõista, kuidas see haakub eelneva jutuga. Kuidas Sa sellist olukorda vältida soovitaksid? Last pärijate ringist välja jättes või, et ainult laps iseseisvaks ei muutuks ja käituks nagu vanemale meeldib? Üsna kummaline mõttekäik.

Teismeline on pealegi alaealine, kes ise oma vara kulutada ei saa. 18 aastasel on mõistust juba nii palju peas küll, et korterit nö ära kulutama ei hakka. Ja kui hakkab, siis on see kasvatuse viga.

Haakubki sellega, et siin koguaeg on teemad kuidas lapsed ikka pärima peavad. Millise naise lapsed pärivad enne ja millised hiljem. Aga ma räägin seda, mis juhtub siis kui sinu laps päribki, siis on ka sinu suhe lapsega hoopis teine ja mitte selline nagu sa ootaksid.

See jutt nagu 18 aastasel on mõistus peas, kas sul ei ole lapsi, või nad on alles pisikesed. Sa oled mega naiivne.

Tead, mul on kolm täiskasvanud last ja noorim neist on 19. Vanemad 30+.
Seega tean ma väga hästi, kuidas selles vanuses mõistlikud ja mõtlevad lapsed suudavad oma päritud vara käsitleda ja et ka suhe vanematega ei muutu absoluutselt kuidagi. Kui Sinul või kellelgi Sinu lähikonnast nii juhtus, et mindi ülbust täis ja saadeti vanem kukele, siis ei ole see veel reegel.
Ka ma ise pärisin väga ammu, alles 16-aastaselt, vanavanemate talu, kuhu koos vanematega elama kolisime ning mingit ülbitsemist või peremehetsemist minu poolt küll ei olnud. Mu nüüdseks vanad vanemad ehitasid selle koha korralikult üles ja elavad seal siiani ja minul on hoopis mujal oma kodu. Osadel inimestel on austus vanemate ja nende elutarkuse vastu täiesti olemas.
Samas tean ühte 35+ inimest, kes juba vanemate eluajal nõudis saadavat pärandust enda nimele, et see maha müüa ja suhtlemise vanematega lõpetas, kui seda ei tehtud ning lõpuks peale vanemate surma selle saadud päranduse kohe laiaks lõi. Asi ei ole sugugi vanuses.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindlasti näinud abielupaare poes, kohvikus jne kus tavaliselt naine tülitseb mehega.

Kuidas saab naine üksi tülitseda?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindlasti näinud abielupaare poes, kohvikus jne kus tavaliselt naine tülitseb mehega.

Kuidas saab naine üksi tülitseda?

Vaat seda ma olen küll kuulnud. Ühe sellise paariga lausa 15 päeva koos pidanud olema. Naine muudkui tänitas ja naaksus mehe kallal, too oli enamasti vait. Kui midagi ütles, siis väga vaikselt. Aga kõik, mis mees tegi, oli ikka mingist aspektist halvasti. Väga ebameeldiv oli kõrvalt kuulda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mehe vara peavad siis mõlemate naiste lapsed pärima?

Kuidagi väga imelik küsimus. Vast sellepärast, et nad on kõik selle mehe lapsed või mis?

Ühesõnaga mehe teenistus on nagu väike peeter ja naiste teenistus on nagu suur peeter, tead ju küll seda laste muinasjuttu eks. Kui palju suhetest jääks püsima kui mees tuleb tulevase naise juurde jutuga lahusvarast? Kõik mis mees teenib, on mehe vara…

Perekool on hea koht nägemaks kuidas naised tegelikult mõtlevad ja äärmiselt omakasupüüdlikult.

