Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ühisvara (kinnisvara) – mees veedab objektil oma armukesega aega

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Ühisvara (kinnisvara) – mees veedab objektil oma armukesega aega

Mees kolis välja, meil on 2 last.
Me ei ole veel ametlikult lahutatud (abielu kehtib), vara ei ole jagatud.

Mees veedab meie ühises omanduses oleval kinnisvaraobjektil aega oma abieluvälise suhtega
(tegemist on abielu jooksul soetatud ühisvaraga, 50% kuulub mehele, 50% mulle) ja ütleb,
et minul pole mitte mingit õigust öelda, keda ta endale külla kutsub ja kellega tema seal aega viidab, sest tema on sinna objekti investeerinud oma raha remondiks.

Kas nii ongi? Kas on mõni seadus, mis kaitseks mind kui kaasomanikku, kas mul on mingigi
õigus öelda, kellel on õigus viibida kinnistul, mille kaasomanik ma olen?
Moraali ja eetika seisukohast huvitab just.

+3
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole sul mingit seaduslikku õigust. Sa ei saa kuidagi keelata mehel sinna kutsumast neid, keda tema seal näha soovib, seda enam, et sina ise ju seal temaga kooss ei ela. Saan aru, et tahaks mahajäetuna mehele kättemaksuks käkki keerata, aga ükski seadus sellist asja ei reguleeri.
/sulle meeldiks kui mees sinu uue elukaaslase sinu kodus viibimist samal põhjusel keelama tuleks?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moraali ja eetika seisukohast huvitab just.

Selle oma moraali ja eetika võid endale hoida, neid kahte see ei huvita ega hakka mitte kunagi huvitama.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 07:55; 19.08 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moraali ja eetikat meil seadused küll ei reguleeri, abielurikkuja kividega surnuksloopimine pole lubatud.
Igaüks võib oma kinnisvarale külla kutsuda, keda tahab.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nii ongi? Kas on mõni seadus, mis kaitseks mind kui kaasomanikku, kas mul on mingigi
õigus öelda, kellel on õigus viibida kinnistul, mille kaasomanik ma olen?
Moraali ja eetika seisukohast huvitab just.

ei, sa ei või öelda, keda mees oma mõttelisele poolele sellest kutsub, küll aga on sul õigus enda mõttelist poolt samal ajal kasutada ehk siis ajal, kui mees oma armukesega seal mõnuleb, samuti sinna minna ja oma poolt kinnistust kasutada

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, et seda on hästi raske praegu sul uskuda ja teostada, aga mida vähem sa mehele kättemaksu ihud, seda parem saab olema su uus elu. Ära reageeri sellistele mehe tegemistele üldse. Hinga kümme korda sisse-välja enne, kui sa üldse suu lahti teed. Sul emotsioon keeb praegu üle pea, aga võõraste inimeste eludesse sa ju ei sekku. Hakka ka oma endisesse mehesse suhtuma kui võõrasse. Kogu närvidemängu ja stressi korraldad ainult iseendale sa ise. Mitte ükski uus mees ei vaata sinu poolegi, kui sa annad endast välja sellist kiusu ja kättemaksu energiat.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 09:10; 18.08 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nii ongi? Kas on mõni seadus, mis kaitseks mind kui kaasomanikku, kas mul on mingigi

õigus öelda, kellel on õigus viibida kinnistul, mille kaasomanik ma olen?

Moraali ja eetika seisukohast huvitab just.

ei, sa ei või öelda, keda mees oma mõttelisele poolele sellest kutsub, küll aga on sul õigus enda mõttelist poolt samal ajal kasutada ehk siis ajal, kui mees oma armukesega seal mõnuleb, samuti sinna minna ja oma poolt kinnistust kasutada

Jaa, palkad paar endist kriminaali oma toas remonti tegema või saadad uue üürilise pähe ööbima 🙂 (nali, ma ei viitsiks elus enda raha sellisele jamale kulutada).

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 09:10; 18.08 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutage ära ja jagage raha ja majad ära siis ometi, pole enam sellist jama. Ja moraalselt polnud mehel isegi õigust seda armukest pidama hakata, enne kui sinuga lahku polnud läinud. Seaduslikult on tal aga õigus see armuke enda majaosasse külla kutsuda. Kui see on mingi väike onn, nii et reaalselt tead, et armuke hullab ka sinu poolel, siis ega parata ole ikkagi suurt midagi. Kui sa just ei lähe kohale ega leba pidevalt oma voodipoolel, et kui mees armukesega tuppa vajub, siis saad kohe külmalt teatada, et oma poolel nad võivad ju teha mis tahavad, aga siin teisel poolel puhkad sina, sest sulle kuulub ka 50% kinnisvarast. Ja see teine elamine, kust mees välja kolib, kuulus siis 100% sulle? Sest muidu on raske neid protsente nii täpselt määrata, kuni teil vara jagatud pole ja mees saab samasugust kiusu vastu hakata ajama, nt tagasi kolida oma protsendi peale.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see teema käis ju kivi tn looga seoses kohtust läbi. ma ei tea, kas on lõplik otsus jõustunud juba? ma sinu asemel üritaks igatahes enne asjade päris hapuks minemist need ka vormiliselt korda saada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesepidajal ja armukesel ei ole ju moraali.
Jah, oota ära vara jagamine ja unusta nemad. Mine eluga edasi ja nendega sa suhtlema ei pea. Las võtavad viimast sellest kinnisvarast.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi moraali ja eetika seisukohast ei ole sul õigust öelda, kas, kellega ja kus su eksmees võib käia. See, kas lahutus on vormistatud või mitte, ei puutu asjasse, kui te mõlemad teate, et suhe on läbi.