lahusvara puhul on muide ka kõik mis naine teenib, naise vara…
kust pagana kohast tuleb arvamus, et raha suudab ja oskab teenida ainult mees. kõik naised oleks nagu mingid saamatusehunnikud millegipärast. muidu kisatakse võrdsust kõiges ja räägitakse naiste väärtustamisest, aga kui asi läheb raha teenimisele, siis on enamus (ka naise ise!) arusaamal, et naised pole ju mehed ja nagunii ise ei teeni ning tahavad ainult mehe teenitud vara peal liugu lasta.
on täiesti loogiline, et kui minul on eelmisest kooselust lapsed ja ka mehel on eelmisest kooselust lapsed, siis on meil varalahusus. ja ka siis, kui mehel on lapsed ja minul pole pole või vastupidi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mehe vara peavad siis mõlemate naiste lapsed pärima?

Kuidagi väga imelik küsimus. Vast sellepärast, et nad on kõik selle mehe lapsed või mis?

Ühesõnaga mehe teenistus on nagu väike peeter ja naiste teenistus on nagu suur peeter, tead ju küll seda laste muinasjuttu eks. Kui palju suhetest jääks püsima kui mees tuleb tulevase naise juurde jutuga lahusvarast? Kõik mis mees teenib, on mehe vara…

Perekool on hea koht nägemaks kuidas naised tegelikult mõtlevad ja äärmiselt omakasupüüdlikult.

lahusvara puhul on muide ka kõik mis naine teenib, naise vara…

kust pagana kohast tuleb arvamus, et raha suudab ja oskab teenida ainult mees. kõik naised oleks nagu mingid saamatusehunnikud millegipärast. muidu kisatakse võrdsust kõiges ja räägitakse naiste väärtustamisest, aga kui asi läheb raha teenimisele, siis on enamus (ka naise ise!) arusaamal, et naised pole ju mehed ja nagunii ise ei teeni ning tahavad ainult mehe teenitud vara peal liugu lasta.

on täiesti loogiline, et kui minul on eelmisest kooselust lapsed ja ka mehel on eelmisest kooselust lapsed, siis on meil varalahusus. ja ka siis, kui mehel on lapsed ja minul pole pole või vastupidi.

Mis teema sul selle rahaga ikkagi on? Oled vaene, unistad rahast, aga seda raha perekoolis ei tule. Äkki peaksid mingi töö võtma, siis teenid? Muidu nagu näljane jutustad päevad läbi leivast ja kuidas sa seda sööd.

Ma pole elus kärgperendust elanud, ma ei hakka küll kellegi teise lapsi kasvatama. Jäägu see ikka autorite rõõmuks ja teoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teema sul selle rahaga ikkagi on? Oled vaene, unistad rahast, aga seda raha perekoolis ei tule. Äkki peaksid mingi töö võtma, siis teenid? Muidu nagu näljane jutustad päevad läbi leivast ja kuidas sa seda sööd.

Minul on arvestatava summa eest vara, seepärast ma seda võõrastega ei jaga. Kõik jääb lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mehe vara peavad siis mõlemate naiste lapsed pärima?

Kuidagi väga imelik küsimus. Vast sellepärast, et nad on kõik selle mehe lapsed või mis?

Ühesõnaga mehe teenistus on nagu väike peeter ja naiste teenistus on nagu suur peeter, tead ju küll seda laste muinasjuttu eks. Kui palju suhetest jääks püsima kui mees tuleb tulevase naise juurde jutuga lahusvarast? Kõik mis mees teenib, on mehe vara…

Perekool on hea koht nägemaks kuidas naised tegelikult mõtlevad ja äärmiselt omakasupüüdlikult.

lahusvara puhul on muide ka kõik mis naine teenib, naise vara…

kust pagana kohast tuleb arvamus, et raha suudab ja oskab teenida ainult mees. kõik naised oleks nagu mingid saamatusehunnikud millegipärast. muidu kisatakse võrdsust kõiges ja räägitakse naiste väärtustamisest, aga kui asi läheb raha teenimisele, siis on enamus (ka naise ise!) arusaamal, et naised pole ju mehed ja nagunii ise ei teeni ning tahavad ainult mehe teenitud vara peal liugu lasta.

on täiesti loogiline, et kui minul on eelmisest kooselust lapsed ja ka mehel on eelmisest kooselust lapsed, siis on meil varalahusus. ja ka siis, kui mehel on lapsed ja minul pole pole või vastupidi.

Mis teema sul selle rahaga ikkagi on? Oled vaene, unistad rahast, aga seda raha perekoolis ei tule. Äkki peaksid mingi töö võtma, siis teenid? Muidu nagu näljane jutustad päevad läbi leivast ja kuidas sa seda sööd.

Ma pole elus kärgperendust elanud, ma ei hakka küll kellegi teise lapsi kasvatama. Jäägu see ikka autorite rõõmuks ja teoks.

Vastupidi. Kuna olen keskealine naine, kes teenib nüüdseks passivset tulu ning suhtlen teiste omasuguste naistega, siis ma ei saagi aru, miks paljude arvates ainult mehed teenida suudavad ja see ajab lihtsalt harja punaseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teema sul selle rahaga ikkagi on? Oled vaene, unistad rahast, aga seda raha perekoolis ei tule. Äkki peaksid mingi töö võtma, siis teenid? Muidu nagu näljane jutustad päevad läbi leivast ja kuidas sa seda sööd.

Minul on arvestatava summa eest vara, seepärast ma seda võõrastega ei jaga. Kõik jääb lapsele.

Kas sa hakkad ära surema?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mehe vara peavad siis mõlemate naiste lapsed pärima?

Kuidagi väga imelik küsimus. Vast sellepärast, et nad on kõik selle mehe lapsed või mis?

Ühesõnaga mehe teenistus on nagu väike peeter ja naiste teenistus on nagu suur peeter, tead ju küll seda laste muinasjuttu eks. Kui palju suhetest jääks püsima kui mees tuleb tulevase naise juurde jutuga lahusvarast? Kõik mis mees teenib, on mehe vara…

Perekool on hea koht nägemaks kuidas naised tegelikult mõtlevad ja äärmiselt omakasupüüdlikult.

lahusvara puhul on muide ka kõik mis naine teenib, naise vara…

kust pagana kohast tuleb arvamus, et raha suudab ja oskab teenida ainult mees. kõik naised oleks nagu mingid saamatusehunnikud millegipärast. muidu kisatakse võrdsust kõiges ja räägitakse naiste väärtustamisest, aga kui asi läheb raha teenimisele, siis on enamus (ka naise ise!) arusaamal, et naised pole ju mehed ja nagunii ise ei teeni ning tahavad ainult mehe teenitud vara peal liugu lasta.

on täiesti loogiline, et kui minul on eelmisest kooselust lapsed ja ka mehel on eelmisest kooselust lapsed, siis on meil varalahusus. ja ka siis, kui mehel on lapsed ja minul pole pole või vastupidi.

Mis teema sul selle rahaga ikkagi on? Oled vaene, unistad rahast, aga seda raha perekoolis ei tule. Äkki peaksid mingi töö võtma, siis teenid? Muidu nagu näljane jutustad päevad läbi leivast ja kuidas sa seda sööd.

Ma pole elus kärgperendust elanud, ma ei hakka küll kellegi teise lapsi kasvatama. Jäägu see ikka autorite rõõmuks ja teoks.

Vastupidi. Kuna olen keskealine naine, kes teenib nüüdseks passivset tulu ning suhtlen teiste omasuguste naistega, siis ma ei saagi aru, miks paljude arvates ainult mehed teenida suudavad ja see ajab lihtsalt harja punaseks.

Palju sa siis teenid? Sul on alaväärsuskompleks kuidagi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa hakkad ära surema?

Plaanis pole, aga kunagi ei tea ju-testament peab olema tehtud, kui on oht valedeks pärijateks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 103 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ühisvara kärgperes