Kui te ei jõua kokkuleppele ühise vara kasutamise tingimustes, siis tuleb abielu ametlikult lahutada ja ka vara ära jagada.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 13:37; 18.08 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nii ongi? Kas on mõni seadus, mis kaitseks mind kui kaasomanikku, kas mul on mingigi

õigus öelda, kellel on õigus viibida kinnistul, mille kaasomanik ma olen?

Moraali ja eetika seisukohast huvitab just.

ei, sa ei või öelda, keda mees oma mõttelisele poolele sellest kutsub, küll aga on sul õigus enda mõttelist poolt samal ajal kasutada ehk siis ajal, kui mees oma armukesega seal mõnuleb, samuti sinna minna ja oma poolt kinnistust kasutada

Ühisvaras ei ole mõttelisi pooli! Ühisvaraga on nii, et kõik kuulubki kõigile. St ma võin kasutada kogu maja nii nagu tahan, kuni ei ole vara jagatud.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 13:37; 18.08 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees võib ka teemaalgataja koju tulla oma armukesega, kui soovib(juhul, kui tegu ühisvaraga).
Isegi viisakas, et ta seda mujal teeb.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina võid oma armukesega ka sinna minna, kui nii jubedalt häirib.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina võid oma armukesega ka sinna minna, kui nii jubedalt häirib.

See oleks hea mõte. Päris toreda elamuse saaks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 07:55; 19.08 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nii ongi? Kas on mõni seadus, mis kaitseks mind kui kaasomanikku, kas mul on mingigi

õigus öelda, kellel on õigus viibida kinnistul, mille kaasomanik ma olen?

Moraali ja eetika seisukohast huvitab just.

ei, sa ei või öelda, keda mees oma mõttelisele poolele sellest kutsub, küll aga on sul õigus enda mõttelist poolt samal ajal kasutada ehk siis ajal, kui mees oma armukesega seal mõnuleb, samuti sinna minna ja oma poolt kinnistust kasutada

Ühisvaras ei ole mõttelisi pooli! Ühisvaraga on nii, et kõik kuulubki kõigile. St ma võin kasutada kogu maja nii nagu tahan, kuni ei ole vara jagatud.

Võib. Ja teemaalgataja võib seal täpselt samamoodi käia igapäevaselt kohvi joomas, pesu pesemas või kasvõi mehe voodi serval istumas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutage ära ja jagage raha ja majad ära siis ometi, pole enam sellist jama. Ja moraalselt polnud mehel isegi õigust seda armukest pidama hakata, enne kui sinuga lahku polnud läinud. Seaduslikult on tal aga õigus see armuke enda majaosasse külla kutsuda. Kui see on mingi väike onn, nii et reaalselt tead, et armuke hullab ka sinu poolel, siis ega parata ole ikkagi suurt midagi. Kui sa just ei lähe kohale ega leba pidevalt oma voodipoolel, et kui mees armukesega tuppa vajub, siis saad kohe külmalt teatada, et oma poolel nad võivad ju teha mis tahavad, aga siin teisel poolel puhkad sina, sest sulle kuulub ka 50% kinnisvarast. Ja see teine elamine, kust mees välja kolib, kuulus siis 100% sulle? Sest muidu on raske neid protsente nii täpselt määrata, kuni teil vara jagatud pole ja mees saab samasugust kiusu vastu hakata ajama, nt tagasi kolida oma protsendi peale.

Kui nad on alles ametlikult abielus, siis ei ole mingit minu ega sinu poolt, tegu on ühisvaraga. Seadus ei keela tegelikult ka ühises abieluvoodis armukesega hullata…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kolis välja, meil on 2 last.

Me ei ole veel ametlikult lahutatud (abielu kehtib), vara ei ole jagatud.

Mees veedab meie ühises omanduses oleval kinnisvaraobjektil aega oma abieluvälise suhtega

(tegemist on abielu jooksul soetatud ühisvaraga, 50% kuulub mehele, 50% mulle) ja ütleb,

et minul pole mitte mingit õigust öelda, keda ta endale külla kutsub ja kellega tema seal aega viidab, sest tema on sinna objekti investeerinud oma raha remondiks.

Kas nii ongi? Kas on mõni seadus, mis kaitseks mind kui kaasomanikku, kas mul on mingigi

õigus öelda, kellel on õigus viibida kinnistul, mille kaasomanik ma olen?

Moraali ja eetika seisukohast huvitab just.

moraal ja eetika…hahahaaaaa…seadus seda ei reguleeri

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ühisvara (kinnisvara) – mees veedab objektil oma armukesega aega